Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mama


Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

Wkoritsia moy egw me auta ta test den evgala akri pote!na sas kanw mia erwtisi?einai aparetito na exeis ugra otan perimeneis periodo k na eisai egkuos?

Κότα εγώ από πρωσοπικη εμπειρία όταν περίμενα περίοδο είχα παχύ ρευστά υγρά όταν ήμουν έγκυος είχα λευκά υγρά σαν νερό! Εγώ ας πούμε το ξεχώρισα αμέσως! Και επίσης εγώ είχα συχνόουρια πολύ έντονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Earp είπε:

Κότα εγώ από πρωσοπικη εμπειρία όταν περίμενα περίοδο είχα παχύ ρευστά υγρά όταν ήμουν έγκυος είχα λευκά υγρά σαν νερό! Εγώ ας πούμε το ξεχώρισα αμέσως! Και επίσης εγώ είχα συχνόουρια πολύ έντονα 

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα! Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση: Έχει τύχει σε καμία, από τη στιγμή που ξεκίνησε ελεύθερες επαφές, να είχε συμπτώματα που να έδειχναν οτι απλά ψιλοτρελάθηκε το σώμα της; Θα εξηγήσω αμέσως τι εννοώ!

Εμείς ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές τον προηγούμενο μήνα. Από την ωορρηξία και μετά είχα πόνους περιόδου σε σημείο που πήγαινα να δω αν αδιαθετησα απο την 20η μερα και μετά και πολλά υγρά.

Να σημειώσω οτι έχω σταθερό κύκλο 29 ημερών χωρίς καμία καθυστέρηση στο ιστορικό μου. Επίσης να πω οτι ΠΑΝΤΑ οι πόνοι περιόδου μου ξεκινούν 1 ώρα το πολύ πριν έρθει όντως το αίμα. Όπως καταλαβαίνετε κάτι μου έλεγε οτι μάλλον είμαι έγκυος, κατι που δεν ίσχυε καθώς την 29η μέρα ήρθε κανονικότατα περίοδος. Έτυχε να μου πει και μια φίλη μου οτι οταν ήταν έγκυος το μόνο που ειχε πριν την καθυστέρηση ήταν πόνοι περιόδου, οπότε το ειχα δέσει και λιγο καθώς μου ηταν εντελώς πρωτόγνωρο σαν σύμπτωμα!!

Τώρα διανύω τον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών και περιμένω περίοδο μεθαύριο. Αυτή τη φορά έχω πονάκια στην κοιλιά (πολύ πιο ελαφριά) εδώ και 2 μέρες και τίποτα άλλο! 

@Earp συχνοουρια που λες είχες πριν την καθυστέρηση; Και γενικά είχες κάποιο άλλο σύμπτωμα διαφορετικό απο τις άλλες φορές που να σε έκανε να το πιστέψεις οτι είσαι έγκυος; Τι έπαθε ξαφνικά το σώμα μου ρε παιδιά και τα κάνει αυτά; Μέχρι που σκέφτηκα οτι έμεινα όντως έγκυος και μάλλον πολύ απλά δεν προχώρησε!

Γενικά προς το παρόν δεν έχουμε αγχωθει ιδιαίτερα για το πότε θα συλλάβουμε το μπεμπέ γιατί ειναι νωρίς και το έχουμε πάρει χαλαρά μέχρι του χρόνου που ειναι ο γάμος μας και όποτε έρθει καλοδεχουμενο!!

Περιμένω τις απόψεις σας..

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγνώμη για την έκθεση!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Φραουλίνο! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα! Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση: Έχει τύχει σε καμία, από τη στιγμή που ξεκίνησε ελεύθερες επαφές, να είχε συμπτώματα που να έδειχναν οτι απλά ψιλοτρελάθηκε το σώμα της; Θα εξηγήσω αμέσως τι εννοώ!

Εμείς ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές τον προηγούμενο μήνα. Από την ωορρηξία και μετά είχα πόνους περιόδου σε σημείο που πήγαινα να δω αν αδιαθετησα απο την 20η μερα και μετά και πολλά υγρά.

Να σημειώσω οτι έχω σταθερό κύκλο 29 ημερών χωρίς καμία καθυστέρηση στο ιστορικό μου. Επίσης να πω οτι ΠΑΝΤΑ οι πόνοι περιόδου μου ξεκινούν 1 ώρα το πολύ πριν έρθει όντως το αίμα. Όπως καταλαβαίνετε κάτι μου έλεγε οτι μάλλον είμαι έγκυος, κατι που δεν ίσχυε καθώς την 29η μέρα ήρθε κανονικότατα περίοδος. Έτυχε να μου πει και μια φίλη μου οτι οταν ήταν έγκυος το μόνο που ειχε πριν την καθυστέρηση ήταν πόνοι περιόδου, οπότε το ειχα δέσει και λιγο καθώς μου ηταν εντελώς πρωτόγνωρο σαν σύμπτωμα!!

Τώρα διανύω τον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών και περιμένω περίοδο μεθαύριο. Αυτή τη φορά έχω πονάκια στην κοιλιά (πολύ πιο ελαφριά) εδώ και 2 μέρες και τίποτα άλλο! 

@Earp συχνοουρια που λες είχες πριν την καθυστέρηση; Και γενικά είχες κάποιο άλλο σύμπτωμα διαφορετικό απο τις άλλες φορές που να σε έκανε να το πιστέψεις οτι είσαι έγκυος; Τι έπαθε ξαφνικά το σώμα μου ρε παιδιά και τα κάνει αυτά; Μέχρι που σκέφτηκα οτι έμεινα όντως έγκυος και μάλλον πολύ απλά δεν προχώρησε!

Γενικά προς το παρόν δεν έχουμε αγχωθει ιδιαίτερα για το πότε θα συλλάβουμε το μπεμπέ γιατί ειναι νωρίς και το έχουμε πάρει χαλαρά μέχρι του χρόνου που ειναι ο γάμος μας και όποτε έρθει καλοδεχουμενο!!

Περιμένω τις απόψεις σας..

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγνώμη για την έκθεση!☺️

Ισχύει αυτό που λες..

Όταν ο άντρας εκσπερμάτωνει Έντος του κόλπου, παθαίνει ένα σοκ λένε ο οργανισμός..

Μην ανησυχείς..είναι όλα φυσιολογικα...

Σου εύχομαι σύντομα με το καλό μας μας ανακοίνωσεις τα ευχάριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Ισχύει αυτό που λες..

Όταν ο άντρας εκσπερμάτωνει Έντος του κόλπου, παθαίνει ένα σοκ λένε ο οργανισμός..

Μην ανησυχείς..είναι όλα φυσιολογικα...

Σου εύχομαι σύντομα με το καλό μας μας ανακοίνωσεις τα 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Φραουλίνο! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα! Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση: Έχει τύχει σε καμία, από τη στιγμή που ξεκίνησε ελεύθερες επαφές, να είχε συμπτώματα που να έδειχναν οτι απλά ψιλοτρελάθηκε το σώμα της; Θα εξηγήσω αμέσως τι εννοώ!

Εμείς ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές τον προηγούμενο μήνα. Από την ωορρηξία και μετά είχα πόνους περιόδου σε σημείο που πήγαινα να δω αν αδιαθετησα απο την 20η μερα και μετά και πολλά υγρά.

Να σημειώσω οτι έχω σταθερό κύκλο 29 ημερών χωρίς καμία καθυστέρηση στο ιστορικό μου. Επίσης να πω οτι ΠΑΝΤΑ οι πόνοι περιόδου μου ξεκινούν 1 ώρα το πολύ πριν έρθει όντως το αίμα. Όπως καταλαβαίνετε κάτι μου έλεγε οτι μάλλον είμαι έγκυος, κατι που δεν ίσχυε καθώς την 29η μέρα ήρθε κανονικότατα περίοδος. Έτυχε να μου πει και μια φίλη μου οτι οταν ήταν έγκυος το μόνο που ειχε πριν την καθυστέρηση ήταν πόνοι περιόδου, οπότε το ειχα δέσει και λιγο καθώς μου ηταν εντελώς πρωτόγνωρο σαν σύμπτωμα!!

Τώρα διανύω τον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών και περιμένω περίοδο μεθαύριο. Αυτή τη φορά έχω πονάκια στην κοιλιά (πολύ πιο ελαφριά) εδώ και 2 μέρες και τίποτα άλλο! 

@Earp συχνοουρια που λες είχες πριν την καθυστέρηση; Και γενικά είχες κάποιο άλλο σύμπτωμα διαφορετικό απο τις άλλες φορές που να σε έκανε να το πιστέψεις οτι είσαι έγκυος; Τι έπαθε ξαφνικά το σώμα μου ρε παιδιά και τα κάνει αυτά; Μέχρι που σκέφτηκα οτι έμεινα όντως έγκυος και μάλλον πολύ απλά δεν προχώρησε!

Γενικά προς το παρόν δεν έχουμε αγχωθει ιδιαίτερα για το πότε θα συλλάβουμε το μπεμπέ γιατί ειναι νωρίς και το έχουμε πάρει χαλαρά μέχρι του χρόνου που ειναι ο γάμος μας και όποτε έρθει καλοδεχουμενο!!

Περιμένω τις απόψεις σας..

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγνώμη για την έκθεση!☺️

auto pou leei k h katerina pathainei ena sok o organismos k proetoimazei tin mitra gia tuxon egkumosunh...k h alithia einai oti otan arxizoume prospatheies gia mwraki ola mas fainontai upopta dustuxws! Egw lew na hremhsoume na xalarwsoume k ola tha ginoun opws prepei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Φραουλίνο! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα! Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση: Έχει τύχει σε καμία, από τη στιγμή που ξεκίνησε ελεύθερες επαφές, να είχε συμπτώματα που να έδειχναν οτι απλά ψιλοτρελάθηκε το σώμα της; Θα εξηγήσω αμέσως τι εννοώ!

Εμείς ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές τον προηγούμενο μήνα. Από την ωορρηξία και μετά είχα πόνους περιόδου σε σημείο που πήγαινα να δω αν αδιαθετησα απο την 20η μερα και μετά και πολλά υγρά.

Να σημειώσω οτι έχω σταθερό κύκλο 29 ημερών χωρίς καμία καθυστέρηση στο ιστορικό μου. Επίσης να πω οτι ΠΑΝΤΑ οι πόνοι περιόδου μου ξεκινούν 1 ώρα το πολύ πριν έρθει όντως το αίμα. Όπως καταλαβαίνετε κάτι μου έλεγε οτι μάλλον είμαι έγκυος, κατι που δεν ίσχυε καθώς την 29η μέρα ήρθε κανονικότατα περίοδος. Έτυχε να μου πει και μια φίλη μου οτι οταν ήταν έγκυος το μόνο που ειχε πριν την καθυστέρηση ήταν πόνοι περιόδου, οπότε το ειχα δέσει και λιγο καθώς μου ηταν εντελώς πρωτόγνωρο σαν σύμπτωμα!!

Τώρα διανύω τον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών και περιμένω περίοδο μεθαύριο. Αυτή τη φορά έχω πονάκια στην κοιλιά (πολύ πιο ελαφριά) εδώ και 2 μέρες και τίποτα άλλο! 

@Earp συχνοουρια που λες είχες πριν την καθυστέρηση; Και γενικά είχες κάποιο άλλο σύμπτωμα διαφορετικό απο τις άλλες φορές που να σε έκανε να το πιστέψεις οτι είσαι έγκυος; Τι έπαθε ξαφνικά το σώμα μου ρε παιδιά και τα κάνει αυτά; Μέχρι που σκέφτηκα οτι έμεινα όντως έγκυος και μάλλον πολύ απλά δεν προχώρησε!

Γενικά προς το παρόν δεν έχουμε αγχωθει ιδιαίτερα για το πότε θα συλλάβουμε το μπεμπέ γιατί ειναι νωρίς και το έχουμε πάρει χαλαρά μέχρι του χρόνου που ειναι ο γάμος μας και όποτε έρθει καλοδεχουμενο!!

Περιμένω τις απόψεις σας..

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγνώμη για την έκθεση!☺️

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια σε αυτό που είπαν ότι όταν ξεκίνας προσπάθεια για παιδί το σώμα σου περνάει ένα σοκ! Τι είχα πάθει και εγώ τον πρώτο μήνα με το που άρχισα προσπάθεια για παιδί! Συχνοουρια εγώ είχα πριν αδιαθετισω και ειχα και ψιλό πονακια! Σου εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα εγκύουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις! Χαίρομαι που υπάρχει εξήγηση σε αυτό το φαινόμενο λοιπόν και δεν είμαι η μόνη!!☺️

Ανταποδίδω σε όλες τις ευχές και να έχουμε σύντομα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Φραουλίνο! είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις! Χαίρομαι που υπάρχει εξήγηση σε αυτό το φαινόμενο λοιπόν και δεν είμαι η μόνη!!☺️

Ανταποδίδω σε όλες τις ευχές και να έχουμε σύντομα ευχάριστα!

pote perimeneis esy koritsi moy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Papadopoyloy? είπε:

koritsia mou egw kapnizw k ipia k mia mpuritsa an tuxon eimai egkuos den tha eprepe na me peirazoun auta?

Καλημέρα...

Δνε είναι απόλυτο αυτό κορίτσακι μου...

Πριν την καθυστέρηση σπάνια υπάρχουν αυτά...

Καλά έκανες κ το απολαύσες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Katerinoula87 είπε:

Το είχα σκεφτεί κ γω..και να σου πω την αλήθεια είχα μέσα μου ελπίδα...

Αλλά δυστυχώς σήμερα το πρωί αδιαθετησα κανονικά..έχω αιματακι δλδ..

Οπότε πάει κ η τελευταία μου ελπίδα...

Δεν ξέρω τελικά, να μετράω γόνιμες? Να κάνω τεστ ωορρηξίας; Η όλα αυτά τελικά δεν έχουν καμία σημασία;!

Γτ αυτή τη φορά έκανα το clear blue το ψηφιακό,κ έδειξε χαμόγελο..και ήρθα σε επαφή εκείνη την μέρα..

Κι είχα ελπίδες ..

Μήπως τελικά είναι καλύτερα να το αφήσω στο φλου?

Εσείς κάνατε σύστηματικα? ?

Καλημέρα μάτια μου! Έχω να σου πω πως δε σημαίνει ότι επειδή είσαι σε ωορρηξία θα μείνεις σίγουρα έγκυος... Οι πιθανότητες είναι 29% κάθε μήνα.... Εγώ θα σου πρότεινα να μην μετράς ούτε μέρες ωορρηξίας ούτε τίποτα! Κάντε κανονικά πάρα 2η μέρα και θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Papadopoyloy? είπε:

koritsia mou egw kapnizw k ipia k mia mpuritsa an tuxon eimai egkuos den tha eprepe na me peirazoun auta?

Και εγώ χθες βράδυ δύο κρασιά!!?Δεν νομίζω οτι θα ηταν φυσιολογικό να μας πείραζαν αυτά, και εγκυμοσύνη να υπήρχε, από τόσο νωρίς.. αλλά επίσης η ενόχληση που λες δεν νομίζω οτι συμβαινει σε ολες γενικα τις εγκυες απαραιτητα..

Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι η δεν ειμαι αλλα δεν δινω σημασια σε αυτα, στην πραγματικοτητα δεν ειναι τοσο συχνά! Η μητερα μου εχει να μου λεει οτι και στις δυο εγκυμοσυνες της, απο τοτε που εμεινε εγκυος μεχρι και να γεννησει εκτος απο την κοιλια της που μεγαλωνε δεν ενιωσε ποτε απολυτως τιποτα! Και εκανε δυο υγιέστατα παιδακια..

Αλλά και απο αλλες φιλες μου που ηταν εγκυες, αλλες τα ειχαν ολα και υπεφεραν και αλλες ουτε μια ανακατωσουρα..οποτε ολα ειναι σχετικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Φραουλίνο! είπε:

Και εγώ χθες βράδυ δύο κρασιά!!?Δεν νομίζω οτι θα ηταν φυσιολογικό να μας πείραζαν αυτά, και εγκυμοσύνη να υπήρχε, από τόσο νωρίς.. αλλά επίσης η ενόχληση που λες δεν νομίζω οτι συμβαινει σε ολες γενικα τις εγκυες απαραιτητα..

Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι η δεν ειμαι αλλα δεν δινω σημασια σε αυτα, στην πραγματικοτητα δεν ειναι τοσο συχνά! Η μητερα μου εχει να μου λεει οτι και στις δυο εγκυμοσυνες της, απο τοτε που εμεινε εγκυος μεχρι και να γεννησει εκτος απο την κοιλια της που μεγαλωνε δεν ενιωσε ποτε απολυτως τιποτα! Και εκανε δυο υγιέστατα παιδακια..

Αλλά και απο αλλες φιλες μου που ηταν εγκυες, αλλες τα ειχαν ολα και υπεφεραν και αλλες ουτε μια ανακατωσουρα..οποτε ολα ειναι σχετικά!!

Exeis dikio apla perimenwntas na erthei skeftesai para polla se auxaristw koritsi mou 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinoula87 είπε:

Κορίτσια μου;;!! Πώς πάμε από συμπτώματα;; 

koritsi mou egw tpt akomi opws imoun eimai oute to stithos mou pristike tpt..?

ligo tin koilia mou niwthw prismeni opws otan perimenw kathe mina auto..mpa den nomizw oute k auto ton mina?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Papadopoyloy? είπε:

koritsi mou egw tpt akomi opws imoun eimai oute to stithos mou pristike tpt..?

ligo tin koilia mou niwthw prismeni opws otan perimenw kathe mina auto..mpa den nomizw oute k auto ton mina?

Καλημέρα κορίτσι μου..

Μιλάγα με μια φίλη χθές ,η οποία προσπαθουσε για παιδάκι 5χρ..απ' τα πολλά ανακάλυψαν ότι κάτι είχε το σπέρμα του άνδρα... θεραπείες κτλ κ τπτ...

Αφού τα είχαν δοκιμάσει όλα ξεκίνησαν ότι πρέπει για εξωσωματική..κ αφού αγόρασαν τις ενέσεις ,πριν τις ξεκινήσουν,εκαναν μια φορά ελεύθερα σε άσχετη μέρα του κύκλου κ μάντεψε... έμεινε έγκυος...!!!!.. όπου τί σημαίνει αυτό..?

Πρέπει να χαλαρώσουμε κορίτσια μου...μια κουβέντα είναι αυτό. Και γω δεν ξέρω πως να το κάνω.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..

Μιλάγα με μια φίλη χθές ,η οποία προσπαθουσε για παιδάκι 5χρ..απ' τα πολλά ανακάλυψαν ότι κάτι είχε το σπέρμα του άνδρα... θεραπείες κτλ κ τπτ...

Αφού τα είχαν δοκιμάσει όλα ξεκίνησαν ότι πρέπει για εξωσωματική..κ αφού αγόρασαν τις ενέσεις ,πριν τις ξεκινήσουν,εκαναν μια φορά ελεύθερα σε άσχετη μέρα του κύκλου κ μάντεψε... έμεινε έγκυος...!!!!.. όπου τί σημαίνει αυτό..?

Πρέπει να χαλαρώσουμε κορίτσια μου...μια κουβέντα είναι αυτό. Και γω δεν ξέρω πως να το κάνω.....

 

Akrivws mia kouventa einai..? kalimera mas pantw mou edwses kouragio eisai polu thetiki kopela na ksereis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

Akrivws mia kouventa einai..? kalimera mas pantw mou edwses kouragio eisai polu thetiki kopela na ksereis!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, ειλικρινά...

Είναι πολύ σημαντικό έστω απ' αυτό το Σάιτ,να υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να βοηθήσουν ο ένας τον άλλον..

Είμαστε πολλές τελικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katerinoula87 είπε:

Κορίτσια μου;;!! Πώς πάμε από συμπτώματα;; 

Καλημέρα κορίτσια!! Ήρθε η καταραμένη όπως ακριβώς την περίμενα πρωί πρωί ?

Πάμε για τον επόμενο μήνα, και όπως λεει και η @Katerinoula87 χαλαρά και χωρίς άγχος!!☺️ 

Θα περιμένω τα καλύτερα νέα σας!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Φραουλίνο! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Ήρθε η καταραμένη όπως ακριβώς την περίμενα πρωί πρωί ?

Πάμε για τον επόμενο μήνα, και όπως λεει και η @Katerinoula87 χαλαρά και χωρίς άγχος!!☺️ 

Θα περιμένω τα καλύτερα νέα σας!!!???

den peirazei koritsi mou ton epomeno mina pio xalara...ante na dw k egw se liges meres..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadopoyloy? είπε:

den peirazei koritsi mou ton epomeno mina pio xalara...ante na dw k egw se liges meres..

Και καλή μας επιτυχία λοιπόοοοον...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katerinoula87 Με αφορμή το δικό σου ποστ Καλησπερίζω όλα τα κορίτσια σε αυτή την ομάδα! Πέρυσι αρχές Ιουλίου και Ενώ διενυα τον 3ο μήνα της εγκυμοσύνης Μου, το εμβρυακι παλινδρομισε. Από την αρχή της εγκυμοσύνης η χαρα μου και η αισιοδοξία μου ήταν πολύ μεγάλη. Δεν μου πέρασε στιγμή απ το μυαλό ότι μπορεί κάτι να στραβωσει. Μπήκα λοιπόν για αποξεση και ο γιατρός μου είπε ότι από Σεπτέμβρη ξεκινάμε προσπάθειες κανονικα. Απο τοτε πέρναγαν οι μήνες και δεν γινόταν τίποτα. Για να μην αγχώθω είπα να το αφήσω στην τύχη του. Πριν 2 μήνες ήμουν σίγουρη ότι είμαι εγκυος επιτέλους (είχα όλα τα "συπτωματα"). Τελικα αδιάθετησα με 2 μερες καθυστέρηση. Και εκεί που είπα να απολαύσω τις διακοπές και την οικογένειά Μου, να σου που έχω πάλι καθυστέρηση και μετά από 4 μέρες ένα τεστ θετικό. Λέω ντάξει κάποιος με δουλεύει! Κι όμως! Ένα χρόνο Μετά, τα καταφέραμε. Πανω που είπα τα παρατάω.. έχει ο Θεός για όλες Μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η asda είπε:

@Katerinoula87 Με αφορμή το δικό σου ποστ Καλησπερίζω όλα τα κορίτσια σε αυτή την ομάδα! Πέρυσι αρχές Ιουλίου και Ενώ διενυα τον 3ο μήνα της εγκυμοσύνης Μου, το εμβρυακι παλινδρομισε. Από την αρχή της εγκυμοσύνης η χαρα μου και η αισιοδοξία μου ήταν πολύ μεγάλη. Δεν μου πέρασε στιγμή απ το μυαλό ότι μπορεί κάτι να στραβωσει. Μπήκα λοιπόν για αποξεση και ο γιατρός μου είπε ότι από Σεπτέμβρη ξεκινάμε προσπάθειες κανονικα. Απο τοτε πέρναγαν οι μήνες και δεν γινόταν τίποτα. Για να μην αγχώθω είπα να το αφήσω στην τύχη του. Πριν 2 μήνες ήμουν σίγουρη ότι είμαι εγκυος επιτέλους (είχα όλα τα "συπτωματα"). Τελικα αδιάθετησα με 2 μερες καθυστέρηση. Και εκεί που είπα να απολαύσω τις διακοπές και την οικογένειά Μου, να σου που έχω πάλι καθυστέρηση και μετά από 4 μέρες ένα τεστ θετικό. Λέω ντάξει κάποιος με δουλεύει! Κι όμως! Ένα χρόνο Μετά, τα καταφέραμε. Πανω που είπα τα παρατάω.. έχει ο Θεός για όλες Μας! 

kalispera koritsi mou euxaristoume gia to post sou mas dineis kouragio me to kalo to mwraki sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...