Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Εντάξει,δν είναι αρνητικός ο δικός σου,μπορεί κ να πάει.Θυμαμαι όταν είχε πάει ο αντρας μου πρώτη φορά,ο ουρολόγος του είχε πει να το κάνει πρωί, με καθαρά χερια κ να πάει στο μικροβιολογικό εντός μισής ώρας το αργότερο.Για τουαλέτα δν του είχε πει κάτι.

Θα σ ενημερώσω αύριο. Εγώ του τα είπα.. ελπίζω να πάει.. εντωμεταξυ ξέρεις το γίνεται τώρα. Όπως κάθομαστε στον καναπέ λεω : μη πας μεσημέρι πρωί να πας.. πλυσου καλά καθαρά χέρια κ μετά.. γρήγορα όχι ντουζ.. κάθε λίγο του πετάω κ κάτι καινούργιο που διαβάζω η μου λέτε . Θα τα ακουσω τα καντήλια μου σ λίγο χαχαα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πολύ μου τη δίνει άστο δε του μιλάω επίτηδες... Κ εμείς επαφή Κυριακή τον ρώτησα πριν λίγο θα πας?κ Μ λέει πρέπει ε πως να το πάω τι να κάνω. Ε λέω τώρα θα σου λέγα...του είπα να κάνει ότι είναι να κάνει κ να φύγει αμέσως μη κάθεται κ κάνει μπάνιο κ βγουν τα αποτελέσματα ότι να ναι... επίσης τι άλλη οδηγία να του δώσω??πρέπει να πάει τουαλέτα πριν η όχι?? Καλά δε το έχω κ σίγουρο ότι θα πάει αύριο αλλά ελπίζω γιατί με βλέπει ότι ολη την ώρα τρέχω κ είμαι κ χάλια σήμερα μετά την εξέταση... ελπίζω

Το μόνο που θυμάμαι είναι να έχει καθαρή την επίμαχη περιοχή και τα χέρια, να συλλέξει όλο το δείγμα στο δοχείο και να κλείσει κατευθείαν το καπάκι (νομίζω δεν κάνει να έρθει σε επαφή με το οξυγόνο κάτι τέτοιο) και να το πάει μέσα σε μια ώρα προστατεύοντας το από τον ήλιο. Να πάει και καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα σ ενημερώσω αύριο. Εγώ του τα είπα.. ελπίζω να πάει.. εντωμεταξυ ξέρεις το γίνεται τώρα. Όπως κάθομαστε στον καναπέ λεω : μη πας μεσημέρι πρωί να πας.. πλυσου καλά καθαρά χέρια κ μετά.. γρήγορα όχι ντουζ.. κάθε λίγο του πετάω κ κάτι καινούργιο που διαβάζω η μου λέτε . Θα τα ακουσω τα καντήλια μου σ λίγο χαχαα..

Το πήρε το μνμ!Εντάξει αυτά αρκούν,μη λες άλλα!Ασ'τον, γιατί κ η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο.Εγω δν ξεκίνησα καυγά γιατί ξέρω είναι πολύ στεναχωρημένος.Φευγει αύριο ο κολλητός του κ κουμπάρος μας εκτός πόλης λόγω δουλειάς κ του έχει στοιχίσει πολύ.Τελος πάντων,ο δικός σου λογικά θα πάει αύριο.Ενημερωσε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soulful είπε:

Το πήρε το μνμ!Εντάξει αυτά αρκούν,μη λες άλλα!Ασ'τον, γιατί κ η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο.Εγω δν ξεκίνησα καυγά γιατί ξέρω είναι πολύ στεναχωρημένος.Φευγει αύριο ο κολλητός του κ κουμπάρος μας εκτός πόλης λόγω δουλειάς κ του έχει στοιχίσει πολύ.Τελος πάντων,ο δικός σου λογικά θα πάει αύριο.Ενημερωσε μας!

Ναι πιστεύω να παει αύριο θα σας πω.. ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί τα δικά μου τα διαχειρίζομαι πιο εύκολα.. βγαίνει την ίδια μέρα η όχι?? συνήθως ότι εξετασεις κάνω Μ λέει έλα σε 3 ώρες η το απόγευμα...επίσης δεν έχω ιδέα πόσο θα Μ κοστίσει.. είναι γνωστός μας δε ρώτησα η αλήθεια είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Να ρωτήσω κ κάτι ακόμα... Τις ορμόνες τις φτιάχνει ο ενδοκρινολόγος??η να κάνω αυτά που Μ λέει η γυναικολόγος??.. 

Καλημερα!Και οι δυο.Καλυτερα πιστευω ενδοκρινολογος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Πολύ μου τη δίνει άστο δε του μιλάω επίτηδες... Κ εμείς επαφή Κυριακή τον ρώτησα πριν λίγο θα πας?κ Μ λέει πρέπει ε πως να το πάω τι να κάνω. Ε λέω τώρα θα σου λέγα...του είπα να κάνει ότι είναι να κάνει κ να φύγει αμέσως μη κάθεται κ κάνει μπάνιο κ βγουν τα αποτελέσματα ότι να ναι... επίσης τι άλλη οδηγία να του δώσω??πρέπει να πάει τουαλέτα πριν η όχι?? Καλά δε το έχω κ σίγουρο ότι θα πάει αύριο αλλά ελπίζω γιατί με βλέπει ότι ολη την ώρα τρέχω κ είμαι κ χάλια σήμερα μετά την εξέταση... ελπίζω

Μην στενοχωριεσαι κοριτσι μου!Ολοι οι αντρες με αυτην την εξεταση ,τα ιδια κανουν.Λες κι εκει κρίνεται όλος ο κόσμος...Μέχρι δε να βγουν τα αποτελέσματα...Εκει να δεις αγχος...Καλα αποτελεσματα ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Μ πήρε κ Μ πε ότι το έκανε ... Αλλά αγχώθηκα Μ πε πως δεν ήταν κ τόσο πετυχημένη η πράξη.. να απογοητεύτω από τώρα για το αποτέλεσμα?? Ίσως εννοούσε λίγη ποσότητα απ' ότι κατάλαβα.. το απόγευμα θα τα πάρουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ πήρε κ Μ πε ότι το έκανε ... Αλλά αγχώθηκα Μ πε πως δεν ήταν κ τόσο πετυχημένη η πράξη.. να απογοητεύτω από τώρα για το αποτέλεσμα?? Ίσως εννοούσε λίγη ποσότητα απ' ότι κατάλαβα.. το απόγευμα θα τα πάρουμε .

Καλημέρα!Λογικά μια χαρά θα ήταν το δείγμα,απλά νομίζουν ότι είναι λίγο γιατί όντως είναι λίγο σε σχέση με την εκσπερμάτωση σε επαφή.Κ εμένα ο δικός μου έτσι μου έλεγε κ τις δύο φορές που έκανε.Καλα αποτελέσματα εύχομαι!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα!Λογικά μια χαρά θα ήταν το δείγμα,απλά νομίζουν ότι είναι λίγο γιατί όντως είναι λίγο σε σχέση με την εκσπερμάτωση σε επαφή.Κ εμένα ο δικός μου έτσι μου έλεγε κ τις δύο φορές που έκανε.Καλα αποτελέσματα εύχομαι!!??

Έχω τσατιστει παράλληλα Μ λέει να πάω εγώ κ ότι ο μικρόβιολογος νευρίασε γιατί λέει έπρεπε να κλείσω ραντεβού.. εντωμεταξυ θυμάμαι ξεκάθαρα ότι ήθελε ραντεβου μόνο όταν είναι για να το κάνει εκεί... Αααα συνέχεια Μ φωνάζει αυτός ο άνθρωπος.. χαχαα.. τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έχω τσατιστει παράλληλα Μ λέει να πάω εγώ κ ότι ο μικρόβιολογος νευρίασε γιατί λέει έπρεπε να κλείσω ραντεβού.. εντωμεταξυ θυμάμαι ξεκάθαρα ότι ήθελε ραντεβου μόνο όταν είναι για να το κάνει εκεί... Αααα συνέχεια Μ φωνάζει αυτός ο άνθρωπος.. χαχαα.. τι να πω...

Χαχα, κατάλαβα! Υπάρχει μια ένταση δλδ!Άσε,αφού πήγε κ το εκανε,μη δίνεις συνέχεια,ας βγουν τα αποτελέσματα καλά κ θα του περάσει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Χαχα, κατάλαβα! Υπάρχει μια ένταση δλδ!Άσε,αφού πήγε κ το εκανε,μη δίνεις συνέχεια,ας βγουν τα αποτελέσματα καλά κ θα του περάσει!?

Μακάρι να βγούνε καλά γιατί δε μπορώ να παρακαλώ να τρέχει... Εγώ ότι κ να έχω θα τρέξω θα το κάνω εκείνον πρέπει να τον σπρώχνω κ θα συγχιστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι να βγούνε καλά γιατί δε μπορώ να παρακαλώ να τρέχει... Εγώ ότι κ να έχω θα τρέξω θα το κάνω εκείνον πρέπει να τον σπρώχνω κ θα συγχιστω

Καλά αποτελέσματα.,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι να βγούνε καλά γιατί δε μπορώ να παρακαλώ να τρέχει... Εγώ ότι κ να έχω θα τρέξω θα το κάνω εκείνον πρέπει να τον σπρώχνω κ θα συγχιστω

Έτσι είναι οι περισσότεροι άντρες σ'αυτο το θέμα δυστυχώς..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Αράζω σε υπέροχη παραλία αλλά δεν σας ξεχνώ κ μπήκα να δω τι κάνετε! 

Λακτακι υπομονή... Όλοι Έτσι κάνουν... αν βγουν καλά θα κοκορευεται κ θα τα ξεχάσει όλα! Ο δικός μου μόνο κορνίζα δεν τα έβαλε! Σε αντίθετη περίπτωση οπλισου με υπομονή. Ειλικρινά όμως πιστεύω ότι θα είναι όλα καλά κ το ζήτημα είναι να ρυθμίσετε τα ορμονικα σου, μετά όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/8/2019 at 2:45 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια γεια σας... 8,9 .. απογοήτευση.. Μ πε η γιατρός δεν είναι απίθανη εγκυμοσύνη Μ χαμηλή τιμή απλά γίνεταιι πιο εύκολα.. τέλος πάντων δεν ελπιζω στον επόμενο κύκλο θα Μ δωσει χάπια είπε... Είμαι πάλι χάλια. Σκέφτηκα μήπως να έκανα λ αύριο 21η η δεν έχει νόημα??δε ξέρω ... 

 

8,9 είναι χαμηλή τιμή;;; Γενικά ποιες είναι φυσιολογικές τιμές;; Μπορεί η προγεστερονη να δείξει εγκυμοσυνη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mia ? είπε:

8,9 είναι χαμηλή τιμή;;; Γενικά ποιες είναι φυσιολογικές τιμές;; Μπορεί η προγεστερονη να δείξει εγκυμοσυνη;; 

Ο μικρόβιολογος όταν πήγα Μ λέει 8,9 μια χαρά... Παθαινω σοκ. Λέω τι λέτε? Απ' ότι ξέρω 15 έως 20 ενδείκνυται για εγκυμοσύνη.. Μ λέει από αυτή την τιμή φαίνεται πως σίγουρα έκανες ωορηξια κ είσαι μέσα στις τιμές... η γυναικολόγος Μ πε οκ είναι χαμηλή αλλά δε σημαίνει ότι δεν μένεις έγγυος απλά πιο δύσκολα.. θα δούμε λέει περίμενε κ αν αδιαθετησεις παίρνεις χάπια για την προγεστερόνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ο μικρόβιολογος όταν πήγα Μ λέει 8,9 μια χαρά... Παθαινω σοκ. Λέω τι λέτε? Απ' ότι ξέρω 15 έως 20 ενδείκνυται για εγκυμοσύνη.. Μ λέει από αυτή την τιμή φαίνεται πως σίγουρα έκανες ωορηξια κ είσαι μέσα στις τιμές... η γυναικολόγος Μ πε οκ είναι χαμηλή αλλά δε σημαίνει ότι δεν μένεις έγγυος απλά πιο δύσκολα.. θα δούμε λέει περίμενε κ αν αδιαθετησεις παίρνεις χάπια για την προγεστερόνη...

Σε ρώτησα γιατί σ ένα site έλεγε ξεκινάει από 6 όποτε μέσα στα φυσιολογικά είσαι .,,και η γυναικολόγος σ μια χαρά σ είπε... και αισιόδοξη την βρήκα ... γιατί είπε ΑΝ αδιαθετησεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ο μικρόβιολογος όταν πήγα Μ λέει 8,9 μια χαρά... Παθαινω σοκ. Λέω τι λέτε? Απ' ότι ξέρω 15 έως 20 ενδείκνυται για εγκυμοσύνη.. Μ λέει από αυτή την τιμή φαίνεται πως σίγουρα έκανες ωορηξια κ είσαι μέσα στις τιμές... η γυναικολόγος Μ πε οκ είναι χαμηλή αλλά δε σημαίνει ότι δεν μένεις έγγυος απλά πιο δύσκολα.. θα δούμε λέει περίμενε κ αν αδιαθετησεις παίρνεις χάπια για την προγεστερόνη...

Δηλαδή αν ήταν 21 θα υπηρχε πιθανότητα  να ήσουν τώρα εγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ο μικρόβιολογος όταν πήγα Μ λέει 8,9 μια χαρά... Παθαινω σοκ. Λέω τι λέτε? Απ' ότι ξέρω 15 έως 20 ενδείκνυται για εγκυμοσύνη.. Μ λέει από αυτή την τιμή φαίνεται πως σίγουρα έκανες ωορηξια κ είσαι μέσα στις τιμές... η γυναικολόγος Μ πε οκ είναι χαμηλή αλλά δε σημαίνει ότι δεν μένεις έγγυος απλά πιο δύσκολα.. θα δούμε λέει περίμενε κ αν αδιαθετησεις παίρνεις χάπια για την προγεστερόνη...

Σε πόσες μέρες θα βγει το σπερματοδιαγραμμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mia ? είπε:

Δηλαδή αν ήταν 21 θα υπηρχε πιθανότητα  να ήσουν τώρα εγκυος; 

Όχι δε νομίζω να έχει σχέση ... Μόνο με χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου πως είστε? Εύχομαι σε όλες καλές επιτυχίες....και τώρα που είναι η γιορτή του Δεκαπενταυγούστου η Παναγία να σας βοηθήσει και να στείλει ότι καλό και ευλογημένο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι να βγούνε καλά γιατί δε μπορώ να παρακαλώ να τρέχει... Εγώ ότι κ να έχω θα τρέξω θα το κάνω εκείνον πρέπει να τον σπρώχνω κ θα συγχιστω

Μια απο τα ιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Όχι δε νομίζω να έχει σχέση ... Μόνο με χοριακη.. 

Καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε τα νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...