Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ κορίτσι μου!!! Μακάριιι οι εγκυούλλες αυτόν τον μήνα να διπλασιαστούν! τον προηγούμενο είχαμε 2 αν θυμάμαι καλά! Αυτό τον μήνα ο στόχος μας να είναι οι 4!! Όποια και να μείνει έγκυος η χαρά μοιράζεται σε όλες και έχουμε ανάγκη από πολλήηηη χαραα γιατί είναι καλοκαιράκιι!!

Θα προσθέσω την @billbas για να μας φέρει γούρι, μπεμπεδόσκονη και να μαθαίνουμε τα νέα της ❤️ ❤️

μην στεναχωριεστε εγω θελετε, δεν θελετε θα μπαινω ..μαζι ξεκινήσαμε εχουμε γινει ομαδα ολες...καλοταξιδο το θεματακι ❤️❤️ είμαι σιγουρη ότι θα είναι τυχερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

έχεις δίκιο κοριτσάκι αλλά να σκέφτεσαι θετικά! Τώρα πια έχεις μπει σε μια σειρά θα κάνεις τη θεραπεία με τις ενέσεις κ θα δεις ότι μετά όλα θα γίνουν! Πότε σου είπε να τις ξεκινήσεις;

Πάντως βραχνάς οι άντρες με αυτή την εξέταση... μέχρι να πάνε ΕΛΕΟΣ

Μου είχε πει να κάνουμε τις εξετάσεις κ να πάμε,αφού αδιαθετησω όμως γιατι μου λέει μπορεί να μείνεις έγκυος κ να μη χρειαστεί να κάνεις τίποτα.Εγω βέβαια έκανα ήδη την ca125 την προηγούμενη Παρασκευή,είχα περιέργεια να δω τι θα βγει.Τωρα για να πάει ο αντρας μου, πρέπει να οργανωθούμε,να φτιάξουμε πρόγραμμα.Θελει αποχή 2-3μερες αλλά εγώ με περίοδο τώρα άκυρο,όπως καταλαβαίνεις!Την άλλη βδομάδα βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας αστεράκια  μου!!!!!!!!!! 

Να’μαι κ εγω με πολλή όρεξη, πολύ καλη διάθεση και στόχους να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας!!!!!! Καλότυχο το θεματάκι μας!!!! Ο Ιούλιος ειναι παντα τυχερός μήνας γιατι αν προσέξετε πολλοι πολλοι εχουν γενέθλια τον Μάη που σημαίνει πως Ιούλιο «συνελήφθησαν»!!!!!! Με το καλό! Τύχη& επιμονή! Παμε κορίτσια!??Αυτός ο μήνας μας ανήκει!!!!!! Στα μελλοντικά Ταυράκια μας λοιπον!!!!!![smilie=happy3.gif]?[smilie=happy7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Μανταρινακι σε σκεφτομαι καπου καπου να ξερεις!!! 

Πως παει η εγκυμοσυνη;;;

όλα καλά κορίτσι μου!! Ειμαι στον τέταρτο πλέον, ευτυχώς δεν έχω καθόλου αναγουλες και τα σχετικά πλέον.. περιμένω από βδομάδα σε βδομάδα να νιώσω το μωράκι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

όλα καλά κορίτσι μου!! Ειμαι στον τέταρτο πλέον, ευτυχώς δεν έχω καθόλου αναγουλες και τα σχετικά πλέον.. περιμένω από βδομάδα σε βδομάδα να νιώσω το μωράκι μου. 

Μπραβο κορίτσι μου!!!! Θυμάμαι οταν πρωτομπηκα στο φορουμ μετα απο λιγο ανακοίνωσες τα ευχάριστα!!!!! Ποσο ομορφα!!!!!! Στείλε μπεμπεδόσκονη!!!! Μόλις νοιώσεις το μπιρμπιλινί σου να μας πεις!!!!!!! Να είσαι καλα, κ εσυ κ το μπαρμπουνάκι σου?στελνε ενέργεια κ εμεις ευχες πολλες!!!!!!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Soulful οπως κ να έχει μπαίνεις σε μια σειρά! Για τις ενέσεις χρειάζεται η αποχή; η ανάλυση πότε βγαίνει;

@Mantarini μανταρινακι μου με το καλό! 

Άντε να δούμε τι θα φέρει κ αυτός ο μήνας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Soulful οπως κ να έχει μπαίνεις σε μια σειρά! Για τις ενέσεις χρειάζεται η αποχή; η ανάλυση πότε βγαίνει;

@Mantarini μανταρινακι μου με το καλό! 

Άντε να δούμε τι θα φέρει κ αυτός ο μήνας! 

Τι εννοείς αποχή;Αποχή από επαφές;Έχεις δν έχεις επαφές δεν εχει σημασία αφού οι ωοθηκες νεκρώνουν.Ουτε ωορρηξίες,ούτε οιστρογόνα,ούτε τίποτα.Η αναλυση βγήκε,έδειξε 12,2.Δεν τον ενημέρωσα τον γιατρό αλλά απ'ο,τι κατάλαβα ο,τι κ να έβγαζε το αποτέλεσμα,θα μου δωσει αγωγή.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Τι εννοείς αποχή;Αποχή από επαφές;Έχεις δν έχεις επαφές δεν εχει σημασία αφού οι ωοθηκες νεκρώνουν.Ουτε ωορρηξίες,ούτε οιστρογόνα,ούτε τίποτα.Η αναλυση βγήκε,έδειξε 12,2.Δεν τον ενημέρωσα τον γιατρό αλλά απ'ο,τι κατάλαβα ο,τι κ να έβγαζε το αποτέλεσμα,θα μου δωσει αγωγή.

 

Γράφεις παραπάνω οτι θελει 2-3 μέρες αποχή. Τωρα μου έκανε κλικ οτι μαλλον λες για την εξέταση του αντρα σου. Καλύτερα 3, μας είχαν πει 2 είναι λίγες.

Καλή αρχή στη θεραπεία σου, να την βλέπεις σαν την αρχή του τέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Γράφεις παραπάνω οτι θελει 2-3 μέρες αποχή. Τωρα μου έκανε κλικ οτι μαλλον λες για την εξέταση του αντρα σου. Καλύτερα 3, μας είχαν πει 2 είναι λίγες.

Καλή αρχή στη θεραπεία σου, να την βλέπεις σαν την αρχή του τέλους!

Αχ ναι αυτό εννοώ.Ναι 3 μέρες ειναι το ιδανικό.Σ'ευχαριστω πολύ!Όταν πάω θα σας ενημερώσω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Γειά σας αστεράκια  μου!!!!!!!!!! 

Να’μαι κ εγω με πολλή όρεξη, πολύ καλη διάθεση και στόχους να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας!!!!!! Καλότυχο το θεματάκι μας!!!! Ο Ιούλιος ειναι παντα τυχερός μήνας γιατι αν προσέξετε πολλοι πολλοι εχουν γενέθλια τον Μάη που σημαίνει πως Ιούλιο «συνελήφθησαν»!!!!!! Με το καλό! Τύχη& επιμονή! Παμε κορίτσια!??Αυτός ο μήνας μας ανήκει!!!!!! Στα μελλοντικά Ταυράκια μας λοιπον!!!!!![smilie=happy3.gif]?[smilie=happy7.gif]

Μου αρέσει πολύ η θετική σου ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Μπραβο κορίτσι μου!!!! Θυμάμαι οταν πρωτομπηκα στο φορουμ μετα απο λιγο ανακοίνωσες τα ευχάριστα!!!!! Ποσο ομορφα!!!!!! Στείλε μπεμπεδόσκονη!!!! Μόλις νοιώσεις το μπιρμπιλινί σου να μας πεις!!!!!!! Να είσαι καλα, κ εσυ κ το μπαρμπουνάκι σου?στελνε ενέργεια κ εμεις ευχες πολλες!!!!!!!!???????????

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα Μου!!! Στέλνω πολλή μπεμπεδοσκονη και γρήγορα οι κοιλιτσες σας να γεμίσουν μπεμπεδακια!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Soulful οπως κ να έχει μπαίνεις σε μια σειρά! Για τις ενέσεις χρειάζεται η αποχή; η ανάλυση πότε βγαίνει;

@Mantarini μανταρινακι μου με το καλό! 

Άντε να δούμε τι θα φέρει κ αυτός ο μήνας! 

Καλή μου @Tokyo πόση στήριξη και πόσα θετικά λόγια πήρα από εσένα όσο ήμουν στις προσπάθειες... εύχομαι σύντομα και στα δικά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καλοταξιδο το θεματακι μας!

Μου αρέσει που μπήκα κι έγραψα στο άλλο πρώτα.....ο,τι να ναι 

Ειδα το μνμ στο άλλο θέμα! Μακαρι φιλη μου η αμη να είναι καλή, αλλα οπως κ να εχει τώρα μπήκαμε σε ενα πρόγραμμα κ μου έφυγε ένα βάρος βρε κορίτσι... ειμαι καλύτερα απο πριν που ενιωθα οτι παλεύω να πετυχω μόνη μου κ με κυνηγάει ο χρονος. Υπερβολικό ίσως αλλά έτσι ένιωθα! Για αυτό εχω επιστρέψει κ φουλ στο θεματακι μας, δεν αγχωνομαι ή πιέζομαι πια... 

Μακάρι σε λίγο καιρό να λέμε άλλα όλες! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα Μου!!! Στέλνω πολλή μπεμπεδοσκονη και γρήγορα οι κοιλιτσες σας να γεμίσουν μπεμπεδακια!!!

 

Καλή μου @Tokyo πόση στήριξη και πόσα θετικά λόγια πήρα από εσένα όσο ήμουν στις προσπάθειες... εύχομαι σύντομα και στα δικά σου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι! Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοταξιδο κ απο εμας κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!να γεμισουν οι κοιλιτσες σας σας ευχομαστε!!!εμεις μπηκαμε 4ο κ σιγα σιγα νιωθω κατι να με χαιδευει απο μεσα...σαν να θελει να πει: εεε ειμαι κ εγω εδω!!!!.καναμε κ την αυχενικη...δοξα τον μεγαλοδυναμο ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!απολαυστε το καλοκαιρι κ την θαλασσα...ζουμε σε μια υπεροχη χωρα...κ ολα θα πανε καλα!σας στελνω την αγαπη μου κ την μπεμπεδοσκονη μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

όλα καλά κορίτσι μου!! Ειμαι στον τέταρτο πλέον, ευτυχώς δεν έχω καθόλου αναγουλες και τα σχετικά πλέον.. περιμένω από βδομάδα σε βδομάδα να νιώσω το μωράκι μου. 

Μαζι ειμαστε εμεις το θυμαμαι!!!!!!!!!!!!με το καλο να το καταλαβεις... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χάθηκε το κοριτσάκι μας!Ελπίζω να επιστρέψει με ευχάριστα νεα!Οπως και να εχει να ειναι καλα!

Κοριτσάκια μου γλυκά εδώ είμαι έχω ξεκινήσει μπανάκια και έχω παρατήσει τις προσπαθειες.  Ελπίζω να είστε καλα !!!! Εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλη μέρα κ καλο Σκ σε ολες! Εχω σηκωθεί νωρίς σήμερα ειδα ενα περίεργο όνειρο, βασικά είναι μάλλον η τρίτη φορά που το βλέπω κ είναι πολύ βασανιστικό... ειδα λοιπόν οτι ήμουν έγκυος στον 3ο μήνα κι ολας. Ηταν τόσο ζωντανό δεν μπορώ να σας το εξηγήσω το ένιωθα.. Φυσικά μετα ξύπνησα κ ήρθε κ η απογοήτευση μαζι! Έχει τύχη σε καμιά σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κοριτσάκια καλη μέρα κ καλο Σκ σε ολες! Εχω σηκωθεί νωρίς σήμερα ειδα ενα περίεργο όνειρο, βασικά είναι μάλλον η τρίτη φορά που το βλέπω κ είναι πολύ βασανιστικό... ειδα λοιπόν οτι ήμουν έγκυος στον 3ο μήνα κι ολας. Ηταν τόσο ζωντανό δεν μπορώ να σας το εξηγήσω το ένιωθα.. Φυσικά μετα ξύπνησα κ ήρθε κ η απογοήτευση μαζι! Έχει τύχη σε καμιά σας ?

Καλημέρα! 

Κάθε φορά που δεν περιμένω να αδιαθετησω βλέπω αντίστοιχα όνειρα. Δυστυχώς είναι περισσότερο η λαχτάρα μου πάρα προφητικό. 

Σκέψου μια φορά ακόμη κι η μάνα μου είχε δει ότι στολίζει ροζ κουρτίνες και μου λεγε να δεις έπιασες κοριτσάκι.

Τελικά το μόνο ροζ που είδα ήταν η αρχή της περιόδου. ..

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημέρα! 

Κάθε φορά που δεν περιμένω να αδιαθετησω βλέπω αντίστοιχα όνειρα. Δυστυχώς είναι περισσότερο η λαχτάρα μου πάρα προφητικό. 

Σκέψου μια φορά ακόμη κι η μάνα μου είχε δει ότι στολίζει ροζ κουρτίνες και μου λεγε να δεις έπιασες κοριτσάκι.

Τελικά το μόνο ροζ που είδα ήταν η αρχή της περιόδου. ..

.

Ναι κ εγώ το βλέπω παντα μετα την ωορρηξία λιγες μερες Πριν αδιαθετησω! Καθε φορα που το βλέπω νιώθω ενα περίεργο βάρος στην κοιλια μου , τι περίεργο πραγμα κ αυτο, ναι απο τη λαχτάρα μας συμβαίνει ολο αυτο το ξερω! Ευτυχώς δεν ειμαι η μονη ομως ειχα αρχίσει να ανησυχώ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anastasia_92 είπε:

Καλοταξιδο κ απο εμας κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!να γεμισουν οι κοιλιτσες σας σας ευχομαστε!!!εμεις μπηκαμε 4ο κ σιγα σιγα νιωθω κατι να με χαιδευει απο μεσα...σαν να θελει να πει: εεε ειμαι κ εγω εδω!!!!.καναμε κ την αυχενικη...δοξα τον μεγαλοδυναμο ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!απολαυστε το καλοκαιρι κ την θαλασσα...ζουμε σε μια υπεροχη χωρα...κ ολα θα πανε καλα!σας στελνω την αγαπη μου κ την μπεμπεδοσκονη μου!!!!!!

Ευχαριστουμε πολυ!Τελειομηνη και καλη εγκυμοσύνη να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mellenaki @Ginaak χαχαχα κ γω το ίδιο! Εχω δει οτι είμαι, οτι μου ανακοινώνει κάποιος άλλος οτι είμαι κ γενικά πολλους συνδυασμούς! Νομίζω ετσι κ αλλιως τα όνειρα ειναι αυτο που σκεφτόμαστε κ μας απασχολεί, οπότε λογικό να το βλέπουμε... τίποτα ανησυχητικό δεν υπάρχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να βγει και ο Ιούλιος και το καλοκαίρι και να είμαστε όλες εγκυουλες!!! Καλές διακοπες να έχετε!!! Οποία ξεμείνει να ρθει να βοηθήσει στη μετακόμιση μου παρακαλώωωω ??????!!! Εύχομαι πραγματικά όλες πολύ σύντομα να κλαίμε από χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Γειά σας αστεράκια  μου!!!!!!!!!! 

Να’μαι κ εγω με πολλή όρεξη, πολύ καλη διάθεση και στόχους να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας!!!!!! Καλότυχο το θεματάκι μας!!!! Ο Ιούλιος ειναι παντα τυχερός μήνας γιατι αν προσέξετε πολλοι πολλοι εχουν γενέθλια τον Μάη που σημαίνει πως Ιούλιο «συνελήφθησαν»!!!!!! Με το καλό! Τύχη& επιμονή! Παμε κορίτσια!??Αυτός ο μήνας μας ανήκει!!!!!! Στα μελλοντικά Ταυράκια μας λοιπον!!!!!![smilie=happy3.gif]?[smilie=happy7.gif]

Καλημέρα! !! Μ αρεσει που έχεις βγάλει στατιστικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2019 at 10:57 ΠΜ, ο/η Tokyo είπε:

Επίσης πως ξέρετε βρε κορίτσια ότι η Σταυρι είναι μελαχρινή;;; 

Δες το προφίλ της και θα καταλάβεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...