Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

 μακαρι ν ειναι ετσι ο γιατρος μ ειπε ν μν φοβαμαι κ πως μποει ν εχω καφε σε καθε αλλαγη τ μηνα!!

Gia kustikh inwsh ekanes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

εχω καποιες φορες σαν ελαγφρια πονακια περιοδου κ τραβηγματα δεξια.... επισης το στηθος μ μια ποναει πολυ μια λιγοτερο μια καθολου κ παλι απ την αρχη....

Nomizw to xeirotero mou einai to sththos ponaei polu kapoies fores 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Gia kustikh inwsh ekanes?

δεν ξερω δεν θυμαμαι αν ηταν γραμμενη στις εξετασεις μ... τι ακριβως ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Nomizw to xeirotero mou einai to sththos ponaei polu kapoies fores 

κ εμενα καποιες φορες δεν μπορω ν το ακουμπησω οπως εχθες κ καποιες αλλες ποναει ελαχιστα οπως σημερα ..το μονο σταθερο ειναι πως εχουν αλλαξει χρωμα οι θηλες κ μεγεθος το περιγραμμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

δεν ξερω δεν θυμαμαι αν ηταν γραμμενη στις εξετασεις μ... τι ακριβως ειναι αυτο?

Einai klhronomikh astheneia mesogeiakh anaimia(stigma) kai kustikh inwsh einai oi pio suxnes sthn ellada emas o giatros mas evale ki emena k ton antra mou na kanoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Einai klhronomikh astheneia mesogeiakh anaimia(stigma) kai kustikh inwsh einai oi pio suxnes sthn ellada emas o giatros mas evale ki emena k ton antra mou na kanoume

για στιγμα ειχαμε κανει την προηγουμενη φορα δεν ειχαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

για στιγμα ειχαμε κανει την προηγουμενη φορα δεν ειχαμε...

Nai twra pleon kanoun kai auth rwta ton giatro sou... emeis den kaname plhrh elegxo vevaia meta apo polu skepsh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σωτ εφη είπε:

Nai twra pleon kanoun kai auth rwta ton giatro sou... emeis den kaname plhrh elegxo vevaia meta apo polu skepsh

θα τν ρωτησω αν κ νομιζω πως αν τ θεωρουσε απαρατητο θα μας τ ελεγε ισως ν μ βαλει ν την κανω αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

θα τν ρωτησω αν κ νομιζω πως αν τ θεωρουσε απαρατητο θα μας τ ελεγε ισως ν μ βαλει ν την κανω αργοτερα...

Kapoioi th zhtane kapoioi oxi 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

ποιος ξερει οταν παω για υπερηχο θα τν ρωτησω..

 

Twra tha akouseis kardoula e? Egw den to pisteua akoma dld den to pisteuw nomiza pws einai h dikh mou xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Twra tha akouseis kardoula e? Egw den to pisteua akoma dld den to pisteuw nomiza pws einai h dikh mou xaxaxaxa

ναι θελω να πιστευω πως οταν θα παω θα ακουσω εχει ανεβει αρκετα η χοριακη μ εχθες π εκανα ηταν 12,260 κ οταν θα παω θα ειμαι 7 εβ κ 3 ημερων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

ναι θελω να πιστευω πως οταν θα παω θα ακουσω εχει ανεβει αρκετα η χοριακη μ εχθες π εκανα ηταν 12,260 κ οταν θα παω θα ειμαι 7 εβ κ 3 ημερων..

E nai sigoura egw 6w 3d thn akousa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

@xrisanthi pws pas? Pote pas giatro?

καλησπερα κοριτσι μ καλα λεω... μια ποναει το στηθος μια δεν ποναει εχω μπεζ- καφετι εκκρισεις μερα παρα μερ στο σκουπισμα κ φουλ αγχος για αυριο π πω γιατρο...εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Egw exw thn allh tetarth giatro perimenw na paw na mou pei hmeromhnies gia auxenikh... sththos asta na pane k twra arxisame foul anagoula kai anakalupsa pws sto mwro den aresoun ta makaronia me kima xaxaxa

ααχχαχα αυτα ειναι πωπω καταλαβα εφαγες μακαρονια κ ειχες εξαγωγη???? ποσο εισαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ααχχαχα αυτα ειναι πωπω καταλαβα εφαγες μακαρονια κ ειχες εξαγωγη???? ποσο εισαι τωρα?

2 fores efaga makaronia me kima kai tis 2 ekana katathesh sthn toualeta...mallon o kimas ftaiei... 8w 2d kata ta alla koul den exw kati fovero tha me eixe piasei twra... esu?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

2 fores efaga makaronia me kima kai tis 2 ekana katathesh sthn toualeta...mallon o kimas ftaiei... 8w 2d kata ta alla koul den exw kati fovero tha me eixe piasei twra... esu?

εγω τιποτα απολυτως... μονο το στηθος π μια ποναει μια οχι δεν εχω τιποτα αλλο κ αυτες τις εκκρισεις μπεζ-καφε π εχω π δεν ξερω ποτε θα σταματησουν κ αν....εμετους κ τετοια δεν εχω τουλαχιστον οχι ακομη.... ειμαι 7w κ 2d...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια θα εχουμε καλη εγκυμοσυνη αν κι εσυ δεν εχεις ξεφυγει ακομα λενε μεχρι 8η αν δεν εμφανιστουν δεν εμφανιζονται καθολου για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ωραια θα εχουμε καλη εγκυμοσυνη αν κι εσυ δεν εχεις ξεφυγει ακομα λενε μεχρι 8η αν δεν εμφανιστουν δεν εμφανιζονται καθολου για να δουμε

να σ πω την αληθεια απ την μια λεω παλι καλα π δεν εχω απ την αλλη θα ηθελα ν εχω για να αισθανομαι κ λιγο εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

να σ πω την αληθεια απ την μια λεω παλι καλα π δεν εχω απ την αλλη θα ηθελα ν εχω για να αισθανομαι κ λιγο εγκυος!!!

Πιστεψε με δε θες ειναι απαισιο να κανεις εμετο... μολις φουσκωσει λιγο η κοιλιτσα να δεις τι εγκυος θα αισθανεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Πιστεψε με δε θες ειναι απαισιο να κανεις εμετο... μολις φουσκωσει λιγο η κοιλιτσα να δεις τι εγκυος θα αισθανεσαι...

η κοιλια μ εχει πριστει πολυ μαλλον λογο δυσκοιλιοτητας κ προγεστερονης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

η κοιλια μ εχει πριστει πολυ μαλλον λογο δυσκοιλιοτητας κ προγεστερονης!!!

Εγω ειχα πολυ θεμα με το εντερο μεχρι να μπω στην 7η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...