Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αν δε κάνω λάθος κάνει καλύτερη ωορηξια με πρόκλησης κ περισσότερα αβγουλακια .. κάτι αντίστοιχο έκανε κ η @Starrr.. αν κάνω λάθος να με διορθώσει.. αλλά δε κάνει να το κάνεις για πολλούς κύκλους ..

Ναι ακριβώς.... Είναι για 3 κύκλους. Έτσι μου χε πει εμένα.... Κ εξαρτάται κ στη γυναίκα αν θα πιάσει το χάπι η όχι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κλομιφαινη εκανε..Ειναι το ιδιο;;

Νομίζω ναι αλλά δεν ξέρω σίγουρα...ας μας πούνε τα κορίτσια που το έχουνε κάνει.. αισιοδοξία.. εγώ μολις είδα αίμα πάλι ήμουν στα πατώματα.. τώρα πάλι αναθαρρω που κάτι κάνω κάτι βρίσκω προς διορθώση. Αφού θέλω να έρθει η μέρα κ για τη σαλπιγγογραφια να τελειώνω να πάω παρακάτω .. μαζοχισμός χαχα.. νιώθω σίγουρα πιο αισιόδοξη που ξεκίνησα με καθοδήγηση γιατρού κ όχι μόνη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Νομίζω ναι αλλά δεν ξέρω σίγουρα...ας μας πούνε τα κορίτσια που το έχουνε κάνει.. αισιοδοξία.. εγώ μολις είδα αίμα πάλι ήμουν στα πατώματα.. τώρα πάλι αναθαρρω που κάτι κάνω κάτι βρίσκω προς διορθώση. Αφού θέλω να έρθει η μέρα κ για τη σαλπιγγογραφια να τελειώνω να πάω παρακάτω .. μαζοχισμός χαχα.. νιώθω σίγουρα πιο αισιόδοξη που ξεκίνησα με καθοδήγηση γιατρού κ όχι μόνη μου...

Μπραβο!Χαιρομαι για σενα γιατι τα εβαλες σε μια σειρα!Ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Δύο οι γκαστρουλες του Ιουλίου...

 Μπράβο κορίτσια μου... Να λιγοστευουμε ....!!!

Συν 4 απο αλλα θεματα 6!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπραβο!Χαιρομαι για σενα γιατι τα εβαλες σε μια σειρα!Ολα θα γινουν!

Πάντως τσεκαρε κ εσύ την προγεστερόνη σου γιατί μπορεί σ αυτό να οφείλεται το αίμα σε άσχετες μέρες του κύκλου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Thunder συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Όλα να πάνε καλά!!! εύχομαι και στα υπόλοιπα κορίτσια θετικά αποτελέσματα γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Συν 4 απο αλλα θεματα 6!!!

Ουαουυυυυυ πολλές τρελιτσες τον Ιούλιο δε πηγαίνανε για μπάνιο τα κορίτσια...??? Με το καλό τις εύχομαι του χρόνου με μπρατσακια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πάντως τσεκαρε κ εσύ την προγεστερόνη σου γιατί μπορεί σ αυτό να οφείλεται το αίμα σε άσχετες μέρες του κύκλου....

Ειχα κανει δυο φορες  ,μια εβδομαδα μετα την ωορρηξια και μαλλον δεν ηταν καλη -δεν θυμαμαι ποσο -γιατι μου ειχε πει ο γατρος θα αδιαθετησεις και αδιαθετησα,..Ειμαι 33 μερα του κυκλου τωρα..Ποιου κυκλου δηλαδη....Ουτε ποτε θα αδιαθετησω δεν ξερω.Συμπτωματα μηδεν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειχα κανει δυο φορες  ,μια εβδομαδα μετα την ωορρηξια και μαλλον δεν ηταν καλη -δεν θυμαμαι ποσο -γιατι μου ειχε πει ο γατρος θα αδιαθετησεις και αδιαθετησα,..Ειμαι 33 μερα του κυκλου τωρα..

21η κάνε την που είναι η ιδανική μέρα.... Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης τώρα??έκανες τεστ η είναι φυσιολογικό για σένα να φθάσεις 33η .. 

Α όχι ξεχασαα έχεις ιστορικό με τα τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

21η κάνε την που είναι η ιδανική μέρα.... Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης τώρα??έκανες τεστ η είναι φυσιολογικό για σένα να φθάσεις 33η

Το τελευταιο καιρο ουτε που ξερω ποτε θα αδιαθετησω.Μαλλον φυσιολογικο ειναι..να ειναι ανωμαλος κύκλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

21η κάνε την που είναι η ιδανική μέρα.... Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης τώρα??έκανες τεστ η είναι φυσιολογικό για σένα να φθάσεις 33η .. 

Α όχι ξεχασαα έχεις ιστορικό με τα τεστ..

Ναι..Δεν ξανακανα .Δνε εχει νοημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Thunder είπε:

Γειά σας κορίτσια!! 

 

Ύστερα από 2 χρόνια προσπαθειών, 3 κύκλους με serpafar εκ των οποίων ο ένας συνδυάστηκε με σπερματέγχυση, μόλις έμεινα έγκυος φυσιολογικότατα! Ούτε φάρμακα, ούτε βοήθεια! Μόνο απλή παρακολούθηση με υπερηχο για την ωορρηξία!! Μου φαίνεται απίστευτο ότι συνέβη σε μένα!! Καλή επιτυχία σε όλες!!! Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθειτε καθόλου και οι κοιλίτσες να γεμίσουν σύντομα!!! ?

Μπραβο κορίτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ουαουυυυυυ πολλές τρελιτσες τον Ιούλιο δε πηγαίνανε για μπάνιο τα κορίτσια...??? Με το καλό τις εύχομαι του χρόνου με μπρατσακια.. 

Και η εξωσωματικη θριαμβος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

@Tokyo εχω σεληνιαστει ασχημα σου λεω δεν την παλευω καθολου, εντομεταξυ εχει κ ο αντρας αλλαγες στη δουλεια του τωρα με τις πολιτικες αλλαγες και ειμαστε στην τσιτα κ με αυτο!

@Άντρεα κοριτσι καλησπερα ποσο ειναι η ΑΜΗ σου? καλα απο ηλικια εισαι σουπερ μην αγχωνεσαι ειναι πολυ θετικο αυτο !

Το Γενάρη που έκανα ήταν 2,72 κορίτσι μου, τωρά με έβαλε να κάνω ξανα αυτό το μήνα και θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Soulful είπε:

@Άντρεα μου γιατί στεναχωριέσαι τόσο;;Δεν υπάρχει λόγος!Βρήκατε δύο θεματακια τα οποία φτιάχνονται μέσα σε λίγους μήνες!Υπομονή θελει.Απλα είμαστε ανυπομονες κ ακόμα οι 2-3 μήνες μας φαίνονται βουνό.Εσυ θα κάνεις την επεμβασουλα σου κ ο άντρας σου θα πάρει μια αγωγή,πιθανόν βιταμίνες για να ενισχύσει το σπέρμα,που απ'ο,τι κατάλαβα δν είναι κακό,απλά δν είναι τέλειο!Να πάτε όμως κ σε έναν ανδρολογο να μιλήσετε για το σπέρμα.Δεν ξέρω αν έχετε πάει ήδη.Απλα νομίζω ότι δν ξέρουν όλοι οι γυναικολόγοι από σπέρμα,γι'αυτό το λέω.

@lactaki μου η προγεστερόνη είναι εύκολο να ανέβει!Με χάπια αλλά να νομίζω ότι υπάρχει κ κολπική κρέμα.Μη σκας, αυτα τα ορμονολογικα εύκολα ρυθμίζονται!

Ναι κοριτσι μου, θα πάει σε ουρολόγο για  να ελεγθει για κυρσοκύλη.. Δεν νομίζω να είναι 2-3 μήνες καλή μου αλλά 2-3 χρόνια.. νιώθω ότι έχουμε μακρύ δρόμο μπροστά μας.. θα δείξει όμως, θα κάνουμε ότι χρειαστεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Περιμένω αύριο μεθαύριο... Αλλά βλέπω το κλασσικό αίμα στο άκυρο.. μόλις αδιαθετησω πρώτη μέρα θα κλείσω ραντεβού...

Μακάρι κορίτσι μου να ΜΗΝ δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια σε όλες κορίτσια...άντε με το καλό...όλα να πάνε τέλεια με την Βοήθεια του Θεού, του Χριστού και της Παναγίας μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Γειά σας κορίτσια!! 

 

Ύστερα από 2 χρόνια προσπαθειών, 3 κύκλους με serpafar εκ των οποίων ο ένας συνδυάστηκε με σπερματέγχυση, μόλις έμεινα έγκυος φυσιολογικότατα! Ούτε φάρμακα, ούτε βοήθεια! Μόνο απλή παρακολούθηση με υπερηχο για την ωορρηξία!! Μου φαίνεται απίστευτο ότι συνέβη σε μένα!! Καλή επιτυχία σε όλες!!! Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθειτε καθόλου και οι κοιλίτσες να γεμίσουν σύντομα!!! ?

Συγχαρητήρια @Thunder!Τι ευχάριστο νέο είναι αυτό;;!! Μπράβο,πολύ χαίρομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/7/2019 at 6:51 ΜΜ, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι κοριτσι μου, θα πάει σε ουρολόγο για  να ελεγθει για κυρσοκύλη.. Δεν νομίζω να είναι 2-3 μήνες καλή μου αλλά 2-3 χρόνια.. νιώθω ότι έχουμε μακρύ δρόμο μπροστά μας.. θα δείξει όμως, θα κάνουμε ότι χρειαστεί

Βρε κοριτσάκι τι ειναι αυτα που λες! Μια λαπαροσκόπηση θα κάνεις τι 3 χρόνια! Κ του συζύγου καλώς ή κακώς ή θα φτιαχτεί σε ενα 6μηνο ή αν δεν έχει θεραπεία θα πάτε αλλιώς... θα δεις απο Σεπτέμβρη με Οκτώβρη θα έχεις βγάλει άκρη!

@Thunder συγχαρητήρια! Ο επιμένων νικά! Ίσως τα φάρμακα που πήρες να σε βοήθησαν, όσο να πεις μένουν στο σώμα... σημασία έχει το αποτέλεσμα! Με ενα γερό μωράκι σου εύχομαι! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα είχα καιρό να μπω λόγο ασχημων γεγονότων.... Ελπίζω να είστε όλες καλά κ να έχουν γεμίσει η κοιλίτσες σας ❤️ήθελα να κάνω μια ερώτηση σήμερα περίμενα περίοδο αλλά βγαζολω ροζ αίμα κ δεν είναι κανονική ροή πήρα θερμοκρασία κ είναι 37 είναι φυσιολογικο??? Ξέρει κάποια να μου πει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...