Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολόγος στη Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα, 

Κλείνοντας τον κύκλο της εξωσωματικής (μου έμεινε ο τελευταίος υπέρηχος στο κέντρο όπου πάω), είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου, κατά προτίμηση στην ανατολική Θεσσαλονίκη. 

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν θα προτείνατε να πάω σε κάποιο νοσοκομείο για παρακολούθηση ή να προτιμήσω ιδιώτη όπου φαντάζομαι θα είναι λιγότερη η ταλαιπωρία που θα υποστώ.

Ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλησπέρα, 

Κλείνοντας τον κύκλο της εξωσωματικής (μου έμεινε ο τελευταίος υπέρηχος στο κέντρο όπου πάω), είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου, κατά προτίμηση στην ανατολική Θεσσαλονίκη. 

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν θα προτείνατε να πάω σε κάποιο νοσοκομείο για παρακολούθηση ή να προτιμήσω ιδιώτη όπου φαντάζομαι θα είναι λιγότερη η ταλαιπωρία που θα υποστώ.

Ευχαριστώ πολύ. 

Καλησπέρα  καλή εγκυμοσύνη να έχεις μια εξαιρετική γυναικολόγος στην ανατολική Θεσ/νίκη είναι η κ.Κυρου.Φυσικα εσύ αποφασίζεις ανάλογα με το οικονομικό σου που θες να σε παρακολουθούν.Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ! 

Στο μεταξύ είδα ότι η κ. Κύρου ασχολείται με εξωσωματική. Αν δεν ήμουν σαφής, να διευκρινίσω ότι είμαι ήδη έγκυος από εξωσωματική και ψάχνω απλό γυναικολόγο να παρακολουθεί την εγκυμοσύνη μου, όχι εξωσωματικό. Ιδανικά, στην Καλαμαριά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Ευχαριστώ! 

Στο μεταξύ είδα ότι η κ. Κύρου ασχολείται με εξωσωματική. Αν δεν ήμουν σαφής, να διευκρινίσω ότι είμαι ήδη έγκυος από εξωσωματική και ψάχνω απλό γυναικολόγο να παρακολουθεί την εγκυμοσύνη μου, όχι εξωσωματικό. Ιδανικά, στην Καλαμαριά. 

Ναι είναι εξειδικευμένη στην εξωσωματική αλλά είναι κ μαιευτήρας -γυναικολογος,συγγνώμη που δεν διευκρίνισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρης ΣΑΡΑΒΕΛΟΣ, στη γενική κλινική, το ιατρείο του είναι στο κέντρο αλλά μπορεί να σε βλέπει στη γενική κλινική για να μην κατεβαίνεις κέντρο.. πολύ καλός μαιευτήρας. Με ξεγεννησε, εμένα, την αδερφή μου και πολλές φίλες μου..  Εμεινα  πολύ ευχαριστημένη από όλα.. πολύ έμπειρος, ήρεμος και καθησυχαστικός.. καλή επιτυχία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης τι παίζει με την κα Κύρου στο συγκεκριμένο Forum? Βάζει να παρακολουθούν τις συζητήσεις; δεύτερη φορά που γράφεται άτομο μόνο και μόνο για να συστήσει την κα Κυρου.. η @Filina1 γράφτηκε 10 Ιουνίου μόνο και μόνο για να συστήσει την κα Κυρου.. απάντησε αναγκαστικά σε μια ακόμα ερώτηση, εξαφανίστηκε και ξαναεμφανίστηκε  χθες  μόνο και μόνο για να συστήσει πάλι την κα Κύρου....  είναι λίγο ξενέρωμα όλο αυτό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Επίσης τι παίζει με την κα Κύρου στο συγκεκριμένο Forum? Βάζει να παρακολουθούν τις συζητήσεις; δεύτερη φορά που γράφεται άτομο μόνο και μόνο για να συστήσει την κα Κυρου.. η @Filina1 γράφτηκε 10 Ιουνίου μόνο και μόνο για να συστήσει την κα Κυρου.. απάντησε αναγκαστικά σε μια ακόμα ερώτηση, εξαφανίστηκε και ξαναεμφανίστηκε  χθες  μόνο και μόνο για να συστήσει πάλι την κα Κύρου....  είναι λίγο ξενέρωμα όλο αυτό.. 

Νομίζω όταν κάποιος είναι ευχαριστημένος από έναν γιατρό οποιαδήποτε ειδικότητας τον συστήνει κ σε άλλους που εχουν όμοιο πρόβλημα δεν το βρίσκω κακό αυτό ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για όσους ξέχασαν, μια περιήγηση στο προφίλ του/της Πάνου Γιακουμίδη θα μας θυμίσει τα απαραίτητα.. https://mammyland.com/profile/23667-panos-giakoimidis/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι ευχαριστώ! Αν ξέρετε και κάποιον στην Καλαμαριά, θα χαρώ μιας και με βολεύει καλύτερα στη μετακίνηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι τυχαίο ότι σε όλα τα φόρουμ χωρίς λεπτομέρειες από πρωτόκολλα χωρίς μια ιστορία χωρίς τίποτα πάντα εμφανίζονται άτομα που συστήνουν μετά από απίστευτα τρελές επιτυχίες την κυρία Κύρου. Και πάντα την ακολουθεί το "κυρία". Παντού. Όλοι οι υπόλοιποι με αληθινούς γιατρούς αληθινές ιστορίες και κατεβατα με αποτυχίες άγχη κλπ πάντα αναφέρονται σε γιατρούς χωρίς καμία προσφώνηση. Είμαι στον/στην τάδε. Μόνο μια κυρία υπάρχει. Νταξ. Αναδουλειές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...