Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορηξιας


Popaki21

Recommended Posts

Γεια σας! Εδω και 5 μερες καθε μεσημέρι κάνω το τεστ ωορρηξίας! Σήμερα βγήκε θετικό! Πότε πρέπει να έρθω σε επαφή για να γίνει σύλληψη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Γεια σας! Εδω και 5 μερες καθε μεσημέρι κάνω το τεστ ωορρηξίας! Σήμερα βγήκε θετικό! Πότε πρέπει να έρθω σε επαφή για να γίνει σύλληψη? 

Γεια σου! Σήμερα κ αύριο να έχεις επαφουλες!Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Popaki21 είπε:

Γεια σας! Εδω και 5 μερες καθε μεσημέρι κάνω το τεστ ωορρηξίας! Σήμερα βγήκε θετικό! Πότε πρέπει να έρθω σε επαφή για να γίνει σύλληψη? 

Γειά σου! Εγώ είχα έρθει σε επαφή 1 φορά τη μέρα του θετικού τεστ και 2 φορές την επόμενη μέρα. Αλλά όπως σου είπε και η κοπέλα πιο πάνω σήμερα και αύριο οπωσδήποτε. Καλή επιτυχία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Γεια σου! Σήμερα κ αύριο να έχεις επαφουλες!Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Σ Ευχαριστώ πολυυυ! Εύχομαι να πετύχει αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Γειά σου! Εγώ είχα έρθει σε επαφή 1 φορά τη μέρα του θετικού τεστ και 2 φορές την επόμενη μέρα. Αλλά όπως σου είπε και η κοπέλα πιο πάνω σήμερα και αύριο οπωσδήποτε. Καλή επιτυχία ?

Οπότε σήμερα και αύριο! Ευχαριστώ πολύ !?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά μόνο χθες που βγήκε θετικό το τεστ καταφέραμε να έρθουμε σε επαφή ! Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν έγινε σήμερα που έπρεπε! Δεν νομίζω να υπάρχουν πιθανότητες έτσι....Τον άλλο μήνα πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Κορίτσια τελικά μόνο χθες που βγήκε θετικό το τεστ καταφέραμε να έρθουμε σε επαφή ! Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν έγινε σήμερα που έπρεπε! Δεν νομίζω να υπάρχουν πιθανότητες έτσι....Τον άλλο μήνα πάλι..

Το σπέρμα (αν φυσικά δεν έχει κανένα πρόβλημα) ζει κάποιες μέρες μέσα, οπότε μην στεναχωριέσαι. Υπάρχουν πάλι πιθανότητες. Ήρθες σε επαφή την πιο σημαντική μέρα που ήταν χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Είναι πιο σημαντικό να ρθεις σε επαφή πριν την ωορρηξια! Το σπέρμα χωρίς προβλήματα ζει από 3 έως 5 μέρες μέσα.. Και η ωορρηξια από τη στιγμή του θετικού τεστ συμβαίνει σε 12 έως το πολύ 2μερες μετά! Λένε ότι καλό είναι με το που θα θετικοποιηθει να γίνουν επαφές από εκείνη τη μέρα και για άλλες 2! Σίγουρα νιώθεις καλύτερα αν κάνεις πιο πολλές προσπάθειες αλλά ειναι τόσες εδώ που θα σου πουν ότι με 1 φορά και έγινε το θαύμα σε σχέση με άλλους μήνες που κάναν συνεχώς προσπάθειες! Καλή σου επιτυχία και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αυτό ακριβώς που σου είπε το κορίτσι από πάνω θα σου πω κ εγώ! Είναι πιο σημαντική η επαφή πριν την ωορριξια και στο λέω με βεβαιότητα είμαι μια από αυτές που περιγράφει πιο πάνω ενώ άλλους μήνες είχαμε επαφές συχνές και με το θετικό ωορριξιας κλπ έπιασα τον μικρό μου μπόμπιρα με μια επαφή τρις μέρες πριν το θετικό ωορριξιας!!! Οπωτε αν μπορείς πριν και τη μέρα που θα δεις θετικό το τεστ!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σύντομα με γεμάτη κοιλίτσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Με βοηθάτε τόσο πολύ! Εύχομαι αυτή τη φορά να γίνει το θαύμα αλλά με κυριεύει το άγχος δυστυχώς! Πόσες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο μπορώ να κάνω τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Popaki21 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Με βοηθάτε τόσο πολύ! Εύχομαι αυτή τη φορά να γίνει το θαύμα αλλά με κυριεύει το άγχος δυστυχώς! Πόσες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο μπορώ να κάνω τεστ?

Τη μέρα που περιμένεις περίοδο το νωρίτερο! Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Με βοηθάτε τόσο πολύ! Εύχομαι αυτή τη φορά να γίνει το θαύμα αλλά με κυριεύει το άγχος δυστυχώς! Πόσες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο μπορώ να κάνω τεστ?

Εγώ έκανα 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε θετικό, την επόμενη μέρα η χοριακή μου βγήκε 129 μονάδες, αλλά μετά είχα άγχος μη δω αίμα γιατί φοβόμουν για βιοχημική και γενικά έπρεπε να περιμένω μιά βδομάδα για να κάνω επιπλέον εξετάσεις.

Αν αντέχεις καλύτερα να περιμένεις τη μέρα που περιμένεις περίοδο ή την επόμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Εγώ έκανα 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε θετικό, την επόμενη μέρα η χοριακή μου βγήκε 129 μονάδες, αλλά μετά είχα άγχος μη δω αίμα γιατί φοβόμουν για βιοχημική και γενικά έπρεπε να περιμένω μιά βδομάδα για να κάνω επιπλέον εξετάσεις.

Αν αντέχεις καλύτερα να περιμένεις τη μέρα που περιμένεις περίοδο ή την επόμενη.

Η αλήθεια είναι πως έχω πολύ άγχος και δεν ξέρω...πιστεύω πως θα τα καταφέρω να περιμένω μέχρι την περίοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Η αλήθεια είναι πως έχω πολύ άγχος και δεν ξέρω...πιστεύω πως θα τα καταφέρω να περιμένω μέχρι την περίοδο..

Καλύτερα να περιμένεις, εμένα επειδή είχα κάνει τεστ ωορρηξίας ο σύζυγός μου επέμενε να κάνω τόσο νωρίς το τεστ εγκυμοσύνης. Γιατί και να το μάθεις πιο νωρίς δεν μπορείς να κάνεις κάτι τόσο νωρίς. Και επειδή η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήταν εξωμήτρια φοβόμουν μην ήταν και αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλύτερα να περιμένεις, εμένα επειδή είχα κάνει τεστ ωορρηξίας ο σύζυγός μου επέμενε να κάνω τόσο νωρίς το τεστ εγκυμοσύνης. Γιατί και να το μάθεις πιο νωρίς δεν μπορείς να κάνεις κάτι τόσο νωρίς. Και επειδή η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήταν εξωμήτρια φοβόμουν μην ήταν και 

Σωστά! Οπότε ότι είναι να έρθει ας έρθει στην ώρα του! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Popaki21 είπε:

Σωστά! Οπότε ότι είναι να έρθει ας έρθει στην ώρα του! 

 

Ναι οπότε λίγο ακόμα υπομονή. Σου εύχομαι να μη σου έρθει περίοδος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Ναι οπότε λίγο ακόμα υπομονή. Σου εύχομαι να μη σου έρθει περίοδος!

Απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτό! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...