Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Λογικό!!θα περάσει!!εμενα με κλώτσησε χτες το βράδυ ο μπεμπης κ νομίζω με κλώτσησε στις ωοθήκες!!!

Πονεσες γλυκούλα μου; Ήσουν ξύπνια λη ξύπνησες από την κλωτσια; Φίλη μου, λες να του έκανα τίποτα με το πόδι; Ούτε ένα λεπτό δεν έκατσα έτσι. Με έτρωγε το πέλμα μου και το μάζεψα για να το ξυσω.

Εν τω μεταξύ πρέπμει να μου υπογράψει χαρτί ότι μπορώ να ταξιδέψω. Μπορεί να μου το ζητήσουν στο αεροδρόμιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η marillia είπε:

Μπήκες χτες στον 6!!!εμεις αυτό τον μήνα θα βάψουμε κ τον Νοέμβριο θα κάνουμε αγορές!!μετα για τις γιορτες να έχουμε τελειώσει να τρώμε μελομακάρονα χχαχαχ!!!Τι σου λείπει?εγω τα θέλω όλα απ την αρχή!!

Ευτυχώς εχω αρκετά ρουχαλακια απο την ανηψιά μου. Το σπίτι λεμε να το βαψουμε απο τον αλλο μηνα μιας και έπιπλα εχω ήδη έτοιμα . Ελάχιστα πραγματα θα χρειαστεί να αγοράσω. 

Εκανα και την Β Επιπέδου την Παρασκευή και ολα πηγαν καλα . Κορίτσι σίγουρα μας ειπε . Να πω την αλήθεια αν και λένε γερό να είναι και ότι να ειναι ηθελα να βγει κοριτσι? Και το ένστικτο μου έλεγε οτι θα ειναι κορίτσι . 

Σήμερα ειχα εναν χαζό πονοκεφαλο ετσι στα ξαφνικα οταν ήμασταν εξω και οταν γυρισα εβγαλα τα σωθικά μου. Ήμουν τοσο χαλιά μετα που ουτε μεσημεριανό δεν εφαγα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Πονεσες γλυκούλα μου; Ήσουν ξύπνια λη ξύπνησες από την κλωτσια; Φίλη μου, λες να του έκανα τίποτα με το πόδι; Ούτε ένα λεπτό δεν έκατσα έτσι. Με έτρωγε το πέλμα μου και το μάζεψα για να το ξυσω.

Εν τω μεταξύ πρέπμει να μου υπογράψει χαρτί ότι μπορώ να ταξιδέψω. Μπορεί να μου το ζητήσουν στο αεροδρόμιο. 

αλλά θα κάνετε κ υπέρηχο εε?μπα μην φοβ΄σαι μες στον σάκο τίποτα δν παθαίνουν!!κ γω σκέφτομαι καμια φορά λες όπως ξαπλωνω στο πλαι να τον στριμώχνω?κ λεει η μαμα μου ξέρουν αυτα την βρίσκουν την άκρη!!ξύπνια ήμουν κ έτρωγα κάτι κλωτσίτσες στις ωοθήκες κ πόνεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

αλλά θα κάνετε κ υπέρηχο εε?μπα μην φοβ΄σαι μες στον σάκο τίποτα δν παθαίνουν!!κ γω σκέφτομαι καμια φορά λες όπως ξαπλωνω στο πλαι να τον στριμώχνω?κ λεει η μαμα μου ξέρουν αυτα την βρίσκουν την άκρη!!ξύπνια ήμουν κ έτρωγα κάτι κλωτσίτσες στις ωοθήκες κ πόνεσα

Ναι θα κάνουμε εννοείται. Κανονικη επισκεψη που κανονικα δεν θα πήγαινα αφου θα παω στον Πανο την αλλη εβδομάδα αλλα προεκυψε το χαρτι και αλλο που δεν ηθελα να παω να την δω χαχαχααα

Βρε τον ζουζουνο!! Δεν ξερω αν ισχυει, λενε οτι τα αγόρια κλωτσανε περισσοτερο απο τα κοριτσια. Μπα δεν στρινωχνονται  απο την πλαγια θεση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

 

@Annouli

Βρε κοριτσια, να σας ρωτησω. Απο κοιλια πώς πατε; Εμένα φαινεται ότι ειμαι εγκυος, απο ανθρωπους στον δρομο, αλλα δεν μπορώ να πω οτι εχω τουμπανιασει ακόμη. Εσεις; Φοβαμαι μηπως εχω μικρη κοιλιά.. χαχαααχαα

Η δική μου ακομα δεν φαίνεται πολυ . Μονο όσοι το ξέρουν οτι ειμαι εγκυος καταλαβαίνουν διαφορά. Αν και μπηκα στον 6ο ισα ισα που φούσκωσε και θυμάμαι οτι ειμαι και εγκυος?? Οσοι γνωστοι με βλεπουν λενε ότι δεν θα κανω κοιλια μεγαλη. Ελπίζω μονο να μη φουσκώσει αποτομα . Αφηστε που πηγα σήμερα στην γυναικολογο μου και με ζυγισε και μονο που δεν με έδειρε ? Εβαλα 10 κιλα ηδη.. Για ξυλο εισαι μου ειπε. Πρεπει να κοψω τις επιδρομές στο ψυγείο το βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω κορίτσια έχω σήμερα ραντεβού.. τέτοιες σκέψεις μήπως ζουλιχτηκαν ή μήπως έπαθαν του όλες τις κάνουμε.. εγώ φοβάμαι στον ύπνο μου μη γυρίσω μπρούμυτα κ το πλακωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Giota83 είπε:

Η δική μου ακομα δεν φαίνεται πολυ . Μονο όσοι το ξέρουν οτι ειμαι εγκυος καταλαβαίνουν διαφορά. Αν και μπηκα στον 6ο ισα ισα που φούσκωσε και θυμάμαι οτι ειμαι και εγκυος?? Οσοι γνωστοι με βλεπουν λενε ότι δεν θα κανω κοιλια μεγαλη. Ελπίζω μονο να μη φουσκώσει αποτομα . Αφηστε που πηγα σήμερα στην γυναικολογο μου και με ζυγισε και μονο που δεν με έδειρε ? Εβαλα 10 κιλα ηδη.. Για ξυλο εισαι μου ειπε. Πρεπει να κοψω τις επιδρομές στο ψυγείο το βράδυ

Και εμένα δεν είναι πολύ φουσκωμένη και όλη την ώρα πάω στον καθρέφτη χαχαχαα Τα κιλά θα τα χάσεις οκ.  Από εδώ και πέρα θέλει προσοχή γιατί μπαίνουν τα άτιμα αέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

Κ γω κορίτσια έχω σήμερα ραντεβού.. τέτοιες σκέψεις μήπως ζουλιχτηκαν ή μήπως έπαθαν του όλες τις κάνουμε.. εγώ φοβάμαι στον ύπνο μου μη γυρίσω μπρούμυτα κ το πλακωσω...

Αννούλα μου, είναι μια ώρα τώρα που πονάω. Ευτυχώς με την ξάπλα περνάει αλλά μόλις σηκωθώ με ξαναπιανει και φοβάμαι. Αχ τι το θελα και μαζεψα το πόδι. Από εκείνη την ώρα με έπιασε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Αννούλα μου, είναι μια ώρα τώρα που πονάω. Ευτυχώς με την ξάπλα περνάει αλλά μόλις σηκωθώ με ξαναπιανει και φοβάμαι. Αχ τι το θελα και μαζεψα το πόδι. Από εκείνη την ώρα με έπιασε 

Μήπως είναι έντερο? Την περασμένη βδομάδα πετρωνε η κοιλιά μου κ λέω πωωω συσπάσεις..Εκείνη την ημέρα ευτυχώς είχα τη β επιπέδου κ το συζητησα με τη γιατρό εκει..Μου είπε πως βλέπει μαλακή τη μήτρα μου κ ίσως είναι από την ψυχολογική πίεση ή το έντερο..Όντως εκείνη την ημέρα πιεστηκα στη δουλειά κ είχα μέρες να πάω τουαλέτα..μου είπε να το κοιτάξω κ τις επόμενες μέρες κ αν συνεχίσει να πάρω τον γιατρό μου..Σήμερα έχεις ραντεβού,σωστά? Οπότε μην αγχώνεσαι..Όλα θα τα δεις κ θα ηρεμήσεις!! πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι πλέον έχουμε κοιλίτσα κ ορισμένα πράγματα που κάναμε με ευκολία παλιά τώρα θα είναι δύσκολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Μήπως είναι έντερο? Την περασμένη βδομάδα πετρωνε η κοιλιά μου κ λέω πωωω συσπάσεις..Εκείνη την ημέρα ευτυχώς είχα τη β επιπέδου κ το συζητησα με τη γιατρό εκει..Μου είπε πως βλέπει μαλακή τη μήτρα μου κ ίσως είναι από την ψυχολογική πίεση ή το έντερο..Όντως εκείνη την ημέρα πιεστηκα στη δουλειά κ είχα μέρες να πάω τουαλέτα..μου είπε να το κοιτάξω κ τις επόμενες μέρες κ αν συνεχίσει να πάρω τον γιατρό μου..Σήμερα έχεις ραντεβού,σωστά? Οπότε μην αγχώνεσαι..Όλα θα τα δεις κ θα ηρεμήσεις!! πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι πλέον έχουμε κοιλίτσα κ ορισμένα πράγματα που κάναμε με ευκολία παλιά τώρα θα είναι δύσκολα..

Αυτό το αγχος δημιουργεί πολλα. Σε ξαναενοχλησε;

Ευτυχως με το ραντεβού γιατι θα ειχα αγωνια.  Ναι θα ειμαστε πιο δυσκινητες αλλα χαλάλι ολα. Εχω και μια ευαισθησια δεξιά χαμηλα, άγνωστο γιατί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Αυτό το αγχος δημιουργεί πολλα. Σε ξαναενοχλησε;

Ευτυχως με το ραντεβού γιατι θα ειχα αγωνια.  Ναι θα ειμαστε πιο δυσκινητες αλλα χαλάλι ολα. Εχω και μια ευαισθησια δεξιά χαμηλα, άγνωστο γιατί. 

Δεν με έπιασε σε ανησυχητικό βαθμό... Που κ που (τύπου 1-2 φορές τη μέρα) με πιάνει... Πάνω από 15 είχε πει ο γιατρός ότι είναι ανησυχητικο ή 4-5 φορές την ώρα με διάρκεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kit1982 αγάπη μου καθόλου να μην ανησυχείς. Πονάκια τετοια κι εγω εχω συχνα γιατι ξεχνιεμαι και κανω κινησεις οπως παλια, ελα ομως που τωρα ολα εκει μεσα ειναι καπως! Τιποτα ομως απο αυτα δεν βλαπτει εσενα ή το μωράκι σου κοριτσάκι μου, πραγματικά :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@Kit1982 αγάπη μου καθόλου να μην ανησυχείς. Πονάκια τετοια κι εγω εχω συχνα γιατι ξεχνιεμαι και κανω κινησεις οπως παλια, ελα ομως που τωρα ολα εκει μεσα ειναι καπως! Τιποτα ομως απο αυτα δεν βλαπτει εσενα ή το μωράκι σου κοριτσάκι μου, πραγματικά :-)

Αγάπη μου, με ανακουφιζεις πολύ!! Ακόμη πονάω και το ραντεβού μου το πήγανε για τις 10. Πονάς για ώρες μετα την κινηση; Εγω ειμαι ετσι κανενα δυωρο. Ξαπλωμενη μου περναει και μολις σηκωθω ποναω αρκετα. Η μαια μου ειπε οτι μποτει να τραυμάτισα καποιον μυ. Τοσο χαμηλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εμείς τελειώσαμε!!όλα καλά!!ο μπέμπης είναι 498 gr! 

Δεν με εξέτασε κολπικά όπως είχα διαβάσει ούτε μου πήραν αίμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αγάπη μου, με ανακουφιζεις πολύ!! Ακόμη πονάω και το ραντεβού μου το πήγανε για τις 10. Πονάς για ώρες μετα την κινηση; Εγω ειμαι ετσι κανενα δυωρο. Ξαπλωμενη μου περναει και μολις σηκωθω ποναω αρκετα. Η μαια μου ειπε οτι μποτει να τραυμάτισα καποιον μυ. Τοσο χαμηλά;;

Ναι, τοσο χαμηλά, ναι! Μου έχει τυχει να ποναω στο πλαι για πολλη ωρα μια φορα που πηγα να τακτοποιησω κατι πυρεξ μεσα στο ντουλαπι κι εκανα αποτομη κινηση. Αλλα ενω ειμαι αγχωδης δεν ανησυχησα ιδιαιτερα γτ εχω αντιληφθει ποσο ευαισθητα ειναι ολα εκει τωρα. Μην μου ανησυχεις ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εμείς τελειώσαμε!!όλα καλά!!ο μπέμπης είναι 498 gr! 

Δεν με εξέτασε κολπικά όπως είχα διαβάσει ούτε μου πήραν αίμα! 

Μπραβο κοπελα μου. Τέλεια!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ναι, τοσο χαμηλά, ναι! Μου έχει τυχει να ποναω στο πλαι για πολλη ωρα μια φορα που πηγα να τακτοποιησω κατι πυρεξ μεσα στο ντουλαπι κι εκανα αποτομη κινηση. Αλλα ενω ειμαι αγχωδης δεν ανησυχησα ιδιαιτερα γτ εχω αντιληφθει ποσο ευαισθητα ειναι ολα εκει τωρα. Μην μου ανησυχεις ❤

Καρδουλα μου ❤

@Marouli_89 συγχαρητήρια κοπελα μου!! Μήπως ρώτησες για την πιεση στον κολπο;

@marillia περιμένουμε τα νεακια σου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εμείς τελειώσαμε!!όλα καλά!!ο μπέμπης είναι 498 gr! 

Δεν με εξέτασε κολπικά όπως είχα διαβάσει ούτε μου πήραν αίμα! 

Μπραβο σου πολυ ωραια!! Σε ποια εβδομαδα εισαι;;; και ποση ωρα διηρκησε η εξεταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμείς μόλις γυρισαμε από τον γιατρό..504γρ. κοριτσάρα!!!χεχεχ.. Όλα καλά στο σύνολο..Είπε να προσέχω 4 πράγματα..1.να νιώθω το μωρό 2.να μην έχω συσπάσεις 3.να μη δω αίμα 4.να μη δω νερουλά κολπικά υγρά γτ θα σημαίνει απώλεια αμνιακού υγρού.. Συνολικά έως τώρα πήρα 4,5 κιλά (περίεργο για μένα,παλιά τα έπαιρνα πιο εύκολα)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Κ εμείς μόλις γυρισαμε από τον γιατρό..504γρ. κοριτσάρα!!!χεχεχ.. Όλα καλά στο σύνολο..Είπε να προσέχω 4 πράγματα..1.να νιώθω το μωρό 2.να μην έχω συσπάσεις 3.να μη δω αίμα 4.να μη δω νερουλά κολπικά υγρά γτ θα σημαίνει απώλεια αμνιακού υγρού.. Συνολικά έως τώρα πήρα 4,5 κιλά (περίεργο για μένα,παλιά τα έπαιρνα πιο εύκολα)..

Τελεια η μπεμπα σου!! Mονο 4,5  κιλα;;;; μπραβοοοο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισε κ γω!Όλα τέλεια με τον μπεμπακο οι μετρήσεις όλα καλά κ με τον τράχηλο το αμνιακό τον πλακούντα!Θα με δει σε 1 μήνα ξανά!ο μπεμπακος είναι 560 γραμμάρια!Μου είπε ο Ντοκ γενικά ξεκουραση!

Από κιλά έχω πάρει 9 στο σύνολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια γύρισε κ γω!Όλα τέλεια με τον μπεμπακο οι μετρήσεις όλα καλά κ με τον τράχηλο το αμνιακό τον πλακούντα!Θα με δει σε 1 μήνα ξανά!ο μπεμπακος είναι 560 γραμμάρια!Μου είπε ο Ντοκ γενικά ξεκουραση!

Από κιλά έχω πάρει 9 στο σύνολο!

Μπραβοοο κοπελάρα μου!! Συγχαρητήρια!!!! Όλα τέλεια!! Άντε και στα δικά μου!! Ρώτησες για το εμβόλιο; Εγώ περιμένω να μπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Κ εμείς μόλις γυρισαμε από τον γιατρό..504γρ. κοριτσάρα!!!χεχεχ.. Όλα καλά στο σύνολο..Είπε να προσέχω 4 πράγματα..1.να νιώθω το μωρό 2.να μην έχω συσπάσεις 3.να μη δω αίμα 4.να μη δω νερουλά κολπικά υγρά γτ θα σημαίνει απώλεια αμνιακού υγρού.. Συνολικά έως τώρα πήρα 4,5 κιλά (περίεργο για μένα,παλιά τα έπαιρνα πιο εύκολα)..

Μπραβοοο!! Συγχαρητήρια!! Πώς θα ξεχωρίζουμε τα υγρά από την ακράτεια; Σε ποιά εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μπραβοοο κοπελάρα μου!! Συγχαρητήρια!!!! Όλα τέλεια!! Άντε και στα δικά μου!! Ρώτησες για το εμβόλιο; Εγώ περιμένω να μπω.

Κ στα δικά σου γλυκιά μου με το καλο!μου είπε Όχι κ δν ρώτησα κάτι παραπανω!Επίσης δν συνεχίζω τις πολυβιταμινες τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...