Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Γράφεται!!!

Καλημέρα :-)

Kαλημέρα εγκυούλες!!Βροχερή μέρα!!Εγω έφτιαξα την ντουλάπα μου κ κάθομαι τώρα!!Να σας ρωτήσω σηκώνεστε το βράδυ για τουαλέτα?χτες είχα λίγο περίεργη νύχτα!!με έπιασε κ πείνα κ έφαγα μπανάνα στις 4 τα ξημερώματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα εγκυούλες!!Βροχερή μέρα!!Εγω έφτιαξα την ντουλάπα μου κ κάθομαι τώρα!!Να σας ρωτήσω σηκώνεστε το βράδυ για τουαλέτα?χτες είχα λίγο περίεργη νύχτα!!με έπιασε κ πείνα κ έφαγα μπανάνα στις 4 τα ξημερώματα!!

Καλημερα γλυκούλα μου! Εννοείται σηκώνομαι τη νύχτα για τουαλέτα...για φαί όχι (προς το παρόν). Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

@Annie28 ναι θεωρητικά από 1:200 και κάτω θεωρείται "ανησυχητικό" οπότε ήμουν σε ασφαλές ποσοστό.....

@marilia συμφωνώ απόλυτα, οκ και αυτοί θέλουν να έχουν καλυμμένα τα νώτα τους αλλά και αυτή η εμμονή για συνεχείς εξετάσεις χωρίς λόγο μας βάζει σε υποψίες.

Η γυναικολόγος που είχα χρόνια και με παρακολουθούσε από την πρώτη στιγμή, όταν της είπα ότι πλέον θα συγκατοικήσω με το σύντροφο μου και θέλουμε να κάνουμε οικογένεια, μου συνέστησε να κάνω σαλπιγγογραφία πριν μπω στη διαδικασία να προσπαθήσω για παιδί. Ζήτησα το λόγο που πρέπει να υποβληθώ σε αυτή την εξέταση και η απάντησή της ήταν ν δούμε εγκαίρως εάν έχω κάτι που χρειάζεται διόρθωση ώστε να  μην ταλαιπωρούμαι μήνες ανεπιτυχώς..... δε μπορώ να βρω λέξη που να εξηγεί πως ένοιωσα..... Ενημερωτικά, ουδέποτε είχα θέματα γυναικολογικά πέραν από μια ουρολοίμωξη πριν 5-6 χρόνια.... Οκ ξέρω ότι αυτό δεν παίζει πάντα ρόλο αλλά ως επιστήμονας δεν έπρεπε να έχει εντοπίσει κάτι ώστε να μου προτείνει σαλπιγγογραφία;

Το ανέφερα στον τωρινό γιατρό μου και όταν έμεινα έγκυος και μου είπε ότι δε θέλει να το σχολιάσει...… 

Καλημερα κοριτσια!!Αληθεια τωρα;;;;Σου πρότεινε σαλπιγγογράφημα ετσι για το τπτ;;;Αν ειναι δυνατον..Δεν εχω κανει αλλα γνωριζω οτι ειναι μια αρκετα επώδυνη διαδικασία και συνίσταται εφόσον υπάρχει προβλημα στη συλληψη..άφωνη εχω μεινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

@Annie28 ναι θεωρητικά από 1:200 και κάτω θεωρείται "ανησυχητικό" οπότε ήμουν σε ασφαλές ποσοστό.....

@marilia συμφωνώ απόλυτα, οκ και αυτοί θέλουν να έχουν καλυμμένα τα νώτα τους αλλά και αυτή η εμμονή για συνεχείς εξετάσεις χωρίς λόγο μας βάζει σε υποψίες.

Η γυναικολόγος που είχα χρόνια και με παρακολουθούσε από την πρώτη στιγμή, όταν της είπα ότι πλέον θα συγκατοικήσω με το σύντροφο μου και θέλουμε να κάνουμε οικογένεια, μου συνέστησε να κάνω σαλπιγγογραφία πριν μπω στη διαδικασία να προσπαθήσω για παιδί. Ζήτησα το λόγο που πρέπει να υποβληθώ σε αυτή την εξέταση και η απάντησή της ήταν ν δούμε εγκαίρως εάν έχω κάτι που χρειάζεται διόρθωση ώστε να  μην ταλαιπωρούμαι μήνες ανεπιτυχώς..... δε μπορώ να βρω λέξη που να εξηγεί πως ένοιωσα..... Ενημερωτικά, ουδέποτε είχα θέματα γυναικολογικά πέραν από μια ουρολοίμωξη πριν 5-6 χρόνια.... Οκ ξέρω ότι αυτό δεν παίζει πάντα ρόλο αλλά ως επιστήμονας δεν έπρεπε να έχει εντοπίσει κάτι ώστε να μου προτείνει σαλπιγγογραφία;

Το ανέφερα στον τωρινό γιατρό μου και όταν έμεινα έγκυος και μου είπε ότι δε θέλει να το σχολιάσει...… 

Τι να πει ο άνθρωπος!!κ σαλπιγγογραφία δν θα στην 'έκανε η γυναικολόγος να πεις θα έβγαζε χρήματα!!ή θα σε έστελνε σε κάποιον δικό της ή το είπε όπως λέω απο έλλειψη γνώσεων τι να πω!!

Πως είναι μητέρα κ μπουμπούκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Καλημερα γλυκούλα μου! Εννοείται σηκώνομαι τη νύχτα για τουαλέτα...για φαί όχι (προς το παρόν). Χαχαχα

Αααα ωραία σπαστικό εεε?χαχχαχαχαχ!!!τα βράδυα τρωω τορτίγια ολικής με γαλαοπούλα κ γκούντα!!χτες έφαγα αρακα απ το μεσημέρι κ πείνασα!!με πονούσε η κοιλιά αν δν έτρωγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αααα ωραία σπαστικό εεε?χαχχαχαχαχ!!!τα βράδυα τρωω τορτίγια ολικής με γαλαοπούλα κ γκούντα!!χτες έφαγα αρακα απ το μεσημέρι κ πείνασα!!με πονούσε η κοιλιά αν δν έτρωγα!!

Σπαστικό ναι...αλλά εγω ειμαι συνηθισμένη γιατί και παλαιότερα σηκωνόμουν μια φορά συνήθως το βραδυ για τουαλέτα. Τώρα βεβαια σηκωνομαι παραπανω!

Να μην κάθεσαι να πεινάς, φυσικά και να τρως! Εγω εφτιαξα μια σαλαταρα χθες, εβαλα και λιγο παξιμαδακι κι εκοψα και μια φετα γαλοπουλα, φουλαρα στα ντοματινια, ροκα, μαρουλι...μια γαβαθα εκανα! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα σε όλες!!!

Ξεκίνησα να απαντάω στις χτεσινές δημοσιεύσεις και τώρα διάβασα και των υπολοίπων....

@ΝΑΚΑ Περίμενα πως και πως τα νέα σου!!! Χαίρομαι τόσο πολύ!!! 

@Κύνθια Όμορφα νέα και ευχάριστα :)Με το καλό η Β επιπέδου. Και εμένα με μαλώνει για τα κιλά και είμαι +7κιλά (τρώω βέβαια, δε θα το αρνηθώ)

Κορίτσια εγώ σήμερα τα ξημερώματα πέρασα μεγάλη ταραχή, είχε πάλι τρελό αέρα και βροχή εδώ στη Χαλκιδική. Μας ξύπνησε ο θόρυβος και σκεφτόμουν μην πάθουμε πάλι τα ίδια με το καλοκαίρι (ήταν εφιαλτικό αυτό που έζησα τότε και ήμουν μόνη στο σπίτι) αλλά ευτυχώς ήταν πιο ελαφρύ. Απλά μπήκαν νερά από την εξώπορτα και σφουγγαρίζαμε συν του ότι είχαμε διακοπή ρεύματος και νερού... όταν πέσαμε για ύπνο είχα πονάκια και έντονη καούρα.....

Ευτυχώς το πρωί ήρθε το ρεύμα και το νερό και ο καιρός είναι απλά μουντός. Τι κατάσταση και αυτή, να τρέμει το φυλλοκάρδι μας πλέον με τα καιρικά φαινόμενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Σπαστικό ναι...αλλά εγω ειμαι συνηθισμένη γιατί και παλαιότερα σηκωνόμουν μια φορά συνήθως το βραδυ για τουαλέτα. Τώρα βεβαια σηκωνομαι παραπανω!

Να μην κάθεσαι να πεινάς, φυσικά και να τρως! Εγω εφτιαξα μια σαλαταρα χθες, εβαλα και λιγο παξιμαδακι κι εκοψα και μια φετα γαλοπουλα, φουλαρα στα ντοματινια, ροκα, μαρουλι...μια γαβαθα εκανα! Χαχα

ωραία έφαγες!!σήμερα τι έχει το μενού?εμείς για βράδυ θα φάμε μπρόκολο σουφλέ!!με μπεικον,τυριά κ μπεσαμελ!!δν γίνεται αν δν πάμε πιέζει πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σε όλες!!!

Ξεκίνησα να απαντάω στις χτεσινές δημοσιεύσεις και τώρα διάβασα και των υπολοίπων....

@ΝΑΚΑ Περίμενα πως και πως τα νέα σου!!! Χαίρομαι τόσο πολύ!!! 

@Κύνθια Όμορφα νέα και ευχάριστα :)Με το καλό η Β επιπέδου. Και εμένα με μαλώνει για τα κιλά και είμαι +7κιλά (τρώω βέβαια, δε θα το αρνηθώ)

Κορίτσια εγώ σήμερα τα ξημερώματα πέρασα μεγάλη ταραχή, είχε πάλι τρελό αέρα και βροχή εδώ στη Χαλκιδική. Μας ξύπνησε ο θόρυβος και σκεφτόμουν μην πάθουμε πάλι τα ίδια με το καλοκαίρι (ήταν εφιαλτικό αυτό που έζησα τότε και ήμουν μόνη στο σπίτι) αλλά ευτυχώς ήταν πιο ελαφρύ. Απλά μπήκαν νερά από την εξώπορτα και σφουγγαρίζαμε συν του ότι είχαμε διακοπή ρεύματος και νερού... όταν πέσαμε για ύπνο είχα πονάκια και έντονη καούρα.....

Ευτυχώς το πρωί ήρθε το ρεύμα και το νερό και ο καιρός είναι απλά μουντός. Τι κατάσταση και αυτή, να τρέμει το φυλλοκάρδι μας πλέον με τα καιρικά φαινόμενα.....

Σε ευχαριστω!!! Εγω παλι δν τρωω τελοσπαντων δν μπορω να κανω κατι αλλο γτ προσπαθω...ναι εσας σας πιανει ο καιρος....υπομονη...ειναι τρομακτικα αυτα τα καιρικα φαινομαινα γτ δν ξερεις παντα τι εξελιξη θα εχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σε ευχαριστω!!! Εγω παλι δν τρωω τελοσπαντων δν μπορω να κανω κατι αλλο γτ προσπαθω...ναι εσας σας πιανει ο καιρος....υπομονη...ειναι τρομακτικα αυτα τα καιρικα φαινομαινα γτ δν ξερεις παντα τι εξελιξη θα εχουν…

Ίσως είναι και φάσεις αυτές με τα κιλά..... μπορεί σε έναν μήνα να μπούνε μαζεμένα και στον επόμενο να μπει μισό με ένα κιλό..... μπράβο σου πάντως που προσέχεις.....

Ναι, και φοβάμαι ότι πλέον με τέτοια καιρικά φαινόμενα θα έχουμε να κάνουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Καλημέρα @Kit1982 ❤️ 

Σίγουρα εάν οι γιατροί μας εντόπιζαν την παραμικρή υποψία θα μας περνούσαν από κόσκινο. 

Θύμισε μου πότε έχεις Β επιπέδου; Να δεις ένα υγιέστατο μπεμπάκι όπως και το πρώτο σου παιδάκι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καρδούλα μου!! Σίγουρα θα μας κοσκινιζαν.

Β επιπέδου έχω στις 17 Οκτωβρίου. Δεν περνάνε οι ημέρες. Κόλλησαν. Εσύ πώς είσαι;

@ΝΑΚΑ συγχαρητήρια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

ωραία έφαγες!!σήμερα τι έχει το μενού?εμείς για βράδυ θα φάμε μπρόκολο σουφλέ!!με μπεικον,τυριά κ μπεσαμελ!!δν γίνεται αν δν πάμε πιέζει πολύ!!

Καλημερα γλυκουλα!! Κάποιες φορές νιώθεις και σαν μπούκωμα; Για δευτερόλεπτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καρδούλα μου!! Σίγουρα θα μας κοσκινιζαν.

Β επιπέδου έχω στις 17 Οκτωβρίου. Δεν περνάνε οι ημέρες. Κόλλησαν. Εσύ πώς είσαι;

@ΝΑΚΑ συγχαρητήρια!! 

@Kit1982 όλα καλά, εδώ δουλίτσα στο γραφείο.... (και κλασσικά στα κενά μου χωμένη σε σελίδες με βρεφικά χαχαχαχα)

Εδώ και μερικές ημέρες νοιώθω κάτι περίεργο, ακριβώς κάτω από το αριστερό πλευρό, νοιώθω μια "κίνηση" σα να σέρνεται κάτι εκεί πέρα. Διαρκεί λίγο και δεν είναι ενοχλητική αλλά μου κάνει εντύπωση. Να είναι τόσο ψηλά το μωρό το αποκλείω.... θα ρωτήσω και το γιατρό γιατί μου κάνει πολλή εντύπωση. 

Επίσης, μιας και βλέπω είδη βρεφικά και θα ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις αγορές, ξέρετε εάν γίνονται και σε αυτά εκπτώσεις το διάστημα του Νοεμβρίου; Αν και όπως το κόβω, τότε θα γίνει η μεγάλη παραγγελία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

@Kit1982 όλα καλά, εδώ δουλίτσα στο γραφείο.... (και κλασσικά στα κενά μου χωμένη σε σελίδες με βρεφικά χαχαχαχα)

Εδώ και μερικές ημέρες νοιώθω κάτι περίεργο, ακριβώς κάτω από το αριστερό πλευρό, νοιώθω μια "κίνηση" σα να σέρνεται κάτι εκεί πέρα. Διαρκεί λίγο και δεν είναι ενοχλητική αλλά μου κάνει εντύπωση. Να είναι τόσο ψηλά το μωρό το αποκλείω.... θα ρωτήσω και το γιατρό γιατί μου κάνει πολλή εντύπωση. 

Επίσης, μιας και βλέπω είδη βρεφικά και θα ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις αγορές, ξέρετε εάν γίνονται και σε αυτά εκπτώσεις το διάστημα του Νοεμβρίου; Αν και όπως το κόβω, τότε θα γίνει η μεγάλη παραγγελία....

Eγω βρε κοριτσια ειμαι πελαγωμενη στο θεμα βρεφικα..Με δωματιο-καροτσι ειμαι οκ, το 'χω υπο έλεγχο..Αλλα για τα αλλα δεν εχω ιδεα..Πηγαμε προχθες στο σουπερ κ κοιτουσα πανες (ετσι για μια πρωτη επαφη) κ λεω ποιες να παιρνω(γιατι θα πρεπει πριν γεννηθει το παιδι να εχεις ενα back up για 40 μερες σιγουρα)..Ειδα αυτες τις Agnotis, τις προωθουν και στο Instagram αρκετα, αλλα θα ειναι καλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Eγω βρε κοριτσια ειμαι πελαγωμενη στο θεμα βρεφικα..Με δωματιο-καροτσι ειμαι οκ, το 'χω υπο έλεγχο..Αλλα για τα αλλα δεν εχω ιδεα..Πηγαμε προχθες στο σουπερ κ κοιτουσα πανες (ετσι για μια πρωτη επαφη) κ λεω ποιες να παιρνω(γιατι θα πρεπει πριν γεννηθει το παιδι να εχεις ενα back up για 40 μερες σιγουρα)..Ειδα αυτες τις Agnotis, τις προωθουν και στο Instagram αρκετα, αλλα θα ειναι καλες;

Μια χαρα εισαι...εγω ακομα ψαχνω καροτσι και κουνια!! Οσο για τις πανες γνωμη μου μπορεις να παρεις και απο διαφορες μαρκες γτ θα τις δεις στο μωρο σου πως θα το βολεψουν πχ διαροες , αλλεργιες κτλ...οι πανες θελουν δοκιμη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

@Kit1982 όλα καλά, εδώ δουλίτσα στο γραφείο.... (και κλασσικά στα κενά μου χωμένη σε σελίδες με βρεφικά χαχαχαχα)

Εδώ και μερικές ημέρες νοιώθω κάτι περίεργο, ακριβώς κάτω από το αριστερό πλευρό, νοιώθω μια "κίνηση" σα να σέρνεται κάτι εκεί πέρα. Διαρκεί λίγο και δεν είναι ενοχλητική αλλά μου κάνει εντύπωση. Να είναι τόσο ψηλά το μωρό το αποκλείω.... θα ρωτήσω και το γιατρό γιατί μου κάνει πολλή εντύπωση. 

Επίσης, μιας και βλέπω είδη βρεφικά και θα ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις αγορές, ξέρετε εάν γίνονται και σε αυτά εκπτώσεις το διάστημα του Νοεμβρίου; Αν και όπως το κόβω, τότε θα γίνει η μεγάλη παραγγελία....

Ναι εννοειται οτι θα περιμενουμε τις εκπτωσεις Νοεμβριου...αλλωστε προλαβαινουμε...!! Τι ωραια που ηρθε σιγα σιγα η ωρα για τις αγορες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σε όλες!!!

Ξεκίνησα να απαντάω στις χτεσινές δημοσιεύσεις και τώρα διάβασα και των υπολοίπων....

@ΝΑΚΑ Περίμενα πως και πως τα νέα σου!!! Χαίρομαι τόσο πολύ!!! 

@Κύνθια Όμορφα νέα και ευχάριστα :)Με το καλό η Β επιπέδου. Και εμένα με μαλώνει για τα κιλά και είμαι +7κιλά (τρώω βέβαια, δε θα το αρνηθώ)

Κορίτσια εγώ σήμερα τα ξημερώματα πέρασα μεγάλη ταραχή, είχε πάλι τρελό αέρα και βροχή εδώ στη Χαλκιδική. Μας ξύπνησε ο θόρυβος και σκεφτόμουν μην πάθουμε πάλι τα ίδια με το καλοκαίρι (ήταν εφιαλτικό αυτό που έζησα τότε και ήμουν μόνη στο σπίτι) αλλά ευτυχώς ήταν πιο ελαφρύ. Απλά μπήκαν νερά από την εξώπορτα και σφουγγαρίζαμε συν του ότι είχαμε διακοπή ρεύματος και νερού... όταν πέσαμε για ύπνο είχα πονάκια και έντονη καούρα.....

Ευτυχώς το πρωί ήρθε το ρεύμα και το νερό και ο καιρός είναι απλά μουντός. Τι κατάσταση και αυτή, να τρέμει το φυλλοκάρδι μας πλέον με τα καιρικά φαινόμενα.....

Ω ρε κοπέλα μου τί αγχος τραβάτε, τί ταλαιπωρία!

Κι εσυ +7; Μόνο εγω ειμαι η χοντρή εδω μεσα +8; χαχαχαχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

ωραία έφαγες!!σήμερα τι έχει το μενού?εμείς για βράδυ θα φάμε μπρόκολο σουφλέ!!με μπεικον,τυριά κ μπεσαμελ!!δν γίνεται αν δν πάμε πιέζει πολύ!!

Όντως πιέζει πολύ! Εγω σημερα θα φαω σουβλάκι❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Eγω βρε κοριτσια ειμαι πελαγωμενη στο θεμα βρεφικα..Με δωματιο-καροτσι ειμαι οκ, το 'χω υπο έλεγχο..Αλλα για τα αλλα δεν εχω ιδεα..Πηγαμε προχθες στο σουπερ κ κοιτουσα πανες (ετσι για μια πρωτη επαφη) κ λεω ποιες να παιρνω(γιατι θα πρεπει πριν γεννηθει το παιδι να εχεις ενα back up για 40 μερες σιγουρα)..Ειδα αυτες τις Agnotis, τις προωθουν και στο Instagram αρκετα, αλλα θα ειναι καλες;

Όπως έίπε και η @Κύνθια μην προμηθευτείς πολλές πάνες γιατί δεν ξερεις ποια θα ταιριάξει στο δερματάκι του μωρού σου. Πάρε κανα πακετο για δοκιμή και βλέπεις...εγώ για Babylino ακούω πως είναι οι πιο οκ, δεν ξερω βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου δεν εχω καταληξει σε ΤΙΠΟΤΑ στο θεμα βρεφικα...και πραγματικα πρεπει σιγα σιγα να τα αποφασιζουμε και να ψωνιζουμε γιατι καποια επιπλα εχουν ενα μηνα χρονο παραδοσης κι εγω θελω στις γιορτες το δωματιο να ειναι πανετοιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Εγώ κορίτσια μου δεν εχω καταληξει σε ΤΙΠΟΤΑ στο θεμα βρεφικα...και πραγματικα πρεπει σιγα σιγα να τα αποφασιζουμε και να ψωνιζουμε γιατι καποια επιπλα εχουν ενα μηνα χρονο παραδοσης κι εγω θελω στις γιορτες το δωματιο να ειναι πανετοιμο!

Ναι και εγω γιορτες θελω ολα ετοιμα!!! Εμενα με βασανιζει λιγο το θεμα καροτσι...τα αλλα πανω κανω θα τα κανω πιο ευκολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Όντως πιέζει πολύ! Εγω σημερα θα φαω σουβλάκι❤❤❤❤❤❤

Φαε ενα και για μενα!! Χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Eγω βρε κοριτσια ειμαι πελαγωμενη στο θεμα βρεφικα..Με δωματιο-καροτσι ειμαι οκ, το 'χω υπο έλεγχο..Αλλα για τα αλλα δεν εχω ιδεα..Πηγαμε προχθες στο σουπερ κ κοιτουσα πανες (ετσι για μια πρωτη επαφη) κ λεω ποιες να παιρνω(γιατι θα πρεπει πριν γεννηθει το παιδι να εχεις ενα back up για 40 μερες σιγουρα)..Ειδα αυτες τις Agnotis, τις προωθουν και στο Instagram αρκετα, αλλα θα ειναι καλες;

Όταν γέννησε η αδερφή μου της πήγα το κουτί με προϊόντα περιποίησης για το βρέφος, και περιείχε και πάρα πολλές πάνες.

Έμεινε πολύ ευχαριστημένη απ' όσο μου είπε.

Αλλά και εγώ συμφωνώ να δοκιμάσουμε διάφορες μάρκες μέχρι να καταλήξουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...