Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια  απ οτι βλεπω μαύρους κύκλους κάνατε βρε!!! 😂😂😂 υπομονη κοριτσια μ μεσα στο πρώτο δίμηνο ολα θα στρώσουν ταΐσετε τα κλα να πάρουν τα κιλα που πρέπει κ θα στρώσουν  @γιωτα22 Και εγω δινω συμπλήρωμα Διοτι δεν την ποιανει ο θηλασμός και χρησιμοποιώ της mam μπιμπερο τα οποία τα ειχα κ στην πρωτη κορη μου και ποτε δεν ειχα πρόβλημα ενω αντίθετα με δυο αλλες γνωστές μάρκες δεν καλο έπινε κ πνιγοτανε @Starrr θα στρώσει αγάπη μ μην αγχωνεσε!!! @Bellaki καλυτερα που δεν έχεις βοήθεια θα ζοριστείς αλλα θα μάθεις κ θα σε μάθει το μωρο κ θα πηγαίνετε ο ένας στα νερα τπυ αλλου @Tweety85 με το καλο κοριτσι μου  
    • Γιωτα αν δινεις συμπληρωμα ξεκινα απο τωρα τα μπιμπερο της dr browns .θα δεις οτι το μωρο δε θα πνιγεται και επισης βοηθανε στους κολικους.επισης να ευχηθω σε ολες να σας ζησουν ,γερα και τυχερα να ειναι τα μωρακια σας.υπομονη μερικες μερες και μετα θα δειτε οτι ολα στρωνουν σιγα σιγα!
    • Καλησπερα και μενα με ειχε δει μεσα σε μια εβδομαδα για να ακουσουμε τον καρδιακο παλμο του μωρου οποτε μην ανησυχεις καθολου.Επισης ο,τιδηποτε αρνητικο στο λενε παντα γιατι δεν θελουν να φερουν ευθυνη .Αλλα δε θα συμβαινει τιποτα αρνητικο στην περιπτωση σου οποτε μη το σκεφτεσαι
    • Σε ευχαριστώ πολύ ναι εμείς κάναμε την εξωσωματική μας με το ωραιότατο δότη μας και τώρα σε λίγες μέρες περιμένω και ελπίζω ένα θετικό αποτέλεσμα    να σου πω κάτι ..;;; Εμένα η εξωσωματική δεν μου φάνηκε καθόλου δύσκολη ούτε ψυχοφθόρα που διαβάζω μου φάνηκε σαν να πηγενω για καφέ να το πω στον ιατρό μου...!! Έχω πει κιόλας ότι εμένα να μου έλεγαν πριν λίγα χρόνια για εξωσωματική και δότη θα έλεγα δεν μπορώ δεν θα Εμπενα ποτέ σε αυτή την διαδικασία να όμως που μέσα σε ένα χρόνο έκανα τα πάντα χωρίς μα το καταλάβουμε..!!! Και τώρα δεν έχω πιστέψει ακόμη ότι έχω βάλει τα 2 αυγουλακια μου..!! Και σε λίγες μέρες περιμένω να μάθω..!!!    τωρα να σε ρωτήσω το σπερμματοδιαγραμμα ήταν μηδενικό..;;; Γιατί σας είπε να ξανά επαναλάβετε σας έδωσε κάποια βιταμίνη..;; Στο λέω γιατί από την στιγμή που δεν βρίσκουμε σπερμαμτοζωαρια σε ΟΝΕ για βιοψία και όχι επανάληψη..!! Εγώ σας εύχομαι έστω και στην βιοψία να βρείτε κοπέλα μου..!!! Ότι μα ότι θες μου κες ακόμη αν θες σου λέω πως το δέχτηκε ο άντρας μου όλα γιατί όσο να πεις δύσκολα για έναν άντρα να δεχτεί τον δότη 
    • Κορίτσια να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Κι εγώ Δεκέμβρη είχα γεννήσει την κορούλα μου 😍 @Mantarini να σου ζήσει κοπέλα μου η μπουμπού σου! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...