Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτα σκιρτηματα σε διδυμα!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου καλησπερα!!!!ξερω οτι μπορει να το εχετε αναλυσει αυτο το θεμα πολλες φορες αλλα ανιπομονο κ εγω να τα νιωσω!!!ειμαι 17&2 σε διδυμα αγορακια ?? κ ανυπομονω να νιωσω στη κοιλιτσα μ να κουνιουνται!!!εσεις ποτε τα καταλαβατε;;νιωθω κατι αλλα νομοζω οτι ειναι το εντερο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου! Εγώ έχω ομοζυγα αγοράκια! Εγώ τα ένιωσα 16 και 3 ημερών αλλά σαν κάτι να με γαργαλησε από μέσα! Μετά από τρεις με τέσσερεις εβδομάδες θα τα νιώθεις πιο ξεκάθαρα! Ομοζυγα ή ετεροζυγα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Εγώ έχω ομοζυγα αγοράκια! Εγώ τα ένιωσα 16 και 3 ημερών αλλά σαν κάτι να με γαργαλησε από μέσα! Μετά από τρεις με τέσσερεις εβδομάδες θα τα νιώθεις πιο ξεκάθαρα! Ομοζυγα ή ετεροζυγα? 

Με το καλο κ σε σενα κοριτσι μ!!!Ετεροζυγα ειναι!!!!π εγω εχω αρχισει κ αγχωνομαι κ δεν νιωθω κατι και ολοι με ρωτανε ακομα;;το μονο που νιωθω οταν τρωω κ ξαπλωνω κατι σαν να γουργουριζει αλλα μπορει ν ναι κ το εντερο ή και στο μυαλο μ!!!αχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariavle είπε:

Με το καλο κ σε σενα κοριτσι μ!!!Ετεροζυγα ειναι!!!!π εγω εχω αρχισει κ αγχωνομαι κ δεν νιωθω κατι και ολοι με ρωτανε ακομα;;το μονο που νιωθω οταν τρωω κ ξαπλωνω κατι σαν να γουργουριζει αλλα μπορει ν ναι κ το εντερο ή και στο μυαλο μ!!!αχχαχαχ

Άαα τι καλά! Μπράβο!! Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Εγώ 5-8 μπαίνω για καισαρική οπότε πλησιάζω όπως καταλαβαίνεις! Νομίζω θα καταλάβεις ότι είναι τα μωρακια σου! Δεν θα έχεις αμφιβολία :) Εγώ το κατάλαβα πάντως... Να ξέρεις υπάρχει το Twin clinic στο Ιασω όπου σε παρακολουθεί κάθε δεύτερη Τετάρτη ειδική εμβρυολογος διδυμων χωρίς καμία χρέωση! Καλό είναι να κάνεις συχνούς ελέγχους γιατί τα δίδυμα εμφανιζουν διαφορά προβλήματα/σύνδρομα!! Αν θες τηλ κτλ στείλε μου μηνυμα :) και οπλισου με μπόλικη υπομονή! Δεν είναι και εύκολη εγκυμοσύνη η διδυμη!! Είσαι νωρίς ακόμη, αλλά κάτσε να βαρύνεις και θα με θυμηθείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Άαα τι καλά! Μπράβο!! Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Εγώ 5-8 μπαίνω για καισαρική οπότε πλησιάζω όπως καταλαβαίνεις! Νομίζω θα καταλάβεις ότι είναι τα μωρακια σου! Δεν θα έχεις αμφιβολία :) Εγώ το κατάλαβα πάντως... Να ξέρεις υπάρχει το Twin clinic στο Ιασω όπου σε παρακολουθεί κάθε δεύτερη Τετάρτη ειδική εμβρυολογος διδυμων χωρίς καμία χρέωση! Καλό είναι να κάνεις συχνούς ελέγχους γιατί τα δίδυμα εμφανιζουν διαφορά προβλήματα/σύνδρομα!! Αν θες τηλ κτλ στείλε μου μηνυμα :) και οπλισου με μπόλικη υπομονή! Δεν είναι και εύκολη εγκυμοσύνη η διδυμη!! Είσαι νωρίς ακόμη, αλλά κάτσε να βαρύνεις και θα με θυμηθείς! 

Αααα δεν το ηξερα!!!τελεια!!!!δυσκολη πολυ κ εγω ξαπλα ειμαι μην νομιζεις εκανα και περιδεση οποτε πολυ προσοχη ? με το καλο κοριτσι μου εσυ τελειωσες ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mariavle είπε:

Αααα δεν το ηξερα!!!τελεια!!!!δυσκολη πολυ κ εγω ξαπλα ειμαι μην νομιζεις εκανα και περιδεση οποτε πολυ προσοχη ? με το καλο κοριτσι μου εσυ τελειωσες ❤️❤️

Πήγαινε όσο μπορείς στην κλινική γιατί κανεις υπέρηχους σαν της αυχενικής, δηλαδή αναλυτικούς! Εγώ ευτυχώς δεν είχα ούτε θέμα με απόκολλήσεις, ούτε με τον τράχηλο, ούτε με άνιση ανάπτυξη! Απλά λίγο συμπτώματα έντονα :) όλα καλά θα πάνε όμως μην ανησυχείς! Κουράγιο, υπομονή και μη περνάς μετά βράδυα αυπνα σαν εμένα που ένιωθα τον έναν και δεν ένιωθα τον άλλο και δεν κοιμόμουν μέχρι να κλωτσήσει... Αχαχχα! Στείλε μου για οποιαδήποτε απορία γιατί εμείς έχουμε άλλη εμπειρία από τα κορίτσια με μονηρη κύηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...