Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εμείς πήγαμε χθες για β επιπέδου!!! Τα διδυμακια μας είναι μια χαρά!!! Ο μπεμπακος 375γρ και η μπεμπούλα μας 400 γρ!!!?????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εμείς πήγαμε χθες για β επιπέδου!!! Τα διδυμακια μας είναι μια χαρά!!! Ο μπεμπακος 375γρ και η μπεμπούλα μας 400 γρ!!!?????

 

Τελειαααα!!! Τι ωραία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εσείς κάνατε? 

Ναι ναι 30/9..όλα πολύ καλά.. προχθές είχαμε γιατρό πάλι ..500γραμμαρια φτάσαμε.. Μεγαλώνουν τα γλυκουλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εμείς πήγαμε χθες για β επιπέδου!!! Τα διδυμακια μας είναι μια χαρά!!! Ο μπεμπακος 375γρ και η μπεμπούλα μας 400 γρ!!!?????

 

Αχ μωρε ψυχούλες μου!!! Είναι πιο φαγανή η κυρία από τον κύριο; χαχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα γεννήσω Θεσσαλονίκη, δεν αποφάσισα σε ποια από τις κλινικές που συνεργάζεται ο γιατρός μου ακόμα, αλλά μάλλον στη Γενική κλινική ή Διαβαλκανικό. 

Εν τω μεταξύ, θα ήθελα λίγο τη γνώμη σας για ένα θέμα. Ο γιατρός που με παρακολουθεί δε μας παίρνει χρήματα. Μας είπε ότι ούτε τη γέννα δε θα χρεώσει. Οπότε ντρέπομαι πολύ κάθε φορά που πάμε και σκέφτομαι να του κάνω ένα δώρο. Έχετε καμιά ιδέα; Ο άνθρωπος είναι ιδιώτης και δεν είναι υποχρεωμένος να με δέχεται κάθε φορά δωρεάν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Εγώ θα γεννήσω Θεσσαλονίκη, δεν αποφάσισα σε ποια από τις κλινικές που συνεργάζεται ο γιατρός μου ακόμα, αλλά μάλλον στη Γενική κλινική ή Διαβαλκανικό. 

Εν τω μεταξύ, θα ήθελα λίγο τη γνώμη σας για ένα θέμα. Ο γιατρός που με παρακολουθεί δε μας παίρνει χρήματα. Μας είπε ότι ούτε τη γέννα δε θα χρεώσει. Οπότε ντρέπομαι πολύ κάθε φορά που πάμε και σκέφτομαι να του κάνω ένα δώρο. Έχετε καμιά ιδέα; Ο άνθρωπος είναι ιδιώτης και δεν είναι υποχρεωμένος να με δέχεται κάθε φορά δωρεάν.

Καλά το σκέφτηκες!!!Θα μπορούσες αν κ κλασσικά να πάρεις κάτι σε διακοσμητικό για το γραφείο του ή ένα καλό στυλό!!επίσης θα μπορούσες να πας στις Μούσες με τους ξηρούς καρπούς κ να κάνεις ενα καλάθι με κάποιο κρασί κ πουγκάκια με καραμελωμένους ξηρους καρπους!!Θα σου έλεγα κ εικόνα αλλά αν ξέρεις ότι είναι της θρησκείας!!Μια γραβάτα επίσησ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

μια χαρα τα μωρακια σου!! εγω αυριο εχω!!!!

Με το καλό εύχομαι!!! Εγώ δεν ταλαιπωρηθηκα είχε πολύ καλό μηχάνημα ο γιατρός κ δεν χρειαζόταν να γυρνάει το μωρό γύριζε η κάμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Αχ μωρε ψυχούλες μου!!! Είναι πιο φαγανή η κυρία από τον κύριο; χαχαχα. 

Ναιιιιιιιι!!! Αντί να μου είναι φαγανος ο γιος μου βγήκε η κόρη!!! Γερά να ναι!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

@Ηλίας-Νικόλαος @Littleme γειά σας κορίτσια μου! Εσείς που θα γεννησετε;

Στην επαρχία σε ιδιωτικό με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εμείς πήγαμε χθες για β επιπέδου!!! Τα διδυμακια μας είναι μια χαρά!!! Ο μπεμπακος 375γρ και η μπεμπούλα μας 400 γρ!!!?????

 

Ax ποσο σε ζηλεύω που θα κανεις διδυμακια . Παντα τα λάτρευα οταν τα εβλεπα έξω και θα ηθελα πολυ να κανω. Βέβαια τωρα δεν αλλάζω με τίποτα την μπεμπούλα μου που έρχεται με το καλό τον Φλεβάρη . Γερά να είναι και τίποτα αλλο. 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

@Ηλίας-Νικόλαος @Littleme γειά σας κορίτσια μου! Εσείς που θα γεννησετε;

Αν και ειμαι απο Κομοτηνή θα γεννήσω στο Πανεπιστημιακό της Αλεξανδρούπολης . Αν και λενε καλα λογια τελευταία για τη μαιευτική κλινική του νοσοκομείου μας προτιμώ την ασφάλεια ενος νοσοκομείου που έχει νεογνολόγο και επιπλέον επειδή εχω ενα μικρό πρόβλημα υγείας και θα χρειαστω παραπανω επιτήρηση . Θα παω στον ίδιο γιατρό που πηγε και η αδερφή μου γιατι μου φάνηκε πολυ φιλικός. 

 

Εκανα και την β επιπέδου την Παρασκευή και ευτυχώς ολα καλα και σε φυσιολογικά επίπεδα . Μου πίεζε βέβαια τη κοιλια και πονούσε  λιγο μετα αλλα μετα απο καμια ωριτσα μου πέρασε. 

Επεξεργάστηκε από Giota83
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giota83 είπε:

Ax ποσο σε ζηλεύω που θα κανεις διδυμακια . Παντα τα λάτρευα οταν τα εβλεπα έξω και θα ηθελα πολυ να κανω. Βέβαια τωρα δεν αλλάζω με τίποτα την μπεμπούλα μου που έρχεται με το καλό τον Φλεβάρη . Γερά να είναι και τίποτα αλλο. 

Αν και ειμαι απο Κομοτηνή θα γεννήσω στο Πανεπιστημιακό της Αλεξανδρούπολης . Αν και λενε καλα λογια τελευταία για τη μαιευτική κλινική του νοσοκομείου μας προτιμώ την ασφάλεια ενος νοσοκομείου που έχει νεογνολόγο και επιπλέον επειδή εχω ενα μικρό πρόβλημα υγείας και θα χρειαστω παραπανω επιτήρηση . Θα παω στον ίδιο γιατρό που πηγε και η αδερφή μου γιατι μου φάνηκε πολυ φιλικός. 

 

Εκανα και την β επιπέδου την Παρασκευή και ευτυχώς ολα καλα και σε φυσιολογικά επίπεδα . Μου πίεζε βέβαια τη κοιλια και πονούσε  λιγο μετα αλλα μετα απο καμια ωριτσα μου πέρασε. 

Αντε, μπράβο κορίτσι μου, όλα μια χαρά! Και ειναι σημαντικό που ξερεις πως ο γιατρός σου είναι καλός και νιωθεις ασφάλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Αντε, μπράβο κορίτσι μου, όλα μια χαρά! Και ειναι σημαντικό που ξερεις πως ο γιατρός σου είναι καλός και νιωθεις ασφάλεια!

@Giota83  καλημέρα!!! Κι εγώ τα περιμένω πως κ πως τα μπεμπακια μου!!! Όμως με έχουν απογοητεύσει όλοι ότι θα είναι δύσκολα και θα κουραστούμε!!! Εγώ όμως δεν φοβάμαι θα κουραστω λίγο στην αρχή κ μετά όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2019 at 2:28 ΜΜ, ο/η Annouli είπε:

Ναι ναι 30/9..όλα πολύ καλά.. προχθές είχαμε γιατρό πάλι ..500γραμμαρια φτάσαμε.. Μεγαλώνουν τα γλυκουλια

@Annouli πόσο εβδομαδων είσαι τώρα που έκανες υπέρηχο και είναι 500γρ γτ μου λένε ότι είναι μικρά τα διδυμακια μου!!! Εμείς είμαστε 22Ε1Η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Annouli πόσο εβδομαδων είσαι τώρα που έκανες υπέρηχο και είναι 500γρ γτ μου λένε ότι είναι μικρά τα διδυμακια μου!!! Εμείς είμαστε 22Ε1Η

Όταν έκανα τον υπέρηχο ήμουν 22+5..Δεν μου είπε κάτι για το βάρος του μωρού ο γιατρός απλά κ γω λίγο που κοίταξα είναι στα φυσιολογικά πλαίσια απλά προς το αδύνατο.. ο γιατρός πάντως δεν σχολίασε τπτ για το βάρος του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Όταν έκανα τον υπέρηχο ήμουν 22+5..Δεν μου είπε κάτι για το βάρος του μωρού ο γιατρός απλά κ γω λίγο που κοίταξα είναι στα φυσιολογικά πλαίσια απλά προς το αδύνατο.. ο γιατρός πάντως δεν σχολίασε τπτ για το βάρος του..

Κι εμένα δεν μου είπε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα μου λένε οι γύρω γύρω ότι είναι μικρά τα παιδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εμένα δεν μου είπε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα μου λένε οι γύρω γύρω ότι είναι μικρά τα παιδιά 

Μην ακούς κανέναν!!!αν ήταν πιο μεγάλα θα σου έλεγαν ότι δεν κάνει να έχουν τέτοιο βάρος!! δεν βγάζεις άκρη! Μόνο τον γιατρο σου να ακούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα :)

Καλημέρα,  καλή εβδομάδα σε ολα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια από την βροχερή Αγγλία σήμερα! 

Τι κάνετε? 

Εγω κορίτσια ξετρελάθηκα χτες με κλοτσουσε χτες ο μπέμπης και εβλεπα να κουνιούνται η κοιλιά μου ήταν τέλειο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Όλα καλά κι εμείς, την ακούω τη μπέμπα μου αρκετά τις τελευταίες μέρες, αυτό που έχει κάνει εντύπωση είναι ότι από εχτές νιώθω τη κοιλία μου πιο μικρή από ότι ήταν, βέβαια ήταν και σκ που σημαίνει ότι ήμουν και αρκετές ώρες ξαπλωμένη δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμία άλλη αυτο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...