Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα απ' ότι γιατρό μου επιβεβαίωσε μετά από εσάς @Γιάννα 36 κ @Soulful πως είναι μια χαραααα ο σύζυγός κινητικοτατος!!για τη βλέννη Μ λέει κανονικά επηρεάζει την κινητικότητα αλλά δε το βλέπω αυτό. Παρόλα αυτά του έδωσε κάτι αναβραζων για 3 μήνες να πίνει.σαν αυτά λέει που παίρνουμε για τον βήχα.. 

Σε μένα τώρα... Εγώ περιμένω από βδομάδα. Την 2η μέρα του κύκλου ξεκινάω serpafar κ μετά την ωορρηξία προγεστερόνη.. κ Ειδομεν... 22η για μένα σήμερα με ωορηξια 12η.. 

Μπράβο κορίτσι μου, σύντομα θα μας έχεις καλά νέα. 

Όταν είχα μπει στο φόρουμ είχα διαβάσει ότι φάρμακα βλενολυτικα που μας δίνουν για το βήχα βοηθούν το σπέρμα να έχει την κατάλληλη πυκνότητα. Άρα φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα έδωσε ο γιατρός στον άντρα σου. 

Με το καλό λοιπόν να μπούνε όλα σε σειρά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σύντομα θα μας έχεις καλά νέα. 

Όταν είχα μπει στο φόρουμ είχα διαβάσει ότι φάρμακα βλενολυτικα που μας δίνουν για το βήχα βοηθούν το σπέρμα να έχει την κατάλληλη πυκνότητα. Άρα φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα έδωσε ο γιατρός στον άντρα σου. 

Με το καλό λοιπόν να μπούνε όλα σε σειρά! 

 

Υπήρχε αυξημένη βλέννη στο σπέρμα που θα μπορούσε να επηρεάσει την κινητικότητα αλλά ευτυχώς δε συνέβη αυτό . Μας έδωσε αυτά να τα παίρνει από αύριο για 3 μήνες κ όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Σε τι φάση βρίσκεστε βρε κορίτσια??εκτός από τη φαση των διακοπών..???? ποιες είναι στην αναμονή για αυτό τον μήνα??

Εγω !! ? αν και μιλησα χθες με εναν γυναικολογο και με μπερδεψε .. τα τεστ ωορρηξιας που εκανα .. το πρωτο θετικο βγηκε στις 4 αυγ. Και το δευτερο πιο θετικο βγηκε 5... στις 6 εκανα και ηταν αρνητικο αυτος μου ειπε οτι εκανα ωορρηξια στις 4αυγ.. μα τα τεστ δεν δειχνουν πριν τ ωορρηξια λιγες ωρες πριν? Εγω αυτο εχω καταλαβει που διαβασα και τις οδηγιες .. οτι μολις βγηκε θετικο τις εμομενες ωρες θα κανω ωορρηξια... τι να πω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Σε τι φάση βρίσκεστε βρε κορίτσια??εκτός από τη φαση των διακοπών..???? ποιες είναι στην αναμονή για αυτό τον μήνα??

Πάρα πολύ ζέστηηηηηηηη....πως θα βγεί άραγε ο Αύγουστος... ??? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Εγω !! ? αν και μιλησα χθες με εναν γυναικολογο και με μπερδεψε .. τα τεστ ωορρηξιας που εκανα .. το πρωτο θετικο βγηκε στις 4 αυγ. Και το δευτερο πιο θετικο βγηκε 5... στις 6 εκανα και ηταν αρνητικο αυτος μου ειπε οτι εκανα ωορρηξια στις 4αυγ.. μα τα τεστ δεν δειχνουν πριν τ ωορρηξια λιγες ωρες πριν? Εγω αυτο εχω καταλαβει που διαβασα και τις οδηγιες .. οτι μολις βγηκε θετικο τις εμομενες ωρες θα κανω ωορρηξια... τι να πω ?

Κάθε φορά μετά το θετικό τεστ δεν ξέρεις πόσο καιρό θα κάνεις ωορρηξία.. Το καλύτερο είναι ο υπέρηχος. Εγώ είχα επαφές ούτως ή αλλιώς μέρα παρά μέρα όταν ήταν αρνητικά τα τεστ. Κ μόλις έβγαινε θετικό. 2 μέρες συνεχόμενα. Μετά μια μέρα παύση κ μετά ξανά επαφή. Αλλά εμένα δεν έβγαιναν πάντα θετικά. Κ δεν ξεκαθαρίζω ποτέ έκανα τεστ κ πότε όχι. Είχα αλλά υγρά κ άλλη μέρα θετικά τεστ κ μπερδευομουν.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

Πάρα πολύ ζέστηηηηηηηη....πως θα βγεί άραγε ο Αύγουστος... ??? ??

Μα πάρα πολύ ζέστη. Κ εμείς οι εγκυούλες διπλάσια ζεσταινομαστε. Εγώ καίγομαι κάνω τουλάχιστον 10 ντουζ την ημέρα. Όταν δε πάω θάλασσα. Θα προσπαθήσω την επόμενη φορά να μην είμαι έγκυος καλοκαίρι!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάθε φορά μετά το θετικό τεστ δεν ξέρεις πόσο καιρό θα κάνεις ωορρηξία.. Το καλύτερο είναι ο υπέρηχος. Εγώ είχα επαφές ούτως ή αλλιώς μέρα παρά μέρα όταν ήταν αρνητικά τα τεστ. Κ μόλις έβγαινε θετικό. 2 μέρες συνεχόμενα. Μετά μια μέρα παύση κ μετά ξανά επαφή. Αλλά εμένα δεν έβγαιναν πάντα θετικά. Κ δεν ξεκαθαρίζω ποτέ έκανα τεστ κ πότε όχι. Είχα αλλά υγρά κ άλλη μέρα θετικά τεστ κ μπερδευομουν.. ??

Εγώ τα ξεκίνησα από 10η μέρα του κύκλου και ήταν αρνητικά ...την 14 η μέρα βγήκε θετικό και την 15η μέρα  ... είχα όμως επαφή και πριν το πρώτο θετικό τεστ και μετά το θετικό ... ας είμαστε τυχερές όλες και να μην ξανά χρειαστεί να  μπούμε ξανά σε όλο αυτό που περνάει η κάθε μια μας ... τωρα υπομονή άλλη μια εβδομάδα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Εγω !! ? αν και μιλησα χθες με εναν γυναικολογο και με μπερδεψε .. τα τεστ ωορρηξιας που εκανα .. το πρωτο θετικο βγηκε στις 4 αυγ. Και το δευτερο πιο θετικο βγηκε 5... στις 6 εκανα και ηταν αρνητικο αυτος μου ειπε οτι εκανα ωορρηξια στις 4αυγ.. μα τα τεστ δεν δειχνουν πριν τ ωορρηξια λιγες ωρες πριν? Εγω αυτο εχω καταλαβει που διαβασα και τις οδηγιες .. οτι μολις βγηκε θετικο τις εμομενες ωρες θα κανω ωορρηξια... τι να πω ?

Με βάση τις οδηγίες του τεστ έκανες ωορηξια 5 κ μετά... 6πχ που βγήκε αρνητικό.. δε λένε οι οδηγίες ότι αν βγει θετικό έχεις ωορηξια.. ότι πλησιάζει η ωορηξια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με βάση τις οδηγίες του τεστ έκανες ωορηξια 5 κ μετά... 6πχ που βγήκε αρνητικό.. δε λένε οι οδηγίες ότι αν βγει θετικό έχεις ωορηξια.. ότι πλησιάζει η ωορηξια ...

Και εγω αυτο ξερω οτι πλησιαζει η ωρα της ωορρηξιας οχι οτι εχω.!!! Απο την εταιρια που τα πηρα τα τεστ  Μου ειπαν πως λογικο ειναι που βγηκε αρνητικο στις 6 γιατι μετα την ωορρηξια η ορμονη πεφτει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μα πάρα πολύ ζέστη. Κ εμείς οι εγκυούλες διπλάσια ζεσταινομαστε. Εγώ καίγομαι κάνω τουλάχιστον 10 ντουζ την ημέρα. Όταν δε πάω θάλασσα. Θα προσπαθήσω την επόμενη φορά να μην είμαι έγκυος καλοκαίρι!!! ???

Χεχε...δεν λες τίποτα.....μόνο 10? Χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki θέμα χρόνου είναι να μας ανακοίνωσεις τα ευχάριστα!! Στις 19/8 θα ειμαι στο νησί Σας!! άντε να κανονίσουμε καφεδάκι με τη @Σταυρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@lactaki θέμα χρόνου είναι να μας ανακοίνωσεις τα ευχάριστα!! Στις 19/8 θα ειμαι στο νησί Σας!! άντε να κανονίσουμε καφεδάκι με τη @Σταυρι!! 

Ναιιιι σε περιμενουμεεεεεε!!!!στείλε μας να βρεθούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Εγκυουλες @Starrr @Mantarini κρατατε γερα!!! ??

@lactaki σε αναμονη εγω, αλλα εχω ακομα..πολυ στην τυχη του αυτο το μηνα..χωρις τεστ, χωρις ημερομηνιες κτλ κτλ..ξεκουραση, διακοπες κ οτι βρεξει ας κατεβασει μωρε!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω 16/8 φευγω για διακοπες! Περιμενω να αδιαθετησω 18-19/8 λογικα. εχω παρει ενα clearblue που δειχνει μεχρι κ 6 μερες νωριτερα και λεω να το κανω 15/8 ή 16/8 πρωι πριν φυγουμε, ωστε να ξερω αν ειναι να προσεχω στις διακοπες! Τι λετε? είναι νωρίς? Ή να περιμενω την καθυστέρηση αν ειναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Εγκυουλες @Starrr @Mantarini κρατατε γερα!!! ??

@lactaki σε αναμονη εγω, αλλα εχω ακομα..πολυ στην τυχη του αυτο το μηνα..χωρις τεστ, χωρις ημερομηνιες κτλ κτλ..ξεκουραση, διακοπες κ οτι βρεξει ας κατεβασει μωρε!!! ??

Τα καλύτερα είναι αυτά... Εγώ αύριο θα είμαι 24η χωρίς να ελπίζω βέβαια με την προγεστερόνη στα τάρταρα... Αλλά αναμένοντας το νέο κύκλο με πρόκληση για να δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κοριτσια εγω 16/8 φευγω για διακοπες! Περιμενω να αδιαθετησω 18-19/8 λογικα. εχω παρει ενα clearblue που δειχνει μεχρι κ 6 μερες νωριτερα και λεω να το κανω 15/8 ή 16/8 πρωι πριν φυγουμε, ωστε να ξερω αν ειναι να προσεχω στις διακοπες! Τι λετε? είναι νωρίς? Ή να περιμενω την καθυστέρηση αν ειναι? 

@PAPA EVA γεια σου ? και εγω εκεινη την ημερα περιμενω.. που μακαρι να μην ερθει σε καμια απο τς δυο μας !!! Εχω παρει τεστ εγκυμοσυνης σε ταινια και σκεφτομαι να μην κανω μεχρι να δω καθυστερηση .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

@PAPA EVA γεια σου ? και εγω εκεινη την ημερα περιμενω.. που μακαρι να μην ερθει σε καμια απο τς δυο μας !!! Εχω παρει τεστ εγκυμοσυνης σε ταινια και σκεφτομαι να μην κανω μεχρι να δω καθυστερηση .. 

 

Καλησπερα @diana8 Μακαρι να μη μας ερθει λοιπον!!! Ναι εχεις δικιο, απλα δεν ειναι ευκολο να κανω στις διακοπες τεστ και λεω μηπως το εκανα προληπτικα για να προσεχω.. κ να μη καταναλωσω πολυ αλκοολ κλπ.   :confused:

Το εχει χρησιμοποιησει καμια κοπελα, να μας πει αν οντως εδειξε κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Κοριτσια εγω 16/8 φευγω για διακοπες! Περιμενω να αδιαθετησω 18-19/8 λογικα. εχω παρει ενα clearblue που δειχνει μεχρι κ 6 μερες νωριτερα και λεω να το κανω 15/8 ή 16/8 πρωι πριν φυγουμε, ωστε να ξερω αν ειναι να προσεχω στις διακοπες! Τι λετε? είναι νωρίς? Ή να περιμενω την καθυστέρηση αν ειναι? 

Και να είσαι κορίτσι μου δεν χρειάζεται να προσέχεις... Όπως ήθελες θα τις κάνεις... Το έμβρυο δεν επηρεάζεται από εσένα ακόμη..... Μετά την 10η εβδομάδα.!!!? Σου εύχομαι θετικά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια είμαι καινούργια στην παρέα ?☺️ εύχομαι σ όλες μας να έχουμε ευχάριστα νέα σύντομα! Καλές διακοπές κ καλό καλοκαίρι σε όλες! Αν κ εγώ μόλις γύρισα από διακοπές δυστυχώς! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/8/2019 at 6:55 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σύντομα θα μας έχεις καλά νέα. 

Όταν είχα μπει στο φόρουμ είχα διαβάσει ότι φάρμακα βλενολυτικα που μας δίνουν για το βήχα βοηθούν το σπέρμα να έχει την κατάλληλη πυκνότητα. Άρα φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα έδωσε ο γιατρός στον άντρα σου. 

Με το καλό λοιπόν να μπούνε όλα σε σειρά! 

 

Καλημέρα κοριτσια μου ..  Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! @lactaki θέμα χρόνου είναι όταν ξεαγχωθεις θα μείνεις χωρίς να το καταλάβεις  . Εγώ πάλι 13η μέρα επαφή και 24η ετοιμαζόμουν για μπανιο και τσουπ να μια σταγόνα καφέ λέω ΩΧ δεν θα παμε για μπανιο αυριο( Κυριακή). Πάω για μπανιο γυρνάω τιποτα από καφέ τώρα 26η τσουπ το στήθος τούμπανο.  Αναμονή περιοδου για τις 17 Αυγούστου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου ..  Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! @lactaki θέμα χρόνου είναι όταν ξεαγχωθεις θα μείνεις χωρίς να το καταλάβεις  . Εγώ πάλι 13η μέρα επαφή και 24η ετοιμαζόμουν για μπανιο και τσουπ να μια σταγόνα καφέ λέω ΩΧ δεν θα παμε για μπανιο αυριο( Κυριακή). Πάω για μπανιο γυρνάω τιποτα από καφέ τώρα 26η τσουπ το στήθος τούμπανο.  Αναμονή περιοδου για τις 17 Αυγούστου.  

Ωωω..!Κάτι καλό ίσως έχουμε εδώ!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Ωωω..!Κάτι καλό ίσως έχουμε εδώ!??

Λες?? Μπα πιο εύκολο μου φαίνετε το τζόκερ πάρα εγκυμοσυνη, με μια κλειστή σαλπιγγα με μια μόνο επαφή και αυτο τη 13η μέρα με οωρηξια τη 16η το αποκλείω εγώ φοβάμαι για ορμονική διαταραχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λες?? Μπα πιο εύκολο μου φαίνετε το τζόκερ πάρα εγκυμοσυνη, με μια κλειστή σαλπιγγα με μια μόνο επαφή και αυτο τη 13η μέρα με οωρηξια τη 16η το αποκλείω εγώ φοβάμαι για ορμονική διαταραχή.

καλημερα κ εγω ειχα ακριβως τ ιδιο λιγες κυλιδες καφε την 26 μερα τ κυκλου σε κυκλο 30-32 ημερων 3 μερες μετα απ τα καφε αυτα εκανα τεστ σε ταινιες  της hometest κ βγηκε αχνη γραμμη τη επομενη εκανα χοριακη κ ηταν 75 μοναδες ..σημερα ειμαι 8 εβδ κ 5 ημ κ εχω μια σαλπιγγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

καλημερα κ εγω ειχα ακριβως τ ιδιο λιγες κυλιδες καφε την 26 μερα τ κυκλου σε κυκλο 30-32 ημερων 3 μερες μετα απ τα καφε αυτα εκανα τεστ σε ταινιες  της hometest κ βγηκε αχνη γραμμη τη επομενη εκανα χοριακη κ ηταν 75 μοναδες ..σημερα ειμαι 8 εβδ κ 5 ημ κ εχω μια σαλπιγγα....

Και εγω έκανα την 26η τεστ αλλά αρνητικό μαλλον το εκανα νωρις. Δεν ξέρω μακαρι βρε κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την έχω βρει και 320 στην Αθήνα αλλά και πάλι δεν είναι λίγα. Μου το σύστησε ο γιατρός αλλά ξανά λέω μόνο λόγω ηλικίας γιατί ΌΛΑ μέχρι τώρα είναι φυσιολογικότατα!!!
    • Κορίτσι μου εμένα πάντως πάνω στην αυχενική λέει ότι μετά τα 38 ζητάνε αυτήν την εξέταση  και ιδανικά την ζητάνε όταν κάνουμε την αυχενική και τώρα γίνετε αλλά συνήθως τη κάνουν μαζί για πιο ολοκληρωμένο αποτέλεσμα Είναι και πολύ ακριβή από όσο ξέρω 600 ευρώ; Κάπου εκεί.. δεν ξέρω εγω νομίζω αν δεν μου την ζητούσαν δεν θα την έκανα από μόνη μου 🤔
    • Καλησπέρα @Marilou87 Θα ακούσεις πολλές και διάφορες γνώμες. Εγώ προσωπικά στο Γεννημα δεν έμεινα ευχαριστημένη καθόλου. Οι μόνοι που θεωρώ πως είναι σοβαροί άνθρωποι είναι η εμβρυολόγος όπως λέει η @nefeli1980 και ο ίδιος ο Μαντ...δης. Κατα τ'άλλα δεν έχω περάσει καλά εκει μέσα. Ένιωσα μια τεράστια πίεση απο το λογιστήριο που επιμένει κάθε τρεις και λίγο για το οικονομικό και με απότομο τρόπο και δεν ένιωσα καμία κατανόηση. Με αποτέλεσμα να μη θέλω να τους βλέπω καθόλου. Ο γιατρός σε παραπέμπει εκεί, επομένως δεν έχεις να κάνεις στο οικονομικό θέμα με τον γιατρό (το παίζουν good cop - bad cop). Είχα ακούσει για την αυστηρότητα του λογ/ριου, αλλά αυτό εμένα με ξεπέρασε.  Επίσης με ενόχλησε πάρα πολύ το κομμάτι, "εσωρουχάκι, καρεκλίτσα, ποδαράκια, αποδειξούλα, αιματάκι κτλ" εμένα στην ηλικία που είμαι και με το παρελθόν που έχω, δεν μου αρέσει να μου μιλάνε οι μαιες/κοπέλες με υποκορουστικά -άκι κτλ λες και είμαι μικρό παιδάκι. Θέλω λίγη σοβαρότητα και πόσο μάλλον όταν είμαι και μεγαλύτερη σε ηλικία (40άρα) απο τις περισσότερες. Μιας και λεω "αιματάκι" δεν κόβουν παραπεμπτικά και κάνουν τις αιματολογικές στο κέντρο. Σημαίνει πως ένας υπέρηχος 50€ συν 20€ πάνω κάτω για αιματολογικές, μια επίσκεψη μπορεί να σου κοστίσει... Ο Μαντ...δης εξαιρετικός αλλά δεν τα κάνει όλα ο ίδιος. Άλλος ωοληψία, άλλος υπέρηχο κτλ... Δεν θα σου πω να μην πας εκεί. ξέρω ανθρώπους που πέτυχαν και θα σου πουν τα καλύτερα. Εγώ πάλι θα σου πω το άλλο, κάνε ενα μικρό τουρ. Πήγαινε να δεις τους γιατρούς, κάνε ένα ραντεβού και με στο Γεν...μα και στην Ευγ..ία αλλά και σε άλλους δυο αν χρειαστεί και αποφάσισε ποιος σου κάνει καλύτερα.  Καλή επιτυχία!!!! 
    • Εγώ που μένω Λευκάδα, αν μου το επιτρέψει ο γιατρός... μέχρι να κατέβω Αθήνα θέλω να κάνω μερικά μπάνια. Θα δούμε μέχρι τότε...
    • Για αρχή θα το προσπαθήσω λίγο μόνη μου και θα δω μετά τι θα κάνω δεν θέλω να με πιάσει άγχος όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη θέλω να το πάω πιο χαλαρά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...