Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια, πήγα πήρα τα αποτελέσματα.. ο μικρόβιολογος μου είπε πως είναι μια χαρά.. απλά υπάρχει αυξημένη βλέννη..δε ξέρω τι παίζει Μ αυτό.. κινητικότητα μια χαρά. Βγήκε καλό!!! Απλά Μ είπε ότι θα μπορούσε να έχει βγει κ καλυτερο αν το προγραμματιζαμε κ ήταν πιο ξεκούραστος κ τέτοια.. Μ πε ότι φάνηκε κάπως βιαστικό... Τέλος πάντων αν υπήρχε προβλημα δε θα φαινόταν έστω κ στο βιαστικό..??θα τα δείξω αύριο στη γυναικολόγο να Μ πει κ σχετικά με τη βλέννη αν γνωρίζει κάποια να Μ πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια, πήγα πήρα τα αποτελέσματα.. ο μικρόβιολογος μου είπε πως είναι μια χαρά.. απλά υπάρχει αυξημένη βλέννη..δε ξέρω τι παίζει Μ αυτό.. κινητικότητα μια χαρά. Βγήκε καλό!!! Απλά Μ είπε ότι θα μπορούσε να έχει βγει κ καλυτερο αν το προγραμματιζαμε κ ήταν πιο ξεκούραστος κ τέτοια.. Μ πε ότι φάνηκε κάπως βιαστικό... Τέλος πάντων αν υπήρχε προβλημα δε θα φαινόταν έστω κ στο βιαστικό..??θα τα δείξω αύριο στη γυναικολόγο να Μ πει κ σχετικά με τη βλέννη αν γνωρίζει κάποια να Μ πει.

Έλα ρε @lactaki τον τρέλανες τον άνθρωπο πια ( χαχα) . Άντε μια χαρα ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πείτε μου

.. αριθμός σπέρματοζ: 20000000/ml.

Άτυπες μορφές: 35%

Συγκολλήσεις όχι 

Βλέννη αρκετή

Κίνηση : 1η ωρα 40 ζωηρως. Μετρίως 5 και ακίνητα 55. 

3η ώρα ζωηρως 35 μετρίως 5 κ ακίνητα 65.. 

Ερυθρά όχι.. 

Ρε κορίτσια τι γίνεται με τα ακίνητα?? Να αγχωθω? Δε Μ πε κάτι αρνητικό ο γιατρός...

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Λοιπόν πείτε μου

.. αριθμός σπέρματοζ: 20000000/ml.

Άτυπες μορφές: 35%

Συγκολλήσεις όχι 

Βλέννη αρκετή

Κίνηση : 1η ωρα 40 ζωηρως. Μετρίως 5 και ακίνητα 55. 

3η ώρα ζωηρως 35 μετρίως 5 κ ακίνητα 65.. 

Ερυθρά όχι.. 

Ρε κορίτσια τι γίνεται με τα ακίνητα?? Να αγχωθω? Δε Μ πε κάτι αρνητικό ο γιατρός...

 

 

 

Κορίτσι δεν γνωρίζω για τη βλεννη δυστυχώς.. Ο αριθμός είναι εντός ορίων, η μορφολογία οκ κι η κίνηση 45%. Εξίσου σημαντικό είναι τα ζωηρά να είναι πάνω από 25% κι εσάς είναι 40. Οπότε είστε οκ! Όγκο πόσο είχε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι δεν γνωρίζω για τη βλεννη δυστυχώς.. Ο αριθμός είναι εντός ορίων, η μορφολογία οκ κι η κίνηση 45%. Εξίσου σημαντικό είναι τα ζωηρά να είναι πάνω από 25% κι εσάς είναι 40. Οπότε είστε οκ! 

Τα βλέπω κ δε καταλαβαίνω τίποτα οπότε με βοηθάς πολύ... Δε Μ είπε κάτι αρνητικό απλά τώρα καθομαι κ τα βλέπω. Αύριο θα πάω στη γυναικολόγο. Όσο για τη βλέννη Μ είπε μήπως είναι ερεθισμένος.. εκείνος Μ λέει όχι. Θα ρωτήσω αύριο μήπως μπορούμε να το διορθώσουμε . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι δεν γνωρίζω για τη βλεννη δυστυχώς.. Ο αριθμός είναι εντός ορίων, η μορφολογία οκ κι η κίνηση 45%. Εξίσου σημαντικό είναι τα ζωηρά να είναι πάνω από 25% κι εσάς είναι 40. Οπότε είστε οκ! Όγκο πόσο είχε? 

Α να προσθέσω κ κάτι ακόμα λέει αντιδραση Ph: 8 (  Φ.Τ: 7,3-8.0)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Α να προσθέσω κ κάτι ακόμα λέει αντιδραση Ph: 8 (  Φ.Τ: 7,3-8.0)

Καλά είναι γενικά, απλά πάντα μπορούν να ναι και καλύτερα, κι εμάς αυτό μας είχαν πει με κίνηση 52 και αριθμό 60εκατ. Αλλά δεν είχαμε καλή μορφολογία.. Ml όγκου πόσο είχε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλά είναι γενικά, απλά πάντα μπορούν να ναι και καλύτερα, κι εμάς αυτό μας είχαν πει με κίνηση 52 και αριθμό 60εκατ. Αλλά δεν είχαμε καλή μορφολογία.. Ml όγκου πόσο είχε? 

3.0 ml όγκος.  Τι Είναι αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

3.0 ml όγκος.  Τι Είναι αυτο??

Ο όγκος του σπέρματος ?και αυτό καλό είναι, οπότε δειξτα απλά στη γιατρό σου και προχωρήστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ο όγκος του σπέρματος ?και αυτό καλό είναι, οπότε δειξτα απλά στη γιατρό σου και προχωρήστε ?

Αχ σ ευχαριστω..  master του επαγγέλματος γινόμαστε με τόσες εξετασεις.. χαχααα... Για έναν ανεξήγητο λόγο νιώθω αγχωμενη αυτή τη στιγμή .τι έπαθα??πφφφ... 

Οπότε μπορώ να προχωρήσω σε πρόκληση ωορηξιας με χάπια που λέμε ..να πάρω κ προγεστερόνη να δω τι θα απογόνω χαχαχαα. Καμία άλλη ορμόνη να φτιάξω υπαρχειιιι..??ελεοοοος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ο όγκος του σπέρματος ?και αυτό καλό είναι, οπότε δειξτα απλά στη γιατρό σου και προχωρήστε ?

Αχ σ ευχαριστω..  master του επαγγέλματος γινόμαστε με τόσες εξετασεις.. χαχααα... Για έναν ανεξήγητο λόγο νιώθω αγχωμενη αυτή τη στιγμή .τι έπαθα??πφφφ... 

Οπότε μπορώ να προχωρήσω σε πρόκληση ωορηξιας με χάπια που λέμε ..να πάρω κ προγεστερόνη να δω τι θα απογόνω χαχαχαα. Καμία άλλη ορμόνη να φτιάξω υπαρχειιιι..??ελεοοοος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ο όγκος του σπέρματος ?και αυτό καλό είναι, οπότε δειξτα απλά στη γιατρό σου και προχωρήστε ?

Κάτι ακόμα. Σκέφτομαι να του πάρω καμιά βιταμινουλα.. έχετε να προτείνετε κάτι??θα ρωτησω κ τη γιατρο αύριο.. σιγά που θα γλιτώσει έτσι.... Χαχαα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κάτι ακόμα. Σκέφτομαι να του πάρω καμιά βιταμινουλα.. έχετε να προτείνετε κάτι??θα ρωτησω κ τη γιατρο αύριο.. σιγά που θα γλιτώσει έτσι.... Χαχαα . 

Τελειωμό δεν είχαμε με εξετάσεις φέτος!!! Αλλά τώρα ηρεμία κι όλα θα πάνε καλά. Για όλες!

Βιταμίνες του πήρα τις κλασικές wellman για 3 μήνες που τις πήρα κι εγώ. Και φυσικά κόψαμε μαζί το τσιγάρο μετά από 20 χρόνια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μια χαρά είναι τα αποτελέσματα σας!Χαλάρωσε τώρα..Θα σου πει κ η γιατρός σου τι παίζει μ'αυτη τη βλέννη,αν και αφού δν έχει επηρεάσει το σπέρμα δν πρέπει να είναι κάτι σοβαρό.

@Γιάννα 36 το ρημαδι το τσιγάρο πως κόβεται;;Καλά εγώ το ελέγχω,δν είμαι μανιακή αλλά ο άντρας μου που έχει κ θέμα με το σπέρμα,όλη τη μέρα μ'ενα τσιγάρο είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τελειωμό δεν είχαμε με εξετάσεις φέτος!!! Αλλά τώρα ηρεμία κι όλα θα πάνε καλά. Για όλες!

Βιταμίνες του πήρα τις κλασικές wellman για 3 μήνες που τις πήρα κι εγώ. Και φυσικά κόψαμε μαζί το τσιγάρο μετά από 20 χρόνια! 

Ωραία ..εγώ παίρνω filicine. Μέχρι την επέμβαση έπαιρνα τις pregnacare μετά σταμάτησα... εμείς δεν καπνίζουμε κ οι δυο.. ευχαριστω για τις πληροφορίες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραία ..εγώ παίρνω filicine. Μέχρι την επέμβαση έπαιρνα τις pregnacare μετά σταμάτησα... εμείς δεν καπνίζουμε κ οι δυο.. ευχαριστω για τις πληροφορίες.. 

Άμα κάνεις πρόκληση κ παρεις προγεστερόνη θεωρώ ότι θα είναι θέμα χρόνου. Στο εύχομαι κοριτσάκι μου.!!!!. Ένα ανοιξιάτικο μπεμπε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Άμα κάνεις πρόκληση κ παρεις προγεστερόνη θεωρώ ότι θα είναι θέμα χρόνου. Στο εύχομαι κοριτσάκι μου.!!!!. Ένα ανοιξιάτικο μπεμπε???

Μακάρι βρε κορίτσι θα ντοπαρω το. Οργανισμό Μ φουλ εεεε χαχαχααα...στα κόκκινα όλα.. χαπακια φουλ.. μακάρι αυτό έχω σκοπό να κάνω περιμενω από βδομάδα είμαι 21η μέρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

@lactaki μια χαρά είναι τα αποτελέσματα σας!Χαλάρωσε τώρα..Θα σου πει κ η γιατρός σου τι παίζει μ'αυτη τη βλέννη,αν και αφού δν έχει επηρεάσει το σπέρμα δν πρέπει να είναι κάτι σοβαρό.

@Γιάννα 36 το ρημαδι το τσιγάρο πως κόβεται;;Καλά εγώ το ελέγχω,δν είμαι μανιακή αλλά ο άντρας μου που έχει κ θέμα με το σπέρμα,όλη τη μέρα μ'ενα τσιγάρο είναι!

Αχ άσε, εμείς κι οι δύο κλασικοί καπνιστές του ενός πακέτου. Για εμένα ήταν απόλαυση, δεν με χαλούσε ποτέ! Ο άντρας μου όμως είχε τον κλασικό βήχα. Μια μέρα διάβασα πώς επηρεάζει το κάπνισμα τα ωαρια και εκνευρίστηκα με τον εαυτό μου. Έτσι, αιφνιδίασα και τον άντρα μου, τύπου το κόβουμε τώρα, είσαι μέσα? Τον τρόμαξα και λίγο με θέματα υγείας. Και 3 μήνες τώρα είμαστε ακαπνοι. Μου λείπει τρομερά ώρες ώρες αλλά δεν θέλω να περάσω ξανά την ίδια διαδικασία. Επίσης γέμισα το σπίτι τσίχλες καραμέλες, πίναμε νερό και περπατούσαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραία ..εγώ παίρνω filicine. Μέχρι την επέμβαση έπαιρνα τις pregnacare μετά σταμάτησα... εμείς δεν καπνίζουμε κ οι δυο.. ευχαριστω για τις πληροφορίες.. 

Κι εγώ τις πήρα 3 μήνες και τώρα παίρνω σκέτο φυλικό και βιταμίνη d. Καλό βράδυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.. χθες βρήκα τυχαία μια σελίδα ενός γιατρού από Αθήνα Θ.Π. λέγεται κ έγραφε πως αν θέλουμε μπορούμε να στείλουμε το σπέρμοδιαγραμμα. Λέω δε στέλνω??κ Μ απάντησε.. δε το περιμενα. Μ είπε ότι ειναι μια χαρά κ η βλέννη όχι κάτι ανησυχητικό.. Μ τα ανέλυσε κιόλας κ μάλιστα Μ πε άμα θέλω να του εξηγήσω το προβλημα υπογονιμότητας που αντιμετώπιζουμε..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Λακτακι μια χαρά! Ειδες τσαμπα αγχος! Βουρ τωρα για το καλό!!!

@Γιάννα 36 τελικά τι έγινε με τα τεστακια; σε ρωτάω γιατί είπες έγινε έντονο, μετα πιο αχνό, τελικά έγινε θετικό; εγω κάνω αυτες τις μερες παντα βλέπω + απο 12-14, συνήθως 13 κ ειχα αρνητικό κ σήμερα... παρόλο που είναι ψηφιακά κοιταζω κ τις γραμμες κ.μου φανηκε πιο αχνο σημερα απο τη 12η... 11η δεν έκανα ταξίδευα. Παρολα αυτά καθοτι σε διακοπές κ η διάθεση ειναι αλλη ειχα ετσι κ αλλιώς επαφες μερα παρα μερα, απλα αναρωτιέμαι μην ηταν θετικο την 11η κ δεν το ειδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις γύρισα απ' ότι γιατρό μου επιβεβαίωσε μετά από εσάς @Γιάννα 36 κ @Soulful πως είναι μια χαραααα ο σύζυγός κινητικοτατος!!για τη βλέννη Μ λέει κανονικά επηρεάζει την κινητικότητα αλλά δε το βλέπω αυτό. Παρόλα αυτά του έδωσε κάτι αναβραζων για 3 μήνες να πίνει.σαν αυτά λέει που παίρνουμε για τον βήχα.. 

Σε μένα τώρα... Εγώ περιμένω από βδομάδα. Την 2η μέρα του κύκλου ξεκινάω serpafar κ μετά την ωορρηξία προγεστερόνη.. κ Ειδομεν... 22η για μένα σήμερα με ωορηξια 12η.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Λακτακι μια χαρά! Ειδες τσαμπα αγχος! Βουρ τωρα για το καλό!!!

@Γιάννα 36 τελικά τι έγινε με τα τεστακια; σε ρωτάω γιατί είπες έγινε έντονο, μετα πιο αχνό, τελικά έγινε θετικό; εγω κάνω αυτες τις μερες παντα βλέπω + απο 12-14, συνήθως 13 κ ειχα αρνητικό κ σήμερα... παρόλο που είναι ψηφιακά κοιταζω κ τις γραμμες κ.μου φανηκε πιο αχνο σημερα απο τη 12η... 11η δεν έκανα ταξίδευα. Παρολα αυτά καθοτι σε διακοπές κ η διάθεση ειναι αλλη ειχα ετσι κ αλλιώς επαφες μερα παρα μερα, απλα αναρωτιέμαι μην ηταν θετικο την 11η κ δεν το ειδα...

Γεια σου!!! 

Δεν είχα άλλα τεστ να κάνω... Οπότε κρατώ αυτό από 14η ημέρα ως θετικό καθώς τα 2 που έκανα την επομένη ήταν αρνητικά.. Εσύ αν έχεις τεστ κάνε ακόμα κανένα μπας και κοκκινισει ξανά... Όπως και να έχει αφού έχεις επαφές είσαι οκ! Καλή συνέχεια!!! 

@lactakiόλα καλά!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα απ' ότι γιατρό μου επιβεβαίωσε μετά από εσάς @Γιάννα 36 κ @Soulful πως είναι μια χαραααα ο σύζυγός κινητικοτατος!!για τη βλέννη Μ λέει κανονικά επηρεάζει την κινητικότητα αλλά δε το βλέπω αυτό. Παρόλα αυτά του έδωσε κάτι αναβραζων για 3 μήνες να πίνει.σαν αυτά λέει που παίρνουμε για τον βήχα.. 

Σε μένα τώρα... Εγώ περιμένω από βδομάδα. Την 2η μέρα του κύκλου ξεκινάω serpafar κ μετά την ωορρηξία προγεστερόνη.. κ Ειδομεν... 22η για μένα σήμερα με ωορηξια 12η.. 

Τέλεια. Σου στέλνω την θετική μου ενεργεια... Κ μια κλωτσιά από το μπέμπη μου.!!!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα απ' ότι γιατρό μου επιβεβαίωσε μετά από εσάς @Γιάννα 36 κ @Soulful πως είναι μια χαραααα ο σύζυγός κινητικοτατος!!για τη βλέννη Μ λέει κανονικά επηρεάζει την κινητικότητα αλλά δε το βλέπω αυτό. Παρόλα αυτά του έδωσε κάτι αναβραζων για 3 μήνες να πίνει.σαν αυτά λέει που παίρνουμε για τον βήχα.. 

Σε μένα τώρα... Εγώ περιμένω από βδομάδα. Την 2η μέρα του κύκλου ξεκινάω serpafar κ μετά την ωορρηξία προγεστερόνη.. κ Ειδομεν... 22η για μένα σήμερα με ωορηξια 12η.. 

Τι ωραία νέα!! Μπράβο!Είναι θέμα χρόνου να συμβεί το πολυπόθητο!Χαλάρωσε κ απόλαυσε το, χωρίς στεναχωριες κ άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...