Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις On 6/9/2019 at 11:48 ΠΜ, ο/η xrisanthi είπε:

ααα τι καλα μακαρι κ εγω να εχω μπεμπουλα.... καλα ειμαι δοξα τν θεο η αληθεια ειναι πως αν εξαιρεσεις το στηθος π μια ποναει περισσοτερο μια λιγοτερο κ την κοιλιτσα π φουσκωνει ειναι σαν αν μν ειμαι εγκυος.... ευχομαι κ η αιματος να ειναι τελεια κοριτσι μ... σε ποσες μερες βγαινει η απαντηση τ αιματος? φανηκε τοσο νωρις πως μπορει να ειναι μπεμπουλα? συνηθως λενε πως αν ειναι αγορι φαινετε πιο ευκολα στην αυχενικη..

 

Ki emena exei fouskwsei h koilitsa kata ta alla den exw tpt apolamvanw thn peripoihsh aurio tha vgei 2 meres mou eipe o giatros thelei koita ta gen organa den fainontan o giatros eipe einai nwris eipe kleinei ligo pros koritsi ap ta kokkala ths lekanhs 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ki emena exei fouskwsei h koilitsa kata ta alla den exw tpt apolamvanw thn peripoihsh aurio tha vgei 2 meres mou eipe o giatros thelei koita ta gen organa den fainontan o giatros eipe einai nwris eipe kleinei ligo pros koritsi ap ta kokkala ths lekanhs 

ΑΑΑ ΣΩΠΑ ΡΕ ΣΥ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Σ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.... ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Σ ΕΚΕΛΕΙΣΕ ΞΑΝΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2019 at 1:55 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

ΑΑΑ ΣΩΠΑ ΡΕ ΣΥ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Σ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.... ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Σ ΕΚΕΛΕΙΣΕ ΞΑΝΑ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Πραγματικα φευγουν οι βδομαδες σα νερο

εμενα μ φαινονται βουνο.. εχω πολυ αγχος για την αυχενικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

@xrisanthi mou ekanes auxenikh? Eidate ti einai to mpempouli?

Καλησπερα κοριτσι μ ναι την εκανα ολα καλα φυλο δεν ειδαμε δεν μας εκανε την χαρη ηταν σταυροποδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/9/2019 at 7:51 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

Καλησπερα κοριτσι μ ναι την εκανα ολα καλα φυλο δεν ειδαμε δεν μας εκανε την χαρη ηταν σταυροποδι....

Tis aimatos vghkan???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Emena edeikse kati to aima oxi gia sundroma gia prowrothtes kai tetoia

Ααα δεν ξερω εγω ακομη μ ειπε ο γιατρος σε περιπου μια εβδομαδα θα βγουν κ για κυστικη ινωση π εκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Τη Δευτέρα έμαθα κ εγώ ότι είμαι έγκυος! Η χοριακη βγήκε 49 τη Τετάρτη 139 παίρνω 2 utrogestan και 1 filicine και δεύτερα θα κάνω πάλι χοριακη σύμφωνα με το γιατρό μου. Όπως καταλαβαίνετε έχω αγωνία αν όλα πάνε καλά κ έτσι ήθελα να σας κάνω ίσως μια χαζή ερώτηση, αν κάτι πήγαινε στραβά θα φαινόταν Παρ όλο που παίρνω προγεστερόνη; Δλδ θα είχα το κόκκινο η καφέ αίμα; Γτ προς το παρόν δεν έχω δει κ λέω από τη μια άντε καλέ όλα καλά εξελίσσονται από την άλλη μπαίνει το διαβολάκο κ λέει κ αν η προγεστερόνη δε το αφήνει να φανεί; Συγγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά μετά από 3μιση χρόνια πρώτη φορά είμαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2019 at 6:42 ΠΜ, ο/η xrisanthi είπε:

Ααα δεν ξερω εγω ακομη μ ειπε ο γιατρος σε περιπου μια εβδομαδα θα βγουν κ για κυστικη ινωση π εκανα...

A thn ekanes kai auth telika? Ekanes ton plhrh elegxo h ton aplo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2019 at 9:40 ΠΜ, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Τη Δευτέρα έμαθα κ εγώ ότι είμαι έγκυος! Η χοριακη βγήκε 49 τη Τετάρτη 139 παίρνω 2 utrogestan και 1 filicine και δεύτερα θα κάνω πάλι χοριακη σύμφωνα με το γιατρό μου. Όπως καταλαβαίνετε έχω αγωνία αν όλα πάνε καλά κ έτσι ήθελα να σας κάνω ίσως μια χαζή ερώτηση, αν κάτι πήγαινε στραβά θα φαινόταν Παρ όλο που παίρνω προγεστερόνη; Δλδ θα είχα το κόκκινο η καφέ αίμα; Γτ προς το παρόν δεν έχω δει κ λέω από τη μια άντε καλέ όλα καλά εξελίσσονται από την άλλη μπαίνει το διαβολάκο κ λέει κ αν η προγεστερόνη δε το αφήνει να φανεί; Συγγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά μετά από 3μιση χρόνια πρώτη φορά είμαι έγκυος!

Katarxhn me to kalo to mwraki sou ola euxomai na pane kala me ena gero kai teleiomhno mwro! H progesteronh den paizei kanena rolo sto an tha fanei to emvruo kai genika den paizei rolo se tpt progesteronh parageis esu h idia fusika kathws einai h ormonh pou ftiaxnei to spitaki tou mwro sou to xapaki einai gia enisxush progesteronhs se periptwsh isws pou den parageis arketh h gia prolhpsh pou dinoun oi perissoteroi giatroi an uparxei istoriko... egw den eixa pote kati emeina egkuos amesws kai exw mia uperoxh kuhsh xwris provlhmata ki etsi den phra tpt alla genika den prokalei kati h progesteronh kalo mporei na kanei kako oxi... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

A thn ekanes kai auth telika? Ekanes ton plhrh elegxo h ton aplo?

Ναι μ ειπε ο γιατρος ν την κανω κυστοκη ινωση κ papaa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Τη Δευτέρα έμαθα κ εγώ ότι είμαι έγκυος! Η χοριακη βγήκε 49 τη Τετάρτη 139 παίρνω 2 utrogestan και 1 filicine και δεύτερα θα κάνω πάλι χοριακη σύμφωνα με το γιατρό μου. Όπως καταλαβαίνετε έχω αγωνία αν όλα πάνε καλά κ έτσι ήθελα να σας κάνω ίσως μια χαζή ερώτηση, αν κάτι πήγαινε στραβά θα φαινόταν Παρ όλο που παίρνω προγεστερόνη; Δλδ θα είχα το κόκκινο η καφέ αίμα; Γτ προς το παρόν δεν έχω δει κ λέω από τη μια άντε καλέ όλα καλά εξελίσσονται από την άλλη μπαίνει το διαβολάκο κ λέει κ αν η προγεστερόνη δε το αφήνει να φανεί; Συγγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά μετά από 3μιση χρόνια πρώτη φορά είμαι έγκυος!

Καλησπερα κοριτσι μ με το καλο το μωρακι σ...καταρχην η χοριακη σ διπλασιαστηκε κ αυτο ειναι καλο...εγω θα σ πω την δικη μ εμπειρια περασα τν μαρτιο μια εξωμητρια επαιρνα προγεστερονη κ μ ηρθε κανονικα ροζ αιμα κ επειτα κοκκινο ειχα πονο στην κοιλια κ ειδαμε στην 6η εβδομαδα πως ηταν εξωμητριο τωρα π ειμαι παλι εγκυος κ παλι παιρνω προγεστερονη  απ την 6 εως την 10 εβδομαδα ειχα καφε υγρα στο σκουπισμα κ ολα πηγαν πολυ καλα ειμαι 14 εβδομαδων τωρα με μια πολυ καλη εγκυμοσυνη...μν αγχωνεσαι ολα καλα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2019 at 1:10 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

Ναι μ ειπε ο γιατρος ν την κανω κυστοκη ινωση κ papaa..

Εκανες ομως πληρη ελεγχο η τον απλο; εμεις καναμε τον απλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σωτ εφη είπε:

Εκανες ομως πληρη ελεγχο η τον απλο; εμεις καναμε τον απλο

Τι εννοεις πληρη η απλο δεν εχω κ μεγαλη ιδεα απο αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Einai h eksaitash pou grafetai k kaluptei 50% k einai k o plhrhs pou kaluptei 98% esena sthn egrapse poso plhrwses

Οχι δεν μ τις εγραψε πληρωσα για ολα 160 ευρω κ μ την εκανε εμβρυολογος στο ιατρειο τ γιατρου μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2019 at 10:38 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

Οχι δεν μ τις εγραψε πληρωσα για ολα 160 ευρω κ μ την εκανε εμβρυολογος στο ιατρειο τ γιατρου μ...

Ara ekanes ton aplo elegxo gia kustikh gt auto pou plhrwses htan profanws h auxenikh gt auth h eksaitash tou plhrh elegxou einai panakrivh pantou 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ara ekanes ton aplo elegxo gia kustikh gt auto pou plhrwses htan profanws h auxenikh gt auth h eksaitash tou plhrh elegxou einai panakrivh pantou 

Αν ειναι ετσι οπως το λες μαλλον δεν ξερω ..μ ειχε πει ο γιατρος κ για μια αλλη εξεταση π γινετε συο εξωτερικο αλλα κοστιζει 550 ευρω κ βλεπεις στο 99% τα συνδρομα...αλλα δεν την επελεξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...