Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Δες το προφίλ της και θα καταλάβεις!

Τι όμορφη που είσαι βρε Σταυρι! Μια κούκλα καλα λένε τα κορίτσια!

paradisebird ευχαριστώ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ, κορίτσια μακάρι να πολλαπλασιαστούμε οι εγκυουλες!!! Κι εμείς Ιούλιο θα πάμε για ωοληψια κι έχω ένα ψιλο-χοντρο άγχος, δεν σας το κρύβω. Πιο πολύ για το οικονομικό, όχι για τα άλλα.... 

Αλλά βασίζομαι στη θετική ενέργεια που εκπεμπετε ορισμένες κοπελες και παίρνω κουράγιο από εσάς!!!!

Καλά μπάνια και καλές χοριακες σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinaVE είπε:

Αχ, κορίτσια μακάρι να πολλαπλασιαστούμε οι εγκυουλες!!! Κι εμείς Ιούλιο θα πάμε για ωοληψια κι έχω ένα ψιλο-χοντρο άγχος, δεν σας το κρύβω. Πιο πολύ για το οικονομικό, όχι για τα άλλα.... 

Αλλά βασίζομαι στη θετική ενέργεια που εκπεμπετε ορισμένες κοπελες και παίρνω κουράγιο από εσάς!!!!

Καλά μπάνια και καλές χοριακες σε όλες!!!!

Καλη επιτυχια!!! Ολα να πανε καλα..Καλα αποτελεσματα και μια μεγαλη χοριακη συντομα!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια..Να ρωτησω κατι χαζο;;Γίνεται να μην εχεις ωορρηξια και να εχεις τα σχετικα υγρα που εχουμε οταν περιμενουμε ωορρηξια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο, υπάρχει κ γκρουπ στο φεισμπουκ; είδα κάτι σε μια αλλη συζήτηση κ αναρωτήθηκα...

Ναι υπάρχει γρουπακι στο facebook αλλα πιο πολυ βάζει αρθα κλπ κλπ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα κορίτσια..Να ρωτησω κατι χαζο;;Γίνεται να μην εχεις ωορρηξια και να εχεις τα σχετικα υγρα που εχουμε οταν περιμενουμε ωορρηξια;;

Την ίδια απορία έχω κι εγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές είμαστε κορίτσια που προσπαθούμε τελικά!! Εγώ περιμένω 1 Ιούλιου να μάθω αν τα κατάφερα!!! Εύχομαι σε όλες να είμαστε γερές να καταφέρουμε να αποκτήσουμε τα παιδάκια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφάκια, σημερα μου εδειξε ωορρηξια το «μαραφέτι» πριν 5 μερες εκανα σαλπιγγογραφια.. δινω πόνο απο προχθες! Αντε να δούμε!?????

Κορίτσια, καλή μας επιτυχιά!!!!!????????????????????Σε οσες «‘δεν περιμένουν» να ΜΗΝ ερθει η αχώνευτη! Στις υπόλοιπες «καλή δουλίτσα»??❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα να χουμε κορίτσια!!!κι γω έχω γενέθλια στις 21 και περιμένω στις 23 ελπίζω να μου κάνει δωράκι και να μην έρθει η σιχαμένη!!

@Tokyo και @MAROYLI μ επισκέφθηκε πρωί πρωί... Τζάμπα η χαρά μου τόσες μέρες...δε πειράζει,ελπιζω να μου ρθει σα δώρο γενεθλίων το νινί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να έχετε μια ορμόνη Κυριακή.. πολύ αέρα βέβαια μας τα χάλασε δε πάμε για μπανάκι... @Χρυσάφω μου εγώ δε γνωρίζω μακάρι να σ πει κάποιο κορίτσι.. 

Εγώ έχω ξεκινήσει προσπάθειες μπαίνω κ εγώ στις γόνιμες μέρες.. παρόλα αυτά έχω κ την Δευτέρα γιατρό να ξεκινήσουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Κάποιο κορίτσι που να ξέρει;;;Απορία εχω....

Δεν ειμαι σίγουρη, αλλα νομίζω πως γίνεται... να έχεις συμπτώματα ακόμα και να έχεις θετικό τεστ ωορρηξίας αλλά η ωορρηξία να μη γίνει. Κατι να μην ολοκληρωθεί κάτι τέτοιο. Αυτό μόνο με υπέρηχο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Δεν ειμαι σίγουρη, αλλα νομίζω πως γίνεται... να έχεις συμπτώματα ακόμα και να έχεις θετικό τεστ ωορρηξίας αλλά η ωορρηξία να μη γίνει. Κατι να μην ολοκληρωθεί κάτι τέτοιο. Αυτό μόνο με υπέρηχο... 

Ευχαριστω πολυ κοριτσια  για τις απαντησεις.Δεν μου βρηκε ωορρηξια ο γιατρος για τον μηνα αυτο ,αλλα λογω συμπτωματων παραξενευτηκα...οΚ .Παμε για Ιουλιο τωρα πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο, υπάρχει κ γκρουπ στο φεισμπουκ; είδα κάτι σε μια αλλη συζήτηση κ αναρωτήθηκα...

Αν εννοείς στη δική μου συζήτηση, υπάρχει μια ομάδα που με έχουν προσθέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα και καλή Κυριακή! 

Αύριο έχω και εγώ ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δούμε με υπέρηχο ένα ινομυομα που βρήκαμε πριν έξι μήνες και να συζητήσουμε για το τι εξέταση πρέπει να κάνω για να δούμε αν έχω πλέον αντισώματα για το τοξοπλασμα. 

Αν αυτά τα δύο βγουν οκ, και με την τύχη που έχω δεν εμφανιστεί και κάτι άλλο, τότε ίσως να είμαι μαζί σας στις προσπάθειες από τον επόμενο μήνα. 

Εξάλλου 30 Ιουλίου κλείνει ένας χρόνος από τότε που γέννησα το νεκρό παιδι μου. 

Εύχομαι για όλες σας να έρθει η στιγμή που να έχετε ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα και καλή Κυριακή! 

Αύριο έχω και εγώ ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δούμε με υπέρηχο ένα ινομυομα που βρήκαμε πριν έξι μήνες και να συζητήσουμε για το τι εξέταση πρέπει να κάνω για να δούμε αν έχω πλέον αντισώματα για το τοξοπλασμα. 

Αν αυτά τα δύο βγουν οκ, και με την τύχη που έχω δεν εμφανιστεί και κάτι άλλο, τότε ίσως να είμαι μαζί σας στις προσπάθειες από τον επόμενο μήνα. 

Εξάλλου 30 Ιουλίου κλείνει ένας χρόνος από τότε που γέννησα το νεκρό παιδι μου. 

Εύχομαι για όλες σας να έρθει η στιγμή που να έχετε ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας. 

Ολα καλα να πανε απο εδω και περα κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα και καλή Κυριακή! 

Αύριο έχω και εγώ ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δούμε με υπέρηχο ένα ινομυομα που βρήκαμε πριν έξι μήνες και να συζητήσουμε για το τι εξέταση πρέπει να κάνω για να δούμε αν έχω πλέον αντισώματα για το τοξοπλασμα. 

Αν αυτά τα δύο βγουν οκ, και με την τύχη που έχω δεν εμφανιστεί και κάτι άλλο, τότε ίσως να είμαι μαζί σας στις προσπάθειες από τον επόμενο μήνα. 

Εξάλλου 30 Ιουλίου κλείνει ένας χρόνος από τότε που γέννησα το νεκρό παιδι μου. 

Εύχομαι για όλες σας να έρθει η στιγμή που να έχετε ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας. 

Είμαι σίγουρη πως τον άλλο μήνα θα είσαι κοντά μας κ θα πάνε όλα καλά!!!σύντομα θα έχεις φουσκωμένη κοιλίτσα . Ο Άγγελος σου θα σ στείλει το αδελφακι του .. καλώς ήρθες στη παρέα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα και καλή Κυριακή! 

Αύριο έχω και εγώ ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δούμε με υπέρηχο ένα ινομυομα που βρήκαμε πριν έξι μήνες και να συζητήσουμε για το τι εξέταση πρέπει να κάνω για να δούμε αν έχω πλέον αντισώματα για το τοξοπλασμα. 

Αν αυτά τα δύο βγουν οκ, και με την τύχη που έχω δεν εμφανιστεί και κάτι άλλο, τότε ίσως να είμαι μαζί σας στις προσπάθειες από τον επόμενο μήνα. 

Εξάλλου 30 Ιουλίου κλείνει ένας χρόνος από τότε που γέννησα το νεκρό παιδι μου. 

Εύχομαι για όλες σας να έρθει η στιγμή που να έχετε ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας. 

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κ σύντομα να είσαι ξανά εγκυούλα!Αυτό που περασες δεν ξεπερνιέται αλλά τουλάχιστον ξέρεις ότι μπορείς να μείνεις έγκυος.Σκεψου θετικά κ όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2019 at 2:19 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

 

Τι όμορφη που είσαι βρε Σταυρι! Μια κούκλα καλα λένε τα κορίτσια!

paradisebird ευχαριστώ :-)

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες σας σας αγαπώ και σας θυμάμαι πάντα κάθε φορά που κάνω το σταυρο μου και εύχομαι να κάνω παιδάκι σκέφτομαι και μελετάω και σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες σας σας αγαπώ και σας θυμάμαι πάντα κάθε φορά που κάνω το σταυρο μου και εύχομαι να κάνω παιδάκι σκέφτομαι και μελετάω και σας.

Κοριτσακι μου μακαρι να γίνει το θαυμα για ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες σας σας αγαπώ και σας θυμάμαι πάντα κάθε φορά που κάνω το σταυρο μου και εύχομαι να κάνω παιδάκι σκέφτομαι και μελετάω και σας.

Σ ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μου γλυκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνααααααα!Πάμε κορίτσια!Τα κουβάδακια και τα μπρατσάκια και σε άλλη ψυχολογία!!όμορφες στιγμές να έχουμε και το πολυπόθητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια καλο μηνα σε ολες! Για πειτε κανα νεο το γινεται ? πιες περιμενετε μεχρι τελος εβδομαδας? εγω περιμενω κυριακη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλό μήνα!!!

Εγώ περιμένω Παρασκευή... μπορεί και Πέμπτη. Είχα επαφές τις σωστές μέρες μεν αλλά δεν κάναμε και πολύ εντατική προσπάθεια αυτό το μήνα. Επίσης δεν αισθάνομαι κ τίποτα ιδιαίτερο οπότε δεν περιμένω κάτι να πω την αλήθεια. Βέβαια αυτά είναι κ λίγο στο μυαλό, τον προηγούμενο μήνα που προσπαθήσαμε πολύ είχα όλα τα συμπτώματα του κόσμου +1 μέρα καθυστέρηση έτσι για την ελπίδα αλλά φυσικά δεν ήμουν! 

@Mellenaki έχεις βάλει κάποιο πλάνο; εμείς θα δώσουμε άλλες 3 προσπάθειες (το καλοκαίρι δλδ) κ μετά θα πάω για σπερματέγχυση και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...