Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @misofeggaro@Ευάγγελοςτ Σας ευχαριστώ κορίτσια πολύ που μου απαντήσατε. Δεν ξέρω και εγώ  τι να πω? Εντωμεταξύ παίρνω και προγεστερόνη και σαλοσπίρ και έχω και ζαλάδες πολλές και όλα αυτά με έχουν μπερδεψει. Πιστευω περίοδος είναι όλο αυτό και απλά δεν έπρεπε να δοκιμάσω τόσο νωρίς να κανω τεστ. Τι το θελα? Αλλα επειδη 1μιση χρονο τωρα δεν εχω καταφερει συλληψη θα ηθελα πολυ να πιστεψβ οτι κατι μπορει να πηγε να γινει. Μολις εχω κανονικη ροη θα μιλουσα με το γιατρο μου γιατι προγραμματιζουμε να κανω μαζι λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση. Το πιστευετε οτι λεω ας βρεθει κατι και να λυθει επι τοπου. Μονο ετσι θα αναπτερωσω ελπιδες. Να δουμε κ τι γινεται με τη κλειστη σαλπιγγα και γενικα τι γινεται εκει μεσα.  
    • Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια,σήμερα έκλεισα ραντεβού για επιτροπή στο Αιγάλεω..μου εκλεισαν για τις 13 Μαρτίου.Ειναι η 2 φορά που παιρνω για να πάρω την 3 κ 4 προσπάθεια.Εχει περάσει κάποια κοπέλα πρόσφατα να μου πει κάτι που θα πρέπει να προσέχω παραπάνω στα χαρτιά,π.χ την πρώτη φορά είχα βεβαίωση επικυρωμένη από το ΙΚΑ για την ασφαλιστική ικανότητα,στο τηλ.σημερα μου είπαν ότι απλά χρειάζεται να έχει ανανεωθεί η ασφάλεια.θα ενημερωθώ κ από το κέντρο εξωσωματικής,αλλά θα ήθελα κ την άποψη σας.
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Λες να κλείσουμε τόσο όμορφα τον μήνα μας;Επειδή δεν ξέρω γι αυτήν την ένεση δεν μπορώ να εκφέρω φυσικά άποψη αλλά θυμάμαι ότι η @Frogel μας είχε κάνει 5 ημέρες πριν την καθυστέρηση και τις είχε βγεί αχνή γραμμή. Αν δεν κάνω λάθος ήταν από αυτήν την εταιρεία. Θα το δεί το κορίτσι μας και θα μας πει. Μακάρι να έχουμε ευχάριστα. Κάνε όμως κι ένα σήμερα! Λογικά θα δείξει!💗
    • Καλημέρα. Δεν ξέρω τι να σου πω, και εγώ μπερδεύτηκα αν τελικά είναι από την ένεση ή από εγκυμοσύνη.  Μήπως να μιλήσεις με τον γιατρό σου; Για να σου δώσει καλύτερες οδηγίες. Εύχομαι τα καλύτερα. 🙏  
    • Καλημερα και καλη εβδομάδα κοριτσια μου!! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...