Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μπράβο κορίτσι!! Ναι δεν είναι κάτι αυτό ☺️ καλό σκ!!! 
    • Όλα καλά με την επίσκεψη στη γιατρό. Ουφφ. Στις αιματολογικες μου ανέβηκε ο θυρεοειδής αλλά ρυθμίζεται. Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια! 
    • Αλήθεια;; Είναι το μητέρα συμβεβλημένο με τον Εοπυυ;;;; Σε ευχαριστώ πολύ...
    • Να σου ζήσει το μωράκι σου κοπέλα μου.οσο μου τα λες τόσο συγχυζομαι.γιατι συνειδητοποιώ πως έπεσα στην παγίδα τους κυριολεκτικά .εμένα γεννήθηκε λιποβαρης.πληγωθηκαν οι θηλές μου κλασικά.δεν με βοήθησε καμία τους .με ρωτούσαν το στήθος σου τι κάνει;μου ερχόταν να πω σε χαιρεταει. Μου πατούσαν το στήθος με αποτέλεσμα να πονάω πιο πολύ και δε μου έδιναν κάτι να γιατρέψω τις θηλές μου .εν τέλει έδωσα ξένο και φυσικά δε τα κατάφερα με το θηλασμό όπως θα ήθελα γιατί το γάλα εμενε ώρα στο στήθος και καιγοταν το σώμα μου.μονη μου ζήτησα θηλαστρο για να νιώσω καλυτερα.αυτες ούτε αυτό δε πρότειναν .μετά στο σπίτι πάλευα με το θηλαστρο να του δώσω ότι εχω.δε λέω ότι είναι εύκολος ο θηλασμός αλλά αν σου δείξει κάποιος μπορείς να το επιτύχεις .εν τέλει κατέληξα να μη θέλω να έχω το μωρο στο στήθος .ένα μήνα μετά τώρα δηλαδή το μωρό έπιασε στήθος όμως ξανά.ποιος ξέρει τι βγάζει βέβαια...
    • Παράλογο γιατί? Σκέψου ότι ο οργανισμός μας παθαίνει ένα ψιλό σοκ  με όλα αυτά τα φάρμακα και μετά βάζουμε και τα εμβρυακια και προσπαθεί να προσαρμοστεί. Μέχρι να γίνει η εμφυτευση ο οργανισμός δεν έχει κάνει κάτι φυσιολογικά.. Οπότε το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τον βοηθήσουμε με ξεκούραση.. 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...