Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι θετικό;


Mariam123

Recommended Posts

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
Σου εύχομαι να πάνε καλά όλα μέχρι το τέλος!!!
?

Ευχαριστώ πολύ ❤ ακόμα δεν το συνειδητοποίησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Λοιπόν τώρα πήρα τα αποτελέσματα είναι θετικό 193.30 περίπου 2 εβδομάδες...πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου και μου είπε σε 2 μέρες να ξανά πάω για χοριακη να δούμε ότι ανεβαίνει και να ξεκινήσω κάθε πρωί χάπι fisilin

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας :) αυραύριο ια πάω για την δεύτερη χοριακη...Η πρώτη που έκανα προχθές ήταν 193.30

Επειδή με τα νούμερα δεν τα πάω πολύ καλά πόσο θα πρέπει να είναι περίπου αύριο για να πούμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Καλησπέρα σας :) αυραύριο ια πάω για την δεύτερη χοριακη...Η πρώτη που έκανα προχθές ήταν 193.30

Επειδή με τα νούμερα δεν τα πάω πολύ καλά πόσο θα πρέπει να είναι περίπου αύριο για να πούμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη ;

καλησπερα με το καλο το μωρακι σ!!! λογικα να διπλασιαστει.... δηλαδη τουλαχιστον 386.6... κ εγω στην ιδια φαη ειμαι σημερα εκανα την τριτη μ χοριακη κ την παρασκευη εχω τν πρωτο υπερηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

καλησπερα με το καλο το μωρακι σ!!! λογικα να διπλασιαστει.... δηλαδη τουλαχιστον 386.6... κ εγω στην ιδια φαη ειμαι σημερα εκανα την τριτη μ χοριακη κ την παρασκευη εχω τν πρωτο υπερηχο!!!

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάμε όλα καλά...σου εύχομαι ότι καλύτερο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάμε όλα καλά...σου εύχομαι ότι καλύτερο ❤

Καλα αποτελεσματα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάμε όλα καλά...σου εύχομαι ότι καλύτερο ❤

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ σ ευχομαι μια μεγαλη χοριακη περιμενουμε νεα σ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ σ ευχομαι μια μεγαλη χοριακη περιμενουμε νεα σ....

Ευχαριστώ πολύυ ❤ αίμα για αίμα δεν θα μου αφήσουν όλο θα μου το ρουφήξουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

435.60 κορίτσια μου...Η αλήθεια ειναι περίμενα λίγο πάνω αλλά ειμαι μόνο στην 3η με ρα καθυστερήσεις...μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι πάει καλά για το διπλαστικε..οπότε ξανά παρασκευή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

435.60 κορίτσια μου...Η αλήθεια ειναι περίμενα λίγο πάνω αλλά ειμαι μόνο στην 3η με ρα καθυστερήσεις...μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι πάει καλά για το διπλαστικε..οπότε ξανά παρασκευή 

μπραβο κοριτσι μ διπλασιαστηκε... εγω ξεκινησα με 78.80 μετα απο 2 μερες πηγε 201.2 κ μετα απο 4 μερες 1165....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

μπραβο κοριτσι μ διπλασιαστηκε... εγω ξεκινησα με 78.80 μετα απο 2 μερες πηγε 201.2 κ μετα απο 4 μερες 1165....

Ααα πολύ ωραία...Η αλήθεια είναι ότι εμένα με σκοτώνει αυτή η αναμονή στο να περιμένω...Αλλά ξέρω ότι πρέπει να κάνω υπομονή γιατί ακόμα είναι η αρχή έχω ακόμα δρόμο...πάντως είμαι πολύ αισιόδοξη και ελπίζω όλα να πάνε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariam123 είπε:

Ααα πολύ ωραία...Η αλήθεια είναι ότι εμένα με σκοτώνει αυτή η αναμονή στο να περιμένω...Αλλά ξέρω ότι πρέπει να κάνω υπομονή γιατί ακόμα είναι η αρχή έχω ακόμα δρόμο...πάντως είμαι πολύ αισιόδοξη και ελπίζω όλα να πάνε καλα...

στο ευχομαι καλη μ.... απο συμπτωματα πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ  :) μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω είχα ζαλάδες όταν ξυπνούσα και πρήξιμο στο στήθος και νόμιζα ότι θα αδιαθετησω..Τώρα είμαι στην 3η μερα καθυστερήσεις και εδώ και 3 μέρες δεν έχω τίποτα απολύτως ούτε πονοκεφάλους ούτε τίποτα!!! Νομίζω ότι σε αυτό ειμαι τυχερή γιατί ακούω άλλες κοπέλες που έχουν εμετούς και ναυτιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariam123 είπε:

Ευχαριστώ  :) μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω είχα ζαλάδες όταν ξυπνούσα και πρήξιμο στο στήθος και νόμιζα ότι θα αδιαθετησω..Τώρα είμαι στην 3η μερα καθυστερήσεις και εδώ και 3 μέρες δεν έχω τίποτα απολύτως ούτε πονοκεφάλους ούτε τίποτα!!! Νομίζω ότι σε αυτό ειμαι τυχερή γιατί ακούω άλλες κοπέλες που έχουν εμετούς και ναυτιες...

κ εγω τιποτα δνε εχω... μεχρι σημερα το πρωι ειχα ενοχληση στις θηλες αλλα τωρα τιποτα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κ εγω τιποτα δνε εχω... μεχρι σημερα το πρωι ειχα ενοχληση στις θηλες αλλα τωρα τιποτα ...

Πόσο είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Πόσο είσαι τώρα;

δεν ξερω ποσο ειμαι γιατι δεν ειχα προσφατη τελευταια περιοδο εμεινα μετα απο διακοπη περιοδου για ενδομητριωση ξερω μονο την ημερα π ειχα θετικο τεστ ωορηξιας κ επαφες... απ την συλληψη ειμαι 3 εβδομαδες αν σκεφτουμε πως σ εναν κυκλο πριν την ωορηξια προηγουνται 2 εβδομαδες λογικα ειμαι 5 εβδομαδων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

δεν ξερω ποσο ειμαι γιατι δεν ειχα προσφατη τελευταια περιοδο εμεινα μετα απο διακοπη περιοδου για ενδομητριωση ξερω μονο την ημερα π ειχα θετικο τεστ ωορηξιας κ επαφες... απ την συλληψη ειμαι 3 εβδομαδες αν σκεφτουμε πως σ εναν κυκλο πριν την ωορηξια προηγουνται 2 εβδομαδες λογικα ειμαι 5 εβδομαδων..

Μάλιστα κατάλαβα...Εγώ τελείωσα από περίοδο 23 Ιουνίου καιβειχαμε επαφές 29-30-1 όπου ήταν και η γόνιμες μέρες...ήταν να αδιαθετησω 14 Ιουλίου...αρα λογικά πρέπει να είμαι κοντά 3 εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Μάλιστα κατάλαβα...Εγώ τελείωσα από περίοδο 23 Ιουνίου καιβειχαμε επαφές 29-30-1 όπου ήταν και η γόνιμες μέρες...ήταν να αδιαθετησω 14 Ιουλίου...αρα λογικά πρέπει να είμαι κοντά 3 εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος 

θα μετρησεις απο την πρωτη ημερα της τελευταιας σ περιοδου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

θα μετρησεις απο την πρωτη ημερα της τελευταιας σ περιοδου...

 

Ααα δηλαδή από 17 Ιουνίου που ξεκίνησε η περίοδος; εγώ νετρουσα από την μέρα που μου τελείωσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Ααα δηλαδή από 17 Ιουνίου που ξεκίνησε η περίοδος; εγώ νετρουσα από την μέρα που μου τελείωσε 

ναι απο τις 17... εισαι 4 εβδ κ 3 ημερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ναι απο τις 17... εισαι 4 εβδ κ 3 ημερων...

Χαχα δεν το πιστεύω ότι μετρούσε λάθος...Τέλος πάντων ? Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Χαχα δεν το πιστεύω ότι μετρούσε λάθος...Τέλος πάντων ? Ευχαριστώ πολύ 

τιποτα οταν πας για υπερηχο θα δειτε κ ακριβως ποσο εισαι...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

τιποτα οταν πας για υπερηχο θα δειτε κ ακριβως ποσο εισαι...

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοηθάει...Πρώτη φορά μου συμβαίνει οπότε όλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για εμένα καθώς ειμαι μικρή σε ηλικία και δεν είχαμε ξανά προσπαθήσει για μωρό ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...