Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mairimairi είπε:

Οχι απολυτως κανενα...και οτι εχει σχεση με μενα κοριτσια εχασα την εμπιστοσυνη μου στους γιατρους...ολα ενα εμποριο....συμπεριλαμβανομενου και του πρωτου μου επι χρονια γυναικολογου....αλλος δεν εβλεπε ωαρια,, αλλος ελεγε εισαι μεγαλη -σημερα 40 και 2 μηνες- αλλος ελεγε βλεπω και μια κυστη....εν κατακλειδι πηγα στο ελενα και εκει ο γιατρος που μου συστησαν μεδιωξε και μου ειπε εισαι '' κρυσταλο'' επι λεξη...φυγε και θα τα πουμε το σεπτεμβριο...και γβ παλι επειδη δεν ειχα εμπιστοσυνη παλι ψαχτηκα και αποφασισα πως την αλλη τριτη θα πηγαινα σε γιατρο να ξεκινησω εξωσωματικη...και χθες εμαθα οως ειμαι εγγυος...με εσωσε ο γιστρος του ελενα ο οποιος και θα με αναλαβει....ειληκρινα αυριο θα τον δω δευτερη φορα...τι να παω εγω τβρα να πω στους αλλους ειδικα σε εναν ο οποιος μεγαλοκαθηγητης μου ειπε πως δεν εβλεπε ουτε ενα ωαριο και οως εμπενε στην κλιμακτηριο.....

Συγχαρητηρια κορίτσι μου!Να πανε ολα περίφημα και να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Συγχαρητήρια! Εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά! Καλή είναι η χοριακή σου, αρκεί να διπλασιαστεί ή τουλάχιστον να ανέβει 60% το λιγότερο σε 2 μέρες.

Εμένα ο γιατρός μου όταν έκανα χοριακή και βγήκε 129 μου είπε να κάνω μετά από ακριβώς 1 βδομάδα και βγήκε 3.912

Σάκο όμως πήγα να δω στις 4εβδ + 6ημ (μου έκανε υπερηχογράφημα από την κοιλιά). Οπότε πρέπει να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή να φτάσει η χοριακή 1500 με 2000 για να δεις σάκο και να ηρεμήσεις.

καλημερα κοριτσι μ ναι θα κανω υπομονη αρκει να παει κ καλα η χοριακη μ αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

αυτο εννοω να σ εξηγησει καποιος γιατι εχεις τις χοριακες αυτες... βγηκε η χοριακη μ 78.80 χαμηλη ειναι αλλα βλεπουμε... μ εφερε ο αντρας μ κ ενα ψηφιακο τεστ το οποιο βγηκε θετικο κ με ενδειξη 2-3 εβδομαδων...

Μπρααααααααβο κοριτσι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kamia είπε:

Μπρααααααααβο κοριτσι!!!!!!!!

καλημερααα σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ... δεν ξερω σε τι φαση βρισκεσαι ...αν θελεις ενα παιδακι σ εχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia... me to kalo oles oi egkuoules na exete mia uperoxh kai teleiomhnh egkumosynh... na kanete thetikes skepseis kai ola tha pane kala ta mwrakia ta fernei o theos na ton empisteueste kserw pws einai dyskolo kai sas to lew pou ephreazomai apo ola kai oti diavazw nomizw pws tha to pathw kai egw kai exw fovero agxos prospathw omws na eimai thetikh... shmera exw ton prwto uperhxo kai perimenw me agwnia na dw ti tha doume....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

καλημερααα σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ... δεν ξερω σε τι φαση βρισκεσαι ...αν θελεις ενα παιδακι σ εχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Ευχαριστω Χρυσανθη αλλα δυστυχως ευχαριστα δεν θα εχω να σας πω καθοτι δεν εχω ωαρια πλεον...Παντως οπως και να εχει ευχαριστω για τις ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου...εύχομαι τα καλύτερα σε οσες περιμένουν μωρακι...Διάβασα τις ιστορίες σας...και με συγκίνησαν...εύχομαι σε ολες πολυ σύντομα να ζήσουν το θαύμα που περιμένουν.❤

Με τη σειρά μου θέλω να ζητησω τη βοήθεια σας. Σήμερα εκανα Τέστ 4μερες πριν την περίοδο. Ειμαι ταξιδι και ειχα πολλές ενοχλήσεις και ειπα να κανω τεστ να μου φυγει σαν σκέψη. Σας επισυνάπτω την εικόνα γιατί  δεν μπορώ να καταλάβω αν βλεπω ή όχι κατι.

20190711_112247.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

@Ninikaegw thn vlepw ksekathara pantws ? me thn prwth eukairia kane xoriakh

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολυ για την άμεση απάντηση...κλαίω απο χαρά  γιατί νομίζω οτι ηταν απλα η ιδεα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ninika είπε:

Κορίτσια μου...εύχομαι τα καλύτερα σε οσες περιμένουν μωρακι...Διάβασα τις ιστορίες σας...και με συγκίνησαν...εύχομαι σε ολες πολυ σύντομα να ζήσουν το θαύμα που περιμένουν.❤

Με τη σειρά μου θέλω να ζητησω τη βοήθεια σας. Σήμερα εκανα Τέστ 4μερες πριν την περίοδο. Ειμαι ταξιδι και ειχα πολλές ενοχλήσεις και ειπα να κανω τεστ να μου φυγει σαν σκέψη. Σας επισυνάπτω την εικόνα γιατί  δεν μπορώ να καταλάβω αν βλεπω ή όχι κατι.

20190711_112247.jpg

φαινετε κανονικα η γραμμουλα κανε χοριακη.. με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

φαινετε κανονικα η γραμμουλα κανε χοριακη.. με το καλο!!!

Κορίτσι μου γλυκο με το καλο και σε εσένα με υγεία πανω απο όλα... Τρέμω να το πιστέψω..θα παω το Σάββατο που γυρνάω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ninika είπε:

Κορίτσι μου γλυκο με το καλο και σε εσένα με υγεία πανω απο όλα... Τρέμω να το πιστέψω..θα παω το Σάββατο που γυρνάω.. 

σ ευχομαι μια μπαμπατσικη χοριακη...τι ενοχλησεις εχεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Oxi den einaiiiii kai eisai 4 meres prin thn periodo einai fusiko na einai axno etsi htan kai to prwto diko mou allhs etairias to sugkekrimeno to ekana thn hmera pou perimena periodo kai htan opws sth fwto

20190701_203137.jpg

Ααααα τι χαρα μου δινεις...σας λεω αλήθεια κλαίω και χαίρομαι παράλληλα για ολες μας.... Σωτ ποσο εισαι τώρα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

σ ευχομαι μια μπαμπατσικη χοριακη...τι ενοχλησεις εχεις???

Απο την Κυριακή ειχα απίστευτη νύστα και παρα πολυ ζαλάδα. Η ναυτια συνεχίζεται αλλα με μεγαλη ένταση και πολυ λιγουρα. Νυσταζω και χασμουριεμαι συνέχεια και σέρνομαι. Εχθές που ξάπλωσα για υπνο ένοιωσα τσουξιμο εντονο στο στήθος και λεω το πρωί θα κανω τεστ... Αυτα..εσεις έχετε ενοχλήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ninika είπε:

Ααααα τι χαρα μου δινεις...σας λεω αλήθεια κλαίω και χαίρομαι παράλληλα για ολες μας.... Σωτ ποσο εισαι τώρα? 

 

Shmera eimai 5w 3d kai exw ton prwto mou uperhxo gia na dw ti uparxei sthn koilitsa mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ninika είπε:

Απο την Κυριακή ειχα απίστευτη νύστα και παρα πολυ ζαλάδα. Η ναυτια συνεχίζεται αλλα με μεγαλη ένταση και πολυ λιγουρα. Νυσταζω και χασμουριεμαι συνέχεια και σέρνομαι. Εχθές που ξάπλωσα για υπνο ένοιωσα τσουξιμο εντονο στο στήθος και λεω το πρωί θα κανω τεστ... Αυτα..εσεις έχετε ενοχλήσεις?

εγω οχι ιδιαιτερες κ αυτο με αγχωνει... δεν ξερω αν ειναι απαραιτητο να υπαρχουν ενοχλησεις.. δηλαδη ενω καθε φορα πριν την περιοδο τ στηθος μ πριζετε πολυ τωρα δεν εχει πριστει καθολου απλα εχω πολυ μικρη ενοχληση στις θηλες κ αυτο οταν πλενομαι περισσοτερο... νυσταζω πιο ευκολα μεχρι εχθες με τσιμπουσε η μεση κ εχω ετσι μια μονιμη ενοχληση στο στομαχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Shmera eimai 5w 3d kai exw ton prwto mou uperhxo gia na dw ti uparxei sthn koilitsa mou...

αααα με το καλο κοριτσι μ θα περιμενουμε νεα να μας δωσεις δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Shmera eimai 5w 3d kai exw ton prwto mou uperhxo gia na dw ti uparxei sthn koilitsa mou...

Τι υπεροχα❤Εύχομαι ολόψυχα  να κυλήσουν υπέροχα οι μηνες..μεχρι να κρατήσεις  το μωρακι σου ❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ta eixa ola sthn arxh meta otan to ematha tpt mono ponous periodou thn anamenomenh kai 3-4 meres meta twra tpt mono apisteuth zalada pou me rixnei sto krevati

κ εγω δεν εχω ιδιαιτερα συμπτωματα σε σημειο π δεν νιωθω εγκυος κ φοβαμαι μιας κ εχω μια βιοχημικη κ μια εξωμητρια στο ιστορικο μ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εγω οχι ιδιαιτερες κ αυτο με αγχωνει... δεν ξερω αν ειναι απαραιτητο να υπαρχουν ενοχλησεις.. δηλαδη ενω καθε φορα πριν την περιοδο τ στηθος μ πριζετε πολυ τωρα δεν εχει πριστει καθολου απλα εχω πολυ μικρη ενοχληση στις θηλες κ αυτο οταν πλενομαι περισσοτερο... νυσταζω πιο ευκολα μεχρι εχθες με τσιμπουσε η μεση κ εχω ετσι μια μονιμη ενοχληση στο στομαχι...

Οχι μην σε αγχώνει τιποτα...ολα αυτα φυσιολογικά ειναι... θα πανε ολα καλα...?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...