Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Nai h alhtheia einai tha sou fugei polu agxos emena htan h prwth mou anhsuxia mhn einai ekswmhtrio twra h agwnia mou einai na akousw kardia

νομιζω πως θα ειναι το επομενο π θα σκεφτομαι...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 39 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εχεις συμπτωματα?

 

Τπτ απολυτως ομως ειναι τραγικο πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχα τα παντα τωρα?? Λες και δεν ειμαι να πω την αληθεια ακομα δεν το πιστευω το μονο που εχω σταθερα ειναι το στηθος μου και καμια φορα ζαλιζομαι πολυ αλλα ξερεις μια φορα τη μερα ισως και καθολου και κατι πονακια χαμηλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Τπτ απολυτως ομως ειναι τραγικο πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχα τα παντα τωρα?? Λες και δεν ειμαι να πω την αληθεια ακομα δεν το πιστευω το μονο που εχω σταθερα ειναι το στηθος μου και καμια φορα ζαλιζομαι πολυ αλλα ξερεις μια φορα τη μερα ισως και καθολου και κατι πονακια χαμηλα

κ εγω δεν εχω τιποτα μονο οι θηλες μ π ενιωθα ενοχληση εως σημερα το πρωι τωρα δεν αισθανομαι ουτε αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο σημαδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι το ιδιο ουτε ολες οι γυναικες εμενα η κουμπαρα μου ειχε την τελεια εγκυμοσυνη αν δε της ελειπε η περιοδος θα εφτανε η μερα να γεννησει για να το μαθει καθως ειναι και λιγο στρουμπουλη... οποτε μην αγχωνεσαι ειναι και πολυ νωρις να ευχεσαι να εισαι ετσι σε ολη την εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι το ιδιο ουτε ολες οι γυναικες εμενα η κουμπαρα μου ειχε την τελεια εγκυμοσυνη αν δε της ελειπε η περιοδος θα εφτανε η μερα να γεννησει για να το μαθει καθως ειναι και λιγο στρουμπουλη... οποτε μην αγχωνεσαι ειναι και πολυ νωρις να ευχεσαι να εισαι ετσι σε ολη την εγκυμοσυνη

μακαρι να ειμαι ετσι απλα με αγχωσε π μεχρι το πρωι με ενοχλουσαν κ τωρα τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σωτ εφη είπε:

Κλασσικη περιπτωση εισαι σαν εμενα οτι συμβαινει πρεπει να το προσδιδω καπου... δεν μπορει απλα να συμβαινει χαχα 

με τοσα π μ εχουν βρει δυστυχως θελοντας κ μμη παντα σκεφτομαι πρωτα την αρνητικη πλευρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

με τοσα π μ εχουν βρει δυστυχως θελοντας κ μμη παντα σκεφτομαι πρωτα την αρνητικη πλευρα..

Να μη σκεφτεσαι τπτ απολαυσε αυτο που συμβαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σωτ εφη είπε:

Να μη σκεφτεσαι τπτ απολαυσε αυτο που συμβαινει...

δεν περνανε κ οι μερες να ερθει η παρασκευη να παω στον γιατρο κ εκεινος μ εβαλε κ αργα τ απογευμα ραντεβου..χχαα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

@xrisanthi koritsi mou ti egine phges ston giatro

Καλησπερα κοριτσι μ ναι πηγα σημερα ολα καλα.. Ειδα σακο κ εμβρυακι 1,8 χιλιοστα ειμαι 5 εβδομαδων κ 4 ημερων 1 αυγουστου θα ξαναπαω ν ακουσω καρδουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

Καλησπερα κοριτσι μ ναι πηγα σημερα ολα καλα.. Ειδα σακο κ εμβρυακι 1,8 χιλιοστα ειμαι 5 εβδομαδων κ 4 ημερων 1 αυγουστου θα ξαναπαω ν ακουσω καρδουλα..

Popo mpravo xarhka polu mia vdomada diafora exoume... egw exthes akousa kardoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

Popo mpravo xarhka polu mia vdomada diafora exoume... egw exthes akousa kardoula

να εισαι καλα κοριτσι μ ειναι τοσο ομορφο κ τοσο σημαντικο τοσες κοπελες εδω μεσα αγνωστες μεταξυ μας ποση αγαπη κ ποση συμπαρασταση  μπορουμε να δωσουμε η μια στην αλλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

να εισαι καλα κοριτσι μ ειναι τοσο ομορφο κ τοσο σημαντικο τοσες κοπελες εδω μεσα αγνωστες μεταξυ μας ποση αγαπη κ ποση συμπαρασταση  μπορουμε να δωσουμε η μια στην αλλη!!!

Einai pou lene oti oi gunaikes den sthrizoun h mia thn allh... ante twra hremia ksekourash kai xara apo dw kai pera MONO!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Einai pou lene oti oi gunaikes den sthrizoun h mia thn allh... ante twra hremia ksekourash kai xara apo dw kai pera MONO!

σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ τωρα προσοχη κ ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝ ΤΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΑΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΒΑΛΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ Κ ΗΤΑΝ 1165 ΜΟΝΑΔΕΣ Κ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ 12.260 Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ... ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π Μ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΧΩ Π Κ Π ΜΠΕΖ-ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ...ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ Μ ΠΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝ ΤΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΑΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΒΑΛΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ Κ ΗΤΑΝ 1165 ΜΟΝΑΔΕΣ Κ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ 12.260 Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ... ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Π Μ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΧΩ Π Κ Π ΜΠΕΖ-ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ...ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ Μ ΠΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Pote exeis ksana uperhxo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ...

Entaksei katse xalarwse mexri tote mhn kourazesai kai mhn shkwneis varos o giatros tha se dei kai tha epivevaiwsei oti einai ola kala alles exoun aimoragia kai den pathainoun tpt ase me giati kai gw eimai na skasw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Entaksei katse xalarwse mexri tote mhn kourazesai kai mhn shkwneis varos o giatros tha se dei kai tha epivevaiwsei oti einai ola kala alles exoun aimoragia kai den pathainoun tpt ase me giati kai gw eimai na skasw

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΤΙ 

phra ta apotelesmata tou progennhtikou elegxou einai cmv igg 135.20 kai cmv igm o.72  kathws kai eruthra igg 80.70 kai eruthra igm 0.08 kai diavasa oti o cmv einai ena eidos erph kai einai epikinduno 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σωτ εφη είπε:

phra ta apotelesmata tou progennhtikou elegxou einai cmv igg 135.20 kai cmv igm o.72  kathws kai eruthra igg 80.70 kai eruthra igm 0.08 kai diavasa oti o cmv einai ena eidos erph kai einai epikinduno 

ΤΟ CMV ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΤΤΑΡΟΜΕΓΑΛΟΙΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...