Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μη νομίζεις κ γω ακολουθώ... απλά εχω προετοιμαστεί γιατί έχω τα κλασσικά, πονακια χαμηλά, στήθος που έπαψε να πονάει κ τα υγρά σαν νερό που εχω συνήθως πριν την περίοδο! Αυτή τη φορά προστέθηκε στη λίστα κ η ναυτία κ ανακατωσούρα που έχω απο το πρωί... 

Αυτα μου ακουγονται και λιγο συμπτωματα εγκυμοσυνης...Λες;; Πότε περιμενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτα μου ακουγονται και λιγο συμπτωματα εγκυμοσυνης...Λες;; Πότε περιμενεις;;

Για μένα αυτά τα υγρά είναι πολύ χαρακτηριστικά κ αντε πες οκ ειναι τα ιδια, ομως αν ήμουν έγκυος το στήθος θα επέμενε. Αυτή τη φορά όχι μόνο πριστηκε κ πόνεσε ελάχιστα τώρα έχει φύγει... δεν θεωρώ λογικό να ξεπριζεται, αλλο να μην ειχε γίνει ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα και αγαπημένα...διαβάζω τα μηνύματα σας και τώρα ήρθε η ώρα να σας απαντήσω... πρώτα απόλα εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και ευλογημένα...επίσης να ξέρετε πως δεν πρέπει ποτέ να επιστεύεστε τα συμπτώματα...δεν ισχύουν όλα για όλες....το στήθος επίσης δεν παίζει κανένα ρόλο...το μόνο πραγματικά και σίγουρο σύμπτωμα εγκυμοσύνης είναι η καθυστέρηση.... :) :) αυτά απο μένα...ΥΠΟΜΟΝΗ και τα ωραία έρχονται :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Για μένα αυτά τα υγρά είναι πολύ χαρακτηριστικά κ αντε πες οκ ειναι τα ιδια, ομως αν ήμουν έγκυος το στήθος θα επέμενε. Αυτή τη φορά όχι μόνο πριστηκε κ πόνεσε ελάχιστα τώρα έχει φύγει... δεν θεωρώ λογικό να ξεπριζεται, αλλο να μην ειχε γίνει ποτέ...

Ok..Εσυ ξερεις καλυτερα το σωμα σου και τα συμπτωματα σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ok..Εσυ ξερεις καλυτερα το σωμα σου και τα συμπτωματα σιγουρα.

Μακάρι να έχεις εσυ δίκιο, απλά θέλω να μην μου βαζω ελπίδες κ ιδέες... στο κατω κατω οπως λέει κ το κορίτσι παραπάνω αν είναι θα δείξει η καθυστέρηση... σε ευχαριστώ πολύ πάντως για τα καλά λόγια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Έχω καιρό να μπω.. εγώ ειμαι 13η μέρα του κύκλου. Εχτές το βράδυ ειχα έναν έντονο πόνο δεξιά,  ήταν αρχή της ωορρηξίας ή έσκασε τ αυγό? Δεν έκανα τεστ ωορρηξίας σ αυτό τον κύκλο γιατί είπα να τ αφήσω για να μην αγχωθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Έχω καιρό να μπω.. εγώ ειμαι 13η μέρα του κύκλου. Εχτές το βράδυ ειχα έναν έντονο πόνο δεξιά,  ήταν αρχή της ωορρηξίας ή έσκασε τ αυγό? Δεν έκανα τεστ ωορρηξίας σ αυτό τον κύκλο γιατί είπα να τ αφήσω για να μην αγχωθω..

Μπορεί κ να μην ήταν κ τίποτα.... Ποτέ δε ξέρεις τι έγινε. Κάνε τις επαφές σου. Χωρίς να σκέφτεσαι. Γιατί κ έτσι αγχώνεσαι. ?? Καλημέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί κ να μην ήταν κ τίποτα.... Ποτέ δε ξέρεις τι έγινε. Κάνε τις επαφές σου. Χωρίς να σκέφτεσαι. Γιατί κ έτσι αγχώνεσαι. ?? Καλημέρα! 

Σωστο κι αυτό!  Εγώ κάνω τις επαφές μου και θα δείξει! Καλημέραααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί κ να μην ήταν κ τίποτα.... Ποτέ δε ξέρεις τι έγινε. Κάνε τις επαφές σου. Χωρίς να σκέφτεσαι. Γιατί κ έτσι αγχώνεσαι. ?? Καλημέρα! 

Γεια σου βρε @Starrr κ με το μπιμπερο στο χέρι θα μπαίνεις να δίνεις συμβουλές χαχαχαχααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Μακάρι να έχεις εσυ δίκιο, απλά θέλω να μην μου βαζω ελπίδες κ ιδέες... στο κατω κατω οπως λέει κ το κορίτσι παραπάνω αν είναι θα δείξει η καθυστέρηση... σε ευχαριστώ πολύ πάντως για τα καλά λόγια :-)

Τι έκανες εσύ αδιαθετησες??σήμερα δεν περίμενες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου βρε @Starrr κ με το μπιμπερο στο χέρι θα μπαίνεις να δίνεις συμβουλές χαχαχαχααααα...

???? Μα σας έχω σα καθημερινότητα... Γλυκουλες μου!!! Έχω την έγνοια σας. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τι έκανες εσύ αδιαθετησες??σήμερα δεν περίμενες??

συνήθως αδιαθετώ αργότερα μέσα στη μέρα, οπότε θα σου πω αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα  κοριτσια!! Μπηκα να σας πω ενα γεια μετα απο λιγους μηνες αποχης!!! Σας διαβαζω βεβαια!! Τι κανετε!! Εγω ειμαι εγκυουλα! Καλη επιτυχια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπερα  κοριτσια!! Μπηκα να σας πω ενα γεια μετα απο λιγους μηνες αποχης!!! Σας διαβαζω βεβαια!! Τι κανετε!! Εγω ειμαι εγκυουλα! Καλη επιτυχια σε ολες!!

Συγχαρητήρια!! Με το καλό όλα! Τι περιμένεις? Δηλ Ιούνιο που προσπαθούσες έμεινες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπερα  κοριτσια!! Μπηκα να σας πω ενα γεια μετα απο λιγους μηνες αποχης!!! Σας διαβαζω βεβαια!! Τι κανετε!! Εγω ειμαι εγκυουλα! Καλη επιτυχια σε ολες!!

Συγχαρητήρια! Με το καλό!!! Πόσο καιρό προσπαθούσες κορίτσι; θυμάμαι που τα λέγαμε αλλά είμαστε πολλές κ μπερδευομαι :-)

Κ παλι καλη επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια!! Με το καλό όλα! Τι περιμένεις? Δηλ Ιούνιο που προσπαθούσες έμεινες??? 

Ευχαριστω πολυ!! Τον Ιουνιο εμαθα οτι ειμαι εγκυος , ναι εμεινα τον Μαιο που προσπαθουσα!!! Ειχα και μια εβδομαδα καθυστερηση μεχρι να κανω τεστ γτ δν το πιστευα! Αγορακι περιμενω ειμαι 15 εβδομ τωρα!! Ευχομαι συντομα να ακουσω ευχαριστα απο ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Συγχαρητήρια! Με το καλό!!! Πόσο καιρό προσπαθούσες κορίτσι; θυμάμαι που τα λέγαμε αλλά είμαστε πολλές κ μπερδευομαι :-)

Κ παλι καλη επιτυχία

Αχ Τοκυο σε ευχαριστω πολυ!! Παντα σε θυμαμαι να ξερεις γτ ηταν η φορα που ειχα παρει τα πρωτα τεστ ωορηξιας με το χαμογελακι ( αν σου θυμιζει κατι η ιστοτια) και δν εβρισκα ωορηξια γτ οπως καλα μου ειχες πει δν τα εκανα σωστα....!!! Ειχα νευριασει νομιζα δν εκανα ωορηξια και περιμενα να ερθει η περιοδος να παω στον γιατρο να του πω για προκληση ωορηξιας...με παροτρυνση φιλης εκανα τεστ εγκυμ και ημουν εγκυος!!! Προσπθουσαμε 4 μηνες μετα απο παλλινδρομη και εχω και πολυκυστικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Αχ Τοκυο σε ευχαριστω πολυ!! Παντα σε θυμαμαι να ξερεις γτ ηταν η φορα που ειχα παρει τα πρωτα τεστ ωορηξιας με το χαμογελακι ( αν σου θυμιζει κατι η ιστοτια) και δν εβρισκα ωορηξια γτ οπως καλα μου ειχες πει δν τα εκανα σωστα....!!! Ειχα νευριασει νομιζα δν εκανα ωορηξια και περιμενα να ερθει η περιοδος να παω στον γιατρο να του πω για προκληση ωορηξιας...με παροτρυνση φιλης εκανα τεστ εγκυμ και ημουν εγκυος!!! Προσπθουσαμε 4 μηνες μετα απο παλλινδρομη και εχω και πολυκυστικες!

Μπραβο ναι, το θυμάμαι! Εύχομαι ολα να πάνε καλά κ με ενα γερο παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Μπραβο ναι, το θυμάμαι! Εύχομαι ολα να πάνε καλά κ με ενα γερο παιδάκι!

Σε ευχαριστω !! Και στα δικα σου τωρα να εισαι η επομενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Τον Ιουνιο εμαθα οτι ειμαι εγκυος , ναι εμεινα τον Μαιο που προσπαθουσα!!! Ειχα και μια εβδομαδα καθυστερηση μεχρι να κανω τεστ γτ δν το πιστευα! Αγορακι περιμενω ειμαι 15 εβδομ τωρα!! Ευχομαι συντομα να ακουσω ευχαριστα απο ολες σας!

Με το καλό!!!! Ευχαριστούμε κι εμείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/8/2019 at 1:13 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Που είσαι ρε κορίτσι σε σκέφτομαι συχνά να ξέρεις.. λέω που είναι τι κάνει... Μπράβο που μπορείς κ ξεχνιέσαι εγώ όλο κ με κάτι ασχολούμαι κ δε μπορώ να ξεχαστω. Μια υπέρηχο μια εξετασεις. ..Κάνεις προσπάθειες??

.... Η Αλήθεια είναι πως ξεχάστηκα πραγματικά εντελώς με το θέμα....εχω τεστ ωορρηξίας κ μετά τα Χριστούγεννα ούτε τα ξανά χρησιμοποίησα?ο άντρας μ νοιάζεται περισσότερο κ ρωτάει!Τώρα όμως λέω να αρχίσω πάλι να ασχολούμαι κ να το δω πιο θερμά..!Εσύ σε τι φάση είσαι;σκεφτόμουν κ εγώ για παρακολουθηση ωορρηξίας με υπέρηχο ή πρόκληση ωορρηξίας?αλλά δε ξέρω. Πάντως πέρασε ένας χρόνος προσπαθειών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

.... Η Αλήθεια είναι πως ξεχάστηκα πραγματικά εντελώς με το θέμα....εχω τεστ ωορρηξίας κ μετά τα Χριστούγεννα ούτε τα ξανά χρησιμοποίησα?ο άντρας μ νοιάζεται περισσότερο κ ρωτάει!Τώρα όμως λέω να αρχίσω πάλι να ασχολούμαι κ να το δω πιο θερμά..!Εσύ σε τι φάση είσαι;σκεφτόμουν κ εγώ για παρακολουθηση ωορρηξίας με υπέρηχο ή πρόκληση ωορρηξίας?αλλά δε ξέρω. Πάντως πέρασε ένας χρόνος προσπαθειών!

Εγώ. Έκανα επέμβαση τον Μάρτιο ενδομητριωσης , Μάιο ξεκινήσαμε προσπάθειες κ Ιούνιο πήγα κ σε γιατρό έξωτερικο κ ξεκινήσαμε μαζί εξετασεις κ υπέρηχο. Έκανε ο άντρας Μ όλα οκ..εγώ σαλπιγγογραφια οκ.. οι ορμόνες ομως ότι να ναι. Προγεστερόνη χαμηλή προλακτίνη υψηλή.. ε πίνω χάπια τα ρυθμίζω κ αυτά.. τώρα έκανα πρώτο μήνα με πρόκληση.. κ θα δούμε. Λόγω ημερών άδειες κτλ δε μπόρεσε να με δει. Θα κάνουμε υπέρηχο 12η μέρα την Δευτέρα. Δεν έχω ιδέα τι γίνεται εκεί κάτω χαχα...πρώτη προσπάθεια με serpafar k βλέπουμε.. 

Άντε πάρτο πιο θερμά τώρα κ ξεκινά μαζί μας.. κάνε μια σαλπιγγογραφια αν δεν έχεις κάνει..δεν έχεις να χάσεις κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ. Έκανα επέμβαση τον Μάρτιο ενδομητριωσης , Μάιο ξεκινήσαμε προσπάθειες κ Ιούνιο πήγα κ σε γιατρό έξωτερικο κ ξεκινήσαμε μαζί εξετασεις κ υπέρηχο. Έκανε ο άντρας Μ όλα οκ..εγώ σαλπιγγογραφια οκ.. οι ορμόνες ομως ότι να ναι. Προγεστερόνη χαμηλή προλακτίνη υψηλή.. ε πίνω χάπια τα ρυθμίζω κ αυτά.. τώρα έκανα πρώτο μήνα με πρόκληση.. κ θα δούμε. Λόγω ημερών άδειες κτλ δε μπόρεσε να με δει. Θα κάνουμε υπέρηχο 12η μέρα την Δευτέρα. Δεν έχω ιδέα τι γίνεται εκεί κάτω χαχα...πρώτη προσπάθεια με serpafar k βλέπουμε.. 

Άντε πάρτο πιο θερμά τώρα κ ξεκινά μαζί μας.. κάνε μια σαλπιγγογραφια αν δεν έχεις κάνει..δεν έχεις να χάσεις κάτι..

@Starrr εκτός από το σκάσιμο του αβγου ένιωθες τσιμπήματα?ενώ οδηγούσα μηχανάκι κ γυρνούσα από την δουλειά ένιωσα ένα τσίμπημα γερό κ λέω Ώπα αποκλείεται τόσο νωρίς.. άσε που κάνω κ τεστακια αρνητικά είναι. Αλλά με παραξένεψε όταν φθάσω στις φουλ γόνιμες τι θα γίνει εκεί κάτω θα με πεθανει στις τσιμπιες???9η είμαι σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Starrr εκτός από το σκάσιμο του αβγου ένιωθες τσιμπήματα?ενώ οδηγούσα μηχανάκι κ γυρνούσα από την δουλειά ένιωσα ένα τσίμπημα γερό κ λέω Ώπα αποκλείεται τόσο νωρίς.. άσε που κάνω κ τεστακια αρνητικά είναι. Αλλά με παραξένεψε όταν φθάσω στις φουλ γόνιμες τι θα γίνει εκεί κάτω θα με πεθανει στις τσιμπιες???9η είμαι σημερα

Εμένα όταν έσκασε πονεσα πραγματικά πολύ... Εσκυψα. Κ έπεσα στο πάτωμα. Κράτησε για 1-2 λεπτά. Κ μετά όλα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εμένα όταν έσκασε πονεσα πραγματικά πολύ... Εσκυψα. Κ έπεσα στο πάτωμα. Κράτησε για 1-2 λεπτά. Κ μετά όλα καλά ?

Μάλλον το δημιουργούν τα χάπια να νιώθουμε πιο έντονα τα συμπτώματα της ωορηξιας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...