Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μπράβο πολύ ωραία !!! Τι εβδομάδα είσαι ; Εμένα doppler με έβαλε 30η και 35η λόγω δβ κύησης . Ήταν 1500 30η και 29η 1300. Μου είπε είναι κανονικό . Με είχαν λαχταρησει ...
    • Συγχαρητήρια! Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια παραπάνω, ασε τα τεστ κ κάνε μια χοριακή να ξέρεις που βρίσκεσαι! Βέβαια επεσε σκ κ υπομονή ως τη Δευτέρα... καλύτερα θα δεις κ ενα τεράστιο νούμερο
    • Μπραβοοοο βουρ για χοριακη!!όλα καλά εύχομαι ,καλώς να ορίσει το μωράκι σου!!
    • Συγχαρητηριααα !!!! ♥️♥️
    • Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια !!!!! Τοκετος :καισαρικη  Εμπειρια :απιστευτη  Μαιευτηριο στον οροφο ετσι και ετσι  Ικανοποιηση αρκετη απο τα ατομα που ηταν κατω στον τοκετο .απο τακοριτσια στον οροφο δυσαρεστημενη διοτι δεν βοηθησαν σχεδον καθολου στο θηλασμο τις παρακαλαγαμε ερχοντουσαν 1λεπτο κ εφευγαν. Ανεβασα πυρετο μεχρι 38 την τελευταια μερα διανυκτερευσης μου ειπαν οτι ειναι απο το γαλα που κατεβαινει. Η μπεμπα μου γεννηθηκε 2890 και η εξοδος ηταν 2590.Στη πραξη με το στηθος δεν τα καταφερνουμε κοιμαται πολυ ευκολα και τραυματιζει τις θηλες  Ζητησα και δοκιμασα το θηλαστρο του νοσοκομειου κ εβγαζα γυρω στα 9 ml .(,απογοητευση)η παιδιατρος συνεστησε κ σκονη.τωρα ειμαστε σπιτι πηρα 1 οικιακο θηλαστρο ηλεκτρονικο και το λιγοτερο που βγαζω ειναι 25ml ομως παρατηρω οτι το στηθος σταζει ...δεν ξερω τι να κανω !!!!εσεις πως πατε,?και εμενα πνιγηκε ..1 φορα με τη σκονη frezylack silver 1 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...