Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• μπράβο κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Να σου ζήσει η μπουμπούκα σου!! Καλή ανατροφή!! 
    • @kppm τέλεια μπράβο κορίτσι μου με το ο σπυ εύχομαι !!!!!   @niki94 μας εύχομαι να ακολουθήσουμε το δρόμο της .......
    • Κοριτσια μου εμεις ακομα δεν εχουμε παντρευτει ..ομως μπορω να πω πως τ φλεβαρη κλεινουμε 7 χρονια τα 2,5 μενουμε μαζι και μαγειρευω καθε μερα στην αρχη μου ηταν δυσκολο μιας και ειχε συνηθισει να μου μαγειρευει η μητερα μου και να τα εχω ετοιμα ... ομως αυτο αλλαξε και πλεον τα κανω εγω αυτα 🥰😊 γλυκα κανω σε γιορτες μονο δεν τρωμε συνεχεια γλυκα ομως οταν κανω τα απολαμβανουμε για τα καλα ... οταν γνωριστηκαμε ημουνα 50 μιας κ ημουνα πιο μικουλα... τωρα ειμαι 68 μπορω να πω πωδ κρατιεμαι και λιγο αλλιως θα ξεφυγω...  δεν ξερω τι θα γινει οταν με το καλο παντρευτουμε αλλα μακαρι να μεινουν ολα  τα αλλα που εχουμε τωρα 😊🥰  
    • a ok εγώ είχα το βραχύ οπότε μη σου λέω βλακείες γιατί προφανώς είναι εντελώς άλλο! όταν λέω 20 δεν εννοώ 20 ωάρια, έτσι; εννοώ 20 χιλιοστά! το πλήθος των ωαρίων δεν αλλάζει όσα είδατε αυτά είναι... το καλό είναι πως είναι όλα αρκετά μεγάλα οπότε θα είναι λογικά κ ώριμα όταν τα πάρετε! την ovitrel θα την κάνεις 36 ωρες πριν τη ωοληψία λογικά, τότε τη δίνουν... Όλα καλά θα σου πάνε μην ανησυχείς! κ γω το σκεφτόμουν λίγο για τη μέθη αλλά είναι πολύ ελαφριά ως νάρκωση μην ανησυχείς! σε ποιο κέντρο είσαι; 
    • Μπήκαμε με πρόκληση 12μιση το βράδυ και γέννησα φυσιολογικά 12 το μεσημεράκι μια μπουμπούκα πανέμορφη 3600.Νιωθω ευλογία κ ευτυχία. Να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας ❣️
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...