Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου. Εγώ αρχισα να δυσκολεύομαι στον ύπνο, ποια; εγω!!! Τι αλλο θα ζησω;

@Starrr αχ Θεε μου κοντεύεις, πώς νιώθεις;

@Littleme τυρί με καρύδια στις 4;;; Εντάξει, τρελό! Χαχαχα. Κι εγω πειναω πολυ κι επισης ποναω πολύ στην πλάτη, στη δουλειά δεν την παλεύω πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Εγώ αρχισα να δυσκολεύομαι στον ύπνο, ποια; εγω!!! Τι αλλο θα ζησω;

@Starrr αχ Θεε μου κοντεύεις, πώς νιώθεις;

@Littleme τυρί με καρύδια στις 4;;; Εντάξει, τρελό! Χαχαχα. Κι εγω πειναω πολυ κι επισης ποναω πολύ στην πλάτη, στη δουλειά δεν την παλεύω πια...

Καλημέρα ! Χθες πεινούσα πολύ . Τρόμαξα . Έτρωγα και δε χόρταινα. Μετρούσα ζάχαρο και πίεση όλα οκ. Έτρωγα και μετά από λόγο πάλι πείνα. Σήμερα ευτυχώς κοιμήθηκα σερί αλλά δε γύρισα πλευρό . Αυτή η λεκάνη , τα πλευρά και τα πόδια με εχουβ πεθανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Εγώ αρχισα να δυσκολεύομαι στον ύπνο, ποια; εγω!!! Τι αλλο θα ζησω;

@Starrr αχ Θεε μου κοντεύεις, πώς νιώθεις;

@Littleme τυρί με καρύδια στις 4;;; Εντάξει, τρελό! Χαχαχα. Κι εγω πειναω πολυ κι επισης ποναω πολύ στην πλάτη, στη δουλειά δεν την παλεύω πια...

Ότι θέλω να βγει. Κάθε πρωί ξυπνάω κ λέω στον αντρα μου.. Άλλη μια μέρα που δε έσπασαν τα νερά... ? Καλημέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ότι θέλω να βγει. Κάθε πρωί ξυπνάω κ λέω στον αντρα μου.. Άλλη μια μέρα που δε έσπασαν τα νερά... ? Καλημέρα!! 

Έχεις ακόμα χρόνο μέσα στη μέρα ...απλά χαλάρωσε και μην το σκεφτεσαι ... Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Έχεις ακόμα χρόνο μέσα στη μέρα ...απλά χαλάρωσε και μην το σκεφτεσαι ... Καλημέρα!

Χαλαρή είμαι.. Συνήθως σπάνε τα νερά βραδυνές ωρες??? τώρα θα περπατήσω μέχρι το σούπερ. Κάθε μέρα πάω κ παίρνω δύο πράγματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα! ?

Αύριο γίνομαι 24 εβδομάδων, δηλαδή κλείνω 6μηνο και ήδη αρχίζω να λαχανιάζω, όχι τόσο με το περπάτημα (μπορώ να κάνω και 10 χλμ) όσο με το αν ανέβω 3-4 σκάλες, αν σκύψω να απλώσω την μπουγάδα και ακόμα κι αν σκύψω να βάλω τον φορτιστή στην πρίζα. 

Κατά τα άλλα όλα καλά, σκέφτομαι να βγω στην αγορά τώρα στις εκπτώσεις και να πάρω καμια φαρδια μπλούζα ή κολάν γιατί φαίνομαι αστεία με τα πουλόβερ μου να έρχονται μέχρι το στήθος αντί για κοιλιά, χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλημέρααα! ?

Αύριο γίνομαι 24 εβδομάδων, δηλαδή κλείνω 6μηνο και ήδη αρχίζω να λαχανιάζω, όχι τόσο με το περπάτημα (μπορώ να κάνω και 10 χλμ) όσο με το αν ανέβω 3-4 σκάλες, αν σκύψω να απλώσω την μπουγάδα και ακόμα κι αν σκύψω να βάλω τον φορτιστή στην πρίζα. 

Κατά τα άλλα όλα καλά, σκέφτομαι να βγω στην αγορά τώρα στις εκπτώσεις και να πάρω καμια φαρδια μπλούζα ή κολάν γιατί φαίνομαι αστεία με τα πουλόβερ μου να έρχονται μέχρι το στήθος αντί για κοιλιά, χαχα

Καλημέρα κορίτσι είμαστε ακριβώς στα ίδια κι εγώ αύριο μπαίνω στην 25η εβδομάδα!!! Μπαίνουμε στον 7ο; Έχω διαβάσει ότι στην 28 η μπαίνουμε στον 7ο! Δεν έχω καταλάβει πως τα υπολογίζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλημέρααα! ?

Αύριο γίνομαι 24 εβδομάδων, δηλαδή κλείνω 6μηνο και ήδη αρχίζω να λαχανιάζω, όχι τόσο με το περπάτημα (μπορώ να κάνω και 10 χλμ) όσο με το αν ανέβω 3-4 σκάλες, αν σκύψω να απλώσω την μπουγάδα και ακόμα κι αν σκύψω να βάλω τον φορτιστή στην πρίζα. 

Κατά τα άλλα όλα καλά, σκέφτομαι να βγω στην αγορά τώρα στις εκπτώσεις και να πάρω καμια φαρδια μπλούζα ή κολάν γιατί φαίνομαι αστεία με τα πουλόβερ μου να έρχονται μέχρι το στήθος αντί για κοιλιά, χαχα

Ναι καλό θα είναι να εκμεταλλευτείς τις εκπτώσεις. Κ εγώ είχα πάρει πραγματάκια με τις εκπτώσεις του Αυγούστου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα κορίτσι είμαστε ακριβώς στα ίδια κι εγώ αύριο μπαίνω στην 25η εβδομάδα!!! Μπαίνουμε στον 7ο; Έχω διαβάσει ότι στην 28 η μπαίνουμε στον 7ο! Δεν έχω καταλάβει πως τα υπολογίζουν 

Φαντάζομαι πως μόλις κλείνουμε 6ο άρα μπαίνουμε στον 3ο τρίμηνο κι επομένως στον 7ο μήνα. 

Από την άλλη αν υπολογίσεις ότι κάθε μήνας έχει 4 εβδομάδες, άρα είναι λογικό στις 28 εβδομάδες να θεωρείσαι ότι είσαι/έκλεισες 7ο. 

Δεν ξέρω σίγουρα, με προβλημάτισες τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μόλις μπήκα 27η εβδομάδα και εγώ δεν βολεύομαι με τίποτα και πονάει η μέση και τα πλευρά. Έπαθα και γαστρεντερίτιδα και περνάω τέλεια......χαχαχα λοιπόν εδώ έχει πίνακα με εβδομάδες και μήνες. 

Screenshot_20191106-123735_Samsung Internet.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Χαλαρή είμαι.. Συνήθως σπάνε τα νερά βραδυνές ωρες??? τώρα θα περπατήσω μέχρι το σούπερ. Κάθε μέρα πάω κ παίρνω δύο πράγματα ?

Καλησπέρα κορίτσια! Άντε κοπέλα μου, κοντεύεις!! Με το καλό ο μπέμπης σου!! Θυμάμαι που έλεγες είχες μπόλικες συσπάσεις. Σωστα; Περπάτησα ένα τέταρτο προχθές και με έπιασαν για δύο ημέρες προπαρασκευαστικές. Συσπάσεις  Braxton λέγονται. Ξάπλα και για λίγες ημέρες παραπάνω μαγνήσιο. Είμαι 25η. Συμβαίνει μου είπε ο γιατρός. Το είχες και εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Άντε κοπέλα μου, κοντεύεις!! Με το καλό ο μπέμπης σου!! Θυμάμαι που έλεγες είχες μπόλικες συσπάσεις. Σωστα; Περπάτησα ένα τέταρτο προχθές και με έπιασαν για δύο ημέρες προπαρασκευαστικές. Συσπάσεις  Braxton λέγονται. Ξάπλα και για λίγες ημέρες παραπάνω μαγνήσιο. Είμαι 25η. Συμβαίνει μου είπε ο γιατρός. Το είχες και εσυ;

Ναι ναι συνεχώς... Κ συνεχίζουν.. Βέβαια τώρα έχουν πόνο. Άνοιγμα από κάτω νιώθω.. Συσπάσεις έχω. Εχει εμπεδωθεί... Αλλά είναι εγωιστής κ δε σπάει τα νερά. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι συνεχώς... Κ συνεχίζουν.. Βέβαια τώρα έχουν πόνο. Άνοιγμα από κάτω νιώθω.. Συσπάσεις έχω. Εχει εμπεδωθεί... Αλλά είναι εγωιστής κ δε σπάει τα νερά. ??

Σου το παιζει δυσκολος  ??? Αχ με το καλο κοπελα μου!! Οι συσπασεις σου ειχαν ξεκινησει και εσενα απο την 25η;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σου το παιζει δυσκολος  ??? Αχ με το καλο κοπελα μου!! Οι συσπασεις σου ειχαν ξεκινησει και εσενα απο την 25η;

Είχα ξεκινήσει 25η...πηρα μια εβδομάδα προγεστερόνη.... Ύστερα πάλι 30η...και πήρα άλλη μια εβδομάδα προγεστερόνη.... Μετά 33η κ πήρα προγεστερόνη πάλι μια εβδομάδα. Κ μετά δε ξανά πήρα... Το χουμε αφήσει για να μη επηρεάσει.. Που να έπινα κ πιο μετά...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις μπήκα στον 7ο μηνα . Είμαι στην 28 βδομάδα και οσο παω φουσκωνω και παραπάνω . Τελευταία με πιάνει μια τρελή λαιμαργία και δεν ξερω τι να φάω. Ακόμα και χορτατη να είμαι ανοίγω ντουλάπια, ψυγείο και ψάχνω κατι να τσιμπήσω..? Πραγματικά οσο και αν με επιανε παντα μια λαιμαργία και πριν μεινω εγκυος τωρα το παρακάνω . Προσπαθώ να μην τρωω γλυκα πολλα βεβαια και σφολιατες επειδη ο ενδοκρινολόγος μου ειπε να τα αποφεύγω . Αλλα ελα μου ντε που αυτα λιμπίζομαι πιο πολυ? Σας πιάνουν και εσας τετοιες λιγούρες ή μονο εγω

Επεξεργάστηκε από Giota83
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρχισα να τρώω κι εγώ πολύ, ειδικά ζυμαρικά και ό,τι έχει αλεύρι σχεδόν δεν το έτρωγα ποτέ, αλλά με την εγκυμοσύνη όλο τέτοια τρώω κι έχω και τύψεις που αντί να τρώω καλά, με τραβάει η σαβούρα. Και πατατάκια και κοκα κόλες που άντε να τα έπινα κ έτρωγα 1 φορά το χρόνο, τώρα τα θέλω συνέχεια. Κατά βάθος λέω μάλλον εγώ τα θέλω και δε φταίει η εγκυμοσύνη, άσχετα αν τα ρίχνω όλα στο μωρό. Πήρα και 8 κιλά, νιώθω ψιλοαγελάδα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Είχα ξεκινήσει 25η...πηρα μια εβδομάδα προγεστερόνη.... Ύστερα πάλι 30η...και πήρα άλλη μια εβδομάδα προγεστερόνη.... Μετά 33η κ πήρα προγεστερόνη πάλι μια εβδομάδα. Κ μετά δε ξανά πήρα... Το χουμε αφήσει για να μη επηρεάσει.. Που να έπινα κ πιο μετά...!! 

Έτσι με αυτή τη συχνότητα μου είπαν ότι μπορεί να εμφανίζεται. Παίρνω μόνιμα προγεστερονη ενέσιμη αλλά η καλύτερη λύση είναι το μαγνήσιο. Τι εννοείς να μην σε επηρρεασει; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Άρχισα να τρώω κι εγώ πολύ, ειδικά ζυμαρικά και ό,τι έχει αλεύρι σχεδόν δεν το έτρωγα ποτέ, αλλά με την εγκυμοσύνη όλο τέτοια τρώω κι έχω και τύψεις που αντί να τρώω καλά, με τραβάει η σαβούρα. Και πατατάκια και κοκα κόλες που άντε να τα έπινα κ έτρωγα 1 φορά το χρόνο, τώρα τα θέλω συνέχεια. Κατά βάθος λέω μάλλον εγώ τα θέλω και δε φταίει η εγκυμοσύνη, άσχετα αν τα ρίχνω όλα στο μωρό. Πήρα και 8 κιλά, νιώθω ψιλοαγελάδα ?

Μια χαρά δεν έχεις πάρει πολλά. Έχω βάλει 13 στην εγκυμοσύνη και δεν τρώω πολύ σαβούρα. Όμως έχω ακινησία..? Από λιγουρες έχω πολλές. Τώρα τελευταία έκοψα τελείως τα πολύ αλμυρά όπως τσιπς κλπ και προσπαθώ να το μειώσω και στο φαγητό. Ότι μπορώ κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έτσι με αυτή τη συχνότητα μου είπαν ότι μπορεί να εμφανίζεται. Παίρνω μόνιμα προγεστερονη ενέσιμη αλλά η καλύτερη λύση είναι το μαγνήσιο. Τι εννοείς να μην σε επηρρεασει; 

 

Αν πίνεις μέχρι αργά τη προγεστερόνη μετά δεν κάνει συσπάσεις για να βγει το μωρό. Γι αυτό έπαιρνα λίγα χρονικά διαστήματα για να μην επηρεάσουν τις συσπάσεις της μήτρας όταν θα έμπαινα στον 9ο. Βέβαια Κ τώρα που κάνω όλο συσπάσεις κ έχει εμπεδωθεί κ ο μικρός. Πάλι δε βρίσκει τον στόχο να σπάσει τα νερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Άρχισα να τρώω κι εγώ πολύ, ειδικά ζυμαρικά και ό,τι έχει αλεύρι σχεδόν δεν το έτρωγα ποτέ, αλλά με την εγκυμοσύνη όλο τέτοια τρώω κι έχω και τύψεις που αντί να τρώω καλά, με τραβάει η σαβούρα. Και πατατάκια και κοκα κόλες που άντε να τα έπινα κ έτρωγα 1 φορά το χρόνο, τώρα τα θέλω συνέχεια. Κατά βάθος λέω μάλλον εγώ τα θέλω και δε φταίει η εγκυμοσύνη, άσχετα αν τα ρίχνω όλα στο μωρό. Πήρα και 8 κιλά, νιώθω ψιλοαγελάδα ?

Αχ και εγω σε αυτη την κατάσταση ειμαι. Και πριν ετρωγα γλυκάκια , κυριως μερεντα και σοκολάτα , αλλα τον τελευταίο καιρό δεν προλαβαινει να μεινει 1 βδομάδα το κουτι . Πατατακια, γαριδακια οτι βρώμικο υπάρχει το λιμπίζομαι . Εσυ καλα εισαι 8 κιλά πηρες. Εγω που μεχρι τωρα και είμαι μόλις στον 7ο και πηρα 10 κιλα!! Η γιατρός μου με μαλωνει και λέει να προσέχω γιατι ξεκινησα υπερβαρη και το ανωτατο που θα έπρεπε να παρω ειναι 9-13 κιλα .. αχ τι θα κανω μεχρι να γεννησω, τριπλασια θα γινω ? Και το κακο είναι οτι δεν χανω εύκολα κιλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Αν πίνεις μέχρι αργά τη προγεστερόνη μετά δεν κάνει συσπάσεις για να βγει το μωρό. Γι αυτό έπαιρνα λίγα χρονικά διαστήματα για να μην επηρεάσουν τις συσπάσεις της μήτρας όταν θα έμπαινα στον 9ο. Βέβαια Κ τώρα που κάνω όλο συσπάσεις κ έχει εμπεδωθεί κ ο μικρός. Πάλι δε βρίσκει τον στόχο να σπάσει τα νερά! 

Θα τον βρει, πού θα πάει! Αυτες τις ημερες ξεκουρασου οσο πιο πολυ μπορεις γιατι στον τοκετο θα χρειαστεις δυναμεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Giota83 είπε:

Αχ και εγω σε αυτη την κατάσταση ειμαι. Και πριν ετρωγα γλυκάκια , κυριως μερεντα και σοκολάτα , αλλα τον τελευταίο καιρό δεν προλαβαινει να μεινει 1 βδομάδα το κουτι . Πατατακια, γαριδακια οτι βρώμικο υπάρχει το λιμπίζομαι . Εσυ καλα εισαι 8 κιλά πηρες. Εγω που μεχρι τωρα και είμαι μόλις στον 7ο και πηρα 10 κιλα!! Η γιατρός μου με μαλωνει και λέει να προσέχω γιατι ξεκινησα υπερβαρη και το ανωτατο που θα έπρεπε να παρω ειναι 9-13 κιλα .. αχ τι θα κανω μεχρι να γεννησω, τριπλασια θα γινω ? Και το κακο είναι οτι δεν χανω εύκολα κιλα.. 

Σήμερα είμαι 26η . Πειναωω και εγώ βρε! Πόσα υγιεινά πχιαααααα.....χθες πήγα να περπατήσω με τον άντρα μου και μου λέει θα φάω μια πάστα για τη Μπέμπα που δεν τρως εσυ . Τον κοιτάω ... έχω θέμα με γλουτένη και Ζάχαρη ... του λέω φάε χοντρούλη αλλά θα φας ψάρια αύριο. Εγώ πήρα 4 κιλά από αρχή . Ξεκίνησα υπέρβαρη . Τρώω πολύ αλλά κοιτάω να τρώω καλή πρωτεΐνη και σε ποσότητα . Έχω κάνει παρασπονδίες με αλα κρεμ και σοκολάτα crunch. Το περίεργο είναι ότι η μικρή είναι των μεζέδων και του καφούλι  και πχι των γλυκών ... Χαίρεται όταν τρώω ελιές αχαχχα. Και όχι τσικολατα...να ΕΙναι καλά τα σπορακια μας και όλα θα γίνουν. ( κιλά κοιλιές ορέξεις ). Καλημέρα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διαβάζω αυτά που γράφετε και μου τρέχουν τα σάλια.......

Είμαι σε πολύ αυστηρή δίαιτα λόγο υψηλής καμπύλης ζαχάρου, πεινάω πάρα πολύ , μέσα σε 10 μέρες έχασα 3 κιλά !!!!!

Από την αρχή μέχρι τώρα έχω πάρει 4 κιλά, αλλά τι να κάνω θυσίες για να βγει καλά η μπέμπα μου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

Κορίτσια διαβάζω αυτά που γράφετε και μου τρέχουν τα σάλια.......

Είμαι σε πολύ αυστηρή δίαιτα λόγο υψηλής καμπύλης ζαχάρου, πεινάω πάρα πολύ , μέσα σε 10 μέρες έχασα 3 κιλά !!!!!

Από την αρχή μέχρι τώρα έχω πάρει 4 κιλά, αλλά τι να κάνω θυσίες για να βγει καλά η μπέμπα μου !!!!!

Υπομονή κούκλα μου! Ψάρι κρέας ξηροί καρποί και αβοκάντο ! Πίστεψε με εμένα με έσωσαν σε σημείο που η ενδοκρινολόγος με αφήνει μια σοκολάτα το μήνα .... χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

Κορίτσια διαβάζω αυτά που γράφετε και μου τρέχουν τα σάλια.......

Είμαι σε πολύ αυστηρή δίαιτα λόγο υψηλής καμπύλης ζαχάρου, πεινάω πάρα πολύ , μέσα σε 10 μέρες έχασα 3 κιλά !!!!!

Από την αρχή μέχρι τώρα έχω πάρει 4 κιλά, αλλά τι να κάνω θυσίες για να βγει καλά η μπέμπα μου !!!!!

Να προσέχεις γιατι και η υπερβολική δίαιτα μπορει να σου βγει σε κακό. Ρώτα μια διατροφολόγο ή τον ενδοκρινολόγο σου τι να τρως για να μην εχεις προβλήματα με το ζάχαρο. Το ανώτατο όριο κιλών σε φυσιολογικό βαρος ειναι 10 κιλα. Να τρως πολλές σαλάτες , φρούτα και λαχανικά. να αποφεύγεις υδατάνθρακες σφολιατες και γλυκα γιατι ακόμα και αν δεν τρως γλυκα κρυφη ζάχαρη εχει παντού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...