Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπαρχει καποια πιθανότητα κυησης?


Annoula2002

Recommended Posts

Καλημερα σας!! Εχω ενα θεματακι και θα εκτιμούσα πολυ την βοηθεια σας!!!!! Στις γονιμες μερες μου μερα παρα μερα προσπαθούσαμε για παιδακι. 3 ημερες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου εκανα τεστ και μου βγηκε αρνητικο... σημερα ειμαι στη 2η μερα καθυστερησης και γενικα αυτες τις μερες εχω απιστευτη υπνηλία.. Δεν παρατηρησα καθολου αιμα εμφυτευσης ομως. Θα μπορουσε να ειναι κυηση? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera! Εφόσον είχες επαφές στις γόνιμες πάντα υπάρχει πιθανότητα! Τα τεστ δεν είναι τόσο αξιόπιστα πριν την καθυστέρηση και καμιά φορά ακόμα κ μετά. Επίσης όμως τα συμπτώματα δεν σημαίνουν και πάντα κάτι! Καμιά φορά οφείλονται σε διαταραχές του κύκλου ή και στη φαντασία μας... Πάντως για το αίμα εμφύτευσης αν θυμάμαι καλά εμφανίζεται σε ένα 25% των εγκύων, οπότε μην απογοητεύεσαι από αυτό, δεν είναι και το πιο συχνό!

Επειδή λοιπόν νομίζω είσαι πραγματικά 50-50 στη θέση σου θα περίμενα (έτσι κ αλλιώς αναγκαστικά) ως τη Δευτέρα και αν ακόμα συνεχίζεται η καθυστέρηση, θα έκανα μια χοριακή. Εκεί δεν υπάρχει περιθώριο για λάθος κ έτσι θα γνωρίζεις σίγουρα! Σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annoula2002 είπε:

Καλημερα σας!! Εχω ενα θεματακι και θα εκτιμούσα πολυ την βοηθεια σας!!!!! Στις γονιμες μερες μου μερα παρα μερα προσπαθούσαμε για παιδακι. 3 ημερες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου εκανα τεστ και μου βγηκε αρνητικο... σημερα ειμαι στη 2η μερα καθυστερησης και γενικα αυτες τις μερες εχω απιστευτη υπνηλία.. Δεν παρατηρησα καθολου αιμα εμφυτευσης ομως. Θα μπορουσε να ειναι κυηση? ???

Καληηημεραα!!! Άσχετο πες μου ότι το 2002 στο όνομα σου δεν αναφέρεται στην ηλικία σου?? ( Γερασααα θα τρελαθώ χαχαχαχα) τώρα ας απαντήσω Λοοιιιπον στην 2η μου εγκυμοσύνη έκανα τεστ 3 μέρες πριν την καθυστέρηση όπως εσύ και βγήκε αρνητικό απογοητευμένη εγω κάνω άλλο ένα το τελευταίο την επομενη μέρα σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό το κάνω και το παρατάω δεν το κοίταξα καν πάω μετά να το πετάξω και τι να δω ? Καταθετικό !! Έκανα χοριακη και επιβεβαίωθηκε !! Κάνε άλλο ένα σήμερα δεν χρειάζεται πρωινά ούρα με καθυστερηση 2 ημερών !! Η πήγαινε για χοριακη!!! Αίμα εμφύτευσης δεν είδα ποτέ σε καμία από της 2 εγκυμοσύνες και δεν είναι απαραίτητο να δεις να χαίρεσαι κιόλας αν δεν δεις ποτέ αίμα ούτε καφέ!! Όχι ότι αν δεις σημαίνει κάτι απαραίτητα κακό αλλά άλλη διάθεση έχεις αν δεν δεις καθόλου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καληηημεραα!!! Άσχετο πες μου ότι το 2002 στο όνομα σου δεν αναφέρεται στην ηλικία σου?? ( Γερασααα θα τρελαθώ χαχαχαχα) τώρα ας απαντήσω Λοοιιιπον στην 2η μου εγκυμοσύνη έκανα τεστ 3 μέρες πριν την καθυστέρηση όπως εσύ και βγήκε αρνητικό απογοητευμένη εγω κάνω άλλο ένα το τελευταίο την επομενη μέρα σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό το κάνω και το παρατάω δεν το κοίταξα καν πάω μετά να το πετάξω και τι να δω ? Καταθετικό !! Έκανα χοριακη και επιβεβαίωθηκε !! Κάνε άλλο ένα σήμερα δεν χρειάζεται πρωινά ούρα με καθυστερηση 2 ημερών !! Η πήγαινε για χοριακη!!! Αίμα εμφύτευσης δεν είδα ποτέ σε καμία από της 2 εγκυμοσύνες και δεν είναι απαραίτητο να δεις να χαίρεσαι κιόλας αν δεν δεις ποτέ αίμα ούτε καφέ!! Όχι ότι αν δεις σημαίνει κάτι απαραίτητα κακό αλλά άλλη διάθεση έχεις αν δεν δεις καθόλου!! 

Ε όχι κ  την ηλικία!!! Θα πεθάνω χαχαχαχα! Πάντως αν είναι του 2002 δεν είναι καν ενήλικη οπότε δε νομίζω να ψάχνει πως να μείνει έγκυος, μάλλον το αντίθετο :-) 

Τι στο καλό δε μεγαλώσαμε κ τόσο πολύ!  Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αίμα εμφύτευσης δεν είδα στην εγκυμοσύνη μου... Υπνηλία είχα όμως φουλ.... Περιμενε και πήγαινε για χοριακη για να είσαι σίγουρη! Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Ε όχι κ  την ηλικία!!! Θα πεθάνω χαχαχαχα! Πάντως αν είναι του 2002 δεν είναι καν ενήλικη οπότε δε νομίζω να ψάχνει πως να μείνει έγκυος, μάλλον το αντίθετο :-) 

Τι στο καλό δε μεγαλώσαμε κ τόσο πολύ!  Χαχαχα

Ξέρω κι εγώ παιδί μου πολλά βλέπουν τα ματάκια μας!!! Χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...