Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Επιτροπή 🎫 @kaounmar --> 12/6 Ωοληψία  🤗 @Nefeliap --> Ιούνιος @PAPA EVA --> Ιούνιος @lactaki --> Ιούνιος @Katerinaki83 --> Ιούνιος @ioannastr --> Ιούνιος @Lily94 --> Ιούνιος @Taggeris --> Ιούνιος @JoyCat --> Ιούλιος @Miti85 --> ? @Ριρίκα --> ? @Steli --> ? Εμβρυομεταφορα 😍 @Hope19 --> 6/06 @Tokyo --> Ιούνιος @Antelope --> Ιούνιος  @Kukki -->Ιούνιος @nik_02 -->Ιούνιος @Σταυρι --> Σεπτέμβριος @Niki94 --> Σεπτέμβριος  Χοριακή 🤞 @santaloxilo --> 6/06 @elena0212 --> 10/06 @dimsea --> 11/06 @Dimitra75 --> 11/06 Εγκυμοσύνη 🤰 @ntinaki88 @Katerina32 @sokola4 @Takira  @koukou84  @Papadakis @Sweetie79 @melodyy @annie! @Anna32 @Giannouli2013    
    • Καλησπέρα, Εμένα μου το έχει κλείσει όταν θα ειμαι στην 32η εβδομαδα! Νομίζω οτι γίνεται μεταξύ 30 κ 33 εβδομάδας οπότε μια χαρά θα την κάνεις!!!
    • Καλησπέρα!! Κοριτσι μου το πιο πιθανό είναι να τον ενοχλούν τα ούλα του γιατί μπορεί να βγάζει δοντάκια! Επικοινώνησες με τον παιδίατρό σας;;;
    • Έτσι κι εγώ! Μολις πέρασε 1 χρονος με πήραν ακριβώς την ημερομηνία που είχε γίνει η ΕΤ(&κτψ τα περισσεούμενα) . Μην τους τα καθυστερήσω ούτε μια μέρα. Το δεύτερο χρόνο, αργούσαν να με πάρουν και σκεφτομουν βρε λες να τα κατέστρεψαν; Μήπως επειδή δεν τους πλήρωσα αυτομάτως σταματάνε να τα κρατάνε; και θα πάω για ΕΤ και θα μου πουν, ποια έμβρυα; last year! Μου λέει ο άντρας μου, τι κάθεσαι και κάνεις σενάρια; πάρε τηλ να ρωτήσεις. Ε και πήρα και μου είπαν α ναι! σκάσε 200€. Και τα εσκασα και ησύχασα!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...