Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Καλήμερα κορίτσια από την βροχερή Αγγλία σήμερα! 

Τι κάνετε? 

Εγω κορίτσια ξετρελάθηκα χτες με κλοτσουσε χτες ο μπέμπης και εβλεπα να κουνιούνται η κοιλιά μου ήταν τέλειο?????

Καλημέρα από Κρήτη!! Και εμένα εχτές ο άντρας μου, είδε την κοιλιά να τινάζεται! Τι πλάκα! Χαχααα Ανυπομονώ να το ξαναδούμε 

Πόσων εβδομάδων είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Καλημέρα από Κρήτη!! Και εμένα εχτές ο άντρας μου, είδε την κοιλιά να τινάζεται! Τι πλάκα! Χαχααα Ανυπομονώ να το ξαναδούμε 

Πόσων εβδομάδων είσαι;

Αχ ήταν τέλειο γελούσα μόνη μου ? ? είναι 23+2 σημερα και διάβασα στο ίντερνετ ότι από τώρα θα βλέπεις να κουνιέται και η κοιλιά! 

Εσύ πόσο είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Όλα καλά κι εμείς, την ακούω τη μπέμπα μου αρκετά τις τελευταίες μέρες, αυτό που έχει κάνει εντύπωση είναι ότι από εχτές νιώθω τη κοιλία μου πιο μικρή από ότι ήταν, βέβαια ήταν και σκ που σημαίνει ότι ήμουν και αρκετές ώρες ξαπλωμένη δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμία άλλη αυτο????

Εμενα μου έχει τύχει και έχει να κάνει με το ποσό φαγητό έχω φάει και αν είχα πάει τουαλέτα πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Earp είπε:

Αχ ήταν τέλειο γελούσα μόνη μου ? ? είναι 23+2 σημερα και διάβασα στο ίντερνετ ότι από τώρα θα βλέπεις να κουνιέται και η κοιλιά! 

Εσύ πόσο είσαι? 

Είμαι 22 και 3. Μου έχει ξανατυχει πριν κάποιες ημέρες. Αλλά το είδα μόνο εγώ και για πολύ λίγο τότε. Ενώ εχθές το είδε και ο άντρας μου! Αχ τι ωραία που θα βλέπουμε κιόλας κίνηση. Είναι πολύ αστείο χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Είμαι 22 και 3. Μου έχει ξανατυχει πριν κάποιες ημέρες. Αλλά το είδα μόνο εγώ και για πολύ λίγο τότε. Ενώ εχθές το είδε και ο άντρας μου! Αχ τι ωραία που θα βλέπουμε κιόλας κίνηση. Είναι πολύ αστείο χαχαα

Εγω χτες έδωσα σημασία και το είδα Και εμανα το είδε ο Αντάρα μου λίγο αλλά προτιμά να βάζει το χερι του να νιώθει της κλωτσιές! Αχ είναι μια τρέλα ανυπομονώ να πετάει ο καιρός να νιώθουμε κι άλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Μπήκα και επίσημα στην 24η εβδομάδα......

Έτσι να είναι δραστήρια τα μωράκια μας να χαιρόμαστε... Ο δικός μου χορεύει breakdance σήμερα, δεν εξηγείται αλλιώς!!! 

Εν τω μεταξύ, βλέπω την κοιλιά μου να "ανεβαίνει" πλεον…. καλά δε θέλετε να με δείτε να προσπαθώ να φορέσω παπούτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Earp είπε:

Καλήμερα κορίτσια από την βροχερή Αγγλία σήμερα! 

Τι κάνετε? 

Εγω κορίτσια ξετρελάθηκα χτες με κλοτσουσε χτες ο μπέμπης και εβλεπα να κουνιούνται η κοιλιά μου ήταν τέλειο?????

Ηello to England!!

Κι εμένα κουνιέται η κοιλιά μου εδώ και κάποιες μέρες κι ειναι πολυ περιεργοοοοο.

Εγώ είμαι 23+5 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΝΑΚΑ γεια σου κοριτσι μου. Πολλές φορες η κοιλιά μας μάς φαινεται μικροτερη, ειτε επειδη υποχωρει καποιο πρηξιμο, ειτε λογω φαγητου, αυτό να μη σε ανησυχεί. Το μωρό αποκλείεται να μικραινει οπως αστειευόμενη μου ειχε πει και μια φιλη μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Ηello to England!!

Κι εμένα κουνιέται η κοιλιά μου εδώ και κάποιες μέρες κι ειναι πολυ περιεργοοοοο.

Εγώ είμαι 23+5 :-)

Είναι όντως περίεργο γελάω μόνη μου οταν το νιωθω??? μου αρέσει αρκετά έχει πλάκα και ανυπόμονο να περάσει ο καιρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Είναι όντως περίεργο γελάω μόνη μου οταν το νιωθω??? μου αρέσει αρκετά έχει πλάκα και ανυπόμονο να περάσει ο καιρός?

Ναιιι, έίναι τοσο ωραιο που σκέφτομαι ότι μετα θα μου λείπει αυτή η αίσθηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zen_K είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Μπήκα και επίσημα στην 24η εβδομάδα......

Έτσι να είναι δραστήρια τα μωράκια μας να χαιρόμαστε... Ο δικός μου χορεύει breakdance σήμερα, δεν εξηγείται αλλιώς!!! 

Εν τω μεταξύ, βλέπω την κοιλιά μου να "ανεβαίνει" πλεον…. καλά δε θέλετε να με δείτε να προσπαθώ να φορέσω παπούτσια!!! 

Και εμένα κάποιες μέρες είναι πολύ δραστηριός? και εγώ έχω θέμα με τα παπούτσια δεν μπορώ να τα βάλω εύκολα ειδικά αθλητικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ναιιι, έίναι τοσο ωραιο που σκέφτομαι ότι μετα θα μου λείπει αυτή η αίσθηση!

Σίγουρα θα μας λείψειιι πολύ πιστεύω  είναι πολύ όμορφο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

@ΝΑΚΑ γεια σου κοριτσι μου. Πολλές φορες η κοιλιά μας μάς φαινεται μικροτερη, ειτε επειδη υποχωρει καποιο πρηξιμο, ειτε λογω φαγητου, αυτό να μη σε ανησυχεί. Το μωρό αποκλείεται να μικραινει οπως αστειευόμενη μου ειχε πει και μια φιλη μου :-)

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Είχα αρχίσει να αγχώνομαι λίγο η αλήθεια είναι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Είχα αρχίσει να αγχώνομαι λίγο η αλήθεια είναι !!!

Καθόλου να μην αγχώνεσαι! Σκέψου το λογικά :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα τακτοποιησα τα πρωτα ρουχακια του μωρου και ένιωσα τοσο ωραια ? Τα ρούχα που εχω ως τωρα απο την αδερφή μου φτανουν για το πρώτο εξαμηνο σίγουρα ? . Ευτυχώς γιατι δεν θα χρειαστεί να αγοράσω  πολλα μονο λίγα για οταν θα παω στο νοσοκομείο και γενικά για να αγοράσω κατι εγω.  Ανυπομονώ να βαψουμε το δωματιο και να μπει και η κούνια με το καλο. Είδα καποιες ιδέες για βαφη τοίχου με γκλίτερ . Σκεφτηκα να βάψω τον ενα τοιχο σε λιλα- λεβαντα  ή ροζ πούδρας και να προσθέσω στη βαφή λιγο γκλίτερ για λάμψη. Πιστεύετε οτι ειναι ασφαλές για το μωρο ή θα ειναι τοξικό? Φυσικά και θα το βάψω με οικολογική βαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια!!! Ανυπομονώ να τελειώσω με τη β' επιπέδου για να πάρω κι εγώ τα πρώτα ρουχαλάκια. ? 

Γιατί δε ρωτάς τον γιατρό σου για τη βαφή; Πάντως αν είναι να βάψετε, καλύτερα κάντε το άμεσα για να προλάβουν να φύγουν όλες οι μυρωδιές μέχρι το Φεβρουάριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Giota83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα τακτοποιησα τα πρωτα ρουχακια του μωρου και ένιωσα τοσο ωραια ? Τα ρούχα που εχω ως τωρα απο την αδερφή μου φτανουν για το πρώτο εξαμηνο σίγουρα ? . Ευτυχώς γιατι δεν θα χρειαστεί να αγοράσω  πολλα μονο λίγα για οταν θα παω στο νοσοκομείο και γενικά για να αγοράσω κατι εγω.  Ανυπομονώ να βαψουμε το δωματιο και να μπει και η κούνια με το καλο. Είδα καποιες ιδέες για βαφη τοίχου με γκλίτερ . Σκεφτηκα να βάψω τον ενα τοιχο σε λιλα- λεβαντα  ή ροζ πούδρας και να προσθέσω στη βαφή λιγο γκλίτερ για λάμψη. Πιστεύετε οτι ειναι ασφαλές για το μωρο ή θα ειναι τοξικό? Φυσικά και θα το βάψω με οικολογική βαφή. 

Αχ τι ωραίες προετοιμασίες!! Με το καλό όλα!!! Αν το κάνεις με οικολογική βαφή και το αφήσεις τι δωμάτιο να αεριστει καλά για καμια εικοσαριά ημέρες, τότε δεν νομίζω ότι υπάρχει θέμα! Πότε εχεις ΠΗΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Τι ωραια!!! Ανυπομονώ να τελειώσω με τη β' επιπέδου για να πάρω κι εγώ τα πρώτα ρουχαλάκια. ? 

Γιατί δε ρωτάς τον γιατρό σου για τη βαφή; Πάντως αν είναι να βάψετε, καλύτερα κάντε το άμεσα για να προλάβουν να φύγουν όλες οι μυρωδιές μέχρι το Φεβρουάριο. 

Με το καλό η Β επιπέδου!! Πότε την έχεις; Εγώ την Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Αχ τι ωραίες προετοιμασίες!! Με το καλό όλα!!! Αν το κάνεις με οικολογική βαφή και το αφήσεις τι δωμάτιο να αεριστει καλά για καμια εικοσαριά ημέρες, τότε δεν νομίζω ότι υπάρχει θέμα! Πότε εχεις ΠΗΤ;

ΠΗΤ εχω 5/2 αλλα μαλλον θα γεννήσω με καισαρική λόγω κάποιων προβλημάτων υγείας . Το δωμάτιο σκέφτομαι να το βαψω μεσα στον μήνα . Πάντα με οικολογική βαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Εγώ στις 22/10 :) Με το καλό κι εσένα ?

Με το καλό η β επιπέδου . Πραγματικά ειναι υπεροχη εμπειρία επειδη βλεπεις το μωρο τρισδιάστατα για πρωτη φορά. Πλανταξα στο κλαμα. Ειναι πολυ συγκινητική στιγμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giota83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα τακτοποιησα τα πρωτα ρουχακια του μωρου και ένιωσα τοσο ωραια ? Τα ρούχα που εχω ως τωρα απο την αδερφή μου φτανουν για το πρώτο εξαμηνο σίγουρα ? . Ευτυχώς γιατι δεν θα χρειαστεί να αγοράσω  πολλα μονο λίγα για οταν θα παω στο νοσοκομείο και γενικά για να αγοράσω κατι εγω.  Ανυπομονώ να βαψουμε το δωματιο και να μπει και η κούνια με το καλο. Είδα καποιες ιδέες για βαφη τοίχου με γκλίτερ . Σκεφτηκα να βάψω τον ενα τοιχο σε λιλα- λεβαντα  ή ροζ πούδρας και να προσθέσω στη βαφή λιγο γκλίτερ για λάμψη. Πιστεύετε οτι ειναι ασφαλές για το μωρο ή θα ειναι τοξικό? Φυσικά και θα το βάψω με οικολογική βαφή. 

Γεια σου κοπέλα μου. Όμορφα χρωματάκια. Δε νομιζω να υπαρχει θεμα με το γκλιτερ. Και ειδικα αφου θα μπει τοσο καιρο πριν ερθει το μωρο!!! Να το κανεις, να το χαρεις :-)

Εγω κοριτσια τιποτα δεν εχω ψωνισει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...