Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημέρα! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Αν όντως δεν έχεις γάλα θα σου πρότεινα να πάρεις το piulatte! Και εγώ της έκανα μεικτή διατροφή γιατί είχε θέμα με το βάρος της και όταν πήγαμε σε αποκλειστικό έπαιρνε με το ζόρι 100 γραμμάρια την εβδομάδα! Μου σύστησε η παιδίατρος την σκόνη αυτή που περιέχει γαιδουράγκαθο και να τρώω πολύ βρώμη και είδα τεράστια διαφορά! Δες το και με την παιδίατρο σου! Πάρε και μια σύμβουλο θηλασμού! Βέβαια εγώ κατέληξα σε αυτό αφού είχα βεβαιωθεί οτι δεν της φτάνει το γάλα μου και αφού την είχα σχεδόν 24 ώρες στο στήθος! Μην δημιουργήσεις κανένα θέμα υπερπαραγωγής! Απλά με αυτά που λες θυμήθηκα τα συνεχόμενα κλάμματα της δικιάς μου επειδή δεν χόρταινε... Μακάρι να είχα και εγώ κάποιον να μου το προτείνει αυτό από τότε!
    • Καλημέρα κορίτσι, επειδή μπερδεύτηκα λίγο... Είσαι στις γόνιμες ή είχατε επαφή στις γόνιμες; Πότε περιμένεις περίοδο; Αν είσαι στις γόνιμες μπορεί να ήταν λόγω ωορρηξίας το αιματάκι. Αν πλησιάζει η περίοδος σου μπορεί να ήταν αιματάκι εμφύτευσης!! Δεν είναι πάντως άτι για να ανησυχήσεις.
    • Ε.. Κορίτσια χαλαρώστε!! Δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου.. Κι εμείς τον περασμένο μήνα πετύχαμε τις γόνιμες αλλά όχι την ωορρηξια.. Αλλά τι να κάνουμε δεν θα τρελαθούμε κιόλας. Κι έχω να σας πω ότι εγώ πλέον παίζω με τον χρόνο. Αλλά δεν έγινε τελείωσε κοιτάμε μπροστά και ελπίζουμε ότι θα το πετύχουμε αυτό το μηνα
    • Καλά εννοείται.. Ούτε συζήτηση κ ο δικός μου να τον διακοψω να φάει... Τάιζε το νωρίτερα απ όταν ζητήσει.. Στις πόσες ώρες τρώει...???. Ναι ίσως έχει πάθει συγχιση θηλης. Μπορείς να φτιάχνεις λίγη σκόνη να την πίνει να ανακουφίζει κ ύστερα να την βάζεις στο στήθος που να έχει υπομονή να τραβήξει λίγο από το γαα σου έτσι ώστε να σου ενεργοποιήσει το στήθος... Βέβαια αν είχε κ πρόβλημα το γλυκάκι μου θα κουράζεται παραπάνω γι αυτό να εκνευρίζεται στο στήθος. Εμένα το κάνει λόγω λαιμαργίας...δοκιμασε να το θηλάσεις με κάποιο λευκό ήχο όπως πιστολάκι η απορροφητηρα. Να δεις αν θα κάτσει στο στήθος σου πιο ήρεμα.... Με το θήλαστρο τώρα βγάζεις εσύ?? 
    • Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️: Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶 Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶 Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶 Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶 Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶 Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶 Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶 katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶 Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶 Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶 LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶 vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶 gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶 St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶 Fanioko:θετικο👶 Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶 Karen: ? Σταυρι:?  Hope19: 26-27/2 Alex2016: ?   ioannastr: 08/3 Kostef: 14/3 Maroulita? : 07/3 diana8: 14/02 Lacostaki: 10/3 silia: 15/02 Ελενικον: 21/02 I want a baby:26/02  Denizz: 29/02 pangipot: 29/02 joycat: 02/03? Aννια27:03/03 Εαυγγελοςτ: 04/03 Μari84:05/03 misofeggaro: 06/03 PAPA EVA: 10/03 Lactaki:?  Love13:07/3
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...