Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Αυτό είναι είναι 110 το πήρα μπερδεύτηκα.ελπιζω να βγει καλό.μαρεσε γιατί έχει στρώμα.ενω αλλά πιο ακρίβα δεν έχουν
    • Μια χαρά δόξα το θεό, έχω κάνει 2 υπερήχους, θα πάω κ αύριο να τα δω...θέλω να τα βλέπω πιο συχνά τώρα που είμαι στην αρχή..εγώ ξεκίνησα με καούρες κ απ' την 6η βδομάδα κ μετα ξεκίνησαν τα όργανα.. εμετούς, αναγουλες , όλα μαζί.. ηρεμώ λίγο με το τζίντζερ αλλά πχ χθες παρόλο που ήπια, μια χαρά έκανα εμετό πάλι. Χαχααα... Ανυπομονώ να περάσουν οι βδομάδες να ηρεμήσω κ εγώ... Χαλάλι τους αλλά δεν είναι κ το καλύτερο μου. 😌🙏👶👶  @Vivi.Nik. συχνά γευματα κάνω προσπαθώ με φρούτα κτλ κυρίως.. νιώθω μονίμως αυτή την έντονη αναγουλα του τύπου έχω να φάω μερες... το θέμα είναι κυρίως το βράδυ. Τα μαζεύω όλη μέρα κ τα βγάζω το βράδυ.. 😌😂😱
    • Ναιιιιι,,,, κανείς και εσυ; 
    • Καλημερα!!! Ναι έχω 2 μέρες που πονάω αρκετά. Προχτες το βράδυ δεν κοινηθηκα και πήρα χτες την γιατρό, (Πονούσε το κόκαλο στην ηβική περιοχή και η μέση μ και σαν κ πονούς περιόδου όλα μαζεμένα) μου είπε πως ανοίγει η λεκάνη Και οφείλεται σε μια ορμόνη που ετοιμάζει το σώμα για τον τοκετό, το ένιωσα και χτες τι βράδυ αλλά όχι τόσο έντονα. Έτσι νιώθεις και εσυ; Σε ποια εβδομάδα είσαι; 
    • @Sotiria2004 να σας ζήσει η μπεμπούλα!!!  Δεν ξέρω για εσάς κορίτσια, αλλά εμείς εδω έχουμε μπλέξει ολίγον τι... Η μικρή εκεί που κοιμόταν κάτι 5ωρα κι έλεγα "δόξα σοι", μας το γύρισε σε τρίωρα πάλι. Έπειτα, με θέλει διαρκώς στο οπτικό της πεδίο και ακόμα καλύτερα να την κρατάω στα χέρια αγκαλιά. Στο ριλαξ κάθεται μόνο για λίγο, μόνο με "Ζουζούνια" στο κινητό (να ακούει, όχι να βλέπει) και μόνο με μένα να της τραγουδάω και να κάνω τον καραγκιόζη.... Με το ζόρι φτιάχνω ένα φαγητό, κρυφά πηγαίνω τουαλέτα (ενίοτε μαζί της)... Μπλέξαμε, λέμε!! Εν τω μεταξύ, της κάνω ορό στη μύτη, η μισή ποσότητα θα πάει πίσω στο λαιμό αντί να βγει από το άλλο ρουθούνι και όλο αυτό της κάνει ροχαλα. Ρουφάω με τη συσκευή, τιποτα. Ξανακάνω ορό, τιποτα. Κι όσο ρουθουνιζει, τόσο δεν τρώει και τόσο δεν κοιμάται καλά. Η παιδίατρος λέει να συνεχίσω ορό, αλλά πόσο βρε σεις;;  Εσείς τι κάνετε; Υγ. Όσο για τις βόλτες και τους συγγενείς, κι εγώ επειδή εδώ παρεξηγούνται, την έφερα σε επαφή με συγγενείς, απλώς φρόντιζα να είμαστε έξω ή να έχω ανοιχτά παράθυρα, και μετά της έκανα τα χέρια κλπ. με μαντηλάκι με οινόπνευμα. (Αυτή η μανία ρε κορίτσια να πιάνουν μάγουλα και χέρια παιδιού.... Τι σπαστικό!!! Η δικιά μου έχει πόσον καιρό που πιπιλαει το χέρι της φορές φορές. Κι οταν βλέπω να της πιάνουν τα χέρια, τρελαίνομαι!)
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...