Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλησπερα κοριτσι μου! Σου ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου! εγω εκανα μια σπερματεγχυση πριν παω για εξωσωματικη. Δεν πετυχε, αλλα ειχαμε και οι 2 θεματα. θα σου προτεινα να παρει βιταμινουλες ο αντρας σου (συνηθως Profertil συστηνουν), να κανει ασκηση και διατροφη πλουσια σε βιταμινες για να ενισχυθει το σπερμα και μετα απο 3 μηνες να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα για να δειτε αν εχει βελτιωθει. Εμας ο γιατρος μας ειπε οτι η σπερματεγχυση ειναι λιγο πιο ενισχυμενη απο τη φυσικη συλληψη και παιζει ρολο και πολυ η ψυχολογια. ευχομαι να εχεις θετικο τεστακι σε λιγες μερες!
    • Σ ευχαριστούμε πολύ για την αισιοδοξία που μας μετέφερες! Να είναι παντα γερό κ τυχερό το θαυματακι σου! Αν μπορείς, θα ήθελα κ εγώ να μου πεις το γιατρό σου κ το κέντρο. Ευχαριστώ
    • Ο γιατρος στα προτεινε;
    • Καλησπερα κοριτσια. Εχω καιρο να μπω και λογω υποχρεωσεων και συνειδητα για να μην τα σκεφτομαι και αγχωνομαι περισσοτερο. Χαιρομαι που ειχαμε πολλα θετικα τεστακια μετα τις γιορτες! Ευχομαι και σε ολες οι υπολοιπες με πολλα γερα σπορακια! @Αννια27 βαλε με 6/2 αν και θα αργησω μαλλον γιατι δεν εχω κανει ακομα ωορρηξια! 
    • Καλως το κοριτσι!!!Σε ποιο μηνα προσπαθειων εισαι;;;; Το καταλαβαινω αυτο με τη δουλεια. Δεν υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξεις ποστο; αν κ πιστευω οτι η ορθοστασια δεν επηρεαζει τοσο οσο το κουβαλημα. Και σιγουρα δεν επηρεαζει τη συλληψη! Οταν ομως με το καλο μεινεις εγκυος(ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου) θα κοψεις τα κουβαληματα!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...