Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Κοριτσια η χοριακη 92! Και επισημα λοιπον!!  Η μαια μου ειπε οτι ειναι τελεια για τις μερες που ειμαι .. τη τριτη επαναληπτικη! Ξεκουραση  και ηρεμια ειπε .. ουτε ποτηρι να μη σηκωνω! ( που λεει ο λογος)   
    • Κορίτσια μου τι κάνετε??εγώ έχω αγχωθει λιγο και θέλω τη βοήθεια σας εχθές κάναμε το ντοπλερ της μπέμπας και όλα ήταν τέλεια είμαι 31 εβδομάδων και όλα κυλάνε φυσιολογικά απλά ξύπνησα με πόνο στα αριστερά πάνω στην κοιλιά και δεν καταλαβαίνω το λόγο..η αλήθεια είναι ότι με πίεσε χθες αρκετά με τον υπέρηχο γιατί δεν είχε καλή στάση η μπέμπα..και έτσι νιώθω λες και εφαγα μπουνιά..τι να κάνω τώρα εγώ??να τον πάρω να τον βρίσω η να αφήσω δύο μερες να δω πως πάει??
    • Με φυσικους μαζεψα 2 και τωρα δοκιμασα για τελευταια φορα με λιγες μοναδες (150) pergoveris μηπως και βγει και δευτερο που ειναι λιγο χλωμο ,αλλα δε πειραζει θα βαλω τα 3.το εκανα για να κλεισει για μενα το θεμα των διεγερσεων
    • Κορίτσια εγω από Θεσσαλονικη μίλησα εχθές τηλεφωνικά με το Γένεσις και μου είπαν 1120 για δίκλινο (ΕΟΠΥ). Μου είπαν ότι η διαφορά του από το δίκλινο-λουξ είναι ότι έχεις ατομική τηλεόραση και βγαίνει κάνα 300αρι παραπάνω αν θυμάμαι καλά. Μου είπαν επίσης ότι στο δίκλινο δεν έχεις συνοδό. Μπορείς να έχεις μαζί σου τον σύζυγό κατά τον τοκετο και από εκεί κ μετά τις ώρες επισκεπτηρίου, για το οποίο προς το παρόν υπάρχει απαγόρευση. Δηλαδή θα είναι μαζί μου στον τοκετο κ μετά θα μείνω μόνη κ χωρις επισκέψεις. Έχω πητ 23/7,  λέτε  να αλλάξει αυτό μέχρι τότε;;  Επίσης μου είπαν ότι πρέπει, πριν την γεννα  να κάνω τεστ για τον κορονοιο που το χρεώνουν 100 ευρώ
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...