Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιμορραγία από τη μύτη - ρινορραγία


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα! Ήθελα να σας ρωτήσω για τις ρινορραγιες... Είμαι 29 εβδομάδων... Την τελευταία εβδομάδα είχα τρία επεισόδια, μάλλον γιατί σφιγγουν οι ζέστες! Στον 6ο μου άνοιξε πρώτη φορά το βράδυ στον ύπνο η μύτη από μόνη της, κ πιο αρχή στην εγκυμοσύνη αν τη καθάριζα με πίεση ματωνε ελάχιστα! Κανω και ηπαρινες και προφανώς δεν βοηθάει αυτό ιδιαίτερα... Σήμερα το πρωί σταμάτησε μετά από δύο ώρες, ανησύχησα πολύ και έβγαζα και πηγματα, όπως κια τη προηγούμενη φορά! Οι ιατροί λένε είναι της εγκυμοσύνης... Εεε λογικό αφού δεν το είχα πριν! Απλά ήθελα να σας ρωτήσω συμβουλές όσες το είχατε, καλυτερα να κάθομαι στο κλιματιστικό ή με ανεμιστήρα? Επίσης μου έδωσε ο ιατρός κρεμα αιμοστατικη και ανάπλασης, είχε χρησιμοποιήσει καμία? Είχατε αποτέλεσμα? Τέλος φεύγει όντως με τη γέννα ή το παντρευτηκα γιατί έχω αρχίσει και φοβάμαι γιατί όσο πάει γίνονται πιο επίμονες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γέννησα Σεπτέμβριο όπως καταλαβαίνεις τους καλοκαιρινούς μήνες υπέφερα με τη ζέστη!!!!?και ρινορραγία είχα συνέχεια!!!αλλά δεν είχα έντονη ροή απλά άνοιγε και έσταζε λίγο.μολις γέννησα κόπηκε μαχαίρι!!

Με το καλό κορίτσι μου το μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mamaioannas είπε:

Εγώ γέννησα Σεπτέμβριο όπως καταλαβαίνεις τους καλοκαιρινούς μήνες υπέφερα με τη ζέστη!!!!?και ρινορραγία είχα συνέχεια!!!αλλά δεν είχα έντονη ροή απλά άνοιγε και έσταζε λίγο.μολις γέννησα κόπηκε μαχαίρι!!

Με το καλό κορίτσι μου το μωράκι σου!!!!

Να είσαι καλά κορίτσι μου και να σου ζήσει το παιδάκι σου! Εμενα στην αρχή ήταν εύκολες και σταματούσαν γρήγορα, τώρα όσο πάει δυσκολεύει κ δεν ξέρω γιατί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...