Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω πιθανότητα αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μου ?


Guest

Recommended Posts

Κοριτσι μου γεια σου κ παλι... ειμαι μια μερα πριν την περιοδο και μολις ειδα καφε στο σκουπισμα ...δε ξερω αν θα εξελιχθει σε περιοδο !!! ´

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 25/7/2019 at 10:10 ΜΜ, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσι τι έγινε? 

Συγγνωμη που αργησα .. τελικα ηταν περιοδος .. οχι σπανια ξεκιναει ετσι.. γιαυτο μου εκανε εντυπωση .. εκανα τεστ οταν γυρισα απο διακοπες κ ηταν αρνητικο. Πηρα τεστ ωορρηξιας ... ειδα πολλα κοριτσια που λενε οτι ηταν ετσι οταν ειχαν ωορρηξια και λεω λες να ειναι ?? Επαφη εγινε παντως.. τωρα δε ξερω ... δε θελω να την χασω παντως .. γιαυτο προσπαθω ξαθε μερα να κανω 

81E930A5-2852-4AE1-A75D-B86BF27D2AB1.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Συγγνωμη που αργησα .. τελικα ηταν περιοδος .. οχι σπανια ξεκιναει ετσι.. γιαυτο μου εκανε εντυπωση .. εκανα τεστ οταν γυρισα απο διακοπες κ ηταν αρνητικο. Πηρα τεστ ωορρηξιας ... ειδα πολλα κοριτσια που λενε οτι ηταν ετσι οταν ειχαν ωορρηξια και λεω λες να ειναι ?? Επαφη εγινε παντως.. τωρα δε ξερω ... δε θελω να την χασω παντως .. γιαυτο προσπαθω ξαθε μερα να κανω 

81E930A5-2852-4AE1-A75D-B86BF27D2AB1.jpeg

Κορίτσι μου γεια σου!! Συνέχισε να κάνεις τεστ και αν μπορείς μην τα πετάς για να κάνεις την σύγκριση καθε μέρα!! Όσο σου δείχνει να έχεις επαφές!! Και τα τεστ σταματήσετα μόνο όταν δεις αρνητικό πάλι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσι μου γεια σου!! Συνέχισε να κάνεις τεστ και αν μπορείς μην τα πετάς για να κάνεις την σύγκριση καθε μέρα!! Όσο σου δείχνει να έχεις επαφές!! Και τα τεστ σταματήσετα μόνο όταν δεις αρνητικό πάλι!! 

Σημερα εκανα και ηταν θετικο αποτι βλεπω ... 

AD65D31C-2EA1-4B67-8EC1-0543A4599D4D.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ωραιότατα!! Η ωορρηξία γίνεται σε 24 με 48 ώρες μετά το θετικό τεστ!! Οπότε σήμερα αύριο μεθαύριο σίγουρα επαφές!!

Τελεια !!! ? μακαρι να ειναι ο τυχερος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2019 at 10:42 ΜΜ, ο/η Viktwria είπε:

Παντα εχειε πιθανοτητες εφόσον ειχες επαφες στις γόνιμες μερες σου :) εγω θα σου λεγα 6 μερες πριν την περιοδο αμα θες παρε και κανε το τεστ που δειχνει πριν την καθυστέρηση, στο λεω γιατι καταλαβαινω ποσο ανυπομωνεις και φυσικα δεν μπορεις να περιμενεις.και τις 11 μερες ? ετσι εκανα και εγω? σου ευχομαι καλη επιτυχία και σύντομα με ενα σπορακι? 

Υπαρχει τετοιο τεστ????? Γιατι εγω σε 7 περιμενω....και νιωθω και εγω τα περιεργα αυτα....προσπαθω και ανυπομονω γιατι ιανουαριο ειχαμε μια αποτυχια...εδω και δυο χρονια ειχα ελευθερες επαφες αλλα δεν συνεβη ποτε...τον δεκεμβριο που δεν το περιμενα με τιποτα εγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2019 at 11:56 ΜΜ, ο/η Titika88 είπε:

Υπαρχει τετοιο τεστ????? Γιατι εγω σε 7 περιμενω....και νιωθω και εγω τα περιεργα αυτα....προσπαθω και ανυπομονω γιατι ιανουαριο ειχαμε μια αποτυχια...εδω και δυο χρονια ειχα ελευθερες επαφες αλλα δεν συνεβη ποτε...τον δεκεμβριο που δεν το περιμενα με τιποτα εγινε....

Κοριτσι μου τελικα τι εγινε?? Το εκανες το τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Κοριτσι μου τελικα τι εγινε?? Το εκανες το τεστ?

Καλησπερα!!! Οχι δεν το εκανα...σημερα περιμενω περιοδο αλλα απ το πρωι που ξυπνησα δεν βλεπω τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2019 at 10:41 ΜΜ, ο/η Bebouli είπε:

Ωραιότατα!! Η ωορρηξία γίνεται σε 24 με 48 ώρες μετά το θετικό τεστ!! Οπότε σήμερα αύριο μεθαύριο σίγουρα επαφές!!

Καλησπερα bebouli....εννοεις οτι αν κανουμε για παραδειγμα το τεστ σημερα το πρωι προτινεις να εχουμε σημερα αυριο και μεθαυριο επαφες....ομως δεν ειναι πολυ ολο αυτο μιας και λενε να μην εχουμε καθε μερα επαφες για να μην αποδυναμωνεται το σπερμα? Βαλε και καμια μερα πριν που θα κανεις μεχρι να πεσεις στο θετικο...χαμοςςςς χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλησπερα bebouli....εννοεις οτι αν κανουμε για παραδειγμα το τεστ σημερα το πρωι προτινεις να εχουμε σημερα αυριο και μεθαυριο επαφες....ομως δεν ειναι πολυ ολο αυτο μιας και λενε να μην εχουμε καθε μερα επαφες για να μην αποδυναμωνεται το σπερμα? Βαλε και καμια μερα πριν που θα κανεις μεχρι να πεσεις στο θετικο...χαμοςςςς χαχαχαχα

Καλησπέρααα!! Εσύ τι θες μαρή με τα ωορρηξίας? Δεν σου λεμε αχαχ θέλουμε τεστ εγκυμοσύνης τώρα!!! ? Λοιπόν εγώ προτείνω επαφή πριν το θετικό τεστ την μετά του θετικού τεστ και τις 2 επόμενες βασικά!!! Χαχχαχα εκεί εκεί χαμός να γίνει!! Κοίτα από όσο μου έχουν πει γιατροί αυτό με το αποδυναμώνεται το σπέρμα είναι λιγάκι μύθος...! Το μέρα παρά μέρα το προτείνουν σίγουρα σε άτομα που έχουν θέμα με το σπέρμα τους ωστόσο κάποιοι γιατροί προτείνουν το μερα παρα μέρα ακόμη κι αν δεν υπάρχει πρόβλημα!! Η κάθε μία καλό είναι να ακολουθεί τις οδηγίες του γιατρού της ομως!! Εμένα ο γιατρός μου μου είπε καθημερινό ας πούμε δεν υπάρχει κάνενα θέμα, κι έτσι έμεινα κιόλας 2 φορές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλησπέρααα!! Εσύ τι θες μαρή με τα ωορρηξίας? Δεν σου λεμε αχαχ θέλουμε τεστ εγκυμοσύνης τώρα!!! ? Λοιπόν εγώ προτείνω επαφή πριν το θετικό τεστ την μετά του θετικού τεστ και τις 2 επόμενες βασικά!!! Χαχχαχα εκεί εκεί χαμός να γίνει!! Κοίτα από όσο μου έχουν πει γιατροί αυτό με το αποδυναμώνεται το σπέρμα είναι λιγάκι μύθος...! Το μέρα παρά μέρα το προτείνουν σίγουρα σε άτομα που έχουν θέμα με το σπέρμα τους ωστόσο κάποιοι γιατροί προτείνουν το μερα παρα μέρα ακόμη κι αν δεν υπάρχει πρόβλημα!! Η κάθε μία καλό είναι να ακολουθεί τις οδηγίες του γιατρού της ομως!! Εμένα ο γιατρός μου μου είπε καθημερινό ας πούμε δεν υπάρχει κάνενα θέμα, κι έτσι έμεινα κιόλας 2 φορές!

Τι να το κανεις το τεστ εγκυμοσυνης γλυκουλα???? Ηρθε η φιλη...οχι που δεν θα ερχοταν δλδ...γι αυτο κρατουσα μικρα καλαθια.τεσπα ομως ..η ζωη μπροστα μας ειναι χρονος υπαρχει θα γινει η δουλεια που θα παει..μπραβο σου για τις δυο φορες..δεν μιλησα με τη γιατρο γι αυτο και ρωτησα εδω μεσα...απλα ειχα αυτη την εντυπωση απ οσα ακουγα και διαβαζα τοσο καιρο..ας αλλαξω τροπαριο να δουμε , θα δοκιμασω και αυτο το τεστ γιατι καμια φορα δεν ξες μπορει να κανουμε τιποτα λαθος...εγω οπως σου ειπα ενιωθα πονο ειχα και υγρα και ελεγα εδω ειμαστε ...τη πρωτη που εμεινα εγκυος ουτε ξερω πως εγινε ..θυμαμαι παντως οτι δεν προσπαθησα καθολου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Τι να το κανεις το τεστ εγκυμοσυνης γλυκουλα???? Ηρθε η φιλη...οχι που δεν θα ερχοταν δλδ...γι αυτο κρατουσα μικρα καλαθια.τεσπα ομως ..η ζωη μπροστα μας ειναι χρονος υπαρχει θα γινει η δουλεια που θα παει..μπραβο σου για τις δυο φορες..δεν μιλησα με τη γιατρο γι αυτο και ρωτησα εδω μεσα...απλα ειχα αυτη την εντυπωση απ οσα ακουγα και διαβαζα τοσο καιρο..ας αλλαξω τροπαριο να δουμε , θα δοκιμασω και αυτο το τεστ γιατι καμια φορα δεν ξες μπορει να κανουμε τιποτα λαθος...εγω οπως σου ειπα ενιωθα πονο ειχα και υγρα και ελεγα εδω ειμαστε ...τη πρωτη που εμεινα εγκυος ουτε ξερω πως εγινε ..θυμαμαι παντως οτι δεν προσπαθησα καθολου..

Αααχ μην χάσει κι αυτή να έρθει εκει? ναι δοκιμασε το κι αυτό και βλέπεις αν σε αγχωνει αν σε πιέζει το πας πάλι όπως παλιά!!! Θέλουμε ηρεμία χαλάρωση και θα έρθει που θα πάει θα έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Αααχ μην χάσει κι αυτή να έρθει εκει? ναι δοκιμασε το κι αυτό και βλέπεις αν σε αγχωνει αν σε πιέζει το πας πάλι όπως παλιά!!! Θέλουμε ηρεμία χαλάρωση και θα έρθει που θα πάει θα έρθει!!

Καλως! Το δοκιμαζω την αλλη βδομαδα και σου λεω αποψη...ευχαριστω ρε φιλη! 

Εσυ επειδη δεν καταλαβα σε τι φαση εισαι τωρα? Εγκυμοσυνης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Καλως! Το δοκιμαζω την αλλη βδομαδα και σου λεω αποψη...ευχαριστω ρε φιλη! 

Εσυ επειδη δεν καταλαβα σε τι φαση εισαι τωρα? Εγκυμοσυνης? 

Πουυυυυυ τέτοια τύχη αχ!! Εγώ είχα 2 αποβολες και ο προηγούμενος μήνας ήταν ο πρώτος που μπορούσα να προσπαθήσω μετα από αυτές!! Αλλά μάλλον υπήρχε κάποια κυστουλα!! Αδιαθετησα σήμερα και περιμένω πως και πως να αρχίσω πάλι αχ αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Πουυυυυυ τέτοια τύχη αχ!! Εγώ είχα 2 αποβολες και ο προηγούμενος μήνας ήταν ο πρώτος που μπορούσα να προσπαθήσω μετα από αυτές!! Αλλά μάλλον υπήρχε κάποια κυστουλα!! Αδιαθετησα σήμερα και περιμένω πως και πως να αρχίσω πάλι αχ αχ!

Αντε μακαρι να σου κατσει παλι γρηγορα αλλα να μεινει κιολας ...γιατι εγω παντα αυτο λεω...δεν αρκει μονο το θετικο τεστ...επειδη και εγω την επαθα σε καταλαβαινω απολυτα....

Ωρες ωρες νιωθω σαν το παιδακι που το πηραν το δωρο μεσα απ τα χερια ...ποσο χρονων εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Αντε μακαρι να σου κατσει παλι γρηγορα αλλα να μεινει κιολας ...γιατι εγω παντα αυτο λεω...δεν αρκει μονο το θετικο τεστ...επειδη και εγω την επαθα σε καταλαβαινω απολυτα....

Ωρες ωρες νιωθω σαν το παιδακι που το πηραν το δωρο μεσα απ τα χερια ...ποσο χρονων εισαι?

Ο ναιιι αυτό λέω κι εγώ!! Να έρθει για να μείνει!! Είμαι 25!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...