Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα περίοδου μια βδομάδα πριν


Mikaelamaria

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mikaelamaria είπε:

 Σ εγχαριστω πολυ!!!Έτσι μου είπε ο γιατρός.. και εγώ είναι η αλήθεια παραξενευτηκα..

Wow den eisai apla egkuos eisai poluuuu egkuos me to kalo koritsi mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2019 at 8:29 ΠΜ, ο/η Mikaelamaria είπε:

Κορίτσια Καλημέρα ?

Θα ήθελα την γνώμη  σας.

Εδώ και τρεις μήνες έχει αλλάξει ο κύκλος μου..Από 33 ημερών στις 39 μερες..με δεδομένο αυτό πρέπει να αδιαθετησω το άλλο Σάββατο 6/7.Από χθες το βράδυ έχω έντονους πόνους  κάτω χαμηλά σαν σφαχτες και έχω πρηστεί.. το στήθος μου και αυτό παρά πολύ πρησμένο...Υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευση ή απλά θα αδιαθετησω μια βδομάδα πιο πριν?

 

@MikaelamariaΚαλησπέρα, πιστευω ότι το ποστ σου με εκφραζει απολυτα! εχω κυκλο 30-35 ημερες και απο την 23 εως και σημερα 26η μερα έχω πονακια χαμηλα στην κοιλια, στη μεσα και λιγακι στο στηθος. Δεν μου εχει ξανατυχει ποτέ τοσο νωρίς αλλα και δεν είναι ακριβως σαν της περιόδου, ειναι λιγο διαφορετικα.
Σήμερα 26η φαίνονται να είναι λιγότερα.Ηθελα να σε ρωτήσω εσενα σου περασαν καθόλου μεχρι την "καθυστέρηση" ή τα έιχες συνεχόμενα.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2019 at 5:47 ΜΜ, ο/η Mikaelamaria είπε:

Κορίτσια είναι έγκυος?...Μετά από αρνητικό τεστ κ περίοδο που τελικά δεν ήρθε έκανα σήμερα χοριακη...26343,10..Δεν το πιστεύω...Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου...χοριακη θα κάνω ξανά το Σάββατο...

Με τέτοια χοριακή τι τεστάκι είχες κάνει κορίτσι μου και βγήκε αρνητικό??!! Τελικά καθόλου αξιόπιστα δεν είναι!! Μήπως δεν το έκανες με τα πρωινά ούρα; Σου εύχομαι μια υπέροχη τελιώμηνη εγκυμοσύνη!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2019 at 3:58 ΜΜ, ο/η milena87 είπε:

@MikaelamariaΚαλησπέρα, πιστευω ότι το ποστ σου με εκφραζει απολυτα! εχω κυκλο 30-35 ημερες και απο την 23 εως και σημερα 26η μερα έχω πονακια χαμηλα στην κοιλια, στη μεσα και λιγακι στο στηθος. Δεν μου εχει ξανατυχει ποτέ τοσο νωρίς αλλα και δεν είναι ακριβως σαν της περιόδου, ειναι λιγο διαφορετικα.
Σήμερα 26η φαίνονται να είναι λιγότερα.Ηθελα να σε ρωτήσω εσενα σου περασαν καθόλου μεχρι την "καθυστέρηση" ή τα έιχες συνεχόμενα.? 

Κορίτσι καλησπέρα!!τα είχα συνεχόμενα μέχρι την μέρα που θα αδιαθετουσα.απ κει και περα ακομη τα εχω αλλά οχι τόσο συχνά!!εύχομαι να είσαι εγκυουλα!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2019 at 4:44 ΜΜ, ο/η Άντρεα είπε:

Με τέτοια χοριακή τι τεστάκι είχες κάνει κορίτσι μου και βγήκε αρνητικό??!! Τελικά καθόλου αξιόπιστα δεν είναι!! Μήπως δεν το έκανες με τα πρωινά ούρα; Σου εύχομαι μια υπέροχη τελιώμηνη εγκυμοσύνη!!! ❤️

Καλησπέρα κορίτσι.. predictor ήταν το τεστ..το έκανα με 11 μερες καθυστερηση..Ο γιατρός μου μου είπε ότι μερικές φορές σε μεγάλους κύκλους κ μεγάλη χοριακη το τεστ μπλοκάρει κ δείχνει ψευδώς αρνητικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mikaelamaria είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.. predictor ήταν το τεστ..το έκανα με 11 μερες καθυστερηση..Ο γιατρός μου μου είπε ότι μερικές φορές σε μεγάλους κύκλους κ μεγάλη χοριακη το τεστ μπλοκάρει κ δείχνει ψευδώς αρνητικό!!

Χχμμ! έτσι εξηγείται! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...