Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

Κοριτσια μ η χοριακη μ βγηκε απο 201.2 π ηταν τηνπαρασκευη πηγε 1165 πως βλεπετε το νουμερο?

Teleia einai paraskeuh 201.2 kuriakh tha htan as poume 400kati ara thn trith 800kati ki esu exeis 1165 super einai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Σωτ εφη είπε:

Teleia einai paraskeuh 201.2 kuriakh tha htan as poume 400kati ara thn trith 800kati ki esu exeis 1165 super einai

κ ο γιατρος μ ειπε πως ειναι πολυ καλη κ μ εκλεισε ραντεβου για παρασκευη απογευμα στις 8.. δεν ξερω τι ακριβως θα δουμε γιατι δεν ξερω κ ποσο ακριβως ειμαι...!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κ ο γιατρος μ ειπε πως ειναι πολυ καλη κ μ εκλεισε ραντεβου για παρασκευη απογευμα στις 8.. δεν ξερω τι ακριβως θα δουμε γιατι δεν ξερω κ ποσο ακριβως ειμαι...!!1

Πολύ καλή είναι! Σούπερ. 

Θα δεις όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά! 

Σάκο θα δείτε να σου φύγει ο φόβος. Καρδούλα ακόμα και αν είναι μεγάλη η χοριακη δύσκολα βλέπουμε πριν την 6+3, που δε νομίζω να είσαι τόσο προχωρημένη εκτός αν έκανες πολύ νωρίς ωορηξια.

Σημασία έχει ότι όλα θα πάνε τέλεια! Θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Sako tha deis sigoura pantws... pote eixes teleutaia periodo?

αρχες μαιου κ εκανα διακοπη περιοδου με ενεση για ενδομητριωση κ εμεινα εγκυος πριν ν ερθει η πρωτη περιοδος απ την θεραπεια οποτε δεν ξερω.... ξερω την ημερα ωορηξιας ομως 26/6 ειχα θετικο τεστ ωορηξιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πολύ καλή είναι! Σούπερ. 

Θα δεις όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά! 

Σάκο θα δείτε να σου φύγει ο φόβος. Καρδούλα ακόμα και αν είναι μεγάλη η χοριακη δύσκολα βλέπουμε πριν την 6+3, που δε νομίζω να είσαι τόσο προχωρημένη εκτός αν έκανες πολύ νωρίς ωορηξια.

Σημασία έχει ότι όλα θα πάνε τέλεια! Θα δεις!

σ ευχαριστω κοριτσακι μ..... κ εγω ελπιζω τωρα ν πανε ολα καλα.... δεν ξρω ποσο ειμαι ωορηξια ειχα 26/6 [τοτε ειχα θετικο τεστ ωορηξιας] κ επαφες 26/6 κ 30/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

αρχες μαιου κ εκανα διακοπη περιοδου με ενεση για ενδομητριωση κ εμεινα εγκυος πριν ν ερθει η πρωτη περιοδος απ την θεραπεια οποτε δεν ξερω.... ξερω την ημερα ωορηξιας ομως 26/6 ειχα θετικο τεστ ωορηξιας..

Συγχαρητήρια!!!

@Soulful σειρά σου ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Συγχαρητήρια!!!

@Soulful σειρά σου ? 

Αχ γλυκιά μου @Tokyo!Τι να πω,μακάρι!Κάτι τέτοια ακούς κ λες γίνονται θαύματα τελικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

Κοριτσια μ η χοριακη μ βγηκε απο 201.2 π ηταν τηνπαρασκευη πηγε 1165 πως βλεπετε το νουμερο?

Πολύ καλή η χοριακη σου!Μπράβο @xrisanthi μου!Έυχομαι ετσι να συνεχίζουν να πηγαίνουν τα πράγματα,πάντα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σωτ εφη είπε:

Opws metraw prepei na eisai 5

κ εγω ετσι το υπολογισα..ειπα ειμαι 3 εβδομδες απ την ωορηξια σχεδον συν 2 εβδομδες πριν την ωορηξια αν σκεφτουμε πως τοσο θελει το σωμα σε εναν κυκλο να προετοιμαστει για αν πεσει το ωαριο.. τωρα θα δουμε την παρασκευη τ βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soulful είπε:

Πολύ καλή η χοριακη σου!Μπράβο @xrisanthi μου!Έυχομαι ετσι να συνεχίζουν να πηγαίνουν τα πράγματα,πάντα καλά!

να εισαι  καλα κοπελα μ....κ εγω το ιδιο ελπιζω.. εσυ σε τι φαση βρισκεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

κ εγω ετσι το υπολογισα..ειπα ειμαι 3 εβδομδες απ την ωορηξια σχεδον συν 2 εβδομδες πριν την ωορηξια αν σκεφτουμε πως τοσο θελει το σωμα σε εναν κυκλο να προετοιμαστει για αν πεσει το ωαριο.. τωρα θα δουμε την παρασκευη τ βραδυ...

Ante me to kalo egw thn pempth tha paw ki elpizw na dw h na akousw kati...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ante me to kalo egw thn pempth tha paw ki elpizw na dw h na akousw kati...

πρωτη φορα κ εσυ  θα πας την πεμπτη εεε??? ποσο εισαι εσυ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

πρωτη φορα κ εσυ  θα πας την πεμπτη εεε??? ποσο εισαι εσυ ???

Egw deuterh fora thn prwth hmoun5w 3d eida mono sako twra pou tha paw tha eimai 6w 3d elpizw na dw kati parapanw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

να εισαι  καλα κοπελα μ....κ εγω το ιδιο ελπιζω.. εσυ σε τι φαση βρισκεσαι??

Eγω ειμαι σε φάση που προσπαθώ να πείσω τον άντρα μου να κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα ακόμα κ να παω τις εξετάσεις μας όλες μαζί στον γιατρό να μας δώσει θεραπεία κ βιταμίνες.Εχουμε μέλλον ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Egw deuterh fora thn prwth hmoun5w 3d eida mono sako twra pou tha paw tha eimai 6w 3d elpizw na dw kati parapanw

αααα εε λογικα κατι παραπανω θα δεις ισως ακουσεις κ καρδουλα.... τι χοριακη ειχες οταν εκανες τν πρωτο υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Eγω ειμαι σε φάση που προσπαθώ να πείσω τον άντρα μου να κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα ακόμα κ να παω τις εξετάσεις μας όλες μαζί στον γιατρό να μας δώσει θεραπεία κ βιταμίνες.Εχουμε μέλλον ακόμα..

αχ οι αντρες μας ειναι δυσκολοι στο θεμα αυτο.... κ εμενα με ζορισε πολυ οταν ξεκινησαμε να ψαχνομαστε αλλα τελικα τν καταφερα κ εκανε οχι ενα αλλα τρια!!! ευχομαι αν σ ερθουν ολα οπως επιθυμεις κοριτσι μ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

αχ οι αντρες μας ειναι δυσκολοι στο θεμα αυτο.... κ εμενα με ζορισε πολυ οταν ξεκινησαμε να ψαχνομαστε αλλα τελικα τν καταφερα κ εκανε οχι ενα αλλα τρια!!! ευχομαι αν σ ερθουν ολα οπως επιθυμεις κοριτσι μ!!!

Κ για τον δικό μου το τρίτο θα είναι! Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως!Κ εσύ να μας λες τα νέα σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

αααα εε λογικα κατι παραπανω θα δεις ισως ακουσεις κ καρδουλα.... τι χοριακη ειχες οταν εκανες τν πρωτο υπερηχο?

Sto peripou prepei na eixa 10000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Sto peripou prepei na eixa 10000

Ηταν αρκετουτσικη.... Κ ειδες μονο σακο? Καλε εγω τι θα δω τοτε π λογικα θα ειναι κοντα στις 4000 την παρασκευη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Mono sako emena mou eixe pei o giatros se 2-3 meres ap th mera pou phga tha arxize na fainetai emvruo

καλημερα κοριτσι μ ας δω τουλαχιστον σακο κ ενδομητρια κυηση αν μ φυγει τ αγχος αρχικα κ βλεπουμε ενα βημα την φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

καλημερα κοριτσι μ ας δω τουλαχιστον σακο κ ενδομητρια κυηση αν μ φυγει τ αγχος αρχικα κ βλεπουμε ενα βημα την φορα...

Nai h alhtheia einai tha sou fugei polu agxos emena htan h prwth mou anhsuxia mhn einai ekswmhtrio twra h agwnia mou einai na akousw kardia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...