Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου! Τέλεια! Πήρες και τα αποτελέσματα PappA η οχι; Φυλο ειδατε;

Εγώ αυριο το πρωί εχω την αυχενική κι είμαι λίγο αγχωμένη

Οχι ακόμα... Ναι μπεμπακο μας είπε...ψυχραιμία ολα καλα θα ειναι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Το ξέρω κοπέλα μ κ σε ευχαριστώ, βοηθας κ μονο που απάντησες? είναι λογικό να αγχωνομαστε να πανε ολα καλά!βοηθάει όμως κι οταν ολα αυτα τα μοιράζεσαι κ ξέρεις οτι δεν είσαι μονη!

Βοηθάει πολύ, το ξέρω. Όλα θα πάνε καλά. Εδώ είμαστε για να βοηθάμε και να στηρίζουμε η μία την άλλη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Οχι ακόμα... Ναι μπεμπακο μας είπε...ψυχραιμία ολα καλα θα ειναι ❤️

Αγοραρος ε;;; Αντε, με το καλο! κι εγω αυτο διαισθανομαι πως έχω...αχ, σε λίγες ώρες εύχομαι να ηρεμήσω ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Αγοραρος ε;;; Αντε, με το καλο! κι εγω αυτο διαισθανομαι πως έχω...αχ, σε λίγες ώρες εύχομαι να ηρεμήσω ❤

Καλή επιτυχία για αύριο κοπέλα μου!❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την τρελοπαρεα χαχαχααα Στα κορίτσια που έχουν τώρα Αυχενική καλή επιτυχία. Περιμένουμε τα νέα σας

@Ροζ καλημέρα και συγχαρητήρια κορίτσι μου! Και εγώ από εξωσωματικη είμαι. Όταν λες κυστες από τα φάρμακα, εννοείς από την διέγερση ή από τις ενέσεις της προγεστερόνης; Γιατί και εγώ κατά διαστήματα έχω γορμπαλακια στην κοιλιά από τα φάρμακα αλλά δεν το έχω πει στον γιατρό. Νόμιζα ότι συμβαίνει συχνά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Λογικό είναι να σου φαίνεται κάπως αλλά όλα αυτά θα επανέλθουν.

Το δωράκι του Θεού που αναπνέει μέσα σου θα σε ανταμείψει για κάθε ανησυχία, για καθετί που τώρα σου φαίνεται δύσκολο ή περίεργο.

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ας γνωριστούμε καλύτερα.

Πόσο χρονών είστε; Εγώ 29 :-)

Καλημέρα κορίτσια..Εγω είμαι 31 και είμαι από τη Θεσσαλονίκη..

@Ροζ μην αγχώνεσαι.Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο η κατανάλωση νερού..Σκέψου ότι υπάρχει και αυξημένη κατακράτηση υγρών αυτό το διάστημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλημέρα σε όλη την τρελοπαρεα χαχαχααα Στα κορίτσια που έχουν τώρα Αυχενική καλή επιτυχία. Περιμένουμε τα νέα σας

@Ροζ καλημέρα και συγχαρητήρια κορίτσι μου! Και εγώ από εξωσωματικη είμαι. Όταν λες κυστες από τα φάρμακα, εννοείς από την διέγερση ή από τις ενέσεις της προγεστερόνης; Γιατί και εγώ κατά διαστήματα έχω γορμπαλακια στην κοιλιά από τα φάρμακα αλλά δεν το έχω πει στον γιατρό. Νόμιζα ότι συμβαίνει συχνά 

Κοπελα μ Καλημέρα απο τη διέγερση κ το υγρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!λοιπόν σήμερα ήρθε να προστεθεί ακομη ενα αγχος στην ολη μ κατάσταση. Λοιπόν χτες έκλεισα την 6 εβδομάδα. Μεχρι λοιπόν την Δευτέρα ειχα ανακατεματα χαλια! Τη Δευτέρα δε ολη μέρα. Κ παρακαλεσα κ λεω μακάρι να μου περάσουν κ να ευχαριστηθω την εγκυμοσύνη!λοιπόν απο χτες σηκωθηκα κ ήμουν μια χαρά κ σήμερα, έφαγα κιόλας!τωρα λοιπόν θα σας τρελανω, εισακούστηκαν οι προσευχές μ ή εχει γίνει κατι αλλο κακό?μου κάνει εντύπωση που τη Δευτέρα ήμουν χάλια μαυρα κ την Τρίτη κ σήμερα τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια σας Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!λοιπόν σήμερα ήρθε να προστεθεί ακομη ενα αγχος στην ολη μ κατάσταση. Λοιπόν χτες έκλεισα την 6 εβδομάδα. Μεχρι λοιπόν την Δευτέρα ειχα ανακατεματα χαλια! Τη Δευτέρα δε ολη μέρα. Κ παρακαλεσα κ λεω μακάρι να μου περάσουν κ να ευχαριστηθω την εγκυμοσύνη!λοιπόν απο χτες σηκωθηκα κ ήμουν μια χαρά κ σήμερα, έφαγα κιόλας!τωρα λοιπόν θα σας τρελανω, εισακούστηκαν οι προσευχές μ ή εχει γίνει κατι αλλο κακό?μου κάνει εντύπωση που τη Δευτέρα ήμουν χάλια μαυρα κ την Τρίτη κ σήμερα τίποτα. 

Ειναι μέρες και μερες..Υπηρχαν μερες που ημουν χαλια μαυρα και καποιες ημουν καλυτερα..Παρατηρουσα πως οταν ημουν στη δουλεια ημουν απολυτως χαλια..Ισως λοιπον ηταν και σ'ενα ποσοστο ψυχολογικο το θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ειναι μέρες και μερες..Υπηρχαν μερες που ημουν χαλια μαυρα και καποιες ημουν καλυτερα..Παρατηρουσα πως οταν ημουν στη δουλεια ημουν απολυτως χαλια..Ισως λοιπον ηταν και σ'ενα ποσοστο ψυχολογικο το θεμα..

Λες?μακάρι να είναι έτσι!κ το μωράκι μ ν είναι Καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ροζ είπε:

Λες?μακάρι να είναι έτσι!κ το μωράκι μ ν είναι Καλά!!!

Θα ειναι μην ανησυχεις καθολου γι'αυτο..Ολες τις ιδιες σκεψεις καναμε και κανουμε..Καθε φορα που ''κλεινει'' ενα αγχος, γεννιεται ενα αλλο..Και στο λεει η ''θεα του αγχους'', χαχχαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Θα ειναι μην ανησυχεις καθολου γι'αυτο..Ολες τις ιδιες σκεψεις καναμε και κανουμε..Καθε φορα που ''κλεινει'' ενα αγχος, γεννιεται ενα αλλο..Και στο λεει η ''θεα του αγχους'', χαχχαχ!

Αχ!μακάρι κοπέλα μ!μεχρι την άλλη εβδομάδα θα τρελαθω από το αγχος μου!εσυ ειχες συμπτώματα ναυτιας?κ να σου σταματησαν τοσο νωρις ξαφνικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ροζ είπε:

Αχ!μακάρι κοπέλα μ!μεχρι την άλλη εβδομάδα θα τρελαθω από το αγχος μου!εσυ ειχες συμπτώματα ναυτιας?κ να σου σταματησαν τοσο νωρις ξαφνικα?

Εγω ειχα μονιμο στομαχοπονο που μου γυρνουσε καποιες φορες σε αναγουλες και σπανιοτερα σε εμετο..Κομμενη μαχαιρι η ορεξη και καθολου ενεργεια..Απο την 11η εβδομαδα ανεκτησα σταδιακα την ενεργεια μου και διχως να το καταλαβω επανηλθα..Ακομα βεβαια δεν ειμαι 100% τελεια (ειμαι 13 εβδομαδων).Αλλα πλεον τρωω μεγαλυτερες ποσοτητες φαγητου και σκεψου οτι καταφερα να κατεβω για δουλειες στο κεντρο της πολης..Ολα θα στρωσουν απλα παντα ελεγα και χειροτερα να ημουν δεν θα ελεγα κατι..Το μωρο να ηταν καλα κ ας υπεφερα εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Εγω ειχα μονιμο στομαχοπονο που μου γυρνουσε καποιες φορες σε αναγουλες και σπανιοτερα σε εμετο..Κομμενη μαχαιρι η ορεξη και καθολου ενεργεια..Απο την 11η εβδομαδα ανεκτησα σταδιακα την ενεργεια μου και διχως να το καταλαβω επανηλθα..Ακομα βεβαια δεν ειμαι 100% τελεια (ειμαι 13 εβδομαδων).Αλλα πλεον τρωω μεγαλυτερες ποσοτητες φαγητου και σκεψου οτι καταφερα να κατεβω για δουλειες στο κεντρο της πολης..Ολα θα στρωσουν απλα παντα ελεγα και χειροτερα να ημουν δεν θα ελεγα κατι..Το μωρο να ηταν καλα κ ας υπεφερα εγω..

Το θέμα είναι ότι εμένα κόπηκαν στην 6  κ Τώρα μια χαρά. Εσένα σ κόπηκαν φυσιολογικά στην εβδομάδα δηλαδή που κόβονται. Θα δείξει υπομονή θα κανω 4 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Λογικό είναι να σου φαίνεται κάπως αλλά όλα αυτά θα επανέλθουν.

Το δωράκι του Θεού που αναπνέει μέσα σου θα σε ανταμείψει για κάθε ανησυχία, για καθετί που τώρα σου φαίνεται δύσκολο ή περίεργο.

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ας γνωριστούμε καλύτερα.

Πόσο χρονών είστε; Εγώ 29 :-)

Εγώ 37 ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Το θέμα είναι ότι εμένα κόπηκαν στην 6  κ Τώρα μια χαρά. Εσένα σ κόπηκαν φυσιολογικά στην εβδομάδα δηλαδή που κόβονται. Θα δείξει υπομονή θα κανω 4 ημέρες.

Μπορει να μη σου κοπηκαν..Και σκεψου οτι καθε γυναικα εχει το δικο της τροπο να αντιδραει στην εγκυμοσυνη..Εμενα η μαμα , η θεια μου αλλα και η γιαγια μου δεν ειχαν συμπτωματα εγυμοσυνης..Ουτε αναγουλες ουτε τπτ..Ενω εγω αντεδρασα ετσι..Ειναι στον καθε οργανισμο..Αν παντως σε αγχωνει το οτιδηποτε μη ντρεπεσαι και πανε νωριτερα στον γιατρο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας και από μένα όλα καλα με την αυχενική διαφάνεια μας είπε όλα μια χαρά???? περιμένουμε την pappA τώρα επειδή μένω Αγγλία μου είπαν ότι αν είναι κάτι θα με πάρουν τηλέφωνο αν όχι θα μου ερθουν ταχυδρομικά τα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα όλα καλα με την αυχενική διαφάνεια μας είπε όλα μια χαρά???? περιμένουμε την pappA τώρα επειδή μένω Αγγλία μου είπαν ότι αν είναι κάτι θα με πάρουν τηλέφωνο αν όχι θα μου ερθουν ταχυδρομικά τα αποτελέσματα! 

Συγχαρητήρια! Μπράβο κορίτσι μου! ❤❤❤ Πόση ώρα πήρε η εξεταση; Σου είπαν φύλο μωρου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα όλα καλα με την αυχενική διαφάνεια μας είπε όλα μια χαρά???? περιμένουμε την pappA τώρα επειδή μένω Αγγλία μου είπαν ότι αν είναι κάτι θα με πάρουν τηλέφωνο αν όχι θα μου ερθουν ταχυδρομικά τα αποτελέσματα! 

Τέλεια! Φυλο μαθατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Μόλις ανακάλυψα την ενότητά σας.

Εγώ διανύω τη 13η εβδομάδα (ΠΗΤ 08/02) και την Παρασκευή έχουμε την αυχενική διαφάνεια.

Καλές εγκυμοσύνες σε όλες μας και γερά μωράκια!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! 

Όλα καλά κι εμείς με την αυχενική, ξάπλα αραζε με το χερι πισω απο το κεφάλι! Ειδαμε κσι πάθαμε να γυρίσει!

Ιt's a boy!

 

@Ροζ αγαπη μου γλυκια να μην ανησυχεις, αυτα εχουν σκαμπανεβασματα. Εμενα στην 6η μου εξαφανιστηκε το 1 απο τα 2 συμπτωματα δηλαδη το πρησμενο στηθος. Μετα τελικα ξαναμεγαλωσε, μετα επεσε και τωρα παλι τουμπανο. Αυτα αλλαζουν καρδουλα μου, μην φοβασαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! 

Όλα καλά κι εμείς με την αυχενική, ξάπλα αραζε με το χερι πισω απο το κεφάλι! Ειδαμε κσι πάθαμε να γυρίσει!

Ιt's a boy!

 

@Ροζ αγαπη μου γλυκια να μην ανησυχεις, αυτα εχουν σκαμπανεβασματα. Εμενα στην 6η μου εξαφανιστηκε το 1 απο τα 2 συμπτωματα δηλαδη το πρησμενο στηθος. Μετα τελικα ξαναμεγαλωσε, μετα επεσε και τωρα παλι τουμπανο. Αυτα αλλαζουν καρδουλα μου, μην φοβασαι.

Μπράβοοοοοοο.. Άντε άντε όλα με το καλό!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! 

Όλα καλά κι εμείς με την αυχενική, ξάπλα αραζε με το χερι πισω απο το κεφάλι! Ειδαμε κσι πάθαμε να γυρίσει!

Ιt's a boy!

 

@Ροζ αγαπη μου γλυκια να μην ανησυχεις, αυτα εχουν σκαμπανεβασματα. Εμενα στην 6η μου εξαφανιστηκε το 1 απο τα 2 συμπτωματα δηλαδη το πρησμενο στηθος. Μετα τελικα ξαναμεγαλωσε, μετα επεσε και τωρα παλι τουμπανο. Αυτα αλλαζουν καρδουλα μου, μην φοβασαι.

Μπράβο κοριτσάκι μου... Ολα καλα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! 

Όλα καλά κι εμείς με την αυχενική, ξάπλα αραζε με το χερι πισω απο το κεφάλι! Ειδαμε κσι πάθαμε να γυρίσει!

Ιt's a boy!

 

@Ροζ αγαπη μου γλυκια να μην ανησυχεις, αυτα εχουν σκαμπανεβασματα. Εμενα στην 6η μου εξαφανιστηκε το 1 απο τα 2 συμπτωματα δηλαδη το πρησμενο στηθος. Μετα τελικα ξαναμεγαλωσε, μετα επεσε και τωρα παλι τουμπανο. Αυτα αλλαζουν καρδουλα μου, μην φοβασαι.

Μπραβοο συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Κορίτσια πολύ αγόρι θα βγει τον Φεβρουάριο με το καλό!! ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...