Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Littleme είπε:

Κάθε μέρα βάζω . Άσε που όταν έχω πονάκια κάνω ένα χαλαρό μπανάκι και απλώνω την κρεμα και Κάπως ηρεμώ

Εγω είχα λάδι καρύδας αλλά αρχίζει να με ενοχλεί η υφή κ θα πάρω κρέμα!!1Ωραία καλά κάνεις να έχει ελαστικότητα το δέρμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Εγω είχα λάδι καρύδας αλλά αρχίζει να με ενοχλεί η υφή κ θα πάρω κρέμα!!1Ωραία καλά κάνεις να έχει ελαστικότητα το δέρμα!!

Παρόλη την κρεμα ξεπρόβαλαν αριστερά και δεξιά αφαλού οι πρώτες ... Ας ΕΙναι ...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Littleme είπε:

Παρόλη την κρεμα ξεπρόβαλαν αριστερά και δεξιά αφαλού οι πρώτες ... Ας ΕΙναι ...! 

Λένε ότι είναι στο δέρμα να κάνει αλλά αν είναι ενυδατωμένη η περιοχή θα κάνει λιγότερες!!Γι αυτό κ γω λέω να βάζω να μην τα φήνω που είμαι τεμπέλα με τις κρέμες κ ότι θέλει ας κάνει!!Πότε έχεις υπέρηχο?Να ρωτήσω τι είναι η εγκάρσια θέση που είπες πρίν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλά μέχρι τέλος ίσως ξαναχρειαστουμε!!Να ρωτήσω το κολαν αν ήταν λεπτό σαν υφή?

Ναι ειναι λεπτο..Δεν ειναι για βαρυ χειμωνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Λένε ότι είναι στο δέρμα να κάνει αλλά αν είναι ενυδατωμένη η περιοχή θα κάνει λιγότερες!!Γι αυτό κ γω λέω να βάζω να μην τα φήνω που είμαι τεμπέλα με τις κρέμες κ ότι θέλει ας κάνει!!Πότε έχεις υπέρηχο?Να ρωτήσω τι είναι η εγκάρσια θέση που είπες πρίν?

Σήμερα έχω υπέρηχο το απόγευμα . Και έχω αγωνία . Εγκάρσια είπε ο γιατρός από ότι κατάλαβα είναι παράλληλα στην κοιλιά μου . Πατά google να δεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

Ναι ειναι λεπτο..Δεν ειναι για βαρυ χειμωνα..

Το Λεπτο το  έχω πάρει κ ήταν φοβερά άνετο!!ήθελα κ ένα ζεστό!!Πιστεύω αργότερα να βγάλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Σήμερα έχω υπέρηχο το απόγευμα . Και έχω αγωνία . Εγκάρσια είπε ο γιατρός από ότι κατάλαβα είναι παράλληλα στην κοιλιά μου . Πατά google να δεις .

Θα το βάλω ναι!!ΚΙ γω σήμερα!!Ωραία θα έχουμε τα νεάκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Το Λεπτο το  έχω πάρει κ ήταν φοβερά άνετο!!ήθελα κ ένα ζεστό!!Πιστεύω αργότερα να βγάλει

Ναι δεν ειχε μεγαλη ποικιλια..Κ γω σιγουρα θα παω μια βολτα ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ναι δεν ειχε μεγαλη ποικιλια..Κ γω σιγουρα θα παω μια βολτα ξανα

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Θα το βάλω ναι!!ΚΙ γω σήμερα!!Ωραία θα έχουμε τα νεάκια μας!!

Story of our lives...

A36AF556-0C8F-46A8-B243-31A184DC8E00.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Αχ Αννούλα μου κι εμένα απίστευτο μου φαίνεται. Ως τωρα έβλεπα μωρά κι έλεγα πωπωωωω...όνειρο μακρινό. Κι ενώ τωρα έρχεται η στιγμή μου, δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω. Γι'αυτό πιστεύω πως συχνά αγχώνομαι μήπως κάτι συμβεί, γιατί δεν συνειδητοποιώ πως σε λίγο καιρό θα εχω αγκαλίτσα το δικό μας πλασματάκι...

 

Να σας πω κι εγώ κάτι. Τελευταία φορά είδα τον γιατρό μου 05/09. Β επιπ εχω 01/10 και τωρα θα χρειαστεί να πάω γιατρό για να μου γραψει τα φαρμακα γιατι τελειωνουν αλλά θέλω να του ζητήσω να κάνω κι έναν υπέρηχο μιας και θα πάω και μιας και μεσολαβεί αρκετό διάστημα μεταξύ τελευταίας εξέτασης και Β επιπεδου.

Θεωρείτε ότι είναι ακραίο, οτι πρεπει να κάνω υπομονή;

Καλέ τι ακραίο; Πολύ φυσιολογικό είναι. Πάω κάθε δεύτερη εβδομάδα. Πες το με χίλια κοπελάρα μου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κάθε 2 εβδομάδες πάω . Και πάντα έχω κάτι που δεν το είχα πιο πριν .... ευτυχβς από 18 η πίεση πήγε 10 μετά την άλφα . Φανταστείτε τι ζόρι τράβαγα ψυχολογικό ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλέ τι ακραίο; Πολύ φυσιολογικό είναι. Πάω κάθε δεύτερη εβδομάδα. Πες το με χίλια κοπελάρα μου.?

Θεά! Ευχαριστώ πολύ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Και εγώ κάθε 2 εβδομάδες πάω . Και πάντα έχω κάτι που δεν το είχα πιο πριν .... ευτυχβς από 18 η πίεση πήγε 10 μετά την άλφα . Φανταστείτε τι ζόρι τράβαγα ψυχολογικό ....

Απ'ο,τι βλέπω δεν μου φαίνεται μόνο εμένα πολύ ο ένας μήνας! 18 πίεση; κορίτσι μου τί άγχος είχες;!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Απ'ο,τι βλέπω δεν μου φαίνεται μόνο εμένα πολύ ο ένας μήνας! 18 πίεση; κορίτσι μου τί άγχος είχες;!;

Και 120 σφυγμοί για δέκα λεπτά . Μόλις τελείωνα με ξαναμετραγε και ήταν οκ. Άσε  . Πάντως ο μέσος όρος είναι κάθε 3 εβδομάδες . Αν μπορούσα θα πήγαινα κάθε μέρα ... αλλά δε Μπορώ ... μόνο αν τον είχα πατέρα ίσως το δεχόταν χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Απ'ο,τι βλέπω δεν μου φαίνεται μόνο εμένα πολύ ο ένας μήνας! 18 πίεση; κορίτσι μου τί άγχος είχες;!;

Εγω κάθε 3 βδομάδες πηγαίνω αλλά εκει περίπου 3-4 βδομάδες είναι οι υπέρηχοι!!Και γω ανυπομονω τώρα να περάσει η ώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Και 120 σφυγμοί για δέκα λεπτά . Μόλις τελείωνα με ξαναμετραγε και ήταν οκ. Άσε  . Πάντως ο μέσος όρος είναι κάθε 3 εβδομάδες . Αν μπορούσα θα πήγαινα κάθε μέρα ... αλλά δε Μπορώ ... μόνο αν τον είχα πατέρα ίσως το δεχόταν χαχχαχα

Χαχαχαχαχα...εγώ σκέφτηκα να μετακομίσω στην πολυκατοικία που είναι το ιατρείο του! 

Τώρα πήρα τηλ τη γραμματέα του και περιμένω να με πάρει πίσω ο γιατρός να πάρω το οκ για το ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγω κάθε 3 βδομάδες πηγαίνω αλλά εκει περίπου 3-4 βδομάδες είναι οι υπέρηχοι!!Και γω ανυπομονω τώρα να περάσει η ώρα!!

Εγώ κάθε έναν μήνα υποτόθεται...πολύ μου φαίνεται. Τον Αύγουστο την πάλεψα ίσως επειδή ήμουν διακοπές.

Άντε βρε, εσυ σε λίγο θα δεις το κεφτεδάκι σου! Χαχα. Τι ωρα εχεις ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Εγώ κάθε έναν μήνα υποτόθεται...πολύ μου φαίνεται. Τον Αύγουστο την πάλεψα ίσως επειδή ήμουν διακοπές.

Άντε βρε, εσυ σε λίγο θα δεις το κεφτεδάκι σου! Χαχα. Τι ωρα εχεις ραντεβού;

χαχαχχαχαχ!!Ναι ισχύει ήταν κ το καλοκαιράκι!!Με το καλό σε ιδιωτικό θα γεννήσεις?Εχω 7,30 κ σε λίγο θα πάρω τηλ τον άντρα μου να του πω να φύγει απ το μαγαζί έχουμε δικιά μας επιχ/ση γτ με το ρολοι δν τα έχει καλά κ δν καταλαβαίνει τι ώρα είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

χαχαχχαχαχ!!Ναι ισχύει ήταν κ το καλοκαιράκι!!Με το καλό σε ιδιωτικό θα γεννήσεις?Εχω 7,30 κ σε λίγο θα πάρω τηλ τον άντρα μου να του πω να φύγει απ το μαγαζί έχουμε δικιά μας επιχ/ση γτ με το ρολοι δν τα έχει καλά κ δν καταλαβαίνει τι ώρα είναι!!

Τί επιχείρηση έχετε;

Ναι! Σε ιδιωτικό θα γεννήσω. Ο γιατρός μου έίναι σε 5 μαιευτήρια, μάλλον όμως θα γεννήσω στο Γαία που έίναι στο Ιατρικό κέντρο Αθηνών.

Εσύ Ιασω Λάρισα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Τί επιχείρηση έχετε;

Ναι! Σε ιδιωτικό θα γεννήσω. Ο γιατρός μου έίναι σε 5 μαιευτήρια, μάλλον όμως θα γεννήσω στο Γαία που έίναι στο Ιατρικό κέντρο Αθηνών.

Εσύ Ιασω Λάρισα ε;

Ωραία είναι σε πολλά ο  ντοκ σου ναι!!Ιασώ θα είμαστε ναι!!Εχουμε συνεργείο αυτ/κων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Διάρροια μπορεί να κάνει το μαγνήσιο . Μη σκας ! Εγώ όλο ιδρώνω σήμερα .Αλλαζω συνέχεια ρούχα . Άνοιξα και το αιρ κοντισιον . Βρε κορίτσια εγώ πάλι χαζεύω στο Ίντερνετ ειπα να αρχίσω να πηγαίνω σε μαγαζιά μετά τη β επιπέδου . Εμένα θα την κάνει π γιατρός 24 η εβδομάδα και όχι πιο νωρίς δηλαδή κάπου 23 Οκτώβρη . Έχετε ακόμα συχνουρία ; Σε ποιο σημείο καταλαβαίνετε κίνηση ή γουργουρητό ;

Καλησπέρα! Εγώ το νιώθω κάτω από τον αφαλό χαμηλά προς αριστερά. Συχνοουρια κάποιες ημέρες Ναι και κάποιες οχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Χαχαχαχαχα...εγώ σκέφτηκα να μετακομίσω στην πολυκατοικία που είναι το ιατρείο του! 

Τώρα πήρα τηλ τη γραμματέα του και περιμένω να με πάρει πίσω ο γιατρός να πάρω το οκ για το ραντεβού.

Χαχαχααα και εγωω θέλω να μετακομίσω στην ίδια πολυκατοικία ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Πόσες ώρες πρέπει να απέχει το φολικο οξύ από το μαγνήσιο; 

Εγώ μαζί τα παίρνω..μου είχε πει ο γιατρός μπορείς να τα παίρνεις κ μαζί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Πόσες ώρες πρέπει να απέχει το φολικο οξύ από το μαγνήσιο; 

Δεν ξέρω. Σγώ φυλλικό πάίρνω πρωί και μαγνήσιο βράδυ, έτσι μου είπε ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...