Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@marillia @Littleme κοριτσια μουυυυυ περιμενουμε νέα σας!

Πήγα! Άλλαξε θέση η μπουμπού. Ανέβηκε πάνω από τον αφαλό. Είχε τα πόδια σταυροπόδι και το κεφάλι κάτω . 210 γραμμάρια. Ζάλισα το γιατρό . Τελικά από 10-15 /10 θα κάνω την β . 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@marillia @Littleme κοριτσια μουυυυυ περιμενουμε νέα σας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Πήγα! Άλλαξε θέση η μπουμπού. Ανέβηκε πάνω από τον αφαλό. Είχε τα πόδια σταυροπόδι και το κεφάλι κάτω . 210 γραμμάρια. Ζάλισα το γιατρό . Τελικά από 10-15 /10 θα κάνω την β . 

 

 

Γλυκούλα μπεμπούλα! Πάνω από τον αφαλόοο;;;; σε ποια βδομάδα εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Εγώ μαζί τα παίρνω..μου είχε πει ο γιατρός μπορείς να τα παίρνεις κ μαζί.. 

Ααα πολύ ωραία. Ρωταω γιατι έχω ξεκινησει 2 φορες μαγνησιο πρωι βράδυ και το πρωι παιρνω και το φολικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Πήγα! Άλλαξε θέση η μπουμπού. Ανέβηκε πάνω από τον αφαλό. Είχε τα πόδια σταυροπόδι και το κεφάλι κάτω . 210 γραμμάρια. Ζάλισα το γιατρό . Τελικά από 10-15 /10 θα κάνω την β . 

 

 

Με το καλό κοπέλα μου! Βρε την ζουζούνα με το σταυροπόδι χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου! Βρε την ζουζούνα με το σταυροπόδι χαχαα

Είναι ?‍♂️ γκερλάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ολα καλα με τον μπεμπη!πιπιλουσε κ το δαχτυλο!ειναι 310 γραμμαρια!μου ειπε ο ντοκ οτι συνηθως στην 21 βδομαδα τ καταλαβαινουν!αρα μην ανησυχειτε οποια δν το ενιωσε ακομα!

Μαλλον ιωσουλα εχω!να προσεξω μου ειπε λιγες μερες κ μπορω να πιω ντεπον αν με ποναν τα κοκαλα!

Β επιπεδου εχω 7-10!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου ολα καλα με τον μπεμπη!πιπιλουσε κ το δαχτυλο!ειναι 310 γραμμαρια!μου ειπε ο ντοκ οτι συνηθως στην 21 βδομαδα τ καταλαβαινουν!αρα μην ανησυχειτε οποια δν το ενιωσε ακομα!

Μαλλον ιωσουλα εχω!να προσεξω μου ειπε λιγες μερες κ μπορω να πιω ντεπον αν με ποναν τα κοκαλα!

Β επιπεδου εχω 7-10!

Μπραβο ολα καλα! Μπαμπατσικος ο μπεμπης χαχαχα!!!!! Περαστικα!!  αντε κοντευει και η β!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Μπραβο ολα καλα! Μπαμπατσικος ο μπεμπης χαχαχα!!!!! Περαστικα!!  αντε κοντευει και η β!

Χαχαχα ναι Ναι!αχχχ ευχαριστώ γτ είμαι αρκετά ανορεκτη!κοντεύει Ναι!Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Χαχαχα ναι Ναι!αχχχ ευχαριστώ γτ είμαι αρκετά ανορεκτη!κοντεύει Ναι!Εσύ πως είσαι?

Καλα ειμαι!! Αχ θελω και εγω να περασουν οι μερες να παω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλα ειμαι!! Αχ θελω και εγω να περασουν οι μερες να παω!!!!

Με το καλό να περάσουν νεράκι οι μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου ολα καλα με τον μπεμπη!πιπιλουσε κ το δαχτυλο!ειναι 310 γραμμαρια!μου ειπε ο ντοκ οτι συνηθως στην 21 βδομαδα τ καταλαβαινουν!αρα μην ανησυχειτε οποια δν το ενιωσε ακομα!

Μαλλον ιωσουλα εχω!να προσεξω μου ειπε λιγες μερες κ μπορω να πιω ντεπον αν με ποναν τα κοκαλα!

Β επιπεδου εχω 7-10!

Μπράβο γλυκιά μανούλα με το αγοράκι σου! Τέλεια! Όλα βαίνουν καλώς!

 

Καλημέρα κορίτσια μου! Ρε σεις...μόνο εγώ πεινάω συνεχεια; Ειδικά το πρωί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Μπράβο γλυκιά μανούλα με το αγοράκι σου! Τέλεια! Όλα βαίνουν καλώς!

 

Καλημέρα κορίτσια μου! Ρε σεις...μόνο εγώ πεινάω συνεχεια; Ειδικά το πρωί...

Kαλημέρα Αννούλα μου!!Ευχαριστώ πολύ!!Εγω δν έχω κ ιδιαίτερη όρεξη για φαγητό!!Σκέφτομαι διάφορα αλλά κ αυτά που μπορεί να θέλω που να τα βρείς χχαχαχαχ!!!Καλή δουλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Μπράβο γλυκιά μανούλα με το αγοράκι σου! Τέλεια! Όλα βαίνουν καλώς!

 

Καλημέρα κορίτσια μου! Ρε σεις...μόνο εγώ πεινάω συνεχεια; Ειδικά το πρωί...

Καλημεραααα❤️ Αν δεν φαω το πρωι νιωθω οτι θα πεσω κατω κ αυτη η αναμονη πριν κ μετα τον σιδηρο με σκοτωνει..Πλεον τον παιρνω μολις ξυπνησω που ηδη ειμαι νηστικη κ μεχρι να φτασω στη δουλεια περναει η ωρα..Αλλα την υπολοιπη μερα ειμαι κομπλε απο θεμα πεινας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα Αννούλα μου!!Ευχαριστώ πολύ!!Εγω δν έχω κ ιδιαίτερη όρεξη για φαγητό!!Σκέφτομαι διάφορα αλλά κ αυτά που μπορεί να θέλω που να τα βρείς χχαχαχαχ!!!Καλή δουλίτσα!!!

Ωχ, τι θελεις δηλαδη; σαρδελα ψητη με σως βατομουρο; χαχαχα.

Ευχαριστω κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Καλημεραααα❤️ Αν δεν φαω το πρωι νιωθω οτι θα πεσω κατω κ αυτη η αναμονη πριν κ μετα τον σιδηρο με σκοτωνει..Πλεον τον παιρνω μολις ξυπνησω που ηδη ειμαι νηστικη κ μεχρι να φτασω στη δουλεια περναει η ωρα..Αλλα την υπολοιπη μερα ειμαι κομπλε απο θεμα πεινας..

Κι εγώ ακριβώς αυτό κάνω με το σίδηρο και πραγματικά τρυπάει το στομάχι μου ώσπου μα φτάσω στη δουλειά. Και πεινάω πολύ ως το μεσημερι, ευτυχώς μετα στρώνει το θέμα και ετσι δεν τρωω πολύ το βραδυ, ίσως και καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου ολα καλα με τον μπεμπη!πιπιλουσε κ το δαχτυλο!ειναι 310 γραμμαρια!μου ειπε ο ντοκ οτι συνηθως στην 21 βδομαδα τ καταλαβαινουν!αρα μην ανησυχειτε οποια δν το ενιωσε ακομα!

Μαλλον ιωσουλα εχω!να προσεξω μου ειπε λιγες μερες κ μπορω να πιω ντεπον αν με ποναν τα κοκαλα!

Β επιπεδου εχω 7-10!

Μπράβο κορίτσι μου!! Ολα τελεια!! Με το καλό και η Β επιπέδου. Περαστικά με την ίωση. Ρώτησες για το ασβέστιο; Σου εδωσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

 

Λιγουρες κ τετοια δεν εχω..Αχ να σας πω να γελασετε..Μου λεει η γιαγια μου'' εγω λιγουρες δεν ειχα να τον τρεχω τον παππου σου κ μια νυχτα ξυπνησα κ λεω θελω φραουλες χωρις ομως να θελω, ετσι μονο για να τον βασανισω!!!'' Καλα λεω δεν παιζεσαι..κ αρχιζω να σκεφτομαι τι να ζητησω εγω....αχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Ολα τελεια!! Με το καλό και η Β επιπέδου. Περαστικά με την ίωση. Ρώτησες για το ασβέστιο; Σου εδωσε;

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!Οχι μου είπε αν τρωω παραπάνω κίτρινο τυρί θα είμαι οκ!!Τις εξετάσεις αίματος θα τις κάνω την άλλη βδομάδα για να είναι πιο κόντα στην β επιπέδου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!Οχι μου είπε αν τρωω παραπάνω κίτρινο τυρί θα είμαι οκ!!Τις εξετάσεις αίματος θα τις κάνω την άλλη βδομάδα για να είναι πιο κόντα στην β επιπέδου!!

Αααα τέλεια! Εγώ δυστυχώς ενώ τα λατρευω τα τυριά, μόλις το βάλω στο στόμα μου, με πιάνουν αναγούλες. Δεν τα θέλει φαίνεται η μπέμπα χαχαχαχααα 

Με το καλό και οι εξετάσεις σου. Εγώ θα τις κάνω την Δευτέρα τις εξετάσεις. @Annouliκαι @Annie28 το πρωι τρωω κατι με το ζορι. Πειναω πολυ απο την ωρα του δεκατιανου μεχρι το απογευματινό παρότι τρωω. Πολυ πεινα όμως. Ευτυχώς μετά γυρω στις 19:30 μου περναει. Καλημερα Σε ολη την παρεα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Αααα τέλεια! Εγώ δυστυχώς ενώ τα λατρευω τα τυριά, μόλις το βάλω στο στόμα μου, με πιάνουν αναγούλες. Δεν τα θέλει φαίνεται η μπέμπα χαχαχαχααα 

Με το καλό και οι εξετάσεις σου. Εγώ θα τις κάνω την Δευτέρα τις εξετάσεις. @Annouliκαι @Annie28 το πρωι τρωω κατι με το ζορι. Πειναω πολυ απο την ωρα του δεκατιανου μεχρι το απογευματινό παρότι τρωω. Πολυ πεινα όμως. Ευτυχώς μετά γυρω στις 19:30 μου περναει. Καλημερα Σε ολη την παρεα!?

Ελάαα?Βρε την μπεμπούλα!!Γιουρτάκι να τρως κ αυτό έχει ασβέστιο!!Εγω το αυγό δν πολύ θέλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αααα τέλεια! Εγώ δυστυχώς ενώ τα λατρευω τα τυριά, μόλις το βάλω στο στόμα μου, με πιάνουν αναγούλες. Δεν τα θέλει φαίνεται η μπέμπα χαχαχαχααα 

Με το καλό και οι εξετάσεις σου. Εγώ θα τις κάνω την Δευτέρα τις εξετάσεις. @Annouliκαι @Annie28 το πρωι τρωω κατι με το ζορι. Πειναω πολυ απο την ωρα του δεκατιανου μεχρι το απογευματινό παρότι τρωω. Πολυ πεινα όμως. Ευτυχώς μετά γυρω στις 19:30 μου περναει. Καλημερα Σε ολη την παρεα!?

Καλημέρα κορίτσι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ωχ, τι θελεις δηλαδη; σαρδελα ψητη με σως βατομουρο; χαχαχα.

Ευχαριστω κοριτσι μου!

χαχχαχαχ!!!Μπορεί να θέλω συγκεκριμένη τυρόπιτα που δν είναι εύκολο να πάω να την πάρω χαχαχαχ!!Ετσι θα συμβιβατσώ με το τσαγάκι μου κ κουλουράκια!!Χτες πήρε ο άντρας μου γύρο το βράδυ!!Λέω έλαα μη φας κ βλέπω!!Μετα λέω αντε μωρε κρίμα πάρε!!Και τελικά του έπεσε βαρύς!!Λέω καλά να πάθεις σου είπα μην φας χαχχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

χαχχαχαχ!!!Μπορεί να θέλω συγκεκριμένη τυρόπιτα που δν είναι εύκολο να πάω να την πάρω χαχαχαχ!!Ετσι θα συμβιβατσώ με το τσαγάκι μου κ κουλουράκια!!Χτες πήρε ο άντρας μου γύρο το βράδυ!!Λέω έλαα μη φας κ βλέπω!!Μετα λέω αντε μωρε κρίμα πάρε!!Και τελικά του έπεσε βαρύς!!Λέω καλά να πάθεις σου είπα μην φας χαχχαχχα

αχαχχαχα εκατσε πανω το ματι σου!!!Ετσι του κανω κ εγω με τα burgers..Λεω τι να φας για να περπατας ολο το βραδυ για νερο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

αχαχχαχα εκατσε πανω το ματι σου!!!Ετσι του κανω κ εγω με τα burgers..Λεω τι να φας για να περπατας ολο το βραδυ για νερο;;;

χαχαχχαχ πραγματικάαα!!!burgers ωραίααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...