Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ώωω


Unicorn 1

Recommended Posts

Καλημέρα! Να πω την αληθεια δεν το εχω ξανακούσει αυτό, ΟΜΩΣ από τη στιγμή που το βρήκατε το πρόβλημα μου φαίνεται πιο πιθανό να βρείτε κ τη λύση! Ο γιατρός τι λεει; 

Κ συγνώμη αλλα τόσο καιρό αυτό δεν φαίνονταν πουθενά; σίγουρα για να πας για εξωσωματική έκανες ενα σωρό εξετάσεις! Δεν τοεχω ειδε κανείς;;; Επίσης στη φυσική σύλληψη δεν θα ηταν 50-50 ; Θέλω να πω κάποια σπερματοζωάρια δεν θα πηγαν κ στη σωστή κατεύθυνση;  

Σου εύχομαι τώρα που εβγαλες άκρη να εχεις σύντομα το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Unicorn 1 είπε:
Καλησπέρα κορίτσια..διεγνωσθη με γενετική ανωμαλία διπλού τραχήλου ενώ είχαν προηγηθεί 2 εξωσωματικές..ο γιατρός μετά από υστεροσκοπηση μας είπε πωςο ένας τραχηλος οδηγεί κανονικά στη μήτρα κ ο άλλος δν οδηγεί πουθενά..μάλλον εκεί πήγαιναν τα μωράκια μου..το είχε ποτέ κάποια αυτό να Μ δώσει κουράγιο?θα γίνω ποτέ μαμά?

Τι εγηνε τελικα;; ανησυχουνμαι και αναμενουμε νεα σου καλα αποτελεσματα να εχεις με ενα δικο σου μωρακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως γενικά να ρωτουσες και σε άλλο γιατρό; μου κάνει εντύπωση πως δεν το είδε, γιατί εγώ όταν έκανα την έμβρυομεταφορά, στην οθόνη έβλεπα και τον καθαιτηρα  μέσα στη μήτρα και μετά και τα εμβρυακια. Αν ο δικός σου γιατρός τα έβαζε στο σωστό σημείο, θα έπρεπε κ εσύ να βλέπεις τη διαδικασία στον υπερηχο, δλδ ότι περνουσε από τον τράχηλο στη μήτρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω, μόνο να προσπαθήσεις να κρατήσεις την αισιοδοξία σου κ να συζητήσεις με το γιατρό τι άλλες επιλογές έχετε. Ίσως να πάρεις κ μια δεύτερη γνώμη; ξέρω είναι πολύ ψυχοφθόρο αυτό το πήγαινε έλα στους γιατρούς όμως είναι πολύ ιδιαίτερη η περίπτωση σου και νομίζω αξίζει τον κόπο... Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...