Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εμεις το αποφασισαμε 3 μηνες πριν το γαμο.Σε 3 μηνες τα ειχαμε ολα ετοιμα!!!

Τελεια .. μαλλον καπως ετσι θα το κανω κ εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Τελεια .. μαλλον καπως ετσι θα το κανω κ εγω!

Οσο περισσότερο χρόνο εχεις να τα ετοιμασεις ,τοσο περισσότερο βασανιζεσαι..Λίγότερος χρόνος και όλα καλα!

Σου ευχομαι με το καλο και κάθε ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η billbas είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε? εγω αφου δεν επαθα εγκεφαλικο χτες δεν θα παθω ποτε..Παω η κακομοιρα στην τουαλετα το βραδυ για πιπι και στο σκούπισμα τσουπ  καφε - ροζ...Ω ρε Παναγια μου λεω το χασα ,παιρνω την γυναικολογο μου λεει παρε την προγεστερονη σου κ μην κουνηθείς καθολου απ το κρεβατι...να κλαιω εγω εν τω μεταξυ και να κανω κ εμετο ..πεφτω αλλα  που να κοιμηθώ εγω με τοση στεναχωρια,λεω στον αντρα μου παμε στα επειγοντα στο νοσοκομειο ,μου λεει ηρεμησε κ θα δουμε το πρωι..ξημερωνει σημερα, εμενα γαριδα το ματι ,ξαναπαιρνω την γυναικολογο (θα με διαολοστειλει στο τελος) λεω δεν ειχα αιμα το βραδυ να ερθω γρηγορα να με δειτε λιγο..Δοξα τον Θεο  δεν εγινε τιποτα κακο ,ουτε αποκολληση ειδαμε ,ακούσαμε και παλμο..βεβαια μου απαγορεψε να βγω εξω λογω ζεστης και να ξεκουραστω ολη την μερα...

Πωωω κορίτσι μου! Φαντάζομαι τρομάρα που πήρες.. ? Χαίρομαι που όλα είναι καλά! Ξεκούραση και πάλι ξεκούραση και όλα θα πάνε καλα!! Πόσο βδομάδων είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mellenaki δε λέγαμε το Λόττο... ειδα λιγο καφέ μέχρι το βράδυ θα έρθει κανονικά... πάει κ αυτός ο μήνας... έμειναν για μένα αλλοι 3 κ μετα ξεκινάω κορίτσια... πλέον αισθάνομαι κάθε μήνα κ πιο κουρασμένη με αυτή την κατάσταση 

Τελοσπαντων ας σκεφτούμε θετικά, ποτέ δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki δε λέγαμε το Λόττο... ειδα λιγο καφέ μέχρι το βράδυ θα έρθει κανονικά... πάει κ αυτός ο μήνας... έμειναν για μένα αλλοι 3 κ μετα ξεκινάω κορίτσια... πλέον αισθάνομαι κάθε μήνα κ πιο κουρασμένη με αυτή την κατάσταση 

Τελοσπαντων ας σκεφτούμε θετικά, ποτέ δεν ξέρεις...

Μην χάνεις τις ελπίδες σου!Αλήθεια ποτε δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μην χάνεις τις ελπίδες σου!Αλήθεια ποτε δεν ξέρεις!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια που πάντα έχεις για όλες μας! Απλά θέλω να είμαι ρεαλιστρια! Προσπαθώ 10 μήνες μου φαίνεται δύσκολο ξαφνικά να το πετύχω στους 2-3 που μένουν... κ Θέλω να ξεκινήσω τώρα που όντως δεν εχω κάτι πριν αρχίσουν άλλα θέματα! Πάντως ρε σεις από πριν ξεκινήσουμε είχα ενα περίεργο προαίσθημα οτι αυτή η ιστορία δεν θα είναι εύκολη κ να που βγήκε... οπότε δε χρονοτριβω άλλο, να περάσει το καλοκαιράκι ναι αλλά ως εκεί... νομίζω μετά μόνο κακό κάνουμε να περιμένουμε... δύσκολες διαδικασίες αλλά τι να γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια που πάντα έχεις για όλες μας! Απλά θέλω να είμαι ρεαλιστρια! Προσπαθώ 10 μήνες μου φαίνεται δύσκολο ξαφνικά να το πετύχω στους 2-3 που μένουν... κ Θέλω να ξεκινήσω τώρα που όντως δεν εχω κάτι πριν αρχίσουν άλλα θέματα! Πάντως ρε σεις από πριν ξεκινήσουμε είχα ενα περίεργο προαίσθημα οτι αυτή η ιστορία δεν θα είναι εύκολη κ να που βγήκε... οπότε δε χρονοτριβω άλλο, να περάσει το καλοκαιράκι ναι αλλά ως εκεί... νομίζω μετά μόνο κακό κάνουμε να περιμένουμε... δύσκολες διαδικασίες αλλά τι να γίνει...

 Σ ευχαριστω πολυ!!Καλα κανεις και δεν το αφήνεις στην τύχη του!Να εχεις στο μυαλό σου το πλανο  b αλλά αλήθεια ποτέ δεν ξέρεις..Εδω έχουμε ακούσει τόσα και τόσα ..Κι εσυ που δεν έχεις θέμα..Γιατι να μην έρθει απο εκει που δεν το περιμένεις;;Ολα είναι πιθανα!Οπως και να έχει ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Πωωω κορίτσι μου! Φαντάζομαι τρομάρα που πήρες.. ? Χαίρομαι που όλα είναι καλά! Ξεκούραση και πάλι ξεκούραση και όλα θα πάνε καλα!! Πόσο βδομάδων είσαι τώρα; 

και ακομα κοριτσι δεν εχω περασει το σοκ..τωρα είμαι 8 εβδ. και 5 ημερων.. ας με βοηθησει ο Θεος δεν ξερω τι άλλο να πω ?..εσυ τι κανεις? πως πανε οι προσπάθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η billbas είπε:

και ακομα κοριτσι δεν εχω περασει το σοκ..τωρα είμαι 8 εβδ. και 5 ημερων.. ας με βοηθησει ο Θεος δεν ξερω τι άλλο να πω ?..εσυ τι κανεις? πως πανε οι προσπάθειες?

Ολα καλα να πανε κοριτσι μου!Τι σου ειπε ο γιατρος;;Που οφείλεται αυτο;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα καλα να πανε κοριτσι μου!Τι σου ειπε ο γιατρος;;Που οφείλεται αυτο;;

 

σε ευχαριστω κοριτσι μου μακαρι..αφου αποκλεισαμε το ενδεχομενο της αποκόλλησης και το να το εχω αποβαλλει μου ειπε ότι εκτος απ το αιμα της εμφύτευσης τις πρωτες βδομάδες πολλες γυναικες μεταξυ 6-12 βλεπουν αιμα λογω της αναπτυξης του πλακουντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

σε ευχαριστω κοριτσι μου μακαρι..αφου αποκλεισαμε το ενδεχομενο της αποκόλλησης και το να το εχω αποβαλλει μου ειπε ότι εκτος απ το αιμα της εμφύτευσης τις πρωτες βδομάδες πολλες γυναικες μεταξυ 6-12 βλεπουν αιμα λογω της αναπτυξης του πλακουντα..

Ξεκουραση λοιπον και τις ευχες μου να πανε ολα καλα απο εδω και περα.Τελικα σε ολη την εγκυμοσύνη εεχει κανεις την αγωνια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ξεκουραση λοιπον και τις ευχες μου να πανε ολα καλα απο εδω και περα.Τελικα σε ολη την εγκυμοσύνη εεχει κανεις την αγωνια του...

να σαι καλα κοριτσι μου ..κ όταν εχεις περασει και μια παλινδρομη όπως εγω τα πραγματα δεν είναι κ τοσο ροδινα ...σου ευχομαι και σενα συντομα ?:ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η billbas είπε:

να σαι καλα κοριτσι μου ..κ όταν εχεις περασει και μια παλινδρομη όπως εγω τα πραγματα δεν είναι κ τοσο ροδινα ...σου ευχομαι και σενα συντομα ?:ympray:

Καμποσες βιοχημικες..Αλλα οκ..Σε ευχαριστω πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καμποσες βιοχημικες..Αλλα οκ..Σε ευχαριστω πολυ πολυ!

λυπάμαι ρε κοριτσι μου ολες μας λιγο πολύ τα περναμε όμως δεν σταματάμε, θα ερθει και το καλο όμως...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

λυπάμαι ρε κοριτσι μου ολες μας λιγο πολύ τα περναμε όμως δεν σταματάμε, θα ερθει και το καλο όμως...!!!

Μακαρι!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μακαρι!!!??

ειμαστε τυχερες που ζουμε σ αυτή την εποχη που όλα γινονται...πανω απ όλα την υγεια μας να χουμε και τους αντρες μας γερους  :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η billbas είπε:

ειμαστε τυχερες που ζουμε σ αυτή την εποχη που όλα γινονται...πανω απ όλα την υγεια μας να χουμε και τους αντρες μας γερους  :ympray:

Ετσι κοριτσι μου!Υγεια πανω απο ολα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η billbas είπε:

σε ευχαριστω κοριτσι μου μακαρι..αφου αποκλεισαμε το ενδεχομενο της αποκόλλησης και το να το εχω αποβαλλει μου ειπε ότι εκτος απ το αιμα της εμφύτευσης τις πρωτες βδομάδες πολλες γυναικες μεταξυ 6-12 βλεπουν αιμα λογω της αναπτυξης του πλακουντα..

Τι τρομάρα ήταν αυτή βρε κοπέλα.Ευτυχώς η γυναικολόγος και ο αντρουλης σου ψυχραιμοι.

Ελπίζω αυτή να ήταν η τελευταία σου λαχαρά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια που πάντα έχεις για όλες μας! Απλά θέλω να είμαι ρεαλιστρια! Προσπαθώ 10 μήνες μου φαίνεται δύσκολο ξαφνικά να το πετύχω στους 2-3 που μένουν... κ Θέλω να ξεκινήσω τώρα που όντως δεν εχω κάτι πριν αρχίσουν άλλα θέματα! Πάντως ρε σεις από πριν ξεκινήσουμε είχα ενα περίεργο προαίσθημα οτι αυτή η ιστορία δεν θα είναι εύκολη κ να που βγήκε... οπότε δε χρονοτριβω άλλο, να περάσει το καλοκαιράκι ναι αλλά ως εκεί... νομίζω μετά μόνο κακό κάνουμε να περιμένουμε... δύσκολες διαδικασίες αλλά τι να γίνει...

Θα σου παν όλα καλά! Κι οι διαδικασίες μια ιδέα είναι

Σήμερα οριστικοποιησαμε την ημερομηνία, 19.09 στην περίοδο του Σεπτεμβρίου ξεκινάμε. Τέλη Αυγούστου θα μου πουν ποια φάρμακα θα πάρω και τι επιπλέον εξετάσεις   χρειαζονται.

Φυσικά μου ζήτησαν να πάω αν όχι με 0 τότε με όχι παραπάνω από 5 τσιγάρα την μέρα και τουλάχιστον 10 κιλά ελαφρύτερη 

 

Ολα μια ιδέα είναι Tokyo μπαίνουμε στον χορό και χορεύουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Θα σου παν όλα καλά! Κι οι διαδικασίες μια ιδέα είναι

Σήμερα οριστικοποιησαμε την ημερομηνία, 19.09 στην περίοδο του Σεπτεμβρίου ξεκινάμε. Τέλη Αυγούστου θα μου πουν ποια φάρμακα θα πάρω και τι επιπλέον εξετάσεις   χρειαζονται.

Φυσικά μου ζήτησαν να πάω αν όχι με 0 τότε με όχι παραπάνω από 5 τσιγάρα την μέρα και τουλάχιστον 10 κιλά ελαφρύτερη 

 

Ολα μια ιδέα είναι Tokyo μπαίνουμε στον χορό και χορεύουμε!!

Αγαπημένη μου χαίρομαι για σενα που μπαίνεις σε σειρα! Αχ αυτο ελεγα για τα κιλά οτι με καθημερινο περπατημα κ το χαπι για την ινσουλίνη έχασα ηδη 3 κ συνεχίζω γιατί σε ο,τι κανω θα παίζει ρόλο... Πρέπει να χασω αλλα 4 με 5! Κουράγιο! Να εφαρμόσεις το περπάτημα βοηθάει παρα παρα πολύ!

Για το τσιγάρο δεν ξερω τι να πω, δεν κάπνιζα ποτέ, αλλα μόνο καλο θα σου κάνει γιατί κ έγκυος απαγορεύεται οπότε καντο μια ωρα αρχιτερα... μιλαω βέβαια εξω απο το χορό το καταλαβαίνω...

Κ μενα η περίοδος του Σεπτέμβρη καπου τότε πεφτει, μαζι θα ξεκιναμε απλα εγω θα παω αρχικα για τη σπερματεγχυση κ βλέπουμε! Μακαρι φιλη μου να έχουμε ευχάριστα όλες μας κ να συνεχίσουμε να τα λεμε το τρίο των δεσποινίδων ετών 37! :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Θα σου παν όλα καλά! Κι οι διαδικασίες μια ιδέα είναι

Σήμερα οριστικοποιησαμε την ημερομηνία, 19.09 στην περίοδο του Σεπτεμβρίου ξεκινάμε. Τέλη Αυγούστου θα μου πουν ποια φάρμακα θα πάρω και τι επιπλέον εξετάσεις   χρειαζονται.

Φυσικά μου ζήτησαν να πάω αν όχι με 0 τότε με όχι παραπάνω από 5 τσιγάρα την μέρα και τουλάχιστον 10 κιλά ελαφρύτερη 

 

Ολα μια ιδέα είναι Tokyo μπαίνουμε στον χορό και χορεύουμε!!

Καλώς την!Με το καλο να ξεκινησεις!

Βάζω κι εγω μπρος να κοψω το τσιγάρο.Αν μη τι αλλο να προσπαθησω!Παμε παρεακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς την!Με το καλο να ξεκινησεις!

Βάζω κι εγω μπρος να κοψω το τσιγάρο.Αν μη τι αλλο να προσπαθησω!Παμε παρεακι!

Αχ είμαι κατατρομαγμενη Χρυσάφω μου κι ας προσπαθώ να το παιξω άνετη. 

Εν τω μεταξύ πάω μόνη στις συναντησεις καθώς ο σύζυγός δουλεύει κι εκεί να ήταν βέβαια τι θα προσεφέρε? 100 φορές του έχω πει τη διαδικασία και δεν λέει να την καταλάβει.Νομίζω θα μπει στο νόημα μόνο αν δει την κοιλιά μου φουσκωμένη :  P

Χαίρομαι που θα κάνουμε παρέα την προσπάθεια για το τσιγάρο,θα συμπαραστεκομαστε η μία στην άλλη

Αν και το αρχικό μου σχέδιο είναι να το ελάττωση κατά πολυ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αχ είμαι κατατρομαγμενη Χρυσάφω μου κι ας προσπαθώ να το παιξω άνετη. 

Εν τω μεταξύ πάω μόνη στις συναντησεις καθώς ο σύζυγός δουλεύει κι εκεί να ήταν βέβαια τι θα προσεφέρε? 100 φορές του έχω πει τη διαδικασία και δεν λέει να την καταλάβει.Νομίζω θα μπει στο νόημα μόνο αν δει την κοιλιά μου φουσκωμένη :  P

Χαίρομαι που θα κάνουμε παρέα την προσπάθεια για το τσιγάρο,θα συμπαραστεκομαστε η μία στην άλλη

Αν και το αρχικό μου σχέδιο είναι να το ελάττωση κατά πολυ

 

 

Ολα καλα θα πανε.Ενα ενα πραγματακι σε μια σειρα και θα τακτοποιηθούν.Θα δεις..Αχ αντρες!Τα ξέρεις !Τα ιδια κανει κι ο δικος μου σ αυτο το θεμα..Ολο εγω τρεχω...Ακολουθεί με τα πολλά ,αλλά ...τι τα θες..Μονη τραβαω το κουπι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσείς που παίρνετε glucophage, συνηθίζεται το άτιμο; Το έχω ξεκινήσει μερικές εβδομάδες και νομίζω σε αυτό οφείλεται μια διαταραχή με την τουαλέτα που έχω. Και πρέπει να διπλασιάσω δόση, αλλά δεν τολμάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω μου τα χουμε ξαναπεί, δυστυχώς κάποιοι αντρες θέλουν πολύ σπρώξιμο.Ευτυχώς έχουμε το κουράγιο και τους σπρώχνουμε.

@Tokyo το τρίο των δεσποινίδων 37...ακόμη γελάω. Μου θύμισε λίγο Γεωργία Βασιλειαδου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...