Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πείτε μου τη γνώμη σας


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Από τι είπε χθες το τεστ έγινε λάθος το άφησε 5' στα ούρα!! 

Ναι το εκανα λαθος ενο ελεγε 20' στης οδιγιες το αφησα 5 εγω ...οποτε κοριτσια μια ειναι η λυση χοριακη...και οταν βγουν αποτελεσματα θα σας ενημεροσω παλη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Ναι το εκανα λαθος ενο ελεγε 20' στης οδιγιες το αφησα 5 εγω ...οποτε κοριτσια μια ειναι η λυση χοριακη...και οταν βγουν αποτελεσματα θα σας ενημεροσω παλη!!!!

Πιο τεστ έκανες και έλεγε 20'? Όλα τα τεστ είναι δευτερόλεπτων!! Κάνε την χοριακη που ξέρεις σίγουρα ότι είναι σωστή και βλέπεις από κει και πέρα!! Πότε είναι να την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Πιο τεστ έκανες και έλεγε 20'? Όλα τα τεστ είναι δευτερόλεπτων!! Κάνε την χοριακη που ξέρεις σίγουρα ότι είναι σωστή και βλέπεις από κει και πέρα!! Πότε είναι να την κάνεις?

Ετσι ελεγε στης οδιγιες τι να πω..και ενο επρεπε η αρνιτι γραμη να βγει δεξια βγηκε αριστερα που βγενη το θετικο...τι να πω...λετε να φτεη ο θεροιδης αν δεν διχνη σωστα;;; γιατι πεζη ρολο και ο θεροιδης αλλα ειναι ριθμησμενος τα 3 τελευταια χρονια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Ετσι ελεγε στης οδιγιες τι να πω..και ενο επρεπε η αρνιτι γραμη να βγει δεξια βγηκε αριστερα που βγενη το θετικο...τι να πω...λετε να φτεη ο θεροιδης αν δεν διχνη σωστα;;; γιατι πεζη ρολο και ο θεροιδης αλλα ειναι ριθμησμενος τα 3 τελευταια χρονια 

Ναι είναι άκυρο το αποτέλεσμα που σου έδειξε γιατί έμεινε πολύ ώρα στα ούρα!! Ο θυρεοειδής δεν παίζει ρόλο για το αποτέλεσμα αν θα δείξει σωστό η όχι!! Τέλος πάντων κάνε την χοριακη σου και βλέπεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Ναι είναι άκυρο το αποτέλεσμα που σου έδειξε γιατί έμεινε πολύ ώρα στα ούρα!! Ο θυρεοειδής δεν παίζει ρόλο για το αποτέλεσμα αν θα δείξει σωστό η όχι!! Τέλος πάντων κάνε την χοριακη σου και βλέπεις!! 

Ναι εννοειται και θα σας ενημεροσω κοριτσια ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χριαζομαι τα φωτα σας ...σημερα ξηπνησα πηγα τουαλετα ολα μια χαρα μετα απο 1 ωρα ιδα στο σκουπησμα ροζοπορτοκαλη αιμα και ξαφνικα με επιασε πονος χαμιλα στη κοιλια...οταν περπαταω η καθομε ποναω οταν ξαπλονω δε ποναω καθολου..λετε να φτεη που σηκοσα κατι βαρια πραγμματα εχθες και ζοριστηκα; γιατι περιοδος δεν ειναι ...βγενη σα σταμπες οταν κουραστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Κοριτσια χριαζομαι τα φωτα σας ...σημερα ξηπνησα πηγα τουαλετα ολα μια χαρα μετα απο 1 ωρα ιδα στο σκουπησμα ροζοπορτοκαλη αιμα και ξαφνικα με επιασε πονος χαμιλα στη κοιλια...οταν περπαταω η καθομε ποναω οταν ξαπλονω δε ποναω καθολου..λετε να φτεη που σηκοσα κατι βαρια πραγμματα εχθες και ζοριστηκα; γιατι περιοδος δεν ειναι ...βγενη σα σταμπες οταν κουραστω

Βρε κοριτσι μου γιατι δεν πας στο γιατρο;;;Ολα αυτα που γραφεις ειναι πολυ μπερδεμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Κοριτσια χριαζομαι τα φωτα σας ...σημερα ξηπνησα πηγα τουαλετα ολα μια χαρα μετα απο 1 ωρα ιδα στο σκουπησμα ροζοπορτοκαλη αιμα και ξαφνικα με επιασε πονος χαμιλα στη κοιλια...οταν περπαταω η καθομε ποναω οταν ξαπλονω δε ποναω καθολου..λετε να φτεη που σηκοσα κατι βαρια πραγμματα εχθες και ζοριστηκα; γιατι περιοδος δεν ειναι ...βγενη σα σταμπες οταν κουραστω

Μπορεί να ξεκινάει να σου έρθει η περίοδος!!! Τελικά έκανες χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποκλιεται αυτο το πραγμμα να ειναι περιοδος...δε μου εχει γηνη ποτε ...και δε γηνεται περιοδος σε σταμπες και ιδικα τετοιο χρωμα ...εγω παντα οταν ερχομουν περιοδο ειχα παρα πολυ αιμα αυτο ομως που επαθα τωρα δεν εχει καμια σχεση ..αν συνεχιστη θα παω στο γιατρο να μας λυθη η απορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Αποκλιεται αυτο το πραγμμα να ειναι περιοδος...δε μου εχει γηνη ποτε ...και δε γηνεται περιοδος σε σταμπες και ιδικα τετοιο χρωμα ...εγω παντα οταν ερχομουν περιοδο ειχα παρα πολυ αιμα αυτο ομως που επαθα τωρα δεν εχει καμια σχεση ..αν συνεχιστη θα παω στο γιατρο να μας λυθη η απορια

Έπρεπε ήδη να έχεις πάει τόσο καιρό δεν είναι φυσιολογικό!!! Χοριακη δεν απάντησες έκανες που είπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Αποκλιεται αυτο το πραγμμα να ειναι περιοδος...δε μου εχει γηνη ποτε ...και δε γηνεται περιοδος σε σταμπες και ιδικα τετοιο χρωμα ...εγω παντα οταν ερχομουν περιοδο ειχα παρα πολυ αιμα αυτο ομως που επαθα τωρα δεν εχει καμια σχεση ..αν συνεχιστη θα παω στο γιατρο να μας λυθη η απορια

Πιστευω αυτο πρεπει να κανεις αμεσα

 

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Έπρεπε ήδη να έχεις πάει τόσο καιρό δεν είναι φυσιολογικό!!! Χοριακη δεν απάντησες έκανες που είπες?

Πιστευω κατι αλλο γινεται εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Αποκλιεται αυτο το πραγμμα να ειναι περιοδος...δε μου εχει γηνη ποτε ...και δε γηνεται περιοδος σε σταμπες και ιδικα τετοιο χρωμα ...εγω παντα οταν ερχομουν περιοδο ειχα παρα πολυ αιμα αυτο ομως που επαθα τωρα δεν εχει καμια σχεση ..αν συνεχιστη θα παω στο γιατρο να μας λυθη η απορια

Αν έχεις ορμονική διαταραχή μια χαρά γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλά κρασιά!!!!

Είναι ώρα να μπει και η ΚΥΡΙΑ Κύρου στη συζήτηση κι έκλεισα σαν άνθρωπος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αν έχεις ορμονική διαταραχή μια χαρά γίνεται. 

Έχει θα σου έλεγα τι...να πάει στη μοιραρακη να της εξηγήσει το πορτοκαλοκοκοκκινοροζουλι τι είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2019 at 6:06 ΜΜ, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Ετσι ελεγε στης οδιγιες τι να πω..και ενο επρεπε η αρνιτι γραμη να βγει δεξια βγηκε αριστερα που βγενη το θετικο...τι να πω...λετε να φτεη ο θεροιδης αν δεν διχνη σωστα;;; γιατι πεζη ρολο και ο θεροιδης αλλα ειναι ριθμησμενος τα 3 τελευταια χρονια 

Δεν υπαρχει περίπτωση να  έλεγε το τεστ 20 λεπτά. 20 δευτερόλεπτα μπορεί. 20 λεπτά όχι.. 

Είμαι η μόνη που έχω μπερδευτεί τόσο πολύ με την ιστορία σου?? Δε βγάζω άκρη, συγνώμη κιόλας! 

Αν πραγματικά το ποστ αυτό είναι αληθινό.................... Εμένα προσωπικη μου άποψη είναι ότι έγκυος δεν είσαι. Μπορει να έχεις μια ορμονική διαταραχή που όλες μας καποια στιγμή έχουμε! Χαλάρωσε. 

Αα και κατι άλλο. Όταν πας στο γιατρό σου άκουσε τον λίγο πιο προσεχτικά γιατί εμένα κάτι μου λέει ότι ο άνθρωπος μια χαρά τα λέει αλλά εσύ μάλλον κάπου έχεις μπερδευτεί κ δεν καταλαβαίνεις τι ακριβώς σου λέει. 

............. Αν το πόστ αυτό είναι αληθινό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Δεν υπαρχει περίπτωση να  έλεγε το τεστ 20 λεπτά. 20 δευτερόλεπτα μπορεί. 20 λεπτά όχι.. 

Είμαι η μόνη που έχω μπερδευτεί τόσο πολύ με την ιστορία σου?? Δε βγάζω άκρη, συγνώμη κιόλας! 

Αν πραγματικά το ποστ αυτό είναι αληθινό.................... Εμένα προσωπικη μου άποψη είναι ότι έγκυος δεν είσαι. Μπορει να έχεις μια ορμονική διαταραχή που όλες μας καποια στιγμή έχουμε! Χαλάρωσε. 

Αα και κατι άλλο. Όταν πας στο γιατρό σου άκουσε τον λίγο πιο προσεχτικά γιατί εμένα κάτι μου λέει ότι ο άνθρωπος μια χαρά τα λέει αλλά εσύ μάλλον κάπου έχεις μπερδευτεί κ δεν καταλαβαίνεις τι ακριβώς σου λέει. 

............. Αν το πόστ αυτό είναι αληθινό! 

Εχω πολλες αμφιβολίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονοκέφαλος με έπιασε Μ αυτή την εμμονή ότι είναι έγγυος... 

Μακάρι δλδ το εύχομαι αλλά είναι τραβηγμένο να μην είσαι βάση εξετάσεων κ να επιμένεις... Κ εγώ πιστεύω ότι δεν μας τα λέει καλά η κουκλίτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...