Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις On 28/6/2019 at 10:29 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά εδώ είμαι έχω ξεκινήσει μπανάκια και έχω παρατήσει τις προσπαθειες.  Ελπίζω να είστε καλα !!!! Εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας

Είσαι μια κούκλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοπέλες, ο Ιούλιος να είναι τυχερός για όλες σας! Χαλαρώστε και απολαύστε τους συντρόφους σας χωρίς σκέψεις πολλές και κοιτάξτε να μείνετε τώρα έγκυες γιατί καλοκαίρι και προχωρημένη εγκυμοσύνη δεν παλέυεται, δεν το ήξερα και εγώ και τώρα ο καλύτερος μου φίλος είναι το κλιματιστικό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Δεν μου εχει τυχει οχι... Γενικά δεν είχα ποτε αίμα ή καφέ παρά μόνο ως προεορτια περιόδου. Άλλες κοπέλες ομως έχουν. Δεν ξέρω τι να σου πω... 

@Άντρεα ο,τι πει ο γιατρός αλλα νομίζω ότι με κακή κινητικοτητα δεν πολυ προτεινεται η μεθοδος... κ πάλι όμως ο γιατρός θα σου πει!

Ευχαριστω πολυ!Τωρα μπηκα στο ιντερνετ καιδιαβασα οτι συμβαινει στην ωορρηξια...Θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως εγω με κύκλο 28 ημερες ειχα παει γιατρο τη 14η κ δεν ηταν ετοιμο το αυγουλάκι μου (τον προηγ μηνα) κ μ είπε κανω πιο μετα ωορρηξια... τωρα απο τη 12η και μεχρι την 20η θα κάνω χαμούλη μπας& γίνει δουλίτσα! Αντε να δούμε... βεβαια το τεστακι μ εδειξε 14η ωορρηξια αλλα μ είπε να μη τα πολυεμπιστεύομαι... πφφφφ γαμωτο βοηθάνε αυτα...??τέσπα καντε δουλιτσα κορίτσια& που θα μας παει! Θα το καταφέρουμε το νινι Σταράκι μας!!!! Τι χαρα που μας επισκεύφθηκες! Πως παει η εγκυμοσύνη??;;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Πάντως εγω με κύκλο 28 ημερες ειχα παει γιατρο τη 14η κ δεν ηταν ετοιμο το αυγουλάκι μου (τον προηγ μηνα) κ μ είπε κανω πιο μετα ωορρηξια... τωρα απο τη 12η και μεχρι την 20η θα κάνω χαμούλη μπας& γίνει δουλίτσα! Αντε να δούμε... βεβαια το τεστακι μ εδειξε 14η ωορρηξια αλλα μ είπε να μη τα πολυεμπιστεύομαι... πφφφφ γαμωτο βοηθάνε αυτα...??τέσπα καντε δουλιτσα κορίτσια& που θα μας παει! Θα το καταφέρουμε το νινι Σταράκι μας!!!! Τι χαρα που μας επισκεύφθηκες! Πως παει η εγκυμοσύνη??;;;;;

 

Εγώ τώρα θα πάρω την πρώτη κρυάδα να δω πρώτη φορά τα αβγουλακια μου χαχααα..είμαι στην 12η βέβαια πιστεύω 14η-16η κάνω συνήθως.. περιμένω έχω έρθει σ λίγο θα μπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Πάντως εγω με κύκλο 28 ημερες ειχα παει γιατρο τη 14η κ δεν ηταν ετοιμο το αυγουλάκι μου (τον προηγ μηνα) κ μ είπε κανω πιο μετα ωορρηξια... τωρα απο τη 12η και μεχρι την 20η θα κάνω χαμούλη μπας& γίνει δουλίτσα! Αντε να δούμε... βεβαια το τεστακι μ εδειξε 14η ωορρηξια αλλα μ είπε να μη τα πολυεμπιστεύομαι... πφφφφ γαμωτο βοηθάνε αυτα...??τέσπα καντε δουλιτσα κορίτσια& που θα μας παει! Θα το καταφέρουμε το νινι Σταράκι μας!!!! Τι χαρα που μας επισκεύφθηκες! Πως παει η εγκυμοσύνη??;;;;;

 

Εμένα μου είπε οτι κάνουν δουλειά κ επίσης ο υπέρηχος με τα τεστ συμφωνούσε. 11η βραδυ μου λεει αύριο μεθαύριο θα κανεις ωορρηξία κ όντως το πρωί είχα θετικό τεστ... εγω ξεκιναω 11η μερα κ το παω μεχρι 16η ενω τις μέρες του θετικού κάθε μερα... Τον ρωτησα για υπέρηχο κ μου λεει αφού κανεις τεστ εισαι οκ... που στο τέλος λεφτά θα βγάλει... κ γενικά διασταύρωνω το τεστ κ με τα συμπτώματα. Μωρε εκμεταλλευομαστε ολες τις μέρες δεν ειναι οτι το αφήνουμε... απλά αυτα δινουν κ μπούσουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εμένα μου είπε οτι κάνουν δουλειά κ επίσης ο υπέρηχος με τα τεστ συμφωνούσε. 11η βραδυ μου λεει αύριο μεθαύριο θα κανεις ωορρηξία κ όντως το πρωί είχα θετικό τεστ... εγω ξεκιναω 11η μερα κ το παω μεχρι 16η ενω τις μέρες του θετικού κάθε μερα... Τον ρωτησα για υπέρηχο κ μου λεει αφού κανεις τεστ εισαι οκ... που στο τέλος λεφτά θα βγάλει... κ γενικά διασταύρωνω το τεστ κ με τα συμπτώματα. Μωρε εκμεταλλευομαστε ολες τις μέρες δεν ειναι οτι το αφήνουμε... απλά αυτα δινουν κ μπούσουλα!

Καθε γιατρος λεει τα δικα του?, ναι συμφωνω παρα πολυ εκμεταλευόμαστε ολες τις μερες ασε που καλοπερνάμε κιολας?!!!!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είστε εδώωωωω???λοιπόν... 12η μέρα ωοθυλάκιο 19,5 εκ.. είναι δυνατόν??τρέχα Μ λέει χαχαα... Θα ξανά πάω να δούμε ότι πράγματι έσπασε.. κ Μ πε πως αν αδιαθετησω ξανά πάω για σαλπιγγογραφια κ ο άντρας μου σπέρμα. Αυτά τα νέα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τώρα θα πάρω την πρώτη κρυάδα να δω πρώτη φορά τα αβγουλακια μου χαχααα..είμαι στην 12η βέβαια πιστεύω 14η-16η κάνω συνήθως.. περιμένω έχω έρθει σ λίγο θα μπω..

Ομορφα αυγουλάκια ευχομαι❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια είστε εδώωωωω???λοιπόν... 12η μέρα ωοθυλάκιο 19,5 εκ.. είναι δυνατόν??τρέχα Μ λέει χαχαα... Θα ξανά πάω να δούμε ότι πράγματι έσπασε.. κ Μ πε πως αν αδιαθετησω ξανά πάω για σαλπιγγογραφια κ ο άντρας μου σπέρμα. Αυτά τα νέα μου...

Μια χαρα το αυγο!!!! Τρελες αγκαλίτσες! Κανε χαμο σου λεω!!!!!!! Ευχομαι να συναντηθει με τον κολυμβητη του αντρα σου& σε 9 μηνες να εχετε μπεμπε!!!!!!!❤️???Δωσε ρυθμο!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μήπως γνωρίζει κάποια ποιες είναι οι "ιδανικές συνθήκες" για να κάνει κάποιο κορίτσι σπερματέγχυση και να έχει υψηλό ποσοστό επιτυχίας; Κάποια κοπέλα που να έκανε και πέτυχε ίσως; κάποια που να γνωρίζει σίγουρα;

@Άντρεα δυστυχώς δεν ξέρω καθόλου να σου απαντήσω σε αυτό! Εμείς την κάναμε σαν ένα βήμα να νικήσουμε την ανεξήγητη υπογονιμότητα! Το σπέρμα από ότι μας λένε, όπως και όλα τα αλλα, είναι τέλεια! Πάντως το σπέρμα το εμπλουτίζουν στο μικροβιολογικό και γίνεται ακόμα καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλώς την γκαστρουλα μας... Εσύ θα φουσκώσες πολύ εεε.. 

Για πες μας μιας κ τα πέρασες.. σ έκανε υπέρηχο βλέπατε ωάριο κ σ λέγε κάνε τότε επαφουλες?

Γενικά όταν τρώω φουσκωνω περισσότερο στο στομάχι. Το μωρό από κάτω φαίνεται το πρωί που ξυπνάω κ είναι ξαπλωμένη κ έχει σχηματίσει ένα μικρό λοφακι. Είμαι στο 5ο μήνα. ? 5 κιλά συν..... Κ με την ζέστη δεν τρώω κιόλας. Τα παίρνω από το καρπούζι κ το νερό. ? Ναι ακριβώς.... Μου είπε κάνε επαφές.... Κ εμείς κάναμε 3 σερί.. Κενό... Κ άλλη μια.... Κ το πετύχαμε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια είστε εδώωωωω???λοιπόν... 12η μέρα ωοθυλάκιο 19,5 εκ.. είναι δυνατόν??τρέχα Μ λέει χαχαα... Θα ξανά πάω να δούμε ότι πράγματι έσπασε.. κ Μ πε πως αν αδιαθετησω ξανά πάω για σαλπιγγογραφια κ ο άντρας μου σπέρμα. Αυτά τα νέα μου...

Κ εγώ έτσι ήμουν. Προγραμματισα για σπέρμα... Κ ήταν να πάρω τηλ να κανονίσω κ σαλπιγγογραφια... Κ τελικά κάνω ένα μεσημέρι τεστακι κ βγήκε θετικο... ? Στο ευχομαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς το κορίτσι μας!Λες βρε σταρακι;;;Άδραξα την ευκαρία  σημερα πάντως..

Πως παέι η εγκυμοσύνη;;Ολα καλα;;Ποσο είσαι τωρα;;

Καλά το έκανες. Είχες Κ τις προηγούμενες μέρες επαφές???. Πλέον είμαι πολύ καλύτερα.... Έχει α οιξει η όρεξη. Αλλά συγκρατουμαι. Ευτυχώς πήραμε ζυγαριά σπίτι. Αλλιώς θα χα βάλει 30 κιλά... Αν φάω πίτσα η σουβλάκι κατευθείαν παίρνω 500 γρ.... Πριν ήμουν 50 κιλά.... Πλέον τα πρωινά που ζυγιζομαι είμαι κάπου στα 55,3 κ το βράδυ καταλήγω 57,2.. Την προηγούμενη Παρασκευή με ζύγισε ο γιατρό 54.5 κ μου έγραψε στο ιστορικό 54. Την λάτρεψα τη ζυγαριά του ??? αλλά εγώ υπολογίζω ότι έχω πάρει 5 κιλά. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια είστε εδώωωωω???λοιπόν... 12η μέρα ωοθυλάκιο 19,5 εκ.. είναι δυνατόν??τρέχα Μ λέει χαχαα... Θα ξανά πάω να δούμε ότι πράγματι έσπασε.. κ Μ πε πως αν αδιαθετησω ξανά πάω για σαλπιγγογραφια κ ο άντρας μου σπέρμα. Αυτά τα νέα μου...

Πολύ ωραία τα νέα σου @lactaki!Άντε βουρ στο ψητό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα ...μακάρι ....μακαρι ...να πάνε όλα καλά Σε όλες μας.....μακάρι να είναι το τελευταίο καλοκαίρι...Που μας βρίσκει με άδειες αγκαλιές ....Ολόψυχα με το καλό στα κορίτσια που περιμένουν χοριακες.....Και με έναν πόνο σε κάθε εγκυουλα ❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!
Και απο μένα τα νέα είναι καλά!
Ενδομήτριο τέλειο, 19η μέρα σήμερα, το έντερο μου όντως χάλια και πρισμένο, αλλά ο λόγος που είχα περισσότερο πόνο αυτές τις 4 μέρες ήταν ότι έκανα διπλή ωορηξία, και από τις δύο ωοθήκες δλδ.!!! Τέλειο;;;
Θα κάνω επαναληψη την εξέταση για το τοξόπλασμα και αφού δούμε ότι έχω αντισώματα ξεκινάμε προσπάθεια!
Καλό μήνα κορίτσια μου, με γερά εμβρυάκια και γερά μωράκια!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!
Και απο μένα τα νέα είναι καλά!
Ενδομήτριο τέλειο, 19η μέρα σήμερα, το έντερο μου όντως χάλια και πρισμένο, αλλά ο λόγος που είχα περισσότερο πόνο αυτές τις 4 μέρες ήταν ότι έκανα διπλή ωορηξία, και από τις δύο ωοθήκες δλδ.!!! Τέλειο;;;
Θα κάνω επαναληψη την εξέταση για το τοξόπλασμα και αφού δούμε ότι έχω αντισώματα ξεκινάμε προσπάθεια!
Καλό μήνα κορίτσια μου, με γερά εμβρυάκια και γερά μωράκια!
 

Μπράβο κορίτσι μου! Καλα αποτελέσματα& καλή αρχή!!!!!!!!! Αντε με το καλό????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Σε καταλαβαίνω την πέρασα κ γω αυτή τη φάση. Τότε που κάναμε κ εμείς τις εξετάσεις είχα ξενερώσει φουλ κ έλεγα τα παρατάω κ ό,τι γίνει... Μετά όμως το πήρα πάλι ζεστά. Απλά μωρέ δε θέλω να τραβήξει πολύ μακριά η βαλίτσα γιατί φοβάμαι ότι μετά θα βαρεθώ, με ξέρω κ δεν είμαι πολύ της υπομονής! Για τις βιταμίνες το σκέφτηκα αλλά ήδη παίρνω κάποια συμπληρώματα που μου έδωσε ο γιατρός και από τη στιγμή που δεν μου έχει πει κάτι λέω να μην τα ανακατέψω... την προηγούμενη φορά που πήρα μονη μου βιταμίνες μου χάλασαν κάπως τον κύκλο (να ήταν τυχαίο;) κ δε θέλω να κάνω του κεφαλιού μου. Έχω ακούσει όμως ότι οι συγκεκριμένες είναι καλές...

Αντε να δούμε πως θα παει κ αυτός ο μήνας! Καλα εγω εχω ηδη συμπτώματα για προεορτια περιόδου! Πονο στο στήθος σπυράκι κ ανακατωσούρα στο στομάχι αα κ τσίτα τα νεύρα...?? εντωμεταξύ όπου γυρίσω βλέπω έγκυες, γνωστές φίλες συγγενείς ακομα κ ολες οι celebrities...?? λεω τι έγινε ρε φίλε ολες μαζι συννενοημενες είναι...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!
Και απο μένα τα νέα είναι καλά!
Ενδομήτριο τέλειο, 19η μέρα σήμερα, το έντερο μου όντως χάλια και πρισμένο, αλλά ο λόγος που είχα περισσότερο πόνο αυτές τις 4 μέρες ήταν ότι έκανα διπλή ωορηξία, και από τις δύο ωοθήκες δλδ.!!! Τέλειο;;;
Θα κάνω επαναληψη την εξέταση για το τοξόπλασμα και αφού δούμε ότι έχω αντισώματα ξεκινάμε προσπάθεια!
Καλό μήνα κορίτσια μου, με γερά εμβρυάκια και γερά μωράκια!
 

Τέλεια! Μπράβο πολύ ωραία νεα! Άντε με το καλο κορίτσι μου , θετική σκέψη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!
Και απο μένα τα νέα είναι καλά!
Ενδομήτριο τέλειο, 19η μέρα σήμερα, το έντερο μου όντως χάλια και πρισμένο, αλλά ο λόγος που είχα περισσότερο πόνο αυτές τις 4 μέρες ήταν ότι έκανα διπλή ωορηξία, και από τις δύο ωοθήκες δλδ.!!! Τέλειο;;;
Θα κάνω επαναληψη την εξέταση για το τοξόπλασμα και αφού δούμε ότι έχω αντισώματα ξεκινάμε προσπάθεια!
Καλό μήνα κορίτσια μου, με γερά εμβρυάκια και γερά μωράκια!
 

Μπράβο βρε κορίτσι πολύ χάρηκα. Καλή αρχή σε όλες μας με αισιοδοξία.. όλα καλά θα πάνε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!
Και απο μένα τα νέα είναι καλά!
Ενδομήτριο τέλειο, 19η μέρα σήμερα, το έντερο μου όντως χάλια και πρισμένο, αλλά ο λόγος που είχα περισσότερο πόνο αυτές τις 4 μέρες ήταν ότι έκανα διπλή ωορηξία, και από τις δύο ωοθήκες δλδ.!!! Τέλειο;;;
Θα κάνω επαναληψη την εξέταση για το τοξόπλασμα και αφού δούμε ότι έχω αντισώματα ξεκινάμε προσπάθεια!
Καλό μήνα κορίτσια μου, με γερά εμβρυάκια και γερά μωράκια!
 

Κορίτσια μόλις είδα τα χαρτιά που Μ έδωσε απ' την αριστερη ωορηξια κ είναι 19,9.. τον περιμένω να γυρίσει από τη δουλειά χαχαα... Μπορεί να σκάσει κ κατά τη διάρκεια της νύχτας.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μόλις είδα τα χαρτιά που Μ έδωσε απ' την αριστερη ωορηξια κ είναι 19,9.. τον περιμένω να γυρίσει από τη δουλειά χαχαα... Μπορεί να σκάσει κ κατά τη διάρκεια της νύχτας.??

Μπορεί να πάει κ 24..... Δεν ξέρεις σε πόσα χιλιοστά σκάει κάθε φορά. Αλλά εκμεταλλευτειτε το.... Πότε θα πας να σε δει να δούμε ότι όντως έσκασε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί να πάει κ 24..... Δεν ξέρεις σε πόσα χιλιοστά σκάει κάθε φορά. Αλλά εκμεταλλευτειτε το.... Πότε θα πας να σε δει να δούμε ότι όντως έσκασε? 

Εκείνη Μ πε ότι στα 20 σκάει.. Μ πε να πάω από Δευτέρα που με βολεύει κ μένα.. όχι μέσα στη βδομάδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα!
Και απο μένα τα νέα είναι καλά!
Ενδομήτριο τέλειο, 19η μέρα σήμερα, το έντερο μου όντως χάλια και πρισμένο, αλλά ο λόγος που είχα περισσότερο πόνο αυτές τις 4 μέρες ήταν ότι έκανα διπλή ωορηξία, και από τις δύο ωοθήκες δλδ.!!! Τέλειο;;;
Θα κάνω επαναληψη την εξέταση για το τοξόπλασμα και αφού δούμε ότι έχω αντισώματα ξεκινάμε προσπάθεια!
Καλό μήνα κορίτσια μου, με γερά εμβρυάκια και γερά μωράκια!
 

  Πολύ ωραία κ τα δικά σου τα νέα!Εύχομαι κ δίδυμα,γιατί όχι;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...