Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσιαααα.. @Annie28 πολλα πολλα μπραβο για τον μπεμπη σου που ειναι μια χαρα..Οσον αφορα το ζαχαρο τωρα που θα κανουμε ολες την καμπυλη θα δουμε τι γινεται..Μην αγχωνεσαι τζαμπα..Αν ηταν κατι ανησυχητικό θα σου το ελεγαν επι τοπου..Κοιτα να απολαυσεις τα ευχαριστα αποτελεσματα της β επιπεδου και μη σκεφτεσαι αρνητικα..Φωτογραφια καταφερε να βγαλει το προσωπακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Καλημέρα κοριτσιαααα.. @Annie28 πολλα πολλα μπραβο για τον μπεμπη σου που ειναι μια χαρα..Οσον αφορα το ζαχαρο τωρα που θα κανουμε ολες την καμπυλη θα δουμε τι γινεται..Μην αγχωνεσαι τζαμπα..Αν ηταν κατι ανησυχητικό θα σου το ελεγαν επι τοπου..Κοιτα να απολαυσεις τα ευχαριστα αποτελεσματα της β επιπεδου και μη σκεφτεσαι αρνητικα..Φωτογραφια καταφερε να βγαλει το προσωπακι;;;

Καλημέρα αγάπη μου. Σε ευχαριστω πολύ πολύ :-) φωτό δεν εχω αλλά έχει ο γιατρός μου 4d υπερηχο αρα παίρνω καθε φορα, δεν εχω παραπονο. Τωρα εχω ερθει και κάνω την καμπύλη ζαχάρου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @Annie28 μπράβο για το μπεμπακο σου!!! Είχα κάνει πριν ένα μήνα την πρώτη καμπύλη σακχάρου και μέχρι το μεσημέρι είχα φάει κανονικά. Μετά είχα φάει ελαφριά αλλά όχι φρούτα με ζάχαρη. 

Τώρα επειδή είμαστε στον 6 μάλλον θα λάβουμε τη μεγαλύτερη ποσότητα γλυκόζης, εγώ είχα πιει 50 gr και μου είχαν πάρει στη μία ώρα αίμα πάλι. 

Όλα καλά μην αγχώνεσαι!!

Ευχαριστώ αγάπη μου...τωρα εχω ερθει και την κανω. Καλημέρα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα αγάπη μου. Σε ευχαριστω πολύ πολύ :-) φωτό δεν εχω αλλά έχει ο γιατρός μου 4d υπερηχο αρα παίρνω καθε φορα, δεν εχω παραπονο. Τωρα εχω ερθει και κάνω την καμπύλη ζαχάρου.  

Nα μας πεις πως ειναι..και φυσικα καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Ευχαριστώ αγάπη μου...τωρα εχω ερθει και την κανω. Καλημέρα ❤

Μην αγχώνεσαι . Δε θα έχεις κάτι   . Καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annouli είπε:

Nα μας πεις πως ειναι..και φυσικα καλα αποτελεσματα!!!

Ευχαριστώ! Αυριο θα ξερω τα αποτελέσματα...Λοιπον, δεν ειναι και τιποτα τρομερο. Εκει που πηγα εγω μου εδωσε ενα ροφημα με γευση πορτοκαλι σε ενα μπουκαλακι 200ml. Η εξεταση εγραφε δοση γλυκοζης 75 αρα υποθετω πως ηταν αραιωμενη η γλυκοζη στο ροφημα γ αυτο και ηταν περισσοτερο. Ηταν σαν λικερ θα ελεγα, δεν ειναι και τιποτα...λιγο προς το τελος καταλαβα οτι ειναι πολυ γλυκο αλλα οκ, ηπια και νερο μετα, επιτρεπεται. Αν εχετς τη δυνατοτητα παρτε μαζι σα καποιον για παρεα οταν την κανετε γιατι ειναι διαδικασια 2-2μιση ωρών και δεν επιτρεπεται να περπατησετε παραμονο ελαχιστα μετρα, εγω ευτυχως ειχα παρκο ακριβως απεναντι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Annie28 Αρχικά χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με τον Β επιπέδου ❤️ πρέπει να ήταν συνεργάσιμος ο μπεμπάκος. Καλά αποτελέσματα να έχεις με την καμπύλη αγάπη μου. Ακόμα και λίγο τσιμπημένες να είναι οι τιμές, διορθώνονται με διατροφή. Και εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου στον 3ο μήνα γιατί στις πρώτες μου αιματολογικές είχα ζάχαρο 95. Πραγματικά σαν διαδικασία δε με ζόρισε καθόλου και είχα πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. Νομίζω τώρα στον 6ο κάνουμε ξανά, σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Annie28 Αρχικά χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με τον Β επιπέδου ❤️ πρέπει να ήταν συνεργάσιμος ο μπεμπάκος. Καλά αποτελέσματα να έχεις με την καμπύλη αγάπη μου. Ακόμα και λίγο τσιμπημένες να είναι οι τιμές, διορθώνονται με διατροφή. Και εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου στον 3ο μήνα γιατί στις πρώτες μου αιματολογικές είχα ζάχαρο 95. Πραγματικά σαν διαδικασία δε με ζόρισε καθόλου και είχα πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. Νομίζω τώρα στον 6ο κάνουμε ξανά, σωστά;

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου, πολύ! Ναι, στον 6ο νομιζω γινεται...εγώ στις πρωτες αιματολογικες ειχα 99 (βεβαια ειχα κατεβασει δεν ξερω κι εγω ποσα γλυκα τοτε που εμαθαν ολοι τα νεα και μου εφερναν γλυκα) και στις επομενες πηγα 89, 82 και μετα 70! Τωρα θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Annie28 μου, σου εύχομαι και εγώ καλά αποτελέσματα!! Έκανες πολύ καλά που πήγες άμεσα, για να σου φύγει η αγωνία. Θα είναι όλα καλά. Σου στέλνω αγκαλίτσα ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

@Annie28 μου, σου εύχομαι και εγώ καλά αποτελέσματα!! Έκανες πολύ καλά που πήγες άμεσα, για να σου φύγει η αγωνία. Θα είναι όλα καλά. Σου στέλνω αγκαλίτσα ❤❤

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤❤❤ αγκαλίτσα σφιχτή κι από μένα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Annie28 πόσες φορές σου πήραν αίμα?? κορίτσια μη γελάσετε αλλά εγώ δεν μπορώ να μου παίρνουν αίμα.. πάντα παίρνω κάποιον μαζί. Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

@Annie28 πόσες φορές σου πήραν αίμα?? κορίτσια μη γελάσετε αλλά εγώ δεν μπορώ να μου παίρνουν αίμα.. πάντα παίρνω κάποιον μαζί. Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!

Ευχαριστώ κοπελίτσα μου ❤

Καθόλου δε γελάω, σε καταλαβαίνω...ο κάθε άνθρωπος έχει τη φοβία και την ανασφάλειά του. 

Μου πήραν αίμα 3 φορές : 1 πριν πιω το υγρο, 1 μετα απο 1 ωρα και αλλη 1 μετα απο αλλη μια ωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ευχαριστώ κοπελίτσα μου ❤

Καθόλου δε γελάω, σε καταλαβαίνω...ο κάθε άνθρωπος έχει τη φοβία και την ανασφάλειά του. 

Μου πήραν αίμα 3 φορές : 1 πριν πιω το υγρο, 1 μετα απο 1 ωρα και αλλη 1 μετα απο αλλη μια ωρα. 

Ωχ παναγια μου και Χριστέ μου τι θα κανω..κορίτσια εμένα πάντως την προηγούμενη φορα με θέρισε η γλυκόζη..

Αυτό όμως έτυχε μη μασάτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marouli_89 είπε:

Ωχ παναγια μου και Χριστέ μου τι θα κανω..κορίτσια εμένα πάντως την προηγούμενη φορα με θέρισε η γλυκόζη..

Αυτό όμως έτυχε μη μασάτε!!

Σε ζάλισε; Εμένα μόνο νυστα μου εφερε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Σε ζάλισε; Εμένα μόνο νυστα μου εφερε..

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!Καλά αποτελέσματα εύχομαι Αννούλα μου!!Εγω που είχα κάνει καμπυλη πέρσυ δν με  πείραξε καθόλου αυτό που ήπια!!Μόνο λίγο νύστα όπως λες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!Καλά αποτελέσματα εύχομαι Αννούλα μου!!Εγω που είχα κάνει καμπυλη πέρσυ δν με  πείραξε καθόλου αυτό που ήπια!!Μόνο λίγο νύστα όπως λες!!

Γειά σου γλυκούλα μου, σε ευχαριστώ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Σε ζάλισε; Εμένα μόνο νυστα μου εφερε..

Με ζαλισε λίγο ναι!! Και μετά μόλις πήγα σπίτι και έφαγα φαγητό με έλουσε κρύος ιδρώτας..και για μια ώρα ήμουν στη τουαλέτα με διάρροια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marouli_89 είπε:

Ωχ παναγια μου και Χριστέ μου τι θα κανω..κορίτσια εμένα πάντως την προηγούμενη φορα με θέρισε η γλυκόζη..

Αυτό όμως έτυχε μη μασάτε!!

Κορίτσι μου να στυψεις λίγο λεμόνι μέσα.. βοηθάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marouli_89 είπε:

Με ζαλισε λίγο ναι!! Και μετά μόλις πήγα σπίτι και έφαγα φαγητό με έλουσε κρύος ιδρώτας..και για μια ώρα ήμουν στη τουαλέτα με διάρροια.. 

Ω ρε συ...οντως σε πειραξε, καημενουλα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ω ρε συ...οντως σε πειραξε, καημενουλα μου! 

Ναι κ σε συνδυασμό με το αίμα..το σκέφτομαι κ θέλω ν κλάψω αλλά όχι!! Να σε ρωτήσω και στη β επιπέδου παίρνουν αίμα ε? Επίσης σε ελέγχει κ κολπικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Ναι κ σε συνδυασμό με το αίμα..το σκέφτομαι κ θέλω ν κλάψω αλλά όχι!! Να σε ρωτήσω και στη β επιπέδου παίρνουν αίμα ε? Επίσης σε ελέγχει κ κολπικά? 

Θα τα καταφέρεις, θα δεις! Όχι, δεν μου πήραν αίμα και ευτυχώς δεν χρειαστηκε να με εξετάσουν και κολπικά! Πότε εχεις εσυ Β;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Θα τα καταφέρεις, θα δεις! Όχι, δεν μου πήραν αίμα και ευτυχώς δεν χρειαστηκε να με εξετάσουν και κολπικά! Πότε εχεις εσυ Β;

Τη Δευτέρα!!σήμερα δεν το ένιωσα πολύ το μωρό..μόνο κάτι λίγες κλωτσιές..κ έχω αγχωθει.. εν τω μεταξύ υπάρχουν φορές που έχω εφιάλτες και ξυπνάω με ταχυκαρδία και σκέφτομαι το μωρό αν είναι καλά. Το ίδιο συνέβη και χθες το βράδυ και ξύπνησα και γύρισα ανάσκελα και το γλυκούλι έριχνε κάτι δυνατές κλωτσιές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marouli_89 είπε:

Τη Δευτέρα!!σήμερα δεν το ένιωσα πολύ το μωρό..μόνο κάτι λίγες κλωτσιές..κ έχω αγχωθει.. εν τω μεταξύ υπάρχουν φορές που έχω εφιάλτες και ξυπνάω με ταχυκαρδία και σκέφτομαι το μωρό αν είναι καλά. Το ίδιο συνέβη και χθες το βράδυ και ξύπνησα και γύρισα ανάσκελα και το γλυκούλι έριχνε κάτι δυνατές κλωτσιές..

Δεν παθαίνει τίποτα το μωράκι σου απο τον τρομο των ονειρων σου...μη φοβασαι! Επίσης, πραγματικά τυχαίνει κάποιες μερες να το νιωθεις πολυ και καποιες λιγο. Κι εμενα μου συμβαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...