Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Γιατι; Τι εγινε; Και εγω omnigen εχω και στην πρωτη μου κόρη κ τωρα... Αστα φιλεναδα.... 2-3 μερες τωρα αρχισα και εγω αλλα σε πιο σοφτ κατασταση μα φυσικα και κραταω την κοιλια μ γιατι νιωθω οτι η μικρη σπρωχνει αρκετα αυτες τις μερες.... κλωτσιες και σεισμος συνεχως.... εγω τελικα παρεμεινα στα 9κιλα και ποιλια μικρη αλλα απ οσο φαινεται ειναι ιδιες στα κιλα με την πρωτη μου (στην κορη μ ειχα παρει 19 κιλα και βγηκε 3.600) τελικα δεν παιζει ρολο  παρε το γιατρο κ μιλα μαζι του γιατι οπως τα λες κ τα περιγραφεις πολυ ζορικα σε βλεπω.... Κοριτσι μου να χαιρεσε τα παιδακια σου!!! Να είναι γερά και καλότυχα!!! ❤️   σχετικα με το μπανάκι που σας ειδα να γραφετε, εμενα δε με βολεψε καθολου και ειδικα το πρωτο καιρο στο χερι στο νιπτηρα. Μετα εβαζα πεσετουλα κατω στη μπανιερα και μαξιλαρακι και την επλενα γιατι τα μπανακια γλυστρανε πολυ και ειναι αβολα για εμενα...
    • Πολύ θετικά τα παραδείγματα που έχεις !!! Πράγματι μπροστα στο θαύμα μιας νέας ζωής δεν είναι τίποτα οι ενέσεις, απλά είναι μέχρι να γίνει μέρος της καθημερινότητας! Άλλωστε ειμαστε φτιαγμένες για τα δύσκολα! Τι να πω ελπίζω να είναι κοντά ! Είμαι στην φάση που περιμένω να κάνω το τεστακι μου αλλά δεν έχω συμπτώματα όπως την προηγούμενη φορά που ήταν πολύ έντονα, οπότε είναι σαν ήδη να έχω προχωρήσει και να σκέφτομαι τον επόμενο κύκλο! Νιώθω όμως πιο ήρεμη μετά την αποξεση και με περισσότερη υπομονή! Πίστευα ότι θα ήμουν πολύ ανυπόμονη, όμως σκέφτομαι ότι και το σώμα μου θέλει το χρόνο του ! 
    • Την πέρασα για δεύτερη φορά....ευτυχώς αυτή ήταν με καλύτερες συνθήκες.... Σε ευχαριστώ πολύ...το πιστεύω ότι θα πάνε ΟΛΑ περίφημα....για ΟΛΕΣ μας... Υπομονή μέχρι τις 26 που θα κάνω χοριακή! Και σε σένα εύχομαι να πάνε ΟΛΑ καλά!
    • Τελεια!!!!!Περασες ολη την διαδικασια!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!!Τις καλυτερες ευχες μου!!!!!!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...