Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Χαζεύοντας στο ιντερνετ έπεσα πάνω σε αυτό...

https://www.lifo.gr/now/greece/246718/xaristoyla-karioti-i-sygklonistiki-synenteyksi-tis-roditissas-poy-sta-60-tis-gennise-didyma

Ε εντάξει όλα γίνονται τελικά! χαχαχαχα

Βέβαια να πω κιόλας ότι σήμερα αυτό δε θα μπορούσε να συμβεί καθώς ο νόμος πια απαγορεύει στην εξωσ. σε γυναίκες άνω των 50 (στην Ελλάδα, σε άλλες χώρες φτάνει κ τα 55 αν δεν κάνω λάθος). Αλλά τελοσπάντων θέλω να πω η επιστήμη και η φύση κάνουν θαύματα...

Πολύ ωραίο @Tokyo!Εγώ δν την θυμόμουν την ιστορία της πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Έλα κορίτσι λοιπόν τώρα γύρισα από τη γιατρό... Έσκασε το αβγό μας.. κ το κατάλαβα χθες το απόγευμα.. 12η μέρα... Είχα επαφές 8-10-11-12η... Πολυ νωρίς τι να πω μαθαίνεις αλλα με τον υπέρηχο...

Είσαι super! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Πολύ ωραίο @Tokyo!Εγώ δν την θυμόμουν την ιστορία της πάντως!

Ε που να τη θυμόμαστε! 23 χρονών είναι τώρα τα παιδιά! Πάλι καλά δε λες που δε θυμόμαστε;;; χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ε που να τη θυμόμαστε! 23 χρονών είναι τώρα τα παιδιά! Πάλι καλά δε λες που δε θυμόμαστε;;; χαχαχαχαχ

Πάλι καλά,ναι, καλά λες!χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Οντως ο υπέρηχος βοηθάει! Εγω είχα διασταυρώσει υπέρηχο με τεστακια κ ήταν ίδιο το αποτέλεσμα... γενικά κάθε μα κάθε μήνα εχω γόνιμες 11η με 15η με εμφαση 12 με 14. Θα δεις λακτακι θα μπεις σε σειρά σιγα σιγά κ θα φτιαξει ο κυκλος σου!

Εγώ όταν έκανα τεστακια γινόταν θετικό 12-13η θυμάμαι.. βεβαια δε ξανά εκανα μετά την επέμβαση εντατικα οπότε κ ν άλλαξε λίγο.. γιατί ποτέ δε Μ βγήκε θετικό την 10-11η ώστε να κάνω ωορηξια 12η πχ.. πολύ νωρίς.. τώρα δε τα διασταυρώνω Γιατι θα αγχωθω... Δεν είμαι κ πολύ αίσιοδοξη με βάση τις ορμόνες.. Γιατι αν είναι έτσι η προγεστερόνη τελειώσαμε πρέπει να την φτιάξω κ αυτή.. στην προλακτίνη έχω πάρει ήδη δύο δόσεις κ Μ μένουν άλλες δύο.. άντε να δούμε...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Εγώ όταν έκανα τεστακια γινόταν θετικό 12-13η θυμάμαι.. βεβαια δε ξανά εκανα μετά την επέμβαση εντατικα οπότε κ ν άλλαξε λίγο.. γιατί ποτέ δε Μ βγήκε θετικό την 10-11η ώστε να κάνω ωορηξια 12η πχ.. πολύ νωρίς.. τώρα δε τα διασταυρώνω Γιατι θα αγχωθω... Δεν είμαι κ πολύ αίσιοδοξη με βάση τις ορμόνες.. Γιατι αν είναι έτσι η προγεστερόνη τελειώσαμε πρέπει να την φτιάξω κ αυτή.. στην προλακτίνη έχω πάρει ήδη δύο δόσεις κ Μ μένουν άλλες δύο.. άντε να δούμε...

 

Θα κάνεις εξέταση προγεστερόνης κ σ'αυτον τον κύκλο;Μπορεί η γιατρός σου να σου δώσει συμπλήρωμα αν είναι χαμηλή.Πάντως το γεγονός ότι ήταν χαμηλή η τιμή της στον προηγούμενο κύκλο δε σημαίνει ότι θα είναι το ίδιο χαμηλή κ σ'αυτον.Η προλακτίνη σου λογικά θα έχει κατέβει ήδη.Εισαι σε καλό δρόμο πάντως..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Θα κάνεις εξέταση προγεστερόνης κ σ'αυτον τον κύκλο;Μπορεί η γιατρός σου να σου δώσει συμπλήρωμα αν είναι χαμηλή.Πάντως το γεγονός ότι ήταν χαμηλή η τιμή της στον προηγούμενο κύκλο δε σημαίνει ότι θα είναι το ίδιο χαμηλή κ σ'αυτον.Η προλακτίνη σου λογικά θα έχει κατέβει ήδη.Εισαι σε καλό δρόμο πάντως..?

Ναι θα κάνω επανάληψη για να δούμε αν είναι τυχαίο η πρέπει να την ανεβάσουμε όπως λες... ευτυχώς είναι ορμόνες κ πιστεύω όπως κ ο θηροειδης ρυθμίζονται εύκολα...τι να πω..

Ο άνδρας μου έμεινε τώρα κ το πάμε από μέρα σε μέρα... Μια εξεταση ζητάμε να κάνουν εμείς που τρυπιομαστε όλη την ώρα τι να πούμε..??? 

ΚΑΛΌ ΜΉΝΑ Κορίτσια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ο άνδρας μου έμεινε τώρα κ το πάμε από μέρα σε μέρα... Μια εξεταση ζητάμε να κάνουν εμείς που τρυπιομαστε όλη την ώρα τι να πούμε..??? 

 

Δίκιο έχεις κορίτσι μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια σε όλες σας.  Γυρισα από λημνο με φουλ μπαταρίες και καθόλου άγχος για το αν θα μείνω έγκυος τελικά.. κορίτσια ένα έχω να σας πω απολαύστε τους άντρες σας τίποτε άλλο αν θέλει θα έρθει αν δεν θέλει δεν θα ερθει όλα είναι θέλημα θεού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι θα κάνω επανάληψη για να δούμε αν είναι τυχαίο η πρέπει να την ανεβάσουμε όπως λες... ευτυχώς είναι ορμόνες κ πιστεύω όπως κ ο θηροειδης ρυθμίζονται εύκολα...τι να πω..

Ο άνδρας μου έμεινε τώρα κ το πάμε από μέρα σε μέρα... Μια εξεταση ζητάμε να κάνουν εμείς που τρυπιομαστε όλη την ώρα τι να πούμε..??? 

ΚΑΛΌ ΜΉΝΑ Κορίτσια!!!!!!!!

Άσε @lactaki μη μου λες για τους άντρες!Τον δικό μου τον περιμένω να πάει να κάνει αυτή τη ρημαδοεξεταση από αρχές Ιουλίου! Βέβαια ξέρει ότι έχει θέμα γι'αυτό το αναβάλλει,αλλά δε γίνεται κ αλλιώς..

Καλό μήνα κ από μένα! Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσο πιο πολλά κορίτσια γίνεται!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου και καλο μηνα ..καναμε την αυχενικη η οποια βγηκε μια χαρα και τωρα περιμενω να βγουν και αυτές του αιματος για να εχουμε ολοκληρωμενη εικονα..Δεν ηθελα να μαθω φυλο ..το ιδιο θα χαρω και για κοριτσακι κ για αγορακι  ,βέβαια του ξέφυγε του γιατρου και μου ειπε ότι αγοροφερνει...Σας στέλνω πλεον κ πιο επίσημα μπεμπεδοσκονη... ? Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες ...Καλο υπολοιπο καλοκαιριου και καλα να περασετε οσες πατε τωρα διακοπες..φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Μήνα!!!!!!!!! Τυχερός και ξένοιαστος κορίτσια μου?????!!!!!!!!!!!! Σας παρακολουθώ αλλά δεν εχω νέα οποτε μόνο σας διαβάζω!!!! Να περασετε τέλεια ο,τι κ αν κάνετε! Εύχομαι πολλές εγκυούλες αυτό το μήνα! Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!??????????????????‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Καλό Μήνα!!!!!!!!! Τυχερός και ξένοιαστος κορίτσια μου?????!!!!!!!!!!!! Σας παρακολουθώ αλλά δεν εχω νέα οποτε μόνο σας διαβάζω!!!! Να περασετε τέλεια ο,τι κ αν κάνετε! Εύχομαι πολλές εγκυούλες αυτό το μήνα! Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!??????????????????‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Φιλάκια κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Γεια σας κορίτσια μου και καλο μηνα ..καναμε την αυχενικη η οποια βγηκε μια χαρα και τωρα περιμενω να βγουν και αυτές του αιματος για να εχουμε ολοκληρωμενη εικονα..Δεν ηθελα να μαθω φυλο ..το ιδιο θα χαρω και για κοριτσακι κ για αγορακι  ,βέβαια του ξέφυγε του γιατρου και μου ειπε ότι αγοροφερνει...Σας στέλνω πλεον κ πιο επίσημα μπεμπεδοσκονη... ? Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες ...Καλο υπολοιπο καλοκαιριου και καλα να περασετε οσες πατε τωρα διακοπες..φιλια πολλα...

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Καλή και υπέροχη εγκυμοσύνη?!!!!!!!! Να εισαι καλά και να μας στείλεις πολυ μπεμπεδόσκονη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Καλή και υπέροχη εγκυμοσύνη?!!!!!!!! Να εισαι καλά και να μας στείλεις πολυ μπεμπεδόσκονη??

Μακαρι κοριτσι μου..Εσενα σου στελνω πολύ πολύ και στο ευχομαι συντομα μεσα απ την καρδια μου..Πιστη ,υπομονή και ηρεμια...   ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια καλο μηνα κ απο μενα, να κανετε οσα πιο πολλα μπανακια μπορειτε να ξεκουραστειτε κ να γεμισετε μπαταριες ! ευχομαι μεχρι τελος Σεπτεμβρη να εχουμε ευχαριστα νεα απο πολλες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Paris27 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια , καινούργια στο site σχετικά παλεύοντας έναν χρόνου και κάτι ψιλά! Καλή τύχη σε οοοολες μας ❤️?

γεια σου κοριτσι καλως ηλθες ! για πες μας εχετε κανει εξετασεις ολα οκ? οι ηλικιες σας? εχετε σκεφθει πως θα κινηθειτε απο δω κ περα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

γεια σου κοριτσι καλως ηλθες ! για πες μας εχετε κανει εξετασεις ολα οκ? οι ηλικιες σας? εχετε σκεφθει πως θα κινηθειτε απο δω κ περα?

Χελοοου!! Εγώ 27 κι ο ο άντρας μου 32 , είχαμε κιρσοκιλες , τις αφαιρέσαμε , επανήλθε το σπερμα περισυ τον Μάιο κι  από τότε δίνουμε πόνο αλλά τίποτα ? εγώ ορμονικές καθαρές , με σύνδρομο πολυκυστικών κ ασταθή κύκλο , είμαστε στον 2 μήνα , πάμε για τρίτο με κλομιφαινη. Αυτοί είμαστε λοιπόν ❤️ Χαρήκαμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!! Καλή ξεκούραση σε όλες!! Να περάσετε όμορφα!! @Σταυρι μου ήρθες Λήμνο;; πέρασες όμορφα;; Εγώ μάλλον μετά το δεκαπενταύγουστο θα έρθω Μυτιλήνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!! Καλή ξεκούραση σε όλες!! Να περάσετε όμορφα!! @Σταυρι μου ήρθες Λήμνο;; πέρασες όμορφα;; Εγώ μάλλον μετά το δεκαπενταύγουστο θα έρθω Μυτιλήνη.

Ναι ναι ήρθα και πέρασα υπέροχα έκανα βόλτα στην αγορά σας και έψαχνα μπας και δω καμία εγκυουλα.. έλεγα άμα δω καμία σε κανένα μαγαζί θα φωνάξω @Mantarini  . Παρόλα αυτά δεν είδα καμία .  Ξετρελαθηκα με τη θάλασσα σας με το φαγητό με τη φιλοξενία  με το vaflaki με το Βαρδη (χαχα)με όλα.  Γέμισα φουλ μπαταρίες ... Λήμνος το αγαπημένο μου νησί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι ναι ήρθα και πέρασα υπέροχα έκανα βόλτα στην αγορά σας και έψαχνα μπας και δω καμία εγκυουλα.. έλεγα άμα δω καμία σε κανένα μαγαζί θα φωνάξω @Mantarini  . Παρόλα αυτά δεν είδα καμία .  Ξετρελαθηκα με τη θάλασσα σας με το φαγητό με τη φιλοξενία  με το vaflaki με το Βαρδη (χαχα)με όλα.  Γέμισα φουλ μπαταρίες ... Λήμνος το αγαπημένο μου νησί!!!

χαίρομαι που πέρασες όμορφα!! άμα το ήξερα θα σου έλεγα που να έρθεις να με βρεις.. ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...