Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσια Πως είστε;;; Σας έχει δώσει ο γιατρός κάτι για τη ναυτία και τον εμετό;;;Μου έγραψε χτες ένα φυτικό φάρμακο ...Δεν το πήρα ακόμα...  
    • Συγχαρητήρια!!!Με το καλό όλα!!!!♥️🎈😀😀
    • Και φυσικά μπορεί να είναι λάθος το τεστ το έκανες πάρα πολύ νωρίς. Περίμενε να δεις αν θα έρθει και ξανά κάνε τεστ μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης. 
    • Εγώ έχω της nuk αλλά την σειρά που είναι συμβατή με θηλασμό. Τη nature sence. Με έχουν βολέψει. Κ γω δε έβγαζα στην αρχή από το θήλαστρο... Τώρα βγάζω μόνο πρωινές ώρες που έχω παραγωγή.. Κ το μωρό τρώει κανονικά. Δηλαδή μην νομίζεις αφού δεν έβγαζες με το θήλαστρο δεν έχεις κ εσύ. Κ καλύτερα να βγάζεις μετά το γεύμα του μωρού.... Η αν θηλάζεις από το ένα να βάζεις το θήλαστρο από το άλλο ταυτόχρονα.. 
    • τι να πω δεν ξερω....εμενα προσωπικα με εχουν τρελανει... μονο ο γυναικολογος μου ειναι ψυχρεμος και μου λεει να μην το ψαχνω... ο λοιμοξιολογος με ειπε αυτη την εξεταση που ειναι μοριακη και να κανω και αμνιο 100% για να ειμαι σιγουρη και να στειλω και τα αποτελεσματα καπου με ειπε...τα επαιξε λεω αυτος αλλα στο τελος μου λεει εγω βεβαια απο εγκυμοσυνες δεν εχω γνωσεις για την λοιμοξη μονο ξερω... ποιον να πιστεψεις..τελος παντων ολα καλα θα ειναι!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...