Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ αρνιτικη χοριακη!!


Mamounitsa

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου πάλι εγώ! Πείτε καμία με εμπειρία έχει τύχει σε καμία μανούλα αυτό κάνουν λάθη τα μικροβιολογικα εργαστηρια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανες τεστ και σου βγήκε θετικό και η χοριακη ήταν αρνητική? Προσωπικά δεν μου έχει τύχει όταν έβγαινε θετικό τεστ έβγαινε θετική και η χοριακη το ίδιο και με το αρνητικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Έκανες τεστ και σου βγήκε θετικό και η χοριακη ήταν αρνητική? Προσωπικά δεν μου έχει τύχει όταν έβγαινε θετικό τεστ έβγαινε θετική και η χοριακη το ίδιο και με το αρνητικό!! 

Ακριβός αυτό έπαθα δύο θετικά τεστ μια αρνητική χοριακη! Μάλλον τα τεστ τελικά ήταν λάθος! Γινωνται κ αυτά καθοε φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τα τεστ τι διαφορά είχαν μεταξύ τους χρονικά και τι διαφορά με την χοριακή;

Ελαχιστη καλά το πρώτο προχθές το άλλο τεστ εχθές 2 το μεσιμερι και 6 το απόγευμα η χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

0

Ωρε και 0 κιόλας!! Κάποιο λάθος θα έγινε στο τεστ να μου έλεγες ξέρω γω αρνητικη κοντά στο 5 να πω ότι ήταν βιοχημική και έπεσε η τιμή της αλλά στο 0 δεν χωράει αμφισβήτηση ότι έκαναν λάθος τα τεστ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πάλι εγώ! Πείτε καμία με εμπειρία έχει τύχει σε καμία μανούλα αυτό κάνουν λάθη τα μικροβιολογικα εργαστηρια?? 

τι εταιρίας θα μπορουσες να μας πεις???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ωρε και 0 κιόλας!! Κάποιο λάθος θα έγινε στο τεστ να μου έλεγες ξέρω γω αρνητικη κοντά στο 5 να πω ότι ήταν βιοχημική και έπεσε η τιμή της αλλά στο 0 δεν χωράει αμφισβήτηση ότι έκαναν λάθος τα τεστ!! 

Ναι όντος ητ; Ν λάθος το τεστ μου συνεβει κ αυτό χάχα δεν πειράζει την επόμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι όντος ητ; Ν λάθος το τεστ μου συνεβει κ αυτό χάχα δεν πειράζει την επόμενη! 

Ναι βρε κορίτσι μου...! Ποσες μέρες έχεις καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είχα καθυστέρηση ήμουν 5 μέρες πριν την περίοδο έκανα ένα τις  home test και εχθές ένα clear blue! Πρώτη φορά μου συνεβει να βγουν θετικά λάθος! Ίσως κάτι ορμονικο από τι μου είπε κ ο γιατρός επηρέασε το αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια δεν είχα καθυστέρηση ήμουν 5 μέρες πριν την περίοδο έκανα ένα τις  home test και εχθές ένα clear blue! Πρώτη φορά μου συνεβει να βγουν θετικά λάθος! Ίσως κάτι ορμονικο από τι μου είπε κ ο γιατρός επηρέασε το αποτέλεσμα 

Τι να πω ρε παιδί μου!! Να βγουν αρνητικά και η χοριακη να είναι θετική ναι τώρα να γίνει το αντίθετο πφφφ ..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Τι να πω ρε παιδί μου!! Να βγουν αρνητικά και η χοριακη να είναι θετική ναι τώρα να γίνει το αντίθετο πφφφ ..!! 

Ακριβός το ίδιο λέω κ εγώ πολύ περίεργο τι να πάρεις όσο ζούμε μαθενουμε χαχα! Την επόμενη ελπίζω να είμαι πιο τυχερή και τεστ σίγουρα δεν θα ξανά κάνω ποτέ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...