Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μάλλον το δημιουργούν τα χάπια να νιώθουμε πιο έντονα τα συμπτώματα της ωορηξιας.. 

Ναι μου το χε πει κ ο γιατρός. Κ μου είχε πει ναην έχω επαφή γιατί μπορεί την ώρα της επαφής να σκαγε κ θα χει πολύ πόνο... Αλλά εγώ περπατούσα κ μολισ γυρίσαμε σπίτι κουρασμένοι το ένιωσα. Οπότε το βράδυ δε χάσαμε ευκαιρία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Τον Ιουνιο εμαθα οτι ειμαι εγκυος , ναι εμεινα τον Μαιο που προσπαθουσα!!! Ειχα και μια εβδομαδα καθυστερηση μεχρι να κανω τεστ γτ δν το πιστευα! Αγορακι περιμενω ειμαι 15 εβδομ τωρα!! Ευχομαι συντομα να ακουσω ευχαριστα απο ολες σας!

Μπράβο! Συγχαρητήρια!Με το καλό σου εύχομαι!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...Τι κανετε;;Σας παρακολουθω αλλα δεν εχω τιποτα νεοτερο..Ακομα να αδιαθετησω και τίποτα δεν δείχνει οτι θα ερθει η κυρία...Τα ιδια μου εκανε και περσι το Καλοκαιρι...Τι ταλαιπωρία κ αυτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!!!

Συγχαρητήρια, Ολα τα καλα! Υγεια σε σενα& το μωρούλι σου?μας εδωσες πολυ χαρα κορίτσι μου κ φυσικα πολυ θετικη ενεργεια!!!!!!!!!   Κ στα δικά μας οι υπόλοιπες! Εγω σταθερα, διακοπάρω κ εχω τελειως αφεθεί! Σας διαβάζω ομως! Καλη συνεχεια σε όλες σας❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Συγχαρητήρια, Ολα τα καλα! Υγεια σε σενα& το μωρούλι σου?μας εδωσες πολυ χαρα κορίτσι μου κ φυσικα πολυ θετικη ενεργεια!!!!!!!!!   Κ στα δικά μας οι υπόλοιπες! Εγω σταθερα, διακοπάρω κ εχω τελειως αφεθεί! Σας διαβάζω ομως! Καλη συνεχεια σε όλες σας❤️??????

Σε ευχαριστω πολυ!! Να σαι καλα! Και στα δικα σου φυσικα!! Καλες διακοπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εγώ. Έκανα επέμβαση τον Μάρτιο ενδομητριωσης , Μάιο ξεκινήσαμε προσπάθειες κ Ιούνιο πήγα κ σε γιατρό έξωτερικο κ ξεκινήσαμε μαζί εξετασεις κ υπέρηχο. Έκανε ο άντρας Μ όλα οκ..εγώ σαλπιγγογραφια οκ.. οι ορμόνες ομως ότι να ναι. Προγεστερόνη χαμηλή προλακτίνη υψηλή.. ε πίνω χάπια τα ρυθμίζω κ αυτά.. τώρα έκανα πρώτο μήνα με πρόκληση.. κ θα δούμε. Λόγω ημερών άδειες κτλ δε μπόρεσε να με δει. Θα κάνουμε υπέρηχο 12η μέρα την Δευτέρα. Δεν έχω ιδέα τι γίνεται εκεί κάτω χαχα...πρώτη προσπάθεια με serpafar k βλέπουμε.. 

Άντε πάρτο πιο θερμά τώρα κ ξεκινά μαζί μας.. κάνε μια σαλπιγγογραφια αν δεν έχεις κάνει..δεν έχεις να χάσεις κάτι..

Μαλιστα!εύχομαι να είναι τυχερός ο μήνας για σένα λοιπόν??!Όχι σαλπιγγογραφια δεν έχω κάνει...!θα προσπαθήσω να μπω σε μια σειρά?αν κ εδώ στη Γερμανία δεν είναι τόσο εύκολα με τα ραντεβού κ τις εξετάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Tokyo τι έκανες τελικα αδιαθετησες χθες?

Σήμερα πρωί! Ίσα να μου κάνει μια μέρα καθυστέρηση... δεν πειράζει πάμε για άλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!! 

Η @Κύνθια μας είπε τα ευχαριστα ..με το καλό κορίτσι μου... ❣️?

καλό είναι που λιγοστευουμε σιγά σιγά .. ο μήνας βγαίνει ,αν δε θέλει κάποια άλλη κοπέλα να ανοίξω εγώ το νέο μας θαματακι???ιδέες ονόματος όμως θέλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!! 

Η @Κύνθια μας είπε τα ευχαριστα ..με το καλό κορίτσι μου... ❣️?

καλό είναι που λιγοστευουμε σιγά σιγά .. ο μήνας βγαίνει ,αν δε θέλει κάποια άλλη κοπέλα να ανοίξω εγώ το νέο μας θαματακι???ιδέες ονόματος όμως θέλω!!!

Καλημέρα.....πολύ ωραία ιδέα εάν δεν έχει άλλη κοπέλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!! 

Η @Κύνθια μας είπε τα ευχαριστα ..με το καλό κορίτσι μου... ❣️?

καλό είναι που λιγοστευουμε σιγά σιγά .. ο μήνας βγαίνει ,αν δε θέλει κάποια άλλη κοπέλα να ανοίξω εγώ το νέο μας θαματακι???ιδέες ονόματος όμως θέλω!!!

Σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου!! Καλη αρχη στο νεο θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!! 

Η @Κύνθια μας είπε τα ευχαριστα ..με το καλό κορίτσι μου... ❣️?

καλό είναι που λιγοστευουμε σιγά σιγά .. ο μήνας βγαίνει ,αν δε θέλει κάποια άλλη κοπέλα να ανοίξω εγώ το νέο μας θαματακι???ιδέες ονόματος όμως θέλω!!!

Πάμε κορίτσι!Βάλε εμπρος το νεο θέμα!Βάλε φαντασία για ένα ωραίο ονοματάκι!Θα το βρείς είμαι σίγουρη!Και θα είναι και τυχερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πάμε κορίτσι!Βάλε εμπρος το νεο θέμα!Βάλε φαντασία για ένα ωραίο ονοματάκι!Θα το βρείς είμαι σίγουρη!Και θα είναι και τυχερο!

ιδέες θελω βρε κορίτσια να το αποφασίσουμε όλες μαζι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ιδέες θελω βρε κορίτσια να το αποφασίσουμε όλες μαζι!!!!!

Θα σου πω ενα: Του Σεπτέμβρη τα παιδιά ,όλα χάδια και φιλιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Οποία θέλει ας έρθει στο θέμα ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020 να μαζευτούμε όλες όσες προσπαθούμε για μωρακι σε ένα θέμα μην ανοίγουμε κάθε μήνα και διαφορετικο και χανόμαστε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2019 at 8:44 ΠΜ, ο/η irinula91 είπε:

Καλημέρα.....πολύ ωραία ιδέα εάν δεν έχει άλλη κοπέλα :)

Κορίτσια δεν άνοιξα νέο θέμα τελικά μεταφέρθηκα στο άλλο που έφτιαξε η @Bebouli.. οπότε ελάτε όλες από εκεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...