Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτο το εκανα τωρα...Τα ιδια και χειροτερα;;

66469692_905346499806771_1556519529872359424_n.jpg

ψιλοφαινετε κατι ελαχιστα ...εγω λεω την παρασκευη να πας για μια χοριακη να εισαι σιγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

ψιλοφαινετε κατι ελαχιστα ...εγω λεω την παρασκευη να πας για μια χοριακη να εισαι σιγουρη..

Αυτο θα κανω.Τα φιλια μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορείς να κάνεις χοριακη κάθε μήνα το καταλαβαίνω. Πάρε τουλάχιστον τεστ άλλης εταιρίας και μην τα κάνεις τόσο νωρίς. 

Εγώ πάντως θεωρώ απίθανο να ανιχνεύουν τα τέστ φαρμακείου χοριακη κάτω από 10 μονάδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια μ καλημερα θα ηθελα την βοηθεια σας.. βρισκομουν σε θεραπεια ενδομητριωσης οπου ανακαλυφθηκε τν απριλιο σε χειρουργειο εξωμητριου κυησης... πριν 11 μερες ειχα ωορηξια [το ξερω γιατι εκανα τεστ ωορηξιας]ομως πριν 3 μερες ειχα μια σταγονα ροζ-καφε στο εσωρουχο μ κ μ φανηκε παραξενο ,σημερα εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης κ μ βγηκε αχνη γραμμουλα..δειτε κ πειτε μ την γνωμη σας βρε κοριτσια... κανονικα με βαση την ωορηξια περιοδος θα πρεπει ν μ ερθει την τεταρτη!!!

65955037_737619600021909_6692273545042460672_n.jpg

Καλησπέρα!

Η σταγόνα που είδες η ροζ μήπως ήταν η εμφύτευση. Κι εμένα η πρώτη εγκυμοσύνη μου ήταν εξωμήτρια, αλλά εγώ δεν έκανα χειρουργείο, αλλά 2 ενέσεις μεθοτρεξάτης.

Τώρα που είμαι πάλι έγκυος είχα κάνει τεστ εγκυμοσύνης 6 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου και βγήκε αχνό θετικό. Την επόμενη μέρα μου είπε ο γυναικολόγος μου να πάω για χοριακή και βγήκε 129 μονάδες (5 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου). Πήγαινε λοιπόν σε 2 μέρες που σου είπε ο γιατρός και θα δείξει σίγουρα η χοριακή.

Εύχομαι να έχεις μία μεγάλη χοριακή και εννοείται να πάνε οοοοολα καλά αυτή τη φορά!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα!

Η σταγόνα που είδες η ροζ μήπως ήταν η εμφύτευση. Κι εμένα η πρώτη εγκυμοσύνη μου ήταν εξωμήτρια, αλλά εγώ δεν έκανα χειρουργείο, αλλά 2 ενέσεις μεθοτρεξάτης.

Τώρα που είμαι πάλι έγκυος είχα κάνει τεστ εγκυμοσύνης 6 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου και βγήκε αχνό θετικό. Την επόμενη μέρα μου είπε ο γυναικολόγος μου να πάω για χοριακή και βγήκε 129 μονάδες (5 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου). Πήγαινε λοιπόν σε 2 μέρες που σου είπε ο γιατρός και θα δείξει σίγουρα η χοριακή.

Εύχομαι να έχεις μία μεγάλη χοριακή και εννοείται να πάνε οοοοολα καλά αυτή τη φορά!!! ?

σ ευχαριστω παρα πολυ αν εισαι καλα ...κ εγω αυτο σκεφτηκα γι αυτο κ εκανα τ τεστ γιατι κ την προηγουμενη φορα π τελικα ηταν εξωμητριο ειχα λιγο ροζ-καφε π ηταν της εμφυτευσης.. μακαρι να ειναι θετικη η χοριακη... με το καλο τ μπεμπακι σ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια ,ενα τέτοιο τεστ ,πως το ερμηνευετε;;

66330622_388873235069504_192690443559895040_n.jpg

Καλησπέρα! Κι εγώ βλέπω μια πολύ αχνή γραμμούλα! Εγώ ξέρω ότι το θετικό τεστ εγκυμοσύνης δεν κάνει λάθος, μόνο το αρνητικό. Εκτός κι αν η κύηση είναι βιοχημική.

Αλλά λες ότι σου έχει συμβεί κι άλλες φορές. Μήπως να πάρεις άλλη μάρκα;

Σου εύχομαι πάντως μέσ' απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος! Κι αν δεν είσαι τώρα να είσαι σύντομα!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

σ ευχαριστω παρα πολυ αν εισαι καλα ...κ εγω αυτο σκεφτηκα γι αυτο κ εκανα τ τεστ γιατι κ την προηγουμενη φορα π τελικα ηταν εξωμητριο ειχα λιγο ροζ-καφε π ηταν της εμφυτευσης.. μακαρι να ειναι θετικη η χοριακη... με το καλο τ μπεμπακι σ...

Σ' ευχαριστώ! Κι εγώ στην εξωμήτρια κύηση είχα ροζ και πόνους περιόδου και νόμιζα θ' αδιαθετήσω και έκανα τεστ εγκυμοσύνης μετά από 8 μέρες καθυστέρησης. Είχα όμως κάθε μέρα ροζ και μετά άρχισε να γίνεται πιο έντονα κόκκινο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ! Κι εγώ στην εξωμήτρια κύηση είχα ροζ και πόνους περιόδου και νόμιζα θ' αδιαθετήσω και έκανα τεστ εγκυμοσύνης μετά από 8 μέρες καθυστέρησης. Είχα όμως κάθε μέρα ροζ και μετά άρχισε να γίνεται πιο έντονα κόκκινο. 

εγω δεν ειχα καμια ενδειξη πως ηταν εξωμητριο...δεν ειχα αιμα καθολου μεχρι π μια μερα εχασα τις αισθησεις μ επεσα κατω κ μετα για τρεις μερες ενιωθα σαν νεροπιασμα στον ωμο ομως δεν εδωσα σημασια π να ηξερα κ μετα απο 3 μερες σηκωθηκα ενα πρωι κ ειχα λιγο αιμα πηγα στον γιατρο κ μ λεει εχεις εσωτερικη αιμοραγια κ κατευθειαν εκανα χειρουργειο.... το εμβριο ειχε πιαστει σε ενα κομματακι σαλπιγγας π μ ειχε αφησει ο προηγουμενος γιατρος π ειχα οταν κ καλαμ αφαιρεσε οληηη την υδροσαλπιγγα κ τελικα τ εμβριο ειχε πιαστει σε ενα κομματακι 2 εκατοστων σαλπιγγας κ ειχε κανει πλακουντα π τρεφοταν απ τα αγγεια τ απχεως ενετερου ..αστα κοντεψα να πεθανω ειχα εσωτερικη αιμοραγια 3 μερες χωρις να το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

καλημερα η εντονη γραμμη ειναι αυτη της επιβεβαιωσης κ η πρωτη π φαινετε αυτη π σ δειχνει το αποτελεσμα..δεν υπαρχει αλλη γραμμη 2 ειναι μηπως μπερδευσαι στην αρχη τ τεστ π φαινετε κατι ειναι εκει π ξεκιναει η ταινια τ.. αυτα τα τρια τεστ εκανα σημερα66256556_337101327211430_8319286918604914688_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQlPWU8FChLGXl__HUb6goZAxTq-K6Mg-ENUVKI3C9jyArh-Wj7Rj8hxwfhB7vjEr6XO_RJqVPUghoh1B9gBCbDp&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=c775faeb00f84f10f81de05ed298bc01&oe=5DC27BD4

Ναι κοριτσι μου εδω φαινεται καλυτερα...εχει αχνη γραμμουλαααααα!!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kamia είπε:

Ναι κοριτσι μου εδω φαινεται καλυτερα...εχει αχνη γραμμουλαααααα!!!!!! ?

ελπιζω μονο να ειναι αληθες.... την τεταρτη μ ειπε ο γιατρος ν κανω χοριακη..οποτε στην αναμονη..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

εγω δεν ειχα καμια ενδειξη πως ηταν εξωμητριο...δεν ειχα αιμα καθολου μεχρι π μια μερα εχασα τις αισθησεις μ επεσα κατω κ μετα για τρεις μερες ενιωθα σαν νεροπιασμα στον ωμο ομως δεν εδωσα σημασια π να ηξερα κ μετα απο 3 μερες σηκωθηκα ενα πρωι κ ειχα λιγο αιμα πηγα στον γιατρο κ μ λεει εχεις εσωτερικη αιμοραγια κ κατευθειαν εκανα χειρουργειο.... το εμβριο ειχε πιαστει σε ενα κομματακι σαλπιγγας π μ ειχε αφησει ο προηγουμενος γιατρος π ειχα οταν κ καλαμ αφαιρεσε οληηη την υδροσαλπιγγα κ τελικα τ εμβριο ειχε πιαστει σε ενα κομματακι 2 εκατοστων σαλπιγγας κ ειχε κανει πλακουντα π τρεφοταν απ τα αγγεια τ απχεως ενετερου ..αστα κοντεψα να πεθανω ειχα εσωτερικη αιμοραγια 3 μερες χωρις να το ξερω...

Κορίτσι μου, μπορω να σε ρωτήσω κτ γιατι φαινεται γνωρίζεις... ειμαι 24 η μερα περιοδο συμφωνα με το τεστ ωορρηξιας περιμενω 14/7.. απο χθες ειχα λιγο ροζ κ σημερα.. εχω πονους οχι πολλους, πετρα στηθος , κουραση κ τρελη δυσκοιλιότητα π δεν ειχα ποτε ποτε στη ζωη μου... ποτε με συμβουλεύεις για  τεστάκι;;; Δεν εχω υπαρξει εγκυος ποτε μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ελπιζω μονο να ειναι αληθες.... την τεταρτη μ ειπε ο γιατρος ν κανω χοριακη..οποτε στην αναμονη..

 

Ευχομαι απο καρδιας μια ΥΠΕΡΟΧΗ- Υψηλη χοριακή κορίτσι μου καλο!!!!!!!❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κορίτσι μου, μπορω να σε ρωτήσω κτ γιατι φαινεται γνωρίζεις... ειμαι 24 η μερα περιοδο συμφωνα με το τεστ ωορρηξιας περιμενω 14/7.. απο χθες ειχα λιγο ροζ κ σημερα.. εχω πονους οχι πολλους, πετρα στηθος , κουραση κ τρελη δυσκοιλιότητα π δεν ειχα ποτε ποτε στη ζωη μου... ποτε με συμβουλεύεις για  τεστάκι;;; Δεν εχω υπαρξει εγκυος ποτε μου..

ποτε ειχες θετικο τεστ ωορηξιας??? εγω εκανα τεστ σημερα 11 μερες μετα το θετικο τεστ ωορηξιας.... ειχα κ εγω λιγο ροζ την παρασκευη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχομαι απο καρδιας μια ΥΠΕΡΟΧΗ- Υψηλη χοριακή κορίτσι μου καλο!!!!!!!❤️???

σ ευχαριστω παρα πολυ μακαρι την τεταρτη τ μεσημερακι θα σας πω τα νεα π ελπιζω να ειναι θετικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ποτε ειχες θετικο τεστ ωορηξιας??? εγω εκανα τεστ σημερα 11 μερες μετα το θετικο τεστ ωορηξιας.... ειχα κ εγω λιγο ροζ την παρασκευη...

29/6... θετικο τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εγω δεν ειχα καμια ενδειξη πως ηταν εξωμητριο...δεν ειχα αιμα καθολου μεχρι π μια μερα εχασα τις αισθησεις μ επεσα κατω κ μετα για τρεις μερες ενιωθα σαν νεροπιασμα στον ωμο ομως δεν εδωσα σημασια π να ηξερα κ μετα απο 3 μερες σηκωθηκα ενα πρωι κ ειχα λιγο αιμα πηγα στον γιατρο κ μ λεει εχεις εσωτερικη αιμοραγια κ κατευθειαν εκανα χειρουργειο.... το εμβριο ειχε πιαστει σε ενα κομματακι σαλπιγγας π μ ειχε αφησει ο προηγουμενος γιατρος π ειχα οταν κ καλαμ αφαιρεσε οληηη την υδροσαλπιγγα κ τελικα τ εμβριο ειχε πιαστει σε ενα κομματακι 2 εκατοστων σαλπιγγας κ ειχε κανει πλακουντα π τρεφοταν απ τα αγγεια τ απχεως ενετερου ..αστα κοντεψα να πεθανω ειχα εσωτερικη αιμοραγια 3 μερες χωρις να το ξερω...

Εγώ πηγαινοερχόμουν νοσοκομείο, γιατί δε βλέπαμε σάκο. Μου έκανε απόξεση και βιοψία, γιατί δε φαινόταν τίποτα παρά μόνο διογκωμένη η αριστερή σάλπιγγα (εκεί ήταν το έμβρυο τελικά). Και αφού δεν έδειξε εμβρυικά στοιχεία η βιοψία είπε να κάνω λαπαροσκόπηση. Τελευταία στιγμή το βράδυ πάω σε άλλο γιατρό και μου έκανε 2 ενέσεις μεθοτρεξάτης. Η χοριακή μου όταν έκανα την πρώτη ένεση είχε φτάσει σχεδόν 7.000

Κι εγώ για 2 μέρες ένιωθα αυτό στον ώμο σαν να πιάστηκε κάποιο νεύρο και επειδή το είχα διαβάσει στο ίντερνετ πήρα τον γιατρό και μου λέει έλα αμέσως να σε δω, αλλά ευτυχώς δεν είχα εσωτερική αιμορραγία.

Γενικά όλο αυτό και μέχρι να μηδενίσει η χοριακή μου κράτησε 4 μήνες. Μέχρι και νοσοκομείο νοσηλεύτηκα για 3 βράδια με πόνους.

Ωχ κατάλαβα άρα από βλακεία του προηγούμενου γιατρού το έπαθες. Έγινε ρήξη της σάλπιγγας; Γιατί λένε ότι για να έχεις εσωτερική αιμορραγία πρέπει να γίνει ρήξη. Έτσι νόμιζα. Δυστυχώς το εξωμήτριο αν δεν το προλάβεις είναι πολύ επικίνδυνο.... Κι εσύ ταλαιπωρήθηκες πάρα πολύ. Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

δεν αντεχω αλλα φοβαμαι θελω ν εχει ανεβει λιγο γιατι το τεστ αυτο ανιχνευει απο 10 μοναδες οποτε θα ειναι χαμηλη αρκετα αν παω αυριο..δεν ξερω...

Ναι θά είναι χαμηλή αλλά δεν μας ενδιαφέρει το χαμηλό μας ενδιαφέρει ο σωστός διπλασιασμός κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

29/6... θετικο τεστ

ισως να δειξει αν κανεις καποιο π ειναι πιο ευαισθητο ...κανε αυριο η μεθαυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ναι θά είναι χαμηλή αλλά δεν μας ενδιαφέρει το χαμηλό μας ενδιαφέρει ο σωστός διπλασιασμός κορίτσι μου!! 

το ξερω κοριτσι μ... θα παω την τεταρτη π μ ειπε κ ο γιατρος μ κ ο Θεος βοηθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Εγώ πηγαινοερχόμουν νοσοκομείο, γιατί δε βλέπαμε σάκο. Μου έκανε απόξεση και βιοψία, γιατί δε φαινόταν τίποτα παρά μόνο διογκωμένη η αριστερή σάλπιγγα (εκεί ήταν το έμβρυο τελικά). Και αφού δεν έδειξε εμβρυικά στοιχεία η βιοψία είπε να κάνω λαπαροσκόπηση. Τελευταία στιγμή το βράδυ πάω σε άλλο γιατρό και μου έκανε 2 ενέσεις μεθοτρεξάτης. Η χοριακή μου όταν έκανα την πρώτη ένεση είχε φτάσει σχεδόν 7.000

Κι εγώ για 2 μέρες ένιωθα αυτό στον ώμο σαν να πιάστηκε κάποιο νεύρο και επειδή το είχα διαβάσει στο ίντερνετ πήρα τον γιατρό και μου λέει έλα αμέσως να σε δω, αλλά ευτυχώς δεν είχα εσωτερική αιμορραγία.

Γενικά όλο αυτό και μέχρι να μηδενίσει η χοριακή μου κράτησε 4 μήνες. Μέχρι και νοσοκομείο νοσηλεύτηκα για 3 βράδια με πόνους.

Ωχ κατάλαβα άρα από βλακεία του προηγούμενου γιατρού το έπαθες. Έγινε ρήξη της σάλπιγγας; Γιατί λένε ότι για να έχεις εσωτερική αιμορραγία πρέπει να γίνει ρήξη. Έτσι νόμιζα. Δυστυχώς το εξωμήτριο αν δεν το προλάβεις είναι πολύ επικίνδυνο.... Κι εσύ ταλαιπωρήθηκες πάρα πολύ. Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα.

ακριβως εγινε ρηξη σαλπιγγας αστα περασα πολυ δυσκολα κ εγω εκανα τεχνητη εμυνοπαυση  για 3 μηνες γιατι μ βρηκε ενδομητριωση κανοντας το χειρουργειο για το εξωμητριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ισως να δειξει αν κανεις καποιο π ειναι πιο ευαισθητο ...κανε αυριο η μεθαυριο...

Ευχαριστω παρα πολυ.. θα δειξει λες ε;;; Αντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ακριβως εγινε ρηξη σαλπιγγας αστα περασα πολυ δυσκολα κ εγω εκανα τεχνητη εμυνοπαυση  για 3 μηνες γιατι μ βρηκε ενδομητριωση κανοντας το χειρουργειο για το εξωμητριο 

Το καταλαβαίνω, αφού εγώ φαντάσου παρακαλούσα στην αρχή που δε βλέπαμε σάκο να είναι παλίνδρομη η κύηση παρά εξωμήτρια.

Πέρασες πολλά, αλλά ευτυχώς σε προλάβανε στο τσακ. Κι εμένα αυτός ήταν ο φόβος μου κάθε μέρα μέχρι να μηδενίσει η χοριακή μην γίνει ρήξη. 

Πήγαινε την Τετάρτη λοιπόν για χοριακή και εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ.. θα δειξει λες ε;;; Αντε να δούμε!

εμενα εδειξε αυτο το αχνο π ειδες στην φωτο σημερα 11 μερες μετα την ωορηξια τωρα δεν ξερω καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!!!καλη επιτυχια σ ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Το καταλαβαίνω, αφού εγώ φαντάσου παρακαλούσα στην αρχή που δε βλέπαμε σάκο να είναι παλίνδρομη η κύηση παρά εξωμήτρια.

Πέρασες πολλά, αλλά ευτυχώς σε προλάβανε στο τσακ. Κι εμένα αυτός ήταν ο φόβος μου κάθε μέρα μέχρι να μηδενίσει η χοριακή μην γίνει ρήξη. 

Πήγαινε την Τετάρτη λοιπόν για χοριακή και εύχομαι να πάνε όλα καλά!

σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ... μακρι ολα τα κοριτσια π προσπαθουμε να εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ... μακρι ολα τα κοριτσια π προσπαθουμε να εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα!!!

Ναι μακάρι όλα τα κορίτσια, έστω και μετά από δυσκολίες να τα καταφέρουν στο τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...